Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazy a pozdravy

Důležité vzkazy a pozdravy všem, které mají být včas a bez hledání doručeny  

Komentáře neodpovídající standardu užívání webu budou mazány, resp. vkladatelům znemožněn přístup. Více o pravidlech užívání webu zde.

 

Poznámka: Z důvodů nekončících útoků na tento web, bylo vkládání dalších komentářů dočasně omezeno - pozastaveno. K dispozici je kontaktní mail.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: krutá realita

(Karloss, 17. 3. 2012 3:52)

Děje se toho mnohem víc než si myslíš.Psi platí za vlak víc jak člověk.Zákony mění tak rychle,že se vzbudíš a už porušuješ zákon.Zákony mění pořád ty samé co už měnili několikrát.Lidem bez peněz,soci slabým dělají,že života peklo a komplikují jim život.Hrabou si prachy do vlastní kapsy,okolí je nezajímá.Napíšete Prezidentovy o pomoc,on vám napíše ať se obrátíte na obč poradnu ví,že tam neustále chodíte a neví si tam s vámi rady.Nedokážou udělat zákon který živnostníkovy zaručí,že dostane za dobře odvedenou práci zaplaceno.Dělá z lidí zadlužené bezdomovce a sebevrahy,přicházejí o sny,rodiny,domy a hlavně o sví nejmilejší DĚTI,kvůli systému mu nikdo ne pomůže.Vládo táhni do jeskyně a tam si dělej zákony jaký chceš a nenič nás naše rodiny,neber nám děti,nenič naše sny a hlavně nenič naší krásnou zemi.

Re: krutá realita

(Martin, 28. 3. 2012 13:01)

Genocida? No to je možná silné slovo, zkuste se na to podívat trošku z jiné strany. Mám s tím osobní zkušenost. Mám matku, 72 let a údajně musí brát 18 léků deně, měsíčně vydá na léky 1800 kč. Otázka je proč. Říkám jí, zkus se s doktorkou pobavit o tom, jaké léky by bylo možné eliminovat. Ničeho tím nemohu dosáhnout. Ono to v ordinaci probíhá následovně : paní doktorko, mám takové a takové potíže, a paní doktorka napíše receptík na cokoliv. Ona je dohodnuta s farmaceutickou lobi a ochotně píše recepty. Je jí jedno jak zachází se svým image moudré vzdělané osoby v bílém plášti. Hlavně, když se chechtáky za odbytého pacienta sypou. A naši rodičové vyrůstali v době, kdy doktor měl snahu radit, dnes se od nás očekává, že si diagnosu určíme sami a dokonce, když si neřeknete o doporučení na odbornou konzultaci u specialisty, tak Vám jej lékař nevystaví. To ale naši důchodci vyrostlí v jiném režimu již nechápou. Všechno je to o tom, zda jsme se dostatečně vzdělávali třeba i o fungování svého těla. Pokud jsme to nechávali na druhých, pak jsme na nich závislí, pak si teda nestěžujme, že jsme zneužiti a okrádáni. Jde o to uvědomit si co potřebuji ke svému životu a o to si říci, dostaneme vše, jen za to musíme zaplatit . Jo a že se nám požadovaná platba mnohdy nemusí líbit, to je také fakt.

Jen jeden názor

(Pedro, 24. 1. 2012 18:10)

Dobrý den,
Již nějaký ten čas si pročítám články a názory na různá témata a dovolím si také svůj pohled na tuto tématiku.
Za prvé. Každý má právo na svůj vlastní názor. Někoho tyto články a názory zaujmou, jiného ne. Proč, ale musí ti kteří mají jiný názor, nebo s nečím nesouhlasí psát tak vulgárními výrazy svůj pohled na celou tématiku. Proč si prostě nenajdou jiné stránky, které je naplní???
Neříkám, že se vším souhlasím, ale třeba jsem se ještě nedostal na "level", kdy tyto budu schopen pochopit. Určitě jsou mezi námi jedinci, kteří to již dnes chápou. Ale to mi vůbec nevadí, protože se to dobře čte. Před cca. půl rokem jsem také četl určitou publikaci a teprve nyní mi docházejí její souvislosti. Prostě ten čas pochopení příde a hold to někomu trvá déle....
Takže přátelé. Pokud Vás to baví čtěte. Určitě je to lepší než třeba sledovat zprávy na Nově. Tam se totiž nedozvíte vůbec nic co neprošlo cenzurou.

