Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Co všechno nám zůstává utajeno a kam se ztrácejí obrovské finanční prostředky?

Asi nikoho nepřekvapí, že nám naše vlády a odpovědní pracovníci tajných projektů neřeknou více, než uznají sami za takticky a politicky vhodné. Důvod je prostý – informace a jejich síla. Ty mají v dnešní době stále větší hodnotu a to zejména v případech, kdy se může stát samotná vládnoucí skupina v případě jejich zveřejnění a použití proti ní poměrně snadno napadnutelná...

ObrazekProto jsou informovaní a znalí lidé nuceni k mlčení zastrašováním, je jim samotným i členům rodiny vyhrožováno likvidací a je velmi obtížné skutečnou pravdu v nezkreslené podobě nalézt.

Neškodné produkty, dříve používané například v kosmických projektech, které mohou přinášet návazně vytvořeným společnostem zisk, se v masovém měřítku naopak veřejnosti ochotně vnucují – například užití tištěných spojů, osobní počítače, mikrochipy, LCD, digitální kamery, optická vlákna, lasery – to vše se objevilo samozřejmě až po pádu neznámého létajícího objektu v Roswellu 1947.

Dejte dětem nové hračky, ony si budou chvíli neškodně hrát. 

Avšak informace, týkající se zásadních otázek naší existence, našeho původu, komunikace s mimozemskými civilizacemi a učení se od nich, otázky veřejného a masového užití teleportace, využití vidění na dálku, cestování v čase, telepatický způsob komunikace, aktivace schopností našeho vyššího vědomí, zvýšení kapacity našich mozků „spících“ na stávající úrovni 5-9%, transformace DNA, léčení našich nemocí, otázky života a smrti..., se asi nikdy veřejně nedozvíme.   

Níže se pokusím uvést stručný seznam jednotlivých klíčových projektů a experimentů, o jejichž existenci bychom měli alespoň minimálně vědět. Je pak na každém z nás, pokud si dohledá další detaily (pro více informací jsem k dispozici)

 

Experiment Philadelphia resp. součást projektu Rainbow – cílem tohoto Obrazekvojenského projektu bylo vytvořit neviditelnou bitevní loď, teleportovat ji na místo konfliktu a tam aktivně zasáhnout do probíhajících vojenských operací.

Za pomoci silného elektromagnetického pole se 12.srpna roku 1943 loď Eldridge DE 173 resp. Ajax 97 společně s posádkou skutečně na určitý okamžik (7 minut) ztratila z ukotvené polohy, objevila se několik desítek kilometrů od místa pokusu v Norfolku a následně se po návratu zpět zhmotnila dohromady – ovšem s katastrofálními výsledky.

Většina členů posádky pokus nepřežila, protože se spojila – doslova jakoby vrostla – do masivní konstrukce bitevní lodi a tím zemřela, ostatní zešíleli. Dokumentace je pro hledající k dispozici i s fotografiemi.  Tento experiment byl samozřejmě opět velmi vtipně ukryt pod sci-fi zpracováním – což je naprosto běžná forma cover-upu – uvádím například film  Tajemná záře nad Pacifikem a později povedený horor o teleportaci Moucha.

 

Projekt Montauk – tento projekt je v podstatě zpětně sestavené mimozemského řídící pilotní centrum z havarovaného létajícího objektu (metoda ObrazekObrazekreverse engineeringu), pomocí něhož k nám cestují jiné civilizace resp. jejich sondy. Jedná se v podstatě o pilotní křeslo, kde je usazena dokonale psychicky trénovaná osoba (původně mimozemská bytost či bytost pozemská z jiného časoprostoru), která je schopná se za maximálního soustředění mysli na určité místo a čas s pomocí silného elektromagnetického pole, které zapříčiní vznik čehosi jako červí díry, přenést na určené místo a čas.

 

Projekt Talent – dlouholetý tajný vojenský projekt několika generací trénovaných jedinců využívající maximálního rozvoje určitých dovedností (v podstatě zneužití) schopností dětí již od raného věku.

