Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazy a pozdravy

Důležité vzkazy a pozdravy všem, které mají být včas a bez hledání doručeny  

Komentáře neodpovídající standardu užívání webu budou mazány, resp. vkladatelům znemožněn přístup. Více o pravidlech užívání webu zde.

 

Poznámka: Z důvodů nekončících útoků na tento web, bylo vkládání dalších komentářů dočasně omezeno - pozastaveno. K dispozici je kontaktní mail.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: už mi nestačí

(Soňa Erbanová, 1. 7. 2011 8:51)

Jsem z Turnova. Pokud je to pro tebe přijatelné místo, jsem ti k dispozici. Sice nevím nic, ale ráda se s tebou o to podělím. :-)

Pozdrav a doporučení

(Prince, 1. 7. 2011 13:52)

Zdravím Aridana a všechny kolegy hledající.
Dovoluji si odkaz na zajímavé stránky o hledání pravdy a kořenů.
http://leva-net.webnode.cz

díky všem

(Elaine, 1. 7. 2011 9:01)

ale měla bych upřesnit,o co se zajímám.Je to hermetismus,karma,tarot...

numerologie jména

(janka, 13. 6. 2011 16:42)

Dobrý den, jsem momentálně v radostném očekávání přírustku do rodiny, čas se mi krátí a do ruky jsem dostala knihu jméno je tvůj osud od Camily Karolinss. Má někdo prosím Vás zkušenosti s touto paní, nebo kontakt na ni, nebo nějakého dobrého numerologa, který by mi pomohl vybrat vhodné jméno pro našeho potomka. Zkoušela jsem podle této knihy nalézt vhodné jméno, ale připadně mě, že takové ani neexistuje, protože jsem propočítala už asi 40 jmen vhodných pro znamení lva a dosadila to k příjmení a mám takový počit, že žádné vhodné jméno není...
Děkuji za každou pomoc a radu

Re: numerologie jména

(Aridan, 19. 6. 2011 20:59)

Ahoj Janko,
prozatím žádný konkrétní návrh, ale myslím, že to nevadí. Jsem přesvědčen, že sama cítíš co máš dělat a vnitřně již s novým človíčkem takto komunikuješ - nenechávej to proto na číslech ani na druhých a jméno na celý život rozhodni za sebe i za svého mrňouska - řiď se svým Srdcem a neuděláš chybu :-)
Aridan

Re: Re: numerologie jména

(Jirek, 30. 6. 2011 18:40)

Ahoj Janko!
Take it easy aneb. budoucnost je v jednoduchosti. Když máme zůstat u podstaty, věř či nevěř duše toho malého človíčka se nikdy neztotožní s žádným jménem. Takže je úplně jedno jaké jméno dostane a ve škole pak bude povětšinou oslovován přezdívkou,kterou dostane od kamarádů:-). Zdraví a štěstí přeje Jirek, ale můžeš mi říkat jak chceš, také na to uslyším:-)

Re: numerologie jména

(marcela, 1. 7. 2011 7:05)

Zkuste numeroložku Kateřinu, její stránky jsou www.tetakaterina.cz, má hodně zkušeností a určitě vám poradí. Přeji krásné zdravé miminko

Re: numerologie jména

(Marie, 1. 7. 2011 8:50)

Pro tuhle radu obyčejně chodí na www.wahlgrenis.cz. Vyzkoušejte.Krásný zdravý život všem.

prázdniny

(vlasta2810, 1. 7. 2011 6:02)

Takže i já přicházím se svojí troškou do mlýna.Krásné prázniny nám všem! hodně sluníčka,smíchu,soucitu s ostatníma,laskavosti,radosti z žití,překrásnou modř na obloze,květiny v očích i v srdci.Z překrásného Humpolce do všech stran.

Milí čtenáři,

(Aridan, 30. 6. 2011 17:10)

blíží se nám doba dovolených a zaslouženého odpočinku. Ani v mém případě není měsíc červenec a srpen výjimkou a můžeeme očekávat relativní útlum vkládání nových článků.
Přeji všem ať se ve zdraví opět navrátíme a jsme si jeden druhému pomocí a inspirací zároveň.
Krásné prázdniny a načerpejte maximum pozitivní energie - jiná totiž není (důležitá) :-)
Pro lepší ilustraci přikládám tento odkaz

http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/jeden-od-druheho-se....html

Mnoho štěstí Aridan

Pochod Prahou 12:7:2011

(Mirou, 30. 6. 2011 11:30)

