Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazy a pozdravy

Důležité vzkazy a pozdravy všem, které mají být včas a bez hledání doručeny  

Komentáře neodpovídající standardu užívání webu budou mazány, resp. vkladatelům znemožněn přístup. Více o pravidlech užívání webu zde.

 

Poznámka: Z důvodů nekončících útoků na tento web, bylo vkládání dalších komentářů dočasně omezeno - pozastaveno. K dispozici je kontaktní mail.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Ekonomika

(Mirou, 7. 8. 2011 18:29)

Ahoj,
Tak to tady máme,celosvětová ekonomika jde prudce dolů.Jsem moc zvědav na další vývoj této situace.
Nevím jak se USA chce tohoto dluhu zbavit,musela by zajistit celé svoji populaci pracovní místa,jenže to asi nepůjde.Svět se pomalu ale jistě řítí do zkázy která nemá v naší minulosti obdoby.
Všechno je automatizováno, lidé přichází o práci a nahrazují je stroje,ti co pracují rukama si moc nevydělají pokud nejsou od rána do večera,den co den v práci.A ti v kancelářích a na úřadech, ti to určitě nezachrání.
Do duchodu se NEPUJDE budem makat a platit až do smrti!!!!
Lidi co se to děje!!!Budem jen přihlížet,očekávejme to nejhorší a přejme si ať to nedopadne...........

Re: Ekonomika

(Jitka, 7. 8. 2011 21:25)

Co se to děje?
Na tuto otázku mi docela sedí myšlenky uveřejněné v knihách o Anastasii (vyšlo 10 knih, jsou v nich různá témata (např. docela podrobně popsané další fungování lidstva v menších celcích co nejvíce soběstačných tzv. rodových osadách, fungování a pozadí světové ekonomiky, její nutný krach , spousta duchovních myšlenek....), no, pro mě to byla doslova "živá voda" a třeba to pomůže i někomu dalšímu. Knihy se dají objednat na www.ekoobchudek.cz, a existují i stránky www.anastasia.cz
Dále jsem objevila velmi zajímavé stránky www.anjelska.sk
Tvořme v myšlenkách krásnou budoucnost, ať se může začít tvořit i v realitě. Špatné myšlenky a obavy přitahují to špatné, a to si přeci nepřejeme realizovat.
Jo, ještě mě zaujala kniha od Diany Cooper: 2012 a léta nadcházející Budíček lidstva. Jen mě mrzí, že kapitola o ČR je redakčně upravena a mě zajímá, co bylo v originále.

Re: Ekonomika

(koffersky, 19. 8. 2011 21:29)

Je tu řešení: http://www.osud.cz/drahe-mobily-nechutne-potraviny-cesi-se-zacinaji-branit

Je tu řešení

(koffersky, 19. 8. 2011 21:23)

Ano mame tu jednu s prvních zajimavích myšlenek,kterou ma cenu pustit do našich hlav...vice zde,kde obsah mluví za vše...

http://www.osud.cz/drahe-mobily-nechutne-potraviny-cesi-se-zacinaji-branit

,,jsem"...

(Yarda, 15. 8. 2011 8:48)

http://projekty.rozhlas.cz/prehravacwma4/?stanice=radiozurnal

varování

(Elaine, 10. 8. 2011 9:23)

buďte prosím všichni na sebe opatrní,i na děti,pokud to je možné,nikam necestujte.Do neděle 14.8. to bude všude velmi divoké,velmi emotivní...

Re: varování

(Aridan, 10. 8. 2011 19:40)

Díky milá Elaine,
snad bude vše dobré jako doposud :-)
Aridan

Děkuji

(Nikol, 8. 8. 2011 13:16)

Delší dobu předčítám tvé webové stránky a přišla jsem na ně náhodou.. Vím, že náhody neexistují a taky vím, že je vše dané jen o tom nevíme.. Já jen čím víc předčítám to co je tu napsané tím víc nerozumím Karmě.. Karma je život , který si musíš odžít tady na světě.. Je to nádherná zkušenost k tomu aby ses tu pak už nemusel inkarnovat.. Ale , když všechno si dám dohromady ohledně šedivých , ohledně korupce kolem nás a všeho negativního..Nemohu pochopit jak je to s ní myšleno...

Re: Děkuji

(Jitka, 8. 8. 2011 18:45)

Dobře je to vysvětleno v knize:
Marta Foučková: Jsem (Nakladatelství Praha 1996)

Re: Re: Děkuji

(cd, 8. 8. 2011 19:25)

Pokud nebude nejaky dotisk tak dnes uz tezko tuto knizku dostanes pac vysla uz pred 15cti lety

pro ty, kteří mluví o něčem o čem nic neví..

