Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazy a pozdravy

Důležité vzkazy a pozdravy všem, které mají být včas a bez hledání doručeny  

Komentáře neodpovídající standardu užívání webu budou mazány, resp. vkladatelům znemožněn přístup. Více o pravidlech užívání webu zde.

 

Poznámka: Z důvodů nekončících útoků na tento web, bylo vkládání dalších komentářů dočasně omezeno - pozastaveno. K dispozici je kontaktní mail.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: Gratuluji

(Mike, 28. 10. 2011 13:47)

Síla obyvatel Země? V době kdy jsou lidské mysli nejvíce manipulovány a kdy 1% populace kontroluje 40% finančních prostředků? V době individualismu a materiální hniloby... ne milý Paule... jsme až po krk ve... problémech.)

P.S.: Aridane, nemůžeš zablokovat wivovi ip? :) Z jeho příspěvků je mi na zvracení...

...samozřejmě, že někteří lidé nedokáží všechny informace, které na internetu najdou, správně posoudit a dojít ke správným (tvým) závěrům. Jen nechápu, proč jsi tak domýšlivý - každý jsme jiný a jedinečný a tím, že urážíš lidi nikomu nepomáháš. Když jseš takovej chytrák, udělej vlastní sajt, vyjdi do ulic, ukaž se nám, jakej skutečně jsi. Projíždět net a dělat ze sebe chytráka dokáže každej. Taky nejsem doomsday příznivec, ale konec světa - tak jak ho známe - může přijít v mnoha podobách. Nešiř nenávist a opovržení, ale lásku a porozumění!

PEACE

Re: Re: Gratuluji

(Aridan, 31. 10. 2011 12:56)

Dobrý den Mike,
díky za komentář, pokusím se je zareagovat:
Wivo je pravidelný čtenář i přispěvatel Jiných Stránek a i přes jeho často silně agresivní styl projevu jsem mu prozatím přístup nezapověděl. Mé první dojmy a pocity z jeho reakcí byly podobné, jako Vaše, chtěl jsem příspěvky mazat, ale nechal jsem vše trochu uzrát a dnes již vím, že má co říci i když to zní jaksi hrubiánsky. Dělá si vlastní vizitku sám sobě a blokace IP beru jako poslední řešení hraničící s cenzurou :-)
Přeji krásný den Aridan

Turecko

(Mike, 28. 10. 2011 17:02)

Ještě maličkost... co si myslíte, že se děje v tom Turecku? Nemá to souvislost s tím smetím co kolem nás létá? Takovýhle roj zemětřesení M 3+ po tak dlouhou dobu tu už nějkou chvíli nebyl.

NAZOR

(milan, 25. 10. 2011 14:29)

Pane Aridane mám na vás otázku.Myslíte si že je možné logickým zpusobem vysvětlit vznik 40ceti sloji uhlí,kdy fosílie kmenu stromu,menají kořeny ani větve a jako naschvál někdo oloupal všechnu kuru stromu. Mezi těmi kmeny fosílií jsou mořští živočichové a něktete stromy jsou vzhuru nohama kořeny nahoru přes několik vrstev uhlí.A pane Aridane to nejlepší na závěr: to všechno za maximálně DOBU 90DNU!!!

Re: NAZOR

(Aridan, 26. 10. 2011 21:32)

Dobrý den Milane,
nevím, jestli to lze s našimi znalostmi přímo a pouze logicky, ale každá skutečnost může mít hned několik vysvětlení. Je pak na nás, zda s jejich výkladem vnitřně rezonuje naše osobní zkušenost, znalost, pochopení, IQ, EQ, víra...atd., či nikoliv.
Pokud Vámi popsané bylo nalezeno a zjištěná fakta rozebrána jako realita, nepochybně musí alespoň názory na danou skutečnost existovat. Napadá mě hned několik neuvěřitelných variant :-)
Zkusíte být více konkrétní?
Díky Aridan

Konspirace UFO

(ZeD, 3. 10. 2011 12:41)

Ještě si dovolím jeden dotaz, jedná se o USA oblast 51. Jistě budeš mít informace o technologickém pokroku řekněme letecké techniky. Po zhlédnutí mnoha dokumentů mám obavy, že již zprávám předávaným pravými kruhy v obilí dále nebude možné věřit. Technicky je zřejmé, že USA mohou napodobit mnohé a tak luštění významu jednotlivých kruhů pozbývá smyslu. Zahlcení tohoto zdroje je mi velmi líto, ale možná se pletu. s díky ZeD.

jak by vypadalo

(večernice, 25. 9. 2011 14:08)

hroucení systému v běžném životě?Myslím prakticky...

