Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazy a pozdravy

Důležité vzkazy a pozdravy všem, které mají být včas a bez hledání doručeny  

Komentáře neodpovídající standardu užívání webu budou mazány, resp. vkladatelům znemožněn přístup. Více o pravidlech užívání webu zde.

 

Poznámka: Z důvodů nekončících útoků na tento web, bylo vkládání dalších komentářů dočasně omezeno - pozastaveno. K dispozici je kontaktní mail.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: taky

(futurolog, 3. 6. 2012 18:27)

Prostě to vyjde i kdyby čert na koze jel :DDD a kdyby to náhodou vypadalo, že se nic nestalo (jako že se nic nestane) tak stejně večernice něco najde, třeba utopenou žížalu po dešti a tou bude argumentovat že se vlastně stalo :DDD

Re: Re: Re: Re: Re: Re: taky

(večernice, 3. 6. 2012 19:17)

veni vidi a hloupě plácal jsem...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: taky

(seizmolog, 4. 6. 2012 0:36)

tak týden je definitivné pryč tak se asi nemá smysl večernice ptát co se tedy všechno stalo. To by taky mohla jen lapat po dechu, čímž by mohla zlikvidovat podstatnou zásobu vzduchu na planetě, protože si myslím že by lapala fakt dlouho.

Zdravím

(Ruslan, 27. 5. 2012 18:25)

Rád bych tu pozdravil všechny lidi s otevřeným srdcem a správně naladěnou myslí :) Jen bych rád věděl Váš názor na stránky pratele-nebe.cz, víte vnitřně z nich nemám špatný pocit, ale hlava mi říká že je tam toho hodně vymyšleného...ale i tak je to zajímavé :)

Re: Zdravím

(jahoda, 27. 5. 2012 22:34)

Ruslane,vezmi si z toho,co uznáš za vhodné pro Tvou duši.Mě osobně tohle nebere,ale jestli to má obrátit k dobru alespoň jednoho - dva k dobru,budiž.
PS: nevěřím takovým stránkám,kde prosí o peníze...je mi to vžycky podezřelý...

Re: Zdravím

(Marek, 28. 5. 2012 11:16)

No to jsou zase ti "krasavci"z Plejad,abych pravdu rekl,moje intuice se jaksi zdraha-nevidim v tom nic uprimneho,ale precist si samozrejme muzes,ale nezer to vsechno-je to hezky napsane,ale mozna oblbovacka.

Re: Re: Zdravím

(Ruslan, 28. 5. 2012 19:48)

Také to ačínám citít vnitřně, ale i kdyby to o plejadanech nebyla pravda tak řidít se tím stylem života je dobré :) Ale já mám svůj vlastní styl....kašlat na tohle všechno a prostě jen přemýšlet srdcem a docela se mi to osvědčuje _:)

Re: Re: Re: Zdravím

(Aridan, 28. 5. 2012 21:27)

Dobrý večer,
uvedené stránky jsem kdysi prohlížel, bylo i pár věcí ke stažení a myslím, že web není ani dobrý, ani špatný - nabízí prostě jinou alternativu Smyslu a nepřímou útěchu jinak. Dobré či špatné je to, co s tím udělá člověk samotný. Pokud se rozvíjí Srdce jedince, Soucit a sounáležitost k Vyššímu řádu, člověk se přitom zjemňuje, jeho Srdce žádostivě říká "Jdi vpřed a pokračuj", proč touto cestou nejít? Jakmile však řekne dost, je čas jít jinudy :-) Rozhodně pozor na závislost na čemkoliv či komkoliv - ztrácíme svou vlastní Svobodu...
S díky Aridan

Re: Re: Re: Re: Zdravím

(Gorby, 28. 5. 2012 21:45)

Hele a není to náhodou ten Ivo-aštar Benda?

Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím

(jjj, 31. 5. 2012 11:17)

ano kapitan vesmirne lodi Astar seran a spol.sekta ma puvod od 50tych.let,puvodni kontakter polak Georg Adamski,tehdy uz starsi muz.

tohle jsem si dnes přečetla a dalo mi to,co zrovna dnes potřebuji

(jitřenka, 31. 5. 2012 10:24)

http://orgo-net.blogspot.com/2012/05/filozof-samouk-hora-poznani.html

mše

(klíček, 30. 5. 2012 9:07)

svatá za zemřelé je jen okázalé divadlo s okázalým názvem pro živé. Není v tom nic jiného než vyjádřený strach ze smrti, charakterem podobný rituálům domorodých kmenů kdy si udobřují duchy. Mrtvým je to dávno jedno, oni řeší jiné věci na své pouti. Jinou věcí však je Buddhistická motlidba při bezprostředním odchodu někoho konkrétního.

zajímá mě

(Elaine, 29. 5. 2012 21:09)

váš názor na mši svatou za zemřelé,popř.vaši zkušenost

nenastává doba temna

(slepička, 28. 5. 2012 9:03)

protože už dávno minula. Lidi byli odjakživa k sobě zlí, tohle není nic nového milá Venuše. To jen lidé z principu vytlačují věci, co nejsou zrovna příjemné. Každý si od úsvitu věků brání svůj životní prostor a není to nic nepřirozeného. Morální zákony, soucit a ohleduplnost? Tohle je jen fata morgána, čistá utopie, nic víc. Nebo chcete říci, že pár staletí nazpět byli lidé soucitní? ohleduplní? Proč nám historie ukazuje něco zcela opačného?!? Proč se lidé tehdy zabíjeli třeba jen pro pobavení lůzy? Proč se pro chleba vraždilo? Mám opominout zvěrstva pro jméno boží? Morální zákony? Jaké proboha? Bylo snad morální nemít volební právo a už nemluvě o jakémkoliv právu žen? Bylo snad tehdy morální po dobytém území jako kořist i znásilňování? Takovéhle morální zákony myslíte? Neabsentovala jste náhodou hodiny dějepravy? Dnes máte jako nikdy předtím možnost vyjádřit se bez obav o svůj život a vy tady melete o ztrátě hodnot a šířícím se zlu?
Jestli vám zdejší společnost nestačí, tak vám jako ženě vřele doporučuji zabydlet se v Arabských zemích, tam stále fungují tradice jako před pár staletími a je tedy možné, že vám tam jejich morálka, soucit a ohleduplnost budou zcela vyhovovat.

Re: nenastává doba temna

(večernice, 28. 5. 2012 12:49)

já přece vím,co lidstvo vyvádělo.Nebudu vysvětlovat,co jsem to vlastně měla na mysli......
Poznají to všichni,tento týden bude pěkně rušno a při úplňku 4.června obvzlášť.

Re: Re: nenastává doba temna

(Nauthizar ( nauthizar(a)gmail.com ), 28. 5. 2012 21:18)

Mohla by jsi to prosím ťe trochu rozepsat?

Re: Re: Re: nenastává doba temna

(Aridan, 28. 5. 2012 21:43)

Slunce bude v přímé opozici Měsíce. Plus a minus, nahoře a dole, světlo a tma, teplo a chlad, dobro a zlo - cyklické vyvrcholení demonstrace dualit ve snaze dosažení Jednoty.
Více o daném tématu např. zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/dualita-jako-prostredek-pochopeni-jednoty.html
S díky Aridan
P.S: Večernice - klidně napiště více, Nauthizare - je fajn, že jste se opět ozval.

Re: Re: Re: nenastává doba temna

(večernice, 28. 5. 2012 22:02)

nebudu to rozepisovat,všímejte si sami,jak stoupá agresivita mezi lidmi,jak se zvyšují komunikační šumy (nedorozumění),jak bude docházet k násilnostem.Kdo dokáže zachovat vnitřní klid a nenechá se strhnout...
.....a kde poteče krev

Re: Re: Re: Re: nenastává doba temna

(incubator, 29. 5. 2012 14:21)

ono neni moc co rozepisovat. kazdou vterinu se na svete neco deje, dokonce i tece krev atd.,takze to je prispevek typu lide bdete,zivot se deje,tak bacha. tak dik za dalsi nesmysl.

Re: Re: Re: Re: Re: nenastává doba temna

(jitřenka, 29. 5. 2012 14:39)

Kdy se bytost stává moudrou?


...když chápe i to, co se jí třeba vůbec netýká?

...když rozumí dechu Slunce i tichu Noci?

...když myslí na vše kolem více než na sebe sama?

...když nevzdoruje zákonům života, které jsou dány?

...když důvěřuje více chodu věcí kolem, než svému Já?

...když myslí hlavou, ale koná čistým Srdcem?

...tak kdy je to?


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

následující »