Děti jsou samozřejmě blíže určitým zdrojům a schopnostem nežli dospělí – jsou vnitřně nezatížení vlastní historií, bez předsudků a jsou duchovně čistí – rozvoj jejich dovedností je proto velmi rychlý. Děti jsou různými způsoby trénovány pro psychické špionážní účely, ovlivňování myšlení druhých na dálku (i vládních činitelů a vedoucích nepohodlných skupin – např. rozpad organizace L.R.Hubbarda) či jsou dokonce schopny být trénovány na psychické zabíjení na dálku (Úspěšné pokusy „psychického“ zabití zvířete – jelena – na vzdálenost 40 kilometrů, dokumentovaný případ zabití několika tisíc vietnamských vojáků za pomoci malé skupinky osmi až dvanáctiletých dětí v okruhu pěti kilometrů, ohřátí určitých předmětů na dálku pouhým působením vůle, ovlivnění či dokonce přepólování magnetického pole, atd.) 

 

Projekt MK Ultra – součást projektu Talent – zaměření na maximální rozvoj základních „pudů“ přežití trénovaných vojáků – spících zabijáků (supersoldiers) –Obrazek programování za pomoci bolesti, drog, LSD a kontroly mysli - hypnózy.

Tito jedinci jsou spící časovanou zbraní tajných organizací, dokonale trénovaní ve všech dovednostech opět již od dětství, spouštějící svůj režim aktivace předem stanovenou procedurou – nejčastěji heslo po telefonu či určitá energetická frekvence světel, barev...

Dotyčný jedinec dokonce ani neví, co přesně udělal a kde po dobu několika dnů byl. 

ObrazekVeškeré stopy směřují k tomu, že atentát na Johna Fitzgeralda Kennedyho byl proveden právě tímto způsobem – vnitřní bezpečnostní vojenskou silou, neboť chtěl uvolnit veřejnosti materiály týkající se existence UFO a kontaktu s nimi a nutnosti odzbrojení (viz Vrillon message v sekci UFO zde /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/tajemny-hlas-z-kosmu-odrusil-vysilani-vsech-stanic).

Stejně tak byla za pomoci předávkování drogami odstraněna Marillyn Monroe, které se JFK se svým záměrem před koncem svého života svěřil.

Na prvním obrázku Duncan O Finioan - viz jeho webové stránky, filmové zpracování doporučuji Mančurijský kandidát z roku 1956 a nově Manchurian Candidate 2004 s Denzel Washingtonem v hlavní roli, Control Factor, rovněž uvádím pro podnět Jesse Ventura - bývalý profesionální voják, nyní investigativní reportér.

 

 

 

Project P-CORE – tento projekt využívá schopnosti dokonale trénovaných osob vidění na dálku (tzv. remote viewing) nejen určité místo, objekt či předmět, ale rovněž v zadaném časovém úseku směrem vpřed do budoucnosti či naopak zpět do minulosti.

Konkrétně tento projekt byl zadán psychicky trénovaným osobám s cílem nahlédnout do budoucnosti a spatřit hlavní titulky na stránkách určitých novin a časopisů s cílem zjistit budoucí informace.  

 

 Projekt Pegasus – projekt zaměřen na teleportaci dotyčné trénované osoby (či jejího vědomí) za pomoci Teslova elektromagnetického zařízení a takzvaného chronoviseru, který poskytuje holografický 3D pohled na děje probíhající v daném čase a místě (viz souvislost s akašickými záznamy prostoru – acachic records).

Takto byli již dávno dopředu zjištěny jména prezidentů (Carter, Bush, Obama i události 11.září 2001 – viz. dále) a při jedné výpravě do roku 2045 a zpět, byly spatřeny velké části různých světových kontinentů přibližně 100-200 metrů pod vodou. Cesta dlouhá řádově 2 tisíce kilometrů trvá pouhých několik sekund.

 

Projekt Stargate – pochází ještě z dob studené války mezi USA a Ruskem, kdy se Obrazekobě mocnosti vzájemně velmi pečlivě kontrolovaly a sledovaly.