Re: Jen jeden názor

(Aridan, 24. 1. 2012 20:32)

Dobrý večer Pedro,
ano, je čas zrání a čas sklizně :-)
Díky za povzbudivý komentář. Máte pravdu, někteří lidé nejsou schopni přijmout jinou myšlenku pro velikost vlastního ega. Stačí si přeci jen názor nezávisle vyslechnout či přečíst - a chvli sledovat, co se bude dít. Nic? Pak tedy vše opustit, třeba se příležitost ještě někdy vrátí, až přijde čas zrání, ovšem pokud se energie dají samy do pohybu, to je cesta, kudy se vydat dále :-)
Jinak s tou Novou a cenzurou jste to skutečně trefil - nic proti nikomu, ale určité komunity ovládají media od nepaměti.

viz zde: z 12.ledna 1939:
http://www.jewwatch.com/jew-controlledpress-reports.html

a nyní Centrall european media CME - NOVA, Voyo, MTV...:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Central_European_Media_Enterprises

a šéf celé skupiny je zároveň šéfem světového židovského kongresu:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ronald_Lauder

Jinak máme zcela svobodný tisk a svobodný internet, že? Megaupload, Uloz.to, FBI, CIA... :-)
Aridan


Re: Jen jeden názor

(Martin, 27. 3. 2012 13:05)

Taky nechápu proč jsou jedinci, kteří když nesouhlasí musí danou věc zesměšnit. Není to tak, že jejich probuzení je strašně blízko, a než by veřejně přiznali sympatie k danému tématu, tak raději volí odstrčení, oddálení probuzení a zesměšnění. Trošku mi to připomíná teeneagery kteří musí v určitém období popřít rodičovskou autoritu, aby se k základům toho, co rodiče v zápalu moudrosti hlásají vzápětí rychle vrátili. Druhý důvod, proč se s nimi musíme setkávat je ten, abychom se naučili nereagovat na tento druh chování, tak že jim buďme vděčni jsou našimi velkými učiteli.

NWO a krutá pravda o postupném vyvražďování obyvatel celé planety

(kdo tohle zastaví, 8. 3. 2012 0:36)

Jsme jako lidé otravováni jedy. Jsme zabijeni nemocemi. Jsme štváni jedem proti druhému a zabíjíme se. A je pouze velice malá skupina lidí, která za to nese zodpovědnost. Ve jménu nacionalismu a řečí o obraně vlasti nás ženou do válek a my se zabíjíme a jeden druhému ubližujeme. Vždy je vyvolán konflikt pod falešnou záminkou. Všechno je to mnohokrát provařený podvod a my na to pořád skáčeme. Kdy už se konečně poučíme, že žádná válka nic nezmůže. A když nikdo do války nepůjde, tak prostě žádná nebude. Kdy už se konečně poučíme že jsme všichni stejní a že máme stejné potřeby. Že každý člověk potřebuje lásku a bezpečí. Kdy už konečně budeme držet všichni při sobě. Pokud to dokážeme, tak těch pár zločinců co za tím stojí, během pár dní doženeme k zodpovědnosti a budou za svá zvěrstva tvrdě potrestáni. Potom se začne psát jiná kapitola dějin a zavládne blahobyt a prosperita. Myslíte že to společně dokážeme? Já myslím že ano. http://www.youtube.com/watch?v=moKaT3L6cmk&feature=related

Re: NWO a krutá pravda o postupném vyvražďování obyvatel celé planety

(Nauthizar, 8. 3. 2012 19:59)

"Tma je jen nedostatkem světla" ;)

Re: NWO a krutá pravda o postupném vyvražďování obyvatel celé planety

(karloss, 17. 3. 2012 13:19)

To co si napsal je hodně malí zlomek toho co se tady děje...........Psi platí za vlak víc jak člověk.Zákon mění tak rychle,že se vzbudíte a už porušujete zákon.Zákony mění pořád ty samy a lidem bez peněz a těm co jsou soc slabší ničí tak ohromně život.Dělá z nich zadlužený bezdomovce a sebevrahy co už neví jak dál.Ničí je kuli tomu,že vláda nedokázala udělat zákon který by živnostníku zaplatil.Jediná stávka co tu nebila je stávka dělníku.Dělník má šikovné ručičky,rodiny,děti,hypotéky a strašně velký strach jít stávkovat.Stávka,demonstrace jaká byla v Praze,ne okolo policie,ale policie musí jít s námi na vládu a hasiči je svými vodními děli vystříkají z hradu i s klausem,jsme snad jeden národ,který by měl držet při sobě,ne každý každého podělávat,ještě jsou i dobří lidé.Lidi držte při sobě,vyhodíme ty nenasytný zkorumpovaný sobecký a nenažraný svině co ničí vše už22let.Ušetříme cca1160000kč měsíčně,nevím kolik berou.Tyto peníze použijeme na jejich dluh co za 22let udělali u státu,prodáme jejich na kradenej majetek,který použijeme ve prospěch našeho státu.Nečase naženu do mí jeskyně,dám mu pytel papíru,žádné peníze a muže si jezdit stopem po ůřadech.

