Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazy a pozdravy

Důležité vzkazy a pozdravy všem, které mají být včas a bez hledání doručeny  

Komentáře neodpovídající standardu užívání webu budou mazány, resp. vkladatelům znemožněn přístup. Více o pravidlech užívání webu zde.

 

Poznámka: Z důvodů nekončících útoků na tento web, bylo vkládání dalších komentářů dočasně omezeno - pozastaveno. K dispozici je kontaktní mail.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: tak

(Aridan, 5. 6. 2012 10:10)

Vy jako Zoolog musíte nutně vědět, jak důležité prvky v sobě obsahuje právě hnůj. S podobným úhlem pohledu na věc jsou veškeré články zcela zbytečné - přece byste nechtěl zase číst jen další hnůj a navíc od někoho vymlouvačného :-) ?
Ztrácíme s Vámi všichni čas a podobné příspěvky ničemu nepomáhají, škoda.
Mnoho štěstí Aridan

aridane

(létající čestmír, 5. 6. 2012 9:12)

ty kluku ušatá, jak jako zakázáno přidávat z této IP adresy? Ještě jednou a bude to po 3tí,hahaha. Od koho tu budeš mít kvalitní názory? Od VEČERNI štěniCE rozhodně ne:)

Re: aridane

(Aridan, 5. 6. 2012 9:48)

Vím o tom :-)
Aridan

obhajovat

(Mirek Dušín, 5. 6. 2012 9:33)

lži není správné a překrucovat pravdu už vůbec

Re: obhajovat

(Aridan, 5. 6. 2012 9:48)

Naprostá pravda :-)
Aridan

:-)

(zdeněk, 4. 6. 2012 19:52)

http://yuryno.blogspot.cz/2012/06/hudba-spevacka-place-262012.html

Re: :-)

(Aridan, 4. 6. 2012 21:16)

Skvělé, změníme téma :-)
Díky Zdeňku !
Aridan

hahaha

(vrah s dětskýma očima, 4. 6. 2012 20:35)

aridan i večernice jsou ubožáci, kterým nevyšla předpověď a teď se zde snaží presentovat že to byla účelová lež. Vy jste ale chudinky. Oba. A sorry,ufoni fakt nejsou,hahaha.

Re: hahaha

(Aridan, 4. 6. 2012 20:53)

Ano, milý příteli vrahu, všichni kolem jsme naprostí ubožáci, s takovými se raději nezdržujte. Možná byste měl ještě jednou pročíst komentáře pod názvem příspěvku "zajímavý motiv" - třeba pochopíte více, proč reagujete právě takto. Pokud ne, hledejte jinde.
Skutečné Poznání přichází ruku v ruce s vytrvalostí a naší Pokorou.
Mnoho štěstí Aridan

zajímavý motiv

(Hela, 4. 6. 2012 12:36)

Zdravím všechny slušné Lidi, je zajímavé pozorovat, kolik vynaložené energie a času tu padlo na to, aby se tu prezentoval "fakt", že tyto stránky a jejich čtenáři nejsou důvěryhodné, mylné či celkově si zasluhující posměch. Zajímá mě hlavně ten motiv...co tak občan,jednotlivec,čtenář může mít za užitek z toho, že zesměšňuje něčí práci nebo něčí názor? Mám dva tipy jaký motiv to asi může být...:-) Nicméně vím jistě, že všechno zmizí v momentě, kdy takového občana, jednotlivce, čtenáře vědomě ignorujeme....Tak tedy: Chtěla bych se zeptat Aridane, jak vnímáte stále častěji zataženou oblohu mračnem, z kterého většinou neprší....pro mě představuje clonu. Myslím, že je nějaký dobrý důvod, proč má být obloha zatažená.Nějak se mi stále častěji vybavuje úryvek z bible, že ke konci věků budou vidět mnohé úkazy na obloze. Dobrý důvod nás nechat v klidu :-) Hezký den všem a hlavně pevné zdraví!