Za pomoci trénovaných osob se tak úspěšně odhalovaly utajené projekty obou mocností (uvádím příklad odhalení Ruské základny na výrobu atomových ponorek záměrně umístěné daleko od mořských břehů s velice přesným popisem zařízení a vybavením uvnitř – viz. např. Ingo Swann, Chris Robinson, Joseph Mc.Moneagle, Hal Putthoff, Russell Tag, Pat Price, Major Ed Dames nebo Gerald O‘ Donnell)

 

 

 

 

Operace Moon Blink – tento projekt byl zaměřen na dlouhodobé pozorování moon-2004.jpgpodivných anomálií na našem Měsíci - projekt běžel napříč rokem 1965 a veškeré zúčastněné observatoře naší planety byly na několik měsíců namířeny na Měsíc. 

Byla pozorována podivná světla pohybující se nad jeho povrchem, mraky, záblesky (důkaz dočasné atmosféry a výboje v ní), světla v kráterech. Souhrnný report R-277 obsahuje na 600 podobných hlášení. Více informací o varování NASA a funkci Měsíce zde.

 

 

Projekt 911 – pro někoho možná poprvé v životě překvapení ohledně pohledu na události 11.září 2001 – útok na dvojčata v New Yorku.

Existuje již veliká hromada Obrazekinformací, která se neustále zvětšuje, že tyto události byly dlouhodobě připravovány a dokonce existují přímé kontakty na osoby, které se na přípravě svou částí podílely.

Plány americké vlády položit svou měnu a zavést jinou – Amero společnou pro více zemí Ameriky – z důvodů úpadku amerického dolaru, úmyslné vyvolání a prohloubení celosvětové krize z důvodů rostoucí síly asijských států, jsou možná dalším překvapením.

Útoky byly plánovány dokonce několik let dopředu a určití řekněme psychicky vnímaví lidé předpověděli tyto události již začátkem devadesátých let minulého století.

Několik dní před útokem znalec v oblasti vidění na dálku Chris ObrazekRobinson osobně poskytl tajným službám informaci ohledně dvojčat a útoku na ně za pomocí letadel – bez jakékoliv odezvy.

Během dost dlouhého letu „unesených“letadel při útoku na dvojčata nevzlétlo jediné vojenské letadlo, aby případně letící stroje od hustě obydleného prostoru odvrátilo či sestřelilo – ani jedno.

Stroje samotné, které útok provedly, nebyla civilní letadla, jak se uvádí, ale letadla dopravní, bez okének a naprosto bez označení.

V budově bylo evidentní provedení několika dalších souvisejících detonací a způsob sesuvu budov byl naprosto dokonalou ukázkou profesionál demolice, což bylo později v jedné TV reportáži majitelem objektu potvrzeno. V jedné části budov bylo skladováno obrovské množství zlata, které se samozřejmě nikdy neobjevilo.

Velmi aktivní je v oblasti získávání informací skupina architektů a stavitelů, stejně tak i detonačních odborníků a z populárních osob uvádím aktivity Alexe Jonese a herce Martina Sheena, kterému se jeho všetečné otázky šeredně vrací.  více detailů zde: konspirace-a-lzi

 

Projekt Mars – resp. Jumproom to Mars – neboli místnost pro „skok“ na Mars. O tom, že je na Marsu život v podobě bakterií se celkem běžně píše, protože k nám na Zem již spadlo několik úlomků, ve kterých byl bakteriální život plně detekován.

Jsou zde však pracovníci tajných vládních operací, kteří přinášejí svědectví o tom, že jsou na Marsu podzemní základny, ve kterých je přímo čilý turistický ruch z důvodů cestování a pobytu dokonce několika desítek druhů mimozemských bytostí – porovnej s rozmanitostí druhů života na Zemi.

Osoba vejde do určitého energeticky urychlovaného prostoru – místnosti a během chvilky se ocitá na společné základně na Marsu. Pro zajímavost přikládám oficiální svědectví seržanta Clifforda Stonea, který před mnoha televizními a rozhlasovými stanicemi veřejně potvrdil existenci doposud evidovaných 57 druhů mimozemských bytostí do konce devadesátých let http://www.youtube.com/watch?v=WcDSl0LaFLI 

Celkový počet bytostí pobývajících střídavě na Marsu se odhaduje na několik stovek tisíc a jejich velikost se pohybuje od pouhých 30 centimetrů až do pěti metrů. (na Zemi je přitom rozmanitost ještě větší a vůbec nás to nepřekvapuje)

 

Projekt Serpo – utajovaný projekt výměny zboží a surovin s mimozemskou civilizací souhvězdí Zeta Systém – tzv. Tall Whites – neboli rasa Velkých bílých ObrazekObrazekbytostí – viz foto. Pochází z planety Serpo - Eben hvězdného systému Zeta – žlutá dvojhvězda 5.velikosti, poblíž velkého Magellanova mračna, která je hodně podobná naší planetě.  Vzdálenost od nás přibližně 38 světelných let, cesta trvá jejich dopravním prostředkem něco kolem devíti pozemských měsíců.

