Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazy a pozdravy

Důležité vzkazy a pozdravy všem, které mají být včas a bez hledání doručeny  

Komentáře neodpovídající standardu užívání webu budou mazány, resp. vkladatelům znemožněn přístup. Více o pravidlech užívání webu zde.

 

Poznámka: Z důvodů nekončících útoků na tento web, bylo vkládání dalších komentářů dočasně omezeno - pozastaveno. K dispozici je kontaktní mail.

 

Komentáře

Přehled komentářů

foto

(vlasta2810, 28. 1. 2012 16:10)

V úvodu je fotka,vykulené oči,otevřená ůsta,naježené vlasy.Kdo to je? To ty Aridane?A dál,jméno je přesmyčka? A dál,jsi žena nebo muž? Stránky jsou dost vyjímečně psané.

Re: foto

(Aridan, 30. 1. 2012 20:31)

Ani jedno, ani druhé...
Jméno není přesmyčka ani Adriany, ani Indira (Gandhi), ani Ariadny, Arniady, Andiary, Andarie, Radiany, Rianady, Danairy... kombinací je skutečně mnoho, ovšem mluvila ke mě pouze jedna jediná velice jasně - Aridan.
Asi nejvíce se dozvíte jak píšete z celého webu a konkrétně o autorovi v sekci:
http://www.jinestranky.cz/clanky/par-slov-o-autorovi.html
Více v mailu
Aridan

Re: Re: foto

(vlasta2810, 31. 1. 2012 18:18)

Ten uvod jsem již četla několikrát,teď znovu,je to silně napsané,stále mi však uniká,odkud to znám.Napsala jsem i odpověď-je o radosti,což je vlastně i o těchto stránkách.

Film

(Hezký den, 29. 1. 2012 23:23)

http://orgo-net.blogspot.com/2012/01/kvantovy-aktivista-film-o-spiritualite.html

???

(vlasta2810, 23. 1. 2012 16:59)

Pokud bychom vynechali slova a přešli k činům,co každý který z vás dělá s těmi zkušenostmi nabytými čtením takovýchto informací.Já se třeba snažím být lepším člověkem,přemýšlím v souvislostech,pomáhám lidem,Zemi,sobě-nejlépe mi jde Zemi-a i jinak se snažím uvádět do praxe vědomosti získané od jiných lidí.Třeba tkám na stavu,melu si mouku na ručním mlýnku z obilí z našeho pole(ne všechnu,máme připraven stojan na studnu-kdyby došla městská,právě objednáváme nové litinové tály na kachlová kamna-aby bylo kde uvařit nepůjde-li elektrika,reservní sud(200litrů)nafty v garáži,náhradní monočlánky,domácí lékárna doplněná o obvazy a náplasti-hodně,povědomost o bylinách a jejich celoživotní sběr,chov zvířat,výroba sýrů.....myslím,že je lépe být připraven.A co vy ostatní?Děkuji za další inspiraci.Laskavou.

Re: ???

(Levitron, 24. 1. 2012 15:28)

Milý(á) Vlasto,
zkus uklidnit srdce a mysl a tyto stránky číst pomaleji, nebo zkusit číst mezi řádky. Určitě není na škodu to co popisuješ, ale mám dojem že jsi plný(á) strachu z očekávání kdy TO přijde a co by šlo udělat ještě líp a sofistikovaněji, popřípadě na co je třeba ještě neopomenout. O tom to přeci není:)

AH YUM HUNAB KU EVAM MAYA E MA HO!

Re: Re: ???