Milý přátelé a spoluobčané.Samostatné odbory plánují další protesty proti vládním reformám.Myslím že je pravý čas aby jsme o těchto věcech přestali diskutovat jen na internetových stránkách viz.Novinky.cz.Měli bychom se zvednout a přijet do Prahy dát najevo svůj nesouhlas.Osobně jsem se zůčastnil stávky na začatku června a byl jsem zklamán kolik lidí se dostavilo.
Prosím,účast každého z nás je velmi důležitá.Díky Mirou

co mě zaujalo

(Elaine, 28. 6. 2011 13:32)

http://orgo-net.blogspot.com/2011/06/mudr-hnizdil-bud-se-chcete-lecit-nebo.html

respekt

(Matyáš, 27. 6. 2011 19:20)

zdravim Aridane..
Tvé stránky jsou velice zajímací, avšak můj smysl života či pohled na svět to nějak nezměnilo, ba naopak, trochu více ujasnilo. Jsem rád že máš koule na to provozovat takovéto stránky a jsem rád, že se najdou i tací, kteří chtějí i ostatním lidem otevřít oči, čímž myslím tebe. Asi jen, možná by to chtělo nějakou pořádnou reklamu, aby se to dozvědělo co nejvíce lidí, poněvadž spousta jich je opravdu zaslepená! Já sám se o tyto tzv. konspirace či jak to mám nazvat, zajímám celkem dlouho a bohužel stránky podobných témat a posudků jako tyto, je celkem složité na internetu nalézt :D divný xD a to dokonce i v cizích jazycích.
Každopádně, ještě jednou, RESPEKT a dík za snahu poskytnutí informací a podnětů k zamyšlení nad smyslem našeho života jako takového. Věřím, že spoustě lidem tím změníš jejich názor už jenom tím, že stránky jsou smysluplné a velice dobře udělané, nebo-li jde vidět, že asi víš o čem tady píšeš a neslyšel jsi to někde přes zeď od sousedky xD

Re: respekt

(Aridan, 27. 6. 2011 20:44)

Milý Matyáši,
děkuji za komentář - je fajn, pokud to cítíš, jak píšeš :-) Přiznám se, že web byl zahájen s jediným skromným cílem - alespoň jednomu jedinému člověku pomaličku ukázat jiný pohled na obvyklou realitu, případně mu pomoci v dalším uvědomění.
Pokud nás bude více, jedině dobře, je v tom totiž naše obrovská síla - sjednotit se myšlenkově a následně i činy.
Nevím, jestli by reklama pomohla, možná. Pak bych oslovil možná i velikou skupinu, která třeba na podobné informace a zejména inspiraci není ještě připravená a efekt by se minul účinkem.
Myslím, že stávající cesta je sice pomalejší, delší, ale mnohem poctivější. každý kdo chce, si Jiné Stránky prostě najde, protože to tak má být :-)
Dávat dětem do rukou žiletku na hraní nekončí vždy dobře, proto věřím spíše v přirozený vývoj a upřímně děkuji za každý pozitivní ohlas, jako tento...
Aridan

shrnutí v jedne skladbě

(Krainy, 17. 6. 2011 19:02)

http://www.youtube.com/watch?v=Tds0s9EbEjo&NR=1

Re: shrnutí v jedne skladbě

(Mirou, 21. 6. 2011 12:48)

Pěkný,
určitě se to dostane mezi mé přátelé:-)
Díky.

kontakt

(janka, 13. 6. 2011 16:47)

Ještě jsem zapoměla dát na sebe případný kontakt.
janka.bila@seznam.cz

Děkuji

Re: kontakt

(Večernice, 14. 6. 2011 11:35)

zapomeňte na knihy o jménech,řiďte se citem,intuicí a srdcem.

středeční

(Elaine, 12. 6. 2011 17:21)

konstelace budou velmi bojovné a nebezpečné,buďte prosím všichni opatrní na sebe i na své blízké.Bude to přetrvávat až do čtvrtka

Generalní stavka

(Mirou, 11. 6. 2011 21:12)

Je to asi trochu jiné téma,ale není jiná možnost jak se vyjádřit a hlavně říct Všem lidem v naší zemi-
Už se musíme sebrat a něco udělat!!Stavka odborářů a dopravních podniků,to je to ceho musíme využít:pojdme je podpořit a jednou provždy říct NE!!!
Nechceme tuhle vládu.Jsou to vydřiduši a prolhaný zmetci.
Už to že nejsou téměř žádné státní podniky,většina lidí pracuje v soukromém sektoru,proč by stávkovali.
Ale nebyl to právě ůmysl,schválně založit soukromé firmy,aby stát mohl zvyšovat daně a všechno s tím spojené-REFORMY-kdyby většina lidí pracovala ve státních podnicích,všichni by šli do stávky a to by pro naší slavnou VLÁDU byl jistojistě KONEC.
Měli by jsme se opravdu už vspamatovat!!!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

následující »