Ahojte, skuste se podívat na moje nové stránky :)

(Koepo7, 24. 9. 2011 10:50)

http://koepo7.webnode.cz/

přispěvky

(neojuan, 23. 9. 2011 18:43)

Ahoj všem,
několik příspěvků sloužících pro rozvoj ducha a podporu zdraví:

http://www.astradat.cz/astradat/wingmakers.htm - největší příběh všech dob neuvěřitelně komplexně provázaný s kosmologií, filozofií, obrazovým i hudebním uměním

http://www.astradat.cz/astradat/neotransmise.htm - shrnutý princip fungování všeexistence - všehobytí

http://www.magietv.estranky.cz/clanky/knizni-zajimavosti-/vadim-zeland.html - Vadim Zeland - tvorba vlastní reality svou energií a záměrem

http://www.astradat.cz/astradat/index.htm - beta verze webu zaměřeného na unikátní výrobky sloužící k podpoře zdraví, a rozvoji uvědomění...

http://www.myinfo.sk/download/Books/Lazarev,%20S.%20N.%20-%20Diagnostika%20karmy%20I/Lazarev,%20S.%20N.%20-%20Diagnostika%20karmy%20I.pdf - Lazarev Diagnostika karmy - třicetiletá praxe člověka co stál několikrát na prahu života a smrti. Všechny potíže v životě, si člověk vytváří sám - Lazarev vysvětluje jak.


chat

(neojuan, 21. 9. 2011 23:02)

to je problém všech chatů na netu - ofenziva ega. Web má ale velký potenciál sdružovat moudré duše a ty by mohly "vytěsnit" ty nezralé...

Re: chat

(večernice, 22. 9. 2011 13:13)

tak se zeptáme Aridana

Re: Re: chat

(Aridan, 22. 9. 2011 18:27)

Zdravím všechny kteří mají zájem o konstruktivní a plodnou diskusi.

Víte, ono je to s diskusemi kapku složitější.
I geniální myšlenka může být razancí a množstvím protiargumentů nakonec ušlapána v koutě a samozřejmě naopak. Jsme až překvapeni co se podaří společně vytvořit.
Osobně bych se rád věnoval provozování webu ještě více, ovšem časové možnosti nejsou vzhledem ke všem mým povinnostem právě optimální, natož abych ještě hlídal průběh často i bouřlivých diskusí na chatu :-)

Každý kdo chce diskutovat má možnost třeba zde, jinak jsou vaše názory řazeny přehledně ke každému článku.

Zkusím nicméně oslovit providera webu, zda by nevytáhl z rukávu nějaké snadné a zajímavé řešení.

Bylo by určitě rozumné,aby se ten, kdo chce chatovat musel nějakým způsobem certifikovat - třeba potvrzením přes mail.
Tím by se počet diskutujících samozřejmě mírně reguloval.

Přeji krásný večer a děkuji
Aridan

Re: Re: Re: chat

(neojuan, 23. 9. 2011 12:42)

Chat je možný realizovat také přes mailovou korespondenci, kdy se na ověřovacím serveru zaregistruje mailová adresa uživatele a po té se mu umožní odesílání a příjem mailů v rámci skupiny lidí, kteří jsou takto zaregistrováni.
Toto řešení "chatu" by tedy obcházelo webové prostředí těchto stránek.
Další věc je administrace chatu, což je velmi nezávidění hodná pozice pro člověka. Způsob, který jsem navrhl by ale asi výrazně ubral nutnost dozoru nad diskuzemi řekl bych.

to je možná dobrý nápad

(večernice, 21. 9. 2011 21:39)

ale obávám se,že by se diskuze brzy zvrtla v politickou šachovnici....