Planeta má teplotu kolem 40 stupňů Celsia, průměr planety je zhruba 11.540 km, gravitační zrychlení 9,61 metrů za sekundu na druhou, jeden den trvá našich 43 hodin a rok resp. jeden oběh trvá našich 865 dní. Nejbližší planetka se jmenuje Otto a celkový počet planet v planetárním systému je šest.

 

Projekt Paperclip – top vědci bývalého fašistického Německa, které bylo ve druhé Obrazeksvětové valce poraženo, nepřišli po ukončení válek Obrazekani do nebe ani do starého železa, ale dostali v srpnu roku 1945 druhou životní příležitost pokračovat ve svých dosavadních projektech v USA - konkrétně v NASA. Najdeme zde zvučná jména, která bychom nečekali a obory, o kterých se opět raději vůbec nemluví - samozřejmě zbrojení, dále okultismus, létající talíře, přenosy energií bez nutnosti vodičů, psychošpionáž, ovlivňování druhých, teleportace, komunikace s mimozemskými civilizacemi, samozřejmě těsná spolupráce s Vatikánem ve věci utajovaného původu a existence člověka a jeho genomu...

 

Projekt Tango-Sierra – projekt, probíhající od poslední čtvrtiny 20.století - presně 1980 zabývající se odhalením, sledováním, odchytem a zkoumáním mimozemských Obrazekbytostí - entit. Stejně tak roku 1980 začalo 7602-hé Air Intelligence Wing sekce III zkoumat další fenomén a tím je infiltrace mimozemských bytostí v lidské podobě do nejvyšších vrstev vlád světových velmocí - konkrétně USA - s "oficiálním" cílem udržení tolik oblíbené národní bezpečnosti.

Tak bylo nalezeno sedm rozdílných entit a již během vlády prezidenta Cartera například odhalena osoba, která byla delší dobu pozorována, zkoumána a následně izolována - dle zjištění pocházela z hvězdného systému Delta Pavonis (20 světelných let od naší planety - cesta jejich Obrazekprostředkem 18 měsíců) a bylo jí následně umožněno vrátit se nazpět.

Naší planetu navštěvují pravidelně již 150 let a je pravděpodobné, že žijí mezi námi v podobách pro nás běžných - lidských. Jejich původní podoba by pro mnohé mohla být odstrašující.

Můj osobní názor - nikdo si nenechá koukat do karet - zejména v případě, kdy jde o karty samotné...Stále si myslíte, že filmy typu Men in Black vznikly náhodou nebo v nás mají vyvolat pocit, že něco není možné?

 

 

Projekt Windows - operace Bluefly

Tento projekt má dvě části. Zabývá se shromařďováním informací o havarovaných objektech neznámého původu a speciálně objekty Obrazek(bytostmi) nepozemského původu, které případně i pád přežily.

Obvyklé zastírání faktů a nálezů, zůstává v platnosti bohužel dodnes. Mnoho nálezů, kde lidé objevili mrtvá těla mimozemských entit, bylo bagatelizováno (zejména za dob studených válek USA vs. SSSR) ujištěním, že se uvnitř objektů nalézaly pokusné opice. Toto umísťování opic do raket skutečně prováděly obě strany.

Lidé, které nálezy zkoumali, však moc dobře vědí, co nalezli a viděli na vlastní oči, že to nebylo pozemského původu.

 

  

Projekt Pandora

Projekt Pandora pochází z období studených válek mezi Obrazeknejsilnějšími mocnostmi světa – USA a Ruska.