(vlasta2810, 25. 1. 2012 7:36)

Levitrone,já si tímto způsobem hraju,je spousta věcí a činností které dělám.Ne však jen pro sebe a rodinu,i pro přátele,známé i neznámé lidi.Není mi zatěžko se podělit,nemám s tím problém.Vím jsem divná,mě to neva.Co jsi však trefil je,že čtu rychle a hltám vědomosti.Vím to a tak si text přečtu dvakrát i vícekrát,poprvé rychle následně pomalu s přemýšlením.Sázíte někdo stromy?Jako jen tak,pro lidi?Solární dobíjení baterii mě už napadlo,při té příležitosti jsem natrefila na batohy se solárním panelem na dobití mobilu či jiného.....zajímavé zjištění,pro mě.Vlastička z Hodňouškova.

Re: Re: Re: ???

(večernice, 25. 1. 2012 10:03)

dobrá inspirace:
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1396-jak-prezit-ekonomicky-kolaps-5-mezihra.aspx

Re: Re: Re: ???

(Levitron, 26. 1. 2012 17:19)

Já sem to myslel dobře, určitě strach není na místě, samozřejmě. Já sám ti tvé možnosti maličko závidím, v mém panelovém 3+1 se toho mnoho vymyslet nedá...:)
Jen sem chtěl připomenout že systematicky se připravovat na něco (znovo opakuji že ti ve všem jen mohu držet palce), z čeho má člověk podvědomě strach, at už to je, či není tvůj případ asi zrovna není na místě....

Všem přeji lásku a úsměv na tváři:)

Re: Re: Re: Re: ???

(vlasta2810, 27. 1. 2012 7:12)

Levitrone,jsem opravdu,opravdu ráda za Tvůj komentář,v prvním momentě moc ne,avšak po uvážení,zda máš či nemáš pravdu,jsem si ujasnila, proč to všechno dělám.Jinak by mě ani nepadlo o tom přemýšlet.Tak děkuju za to,že jsi mě k tomu navedl.A k bytu 3+1,mohlo by to být třeba i tak,že by se nechaly vytřít společné prostory baráku,zpříjemnit květinami,je-li výtah,tak ho vylepšit,chovat se mile k sousedům,vysbírat odpadky okolo bydliště,udržovat čisto u popelnic....snažím se jít příkladem svému okolí,a není to málo,věř mi,chce to hodně odvahy jít s pytlem smetí z lesa a nést hrdě hlavu když potkáváš lidi s pohrdavým pohledem i ůsměvem tipu,,má to za trest".Moje oblíbené rčení zní,,LÉPE DĚLAT COKOLIV,NEŽ NIC" Od mého srdce k Tvému.

Re: ???

(večernice, 24. 1. 2012 18:58)

tedy Vlasto,klobouk dolů...pokud máte tyto možnosti,je to skvělé.A nenechte se vysmát,být soběstačný a nezávislý je dobrá myšlenka.Horší to mají ti v paneláku,snad ta kupovaná mouka něco vydrží.

Re: Re: ???

(Aridan, 24. 1. 2012 20:36)

Dobré téma, Vlasto, nicméně se obávám dost hlubokého ticha.
Vzhledem k rostoucím cenám všeho, bych v rámci odpojení od systému nepodceňoval domácí fotovoltaiku v kombinaci s přes den dobíjenými bateriovými články, stejně jako topení na variabilní druhy paliva.
Těším se na další komentáře a nápady :-)
Krásný večer Aridan

Ne strachu!!!

(destinneva, 25. 1. 2012 15:36)

Milá Vlasto, nenechte si podsunout nějaký strach.Já vás považuji za velmi moudrou a statečnou a jsem ráda,že jste objevila Jiné stránky a díky vám se zase objevují smysluplné komentáře.Za důležité považuji mít vlastní studnu a sklep a jak píše i Aridan na střeše solární panely a alternativu ve vytápění.Už občas vidím domy obložené až ke střeše poleny,někteří lidé poslouchají podvědomě intuici.A věřte, že lidi typu Ronald Lauder, jakož i podobní u nás, kteří vědí co se chystá, už připraveni jsou.Naší největší obranou je pozitivní myšlení, odbourávání strachu,dobrá nálada a čím víc nás v té dobré pohodě bude, tím je pravděpodobnější, že se jejich plány neuskuteční, nebo aspoň ne v té nejtragičtější podobě.Mějte se moc dobře.Zdravím Eva :-)

Re: Ne strachu!!!