Re: NWO a krutá pravda o postupném vyvražďování obyvatel celé planety

(Martin, 27. 3. 2012 12:49)

Nedávno jsem reagoval na příspěvky jiného blogu a při tom jsem se přistihl, že vnitřně řeším problémy světa a zapoměl jsem na sebe. bylo to tak jako mnozí spící raději řeší problémy všech okolo než aby se podívali do svého nitra. Chci upozornit na záludnost tohoto fenoménu. V záplavě zpráv různě senzačních máme tendenci řešit problémy vzdálenější, a svoje upozadit. Jistě svět je ve špatném stavu, ale vyřešíme to jedině tak, že budeme my, jenž jsme nositeli pochodně, ovlivňovat svoje nejbližší okolí a tím přispějeme ke zlepšení světa. Zprávy o systematickém vyvražďování jsou jistě znepokojivé ale pozor řadím je až na druhé místo. V první řadě je prožívání přítomného okamžiku v radosti . Vidím paralelu ve výchově dětí. Ty se vychovávají z 80% tím, jak se chovají rodiče, ne tím co mentorují. Stejně tak svět změníme tím, že změníme sebe a nejbližší okolí tuto naši změnu procítí.

Doporučuji

(Levitron, 2. 3. 2012 15:51)

http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/spojme-se

...velice emotivní:)

Nibiru ?

(Jarda, 17. 2. 2012 11:24)

Podívejte se na dvě videa, která zachycují stejný objekt ve stejný den, ale z jiného místa.
http://www.youtube.com/watch?v=G4kOSjm224Y
http://www.youtube.com/watch?v=Qm1rsukApRg
Měsíc to určitě není. Co to tedy je ???

Re: Nibiru ?

(zdeněk, 18. 2. 2012 10:46)

měsíc to není.škoda,že videa jsou nekvalitní.na polární stanici by snad měli mít lepší kameru.

:-)

(zdeněk, 12. 2. 2012 10:35)

http://www.knihy-a.cz/16610/prijde-transformace-tak-jak-ji-dosud-nikdo-nepopsal

Re: :-)

(ZeD, 13. 2. 2012 13:28)

Mohu potvrdit, co se týče pochopení stavu Ducha, je nutné vyrovnat svojí fyzickou, mentální a emoční úroveň. Tyto aspekty je nutné bezpodmínečně uvést do rovnováhy, pak jednoduše získáte vyšší frekvenci ve Vašem mozku. Jedná se totiž o Duchovní cvičení a tím získáváte možnost se na tyto vyšší, chcete-li jemnější vybrace či frekvence naladit. Na této cestě se každý musí vyrovnat se sebou sám, bez jakéhokoli zápasu. Pro technicky smíšlející jedince doporučuji vyhledat informace o kvantové fyzice, duševně založené pak doporučuji metodu nejvyšší mystrině Ching Hai. Cesta je to ryze osobní, nedoporučuji o ní spravovat své okolí, přeji všem hodně štěstí...

Revolta!

(Mirou, 12. 2. 2012 11:31)

http://www.youtube.com/watch?v=y9ouVCrplic&feature=relmfu

Aridane

(jjj, 4. 2. 2012 22:13)

kde to vazne,cim to ze vas pochod myslenek ustava? Je mi to nesmirne lito,rada jsem cetla vase clanky

Re: Aridane

(Aridan, 5. 2. 2012 12:37)

Myslíte? :-)
To byste se možná podivila, kolik věcí je rozběhnutých. Je jich naopak tolik, že ještě nedozrává jejich čas a někdy méně bývá i více. Množství je totiž často na úkor obsahu i kvality.
Pokud hledáte denní inspiraci, jukněte na sekci citátů, vždy se nějaký nový objeví:
http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/
Aridan

Pět věcí, kterých lidé před smrtí nejčastěji litují

(Hezký únor, 3. 2. 2012 15:14)

http://blisty.cz/art/62174.html

SVOBODA

(zdeněk, 1. 2. 2012 21:17)

V podstatě tak musíme brát na vážno myšlenku, že se mezi běžným lidstvem dnes na Zemi, v prakticky všech politicky rozhodujících pozicích pohybují bytosti s lidskou formou, ale nelidským vědomím a cíli. Někdo jim říká ilumináti, jiný šlechta, třetí Asurové, ale ať už je nazveme jakkoliv, očekávat od nich lidské přístupy je čirá naivita a nerozum.
http://www.knihy-a.cz/14622/dvanactero-postrehu-1


Ahoj,zajímavě čtení.já to sleduji už hodně let a říkám si,že to snad neni možný aby vládci světa a politici šli proti lidem a dělali zákony které nám utahujou smyčku kolem krku.tohle hodně vysvětluje :-)

Re: SVOBODA

(Marek, 2. 2. 2012 11:40)

Tam je toho tolik naplkano,aby byli lidi doblbnuti jeste vice nez jsou.Je lepsi si na takove veci davat pozor,vzdycky si rikat,ze mozne to je ale byt to tak nemusi,v dnesni dobe je nejlepsi "obratit se do sebe a naucit se naslouchat sve intuici".


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

následující »