Re: zajímavý motiv

(večernice, 4. 6. 2012 12:56)

Milá Heluško,velký dík za Váš příspěvek.Vystihla jste to celkem přesně.
Všichni ..ogové a jiní rejpalové byly totiž výsledkem malé studie o diskutérech.Je to smutné,ale na nahozenou udičku reagovali podle své úrovně.
Bohužel takových diskutérů jen přibývá a nejen na těchto stránkách.O čem to asi vypovídá?
Máte pravdu,jediná obrana je toto ignorovat.
Naštěstí jsou i lidé,kteří si umí povídat a sdělovat své myšlenky.
Přeji Vám hezký den a doufám,že se tu ještě setkáme..

Re: Re: zajímavý motiv

(češtinář, 4. 6. 2012 13:43)

Milá večernice, máte v souvětí pravopisnou chybu.
Schválně jestli jste dostatečně uvědomělá na to abyste přiznala vlastní omylnost a takovou hrubku hodnou školáka základní školy opravila.

Re: Re: Re: zajímavý motiv

(Aridan, 4. 6. 2012 17:24)

Ano, je tam chyba - stane se to každému :-)
Ovšem proč svým úhlem pohledu neobjímáte celé sdělení, ale vyjímáte pouze část - a zrovna tu chybnou?
Víte, co v sobě a druhých probouzíte? Jste sám sebou? Víte, CO děláte nebo vnitřně cítíte, že toto prostě máte dělat? Víte, PROČ to děláte a co vás k tomu vede? Pokud se budete ptát dále, jistě uspějete a budete se divit, jak dobré máte ne-přátele...
P.S: Vaše chybějící čárky v souvětí komentovat nebudu, jako češtinář byste definitivně neprošel... :-)
Mnoho štěstí Aridan

Re: zajímavý motiv

(Aridan, 4. 6. 2012 19:16)

Dobrý večer milá Helo a všichni ostatní,
přímá otázka zasluhuje přímou odpověď.
Budu se snažit být stručný a nezabíhat do detailů.
Před jistou dobou jsem začal velice silně vnímat ostré signály Velkého klidu. Tedy přesněji - bylo mi jakýmsi způsobem sdělováno, zpomal - dopřej druhým jejich vlastní čas a pohodu na rozvoj, zastav kolo závislostí, věnuj každému vlastní volnost, nemá smysl zatěžovat všechny tím, co občas slepě papouškují další weby - některé zdroje jsou vzestupné a pomáhají vývoji, jiné však čistě účelové a matoucí.
Vše důležité je totiž již tisíce let vyřčeno a kde bylo dosud semínko zasazeno, ujme se a vzroste, kde padlo mezi suché kameny bez Slunečního svitu, stejně zajde. (zrna a plevy)
Po dobu útlumu se během mnoha nově rozepsaných myšlenek událo plno věcí dobrých, mnoho věcí ještě lepších a samozřejmě se objevil i nějaký ten mrak, který nás brání před naší přílišnou pýchou nad objevením nekonečna Universa :-) Tak to prostě má být - nejprve přímá cesta dovnitř sebe sama, teprve později ven - to je poselství mraků.
A jsme u Vašeho dotazu. Mraky kolem nás.
Přesný význam vyššího účelu asi přesně neznáme, ale s ohledem na měnící se magnetickou polaritu našeho Slunce, která přišla dokonce o dost dříve, než se v pravidelném 11 letém cyklu očekávalo, stále častěji se objevující UFO poblíž Slunce, zrychlené posuny pólů naší planety a související energie přicházející ze středu samotné Galaxie, existuje jistá úvaha o provázanosti smyslu všeho kolem - velká změna. Něco jsem o tomto psal zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/oteplovani-planety-zeme-nebo-cele-galaxie_.html
To vše totiž nevědomě vyvolává ve zvířatech i lidech přesně to, co se děje v komentářích (za dobu přes dva roky jsem toto NIKDY nezažil). Psi jsou neklidní, běhají zmateně sem a tam i po známých místech, hledí k obloze, koukají se za sebe, lidé jsou podráždění, nejistí, jejich hodnoty se před očima řízeně bortí, stabilita a jistota se pro mnohé mění v trvalé nejistoty - vše chytře podpořeno zbytečným Strachem. Vrcholící boj Dobra se Zlem, jehož osidla máme sami ve svých dlaních
Protože labilnější jedinci instinktivně cítí, že se něco kolem děje, jen nevědí CO a PROČ, mají vnitřní pocit neklidu, ohrožení a dle toho reagují. Někteří skončí svůj život kvůli maturitě, jiní zabijí svou rodinu, další se rozhodne postřílet půlku školy nebo se vyvolá zbytečná hromadná rvačka.
Díky programování našimi médii a neustálému přísunu negativních zpráv, se s nimi tito jedinci snadněji ztotožňují a proto považují za vhodné zaútočit na vše kolem - vidím to denně na silnicích. Nevědí, co se s jejich okolím i jimi samými děje a opět z důvodů strachu z vlastní chyby či selhání, to nechtějí raději ani hledat - je mnohem snazší stanovit chybu jinde a agresí se snažit měnit vše kolem.
Mraky jsou ve své podstatě milosrdné a pomáhají našemu plynulejšímu vývoji "pod pokličkou", takže pokud pomineme úvahu s programovou devastací Evropské úrody chemtrails, které většinu dešťové vody unášejí pryč, a přípravu k pádu Unie do ještě větší závislosti na jedné světové vládě NWO, jde v zásadě o pozitivní změny... :-)
Mnoho štěstí Aridan