Tento projekt iniciovala americká CIA a měl sloužit k odhalování možných i nemožných alternativ zahraniční špionáže uvnitř i vně USA.  Jednalo se především o odhalování skrytých energií různých forem – mikrovlnných, psychických a dalších – s cílem jejich zdroj nalézt a odstranit. 

Tak bylo například roku 1962 na základě zvýšeného výskytu únavy, depresí, střídání nálad pláče a smíchu pracovníků americké ambasády v Rusku, CIA odhaleno silné mikrovlnné záření doslova přes ulici.

 

 

Projekt Manhattan

Tento projekt měl klíčový úkol vytvořit pro ukončení druhé světové války funkční atomovou bombu za jakoukoliv Obrazekcenu. Spolupracovalo na 130 tisíc lidí a celkové náklady se vyšplhaly přes dvě miliardy tehdejších dolarů - dnes tedy v porovnání několikanásobně více. 

První pokusný výbuch se uskutečnil na vojenské základně Údolí mrtvého muže poblíž Los Alamos - Mexico a měl příznačný název Trinity - svatá trojice. Výbuch byl tak silný, že v místech 160 km od epicentra museli měnit okenní skla a byla silně podceněna otázka radiace.

Poznámka: Absolutně největší jaderný výbuch v historii má na svědomí Rusko z roku 1961. Tlaková vlna byla tak obrovská, že oblétla 3x zemi dokola a atomový hřib se tyčil do výšky kolem 40 km.  

 

 

 

Projekt Omega / Seagate 

Poměrně novodobý, stále probíhající projekt má jediný cíl: vytvořit genetickou mutaci superčlověka resp. supervojáka. Zní to nemožně? Tak pokračujme:

DNA lidské se již dlouhá léta kombinuje s jinými - zvířecími i mimozemskými entitami - proto se tak rychle z míst havárií odklízejí - viz projekt Bluefly Obrazekvýše. 

Projekt Omega má prokazatelné výsledky na suché zemi i pod mořem díky genetickým kombinacím lidské DNA a zvířecí DNA - šakala.

Jak asi víte, šakal je jedno z nejsilnějších zvířat zejména ve věci stisku čelistí (po hyeně) a rychlosti reakcí.

Takto modifikovaní supervojáci dosahují neuvěřitelných silových výkonů, jsou schopni skočit 8 metrů do výšky, doslova roztrhat člověka na kusy nebo ve dvou lidech otočit tank čelem vzad.

Další výsledky jsou v oblasti kombinací lidské DNA a DNA delfína pro účely podmořské. Takto adaptované osoby mají schopnosti adaptace mokrému prostředí ve věci výdrže pod vodou a práci s ní a neuvěřitelnou adaptaci na studené podmínky prostředí - teplotní změny obecně.  

 

 

Projekt Zero – informace o dalších  projektech budou doplněny

 

 

 

Přeji všem cit v srdci a odvahu uvěřit tomu, co sami cítíme, že je byť pouze vzdálenou a dodnes ukrývanou pravdou a co jsou záměrně vypouštěné dezinformace…

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

ještě něco pavlovi

(any, 4. 6. 2012 0:41)

K tomu přenosu - víme, z čeho všeho se skládá to, čemu říkáme lidské tělo? Nebyly by už dávno vynalezeny léky nebo léčebné metody na naprosto všechny nemoci, kdybychom to věděli? Není to, čemu říkáme "tělo" a "osobnost" jen naším Já vloženým námi samými do programu, do definice, která nás svazuje se světem, kam se rodíme a z něhož umíráme? Z čeho se skládá ten program? Maso, kosti, krev, nervy, smysly, myšlenky - a dál? Pracuji v nemocnici; 50% pacientů z našeho oddělení se po dlouhých vyšetřeních odesílá na psychiatrii, odkud se po "kolečku" opět vrací k nám, samozřejmě se stále stejnými obtížemi.Pro lékaře, z nichž by těžko nějaký nepomohl, kdyby jen trochu věděl jak, je těžké říct - nevím!(Jeden příklad za všechny - fantomové bolesti.) A tak se to opakuje stále dokola. Ne, nevíme, z čeho se skládá lidské tělo; známe jen základ - tj to, co vnímáme smysly. A já věřím, že existuje program, který ještě nebyl objeven; matrice, kterou máme každý svou, jedinečnější, než otisky prstů, mentální vzorec, koordinátor shluků částic, díky kterému je to, co nazýváme naším tělem tvořeno znovu a znovu, každým zlomkem vteřiny, každým zlomkem zlomku vteřiny, každým okamžikem. Jak by to pak bylo možné někam nepřenést, nerozložit a opět nesložit? Kdyby "majitel" chtěl? Myslím, že v tomhle směru hodně překvapí počítačové technologie. A k té zmínce o dělání lidí na běžícím pásu - zkusil sis představit "na běžícím pásu", tj uměle vyráběno cokoli, co má duši? Za koho sám sebe považuješ, za robota, za stroj? To snad ne, proboha. Máme duši; je jí naše nejvnitřejší Já, jehož zlomek se v okamžiku narození propojuje s tím granulovaným světem tady. Myslela jsem, že jaderní fyzici studují i kvantovou fyziku. Nechci ti brát tvůj názor, ale ta zabržděnost mě štve...