(vlasta2810, 26. 1. 2012 6:50)

Krásně mi ten den začíná,destinnevo,díky za povzbudivá slova,vehnala mi vodu do očí.Poslední dobou asi 3 měsíce,se střetávám se lží,velkou,u různých lidí,nejen v rodině,a to tak okatým a razantním způsobem,že si nemohu nevšimnout obrovského kontrastu toho co se snažím žít já a co žijí lháři.Myslíte,že by to mohlo být tím,že žijí ve 3D a já už jinde?( rozmýšlela jsem se to napsat,aby to na někoho nepůsobilo tak,že jsem namyšlená,jen si to chci ujasnit)Přeji Vám i ostatním,co budou číst tato písmenka,hodně lásky.

Ne strachu!!!

(destinneva, 26. 1. 2012 10:38)

Milá Vlasto, probíhá velký boj dobra se zlem,světla s tmou, lásky se lží,závistí a nenávistí.My, kteří chceme k tomu světlu,dobru,lásce tímto způsobem dostáváme "klacky pod nohy",protože se snaží ti temní nás na té cestě aspoň zdržovat,protože zastavit nás se jim nepodaří,to víme my i oni.My to máme prostě v sobě.Těžko se volí slova, jak to vyjádřit,ale vy už to víte, že jste jinde a vaše okolí na to tak reaguje.Vždy bychom měli přemýšlet,co nám tím říkají,co se máme naučit,vždy to má význam proč se nám to děje.Někdy nezbývá než těmto "učitelům" ukázat paty.Já jsem se musela vůči mým nejbližším vymanit z podřízenecké role,která spočívala v tom, jim stále pomáhat a na útoky nereagovat,aby se konflikt nerozvinul.A to je přesně to, co temné entity potřebují k tomu,aby se tito naší blízcí stali bleskosvodem pro ně do nás.Protože ten smutek, ta naše bolest, to je síla pro ně.Opravdu s těmi lháři pomůže jen distanc,srovnat si to v hlavě a vyhnout se jim.A uvidíte,pokud budete vy chtít se s nimi stýkat dál,že se začnou chovat jinak.Ale není to hned.Šťastnou cestu a radostnou sílu přeji.Eva

jasné záblesky světla

(Martina, 15. 1. 2012 9:03)

Dobrý den Vám všem, měla jsem dnes v noci zážitek, který si nedokážu vysvětlit, v mé ložnici se objevilo jasné světlo, které se třikrát rozzářilo pokaždé v jiné části místnosti. Elektrospotřebiče vylučuji, baterka to nebyla, spím v ložnici sama s maličkým synkem. Už se mi něco podobného stalo zhruba před rokem, tehdy jsem si myslela že je to možná od zásuvky protože se to objevilo v rohu postele kde spal maličký, nyní to bylo v jiné části místnosti. Co to mohlo být? Začínám mít strach..

Re: jasné záblesky světla

(večernice, 15. 1. 2012 9:45)

může to být ochránce Tebe i Tvého syna,dává Ti najevo,že je s vámi.Nezemřel před rokem někdo,kdo vás oba měl velmi rád?

Re: Re: jasné záblesky světla

(Martina, 15. 1. 2012 11:08)

takový člověk zemřel před 25 lety..je možné že tu stále s námi je?

Re: Re: Re: jasné záblesky světla

(večernice, 15. 1. 2012 12:17)

prostě nějaký strážný anděl dává o sobě vědět,aby Ti dodal sílu v nějaké nelehké situaci
ale to je jen můj názor

Re: Re: Re: jasné záblesky světla

(Aridan, 15. 1. 2012 18:56)

Žádná energie se neztrácí, transformuje se do jiné formy či úrovně...
Aridan


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

následující »