(Anonym.., 26. 7. 2011 4:50)

Lidi.. kouřim marihuanu už 7 let, 2 roky jsem jel celkem těžce v drogách (pervitin)(ještě před několika měsíci), alkohol jako takovej celkem odsuzuju sice (od doby co jsem začal s drogami) a i přes to.. i přes to se považuji za velmi uvědomilého člověka.. přeberte si to jak chcete, ale rozhodně tim nechci tvrdit, že drogy jsou snad něco dobrého pro náš život (ani náhodou) jen by jste konečně měli přestat odsuzovat lidi podle těchto hledisek :) Jináč bych chtěl ještě podotknout fakta okolo marihuany, byl bych rád kdyby Aridan zhotovil nějaký článek ohleně této rostlinky, která se v dnešním světě díky nesprávným zmanipuloným faktům tak odsuzuje. Přeji hodně štěstí v životě..

Re: pro ty, kteří mluví o něčem o čem nic neví..

(Mathew, 28. 7. 2011 17:14)

Maryhuana je rostlina daná nám od boha, mě taky pomohla se "probudit" no sice až pozděj, ale je fakt že lidi co kouří trávu sou prostě pohodáři a většinou otevřený novým názorům ne jak náckové co furt chlastaj a chcou nějákej konflikt. :)

Re: Re: pro ty, kteří mluví o něčem o čem nic neví..

(anonym, 29. 7. 2011 23:32)

souhlasím s každým slovem co jsi napsal xD jen bych do dodal že to nejsou jen náckové!

Re: Re: Re: pro ty, kteří mluví o něčem o čem nic neví..

(wivo, 2. 8. 2011 9:00)

Užívání drog obecně včetně kouření trávy je jen záležitostí osobního vývoje. Skoro každej s tim jednou přestane - bohužel ne úplně všichni.

Re: Re: Re: Re: pro ty, kteří mluví o něčem o čem nic neví..

(levitron, 3. 8. 2011 19:27)

Moc hezky napsáno...a jen dodám že mně osobně marihuana (trávu kouřím cca 5let) otevřela oči. Pomohla my se zastavit, zamyslet se, podívat se na věci z jiného úhlu. Netvrdím, že to bez ní nejde, ale její relaxační účinky na mě působí velmi pozitivně :)
A naši dávní předkové to moc dobře věděli!

ruzove nebe

(Barbora, 27. 7. 2011 2:57)

Jsem prave v Dublinu, asi v devet vecer jsem si vsimla, ze na nebi smer k zapadu slunce se zacina objevovat velikansky tmavy mrak, slunce svitilo nejprve jen z poza ho, pak zapadlo, ted je tolik, kolik je a nebe je ruzove, teda nebe, ted mrak, nikam se nepohl, a to tady v irsku mraky bezi strasne rychle, jakoby za nim stal velikansky mesic a svitil, tak to vypada, ale dnes neni uplnek, a hlavne mesic se celkem rychle pohybuje po nebi, a ja to takto vidim uz od devit, je to zajimave, krasne, divam se na net zda nemaji byt dnes nejake zare na nebi nebo neco, nic sem nenasla .. amazing :)) mejte se .

Davaji

(Marek, 27. 7. 2011 8:51)

v Cesku ted taky ten uplne nova serial tady se to jmenuje V=Die Besucher.Preklad do cestiny navstevnici?Obsahuje presne to tema o cem se v spiklenecke teorii hovori.

Re: ruzove nebe

(Ella, 29. 7. 2011 17:54)

Kdyz jsem byla pred 2ma rokama cervnu v chorvatsku,tak po tydnu pobytu taky priplul z vnitrozemi osklivy cerny mrak,ze ktereho proskakovaly blesky.A od te doby prselo vice ci mene vic jak tyden,kdyz jsem odjizdela po dalsim tydnu jeste prselo,pry celkem asi 10 dnu,coz je na chorvatsko nenormalni.I mistni se tomu strasne divili,a taky se ochladilo asi o 10 stupnu,pak se proslychalo,ze nejak v breznu vybuchla nekde na Aljasce sopka a ten mrak snad mel byt toho pricinou,no nevim mozne by to bylo.Vim o tom,ze nejen v Irsku,ale vsude v severskych oblastech mracno padi rychle atmosferou a je to velmi zajimavy fenomen,videla jsem to v nejakem doku poradu a zajimalo by mne cim to je? Napiste Barboro,jak to s tim mrakem dopadlo Zdravi Ella

BTW

(Mathew, 28. 7. 2011 17:16)

co se stalo s Adrianem? za celý měsíc ani jeden citát? :( neví otom někdo něco víc?

Re: BTW

(večernice, 28. 7. 2011 19:29)

je na dovolené...


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

následující »