Re: to je možná dobrý nápad......pro neojuan

(večernice, 21. 9. 2011 21:41)

něco je špatně,

(Elaine, 15. 9. 2011 10:09)

když je snažší umístnit psa do útulku,než bezdomovce pod střechu...

Re: něco je špatně,

(Elaine, 21. 9. 2011 21:36)

a ještě horší je najít bezdomovcovy osobní věci,které mu místní byťák odvezl pravděpodobně na skládku

chat

(neojuan, 21. 9. 2011 0:17)

ahoj,
přijde mi, že by se na tyto stránky hodil chat, aby byly všichni zůčastnění více in a nedrobily se diskuze do dnů, týdnů...

...

(Karbos, 2. 9. 2011 16:05)

Zjistil jsem, ze ja a nejen ja, ale cim dal vic lidi ceka na zmenu, klidne jsou ochotny podstoupit nečurcity konec sveta, hromadu katastrof a pohrom....nebudou-li se jich tykat osobne.Hlavne kdyz se zlomi system...je mi 20 a ja svuj zivot rozhodne nehodlam zahodit jako nevedome generace predemnou...muj svet bude svetem zitrka ne vcerejska...modlim se aby prisel nadclovek jak predpovedel Nietzsche...tento chlapik spravne vystihl ze clovek i pres svou neskutecnou naivitu a namyslenost je spis zviretem nez bytosti na vyssim vyvojovem stupni...zvire...kteremu nekdo dal mozek...ano dal..pohadka o Darvinovi me neoblbne, a to zvire stim nalozilo pro uspokojeni svych vlastnich pudovych a pozitkovych potreb. Co jineho od zvirete cekat....ptam se vas kam vede cesta vynalezu vychytavek zjednodusovani ulehcovani?....k rpogresivnimu vyvoji urcite ne...mensi narocnost vyzaduje mensi snahu...ja rikam ze neustale ulehcovani vseho dostupneho vede k regresi a deprivaci nejen hodnot ale i svta kolem nas....jedine co mne uklidnuje je ze jsem si jist ze pokud clovek nevyleze ze sveraci kazajky plne pocukrenych vykalu, casem se sama sevre natoloik ze zvire jmenem clovek...zahubi...

prikladam fotografii ktera mluvi za vse....neverim v teorii relativity...myslim ze pravda bude spise v kvantove teorii...proc?....clovek je az priliz bezvyznamny na to aby si kazdy znas zaslozil X paralernich svetu koexzistujicich pospolu to ukazuje ze i Ainstajn byl najivka.

http://www.novinky.cz/veda-skoly/243381-sonda-poridila-unikatni-snimek-zeme-a-mesice.html

Hodnotit meritko vyspelosti a pokroku na zaklade schopnosti co nejlepsiho uspokojeni a ukojeni nasich vlastnich fyzickych potreb a primitiěvnich pudu je nejvetsi omyl lidsva...

stejne tak si nemyslim ze se da pokrok merit schopnosti co nejveci nezavyslosti na prirode nebo dokonce jejim ovladanim....co vyspeleho je na tom kdyz dite chce ovladnout a zneuzit sve rodice?

opak je pravdou cim vice radoby vyspelejsi budem tim bude lidsky duch primitivnejsi

Re: ...Karbos

(ZeD, 7. 9. 2011 15:32)

...............kdokoli přijde, nebo nepřijde 20.5.2011 nebo jindy, Ti nemůže dát to, co můžeš dát jen Ty sám sobě. Nečekej na katastrofy, důležité je jak budež žít teď. Otázka budoucnosti je v Tvé přítomnosti, jsi mladý a jelikož nemáš čas na zbyt, věnuj ho přemýšlením o sobě a svých skutcích v okamžiku rozhodování. Dá Ti to víc odpovědí než se Ti zdá, myšlenky nezahazuj ale ukládej, jednou se Ti hodí. Většinu odpovědí máš v sobě jen jsi je ještě nenašel, otázky světa se zodpovídají jen a pouze světu, díky za energii a naději. Mnoho štěstí ZeD


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

následující »