cenzura

(galileo galilei, 4. 6. 2012 18:15)

tak to je dobre, kdyz nam neni jasne co zde muzeme psat, ze nam to nekdo za(u)kaze.

Re: cenzura

(Aridan, 4. 6. 2012 18:29)

Funguje to - to je ono kouzelné slůvko Pochopení a navazuje hned další - Pravidla hry :-)
O tom, jak užívat web je totiž hned druhá záložka, takže co komu není jasné?
Tlaku, bezpráví, agrese a hrubostí je všude kolem dost a tady jí pšenka prostě nepokvete.
Aridan

rekneme

(lecitel, 4. 6. 2012 16:03)

si to otevrene bez skrupuli: posledni clanky byly nejen slabsi, ale staly primo za hnedou a smradlavou hromadu :DDD

ale jen tak dal, alespon mame z nekoho srandu

Re: rekneme

(lama. dalaj lama, 4. 6. 2012 16:23)

to jsou drsna slova,ze se nestydite? proc proste nereknete hezky cesky ze to stoji za hovno? tomu rozumi kazdy, i vecernice.

Re: Re: rekneme

(Aridan, 4. 6. 2012 17:14)

Naprostá pravda :-)
pro někoho perla, pro někoho nic než zrnko písku.
I Kristus otevřeně promlouval o perlách a dalších roztomilých baculatých tvorech - nemýlil se...
Bohužel jste si vysloužil spolu s několika dalšími výtečníky blokaci vkládání podobných příspěvků. Takové komentáře sem nepatří, ale na to jste měli přijít dříve. Myslím, že přesně o tom psala Večernice a to je jedním z mnoha důvodů mé odmlky.
I přesto Vám všem "blokovaným" (a někteří zde vystupují opakovaně pod různými pseudonymy a docela dobře si sami se sebou povídají) držím palce v dalším vývoji, který začíná Pochopením a pokračuje přínosným Přispěním.
Aridan

sorry

(lecitel, 4. 6. 2012 13:54)

ale posledni prispevky vecernice smrdi zranenym egem a lzi na kterou neskoci ani male dite.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

následující »