Páté přes deváté

(Pavel, 26. 12. 2011 22:23)

Aďo, jaks mohl dát tolik hovadin dohromady, z toho co tady všechno popisuješ je pravda maximálně zlomek- vůbec nejde o tajné věci skryté veřejnosti i když zčásti ano, převážně je to skutečně výmysl ale tady v kostce to vypadá, že je vše pravda, není to tak, s tím zlatem a demolicí wtc máš pravdu o tom jsem četl dost ale mimozemšťany a život na Marsu a jiné, např přenos těla na dálku se nikdy nepovedl, protože neexistuje žádný technický způsob jak rozdělit a znovu složit tělo dohromady po jakémsi rozložení do atomů. Kdyby toto šlo, tak můžeme lidi dělat jak na běžícím pásu jen kopírováním s odesíláním na určené místo. Prosímtě, máš tady tolik nesmyslů, že nemá cenu to vše zdůvodňovat ale vy ostatní, nebuďte blbí a myslete logicky. Jaderný fyzik Pavel

Re: Páté přes deváté

(Janek, 27. 12. 2011 20:36)

Jaderný fyziku Pavle, která vláda tě platí, abys mlžil?

Re: Re: Páté přes deváté

(fffffff, 30. 1. 2012 15:31)

Mlžit je dobré..
A hodně potřebné. Klidně se přidám.

Země je placatá! xD

Re: Páté přes deváté

(Jarohoj, 2. 6. 2012 20:49)

PRAKTICKY PŘENOS BYL USKUTEČNĚN za války skupinou židů v koncentráku,kteří uskuzečnili t.zv.MERKABU.

Re: Páté přes deváté

(any, 4. 6. 2012 0:11)

...a při rychlosti 80 km v hodině se člověk udusí, protože plíce budou zahlceny vzduchem, proudícím příliš rychle...stejně jako není možný bezdrátový přenos - taková pitomost! - a tělesa těžší než vzduch, jak známo, nemohou létat...což nevadí, protože k čemu? Kam bychom se dostali? Maximálně bychom spadli do pekla na kraji té placky, na které žijeme...

Kennedy

(Jirka, 26. 5. 2012 17:28)

Jak se mohl Kennedy chvíli před smrtí svěřit Marillyn Monroe, když už v tu dobu byla víc jak rok mrtvá????

Re: Kennedy

(fffffff, 2. 6. 2012 14:24)

Však právě..
Tohle je nesmysl.
Věříte alespoň vy tomu, že jsou tu weby plné konspiračních teorií a paranoidních čtenářů ?

Re: Re: Kennedy

(Aridan, 2. 6. 2012 15:09)

Boj se sebou samým je prostě dřina, že?

Zase milý přítel ffffff a jeho klasické negativní reakce :-)
Zkuste si OBA zmíněnou sekci přečíst pořádně a nedeformujte realitu. Snad nechcete též tvrdit, že se ti dva nikdy nepotkali a ani spolu neměli menší aféru...?

Pokud se domníváte, že NIC z výše uvedeného není možné a vše je paranoidní výmysl, tak je to každého věc.

Každopádně - zde je přímy důkaz - Marylin Monroe byla od JFK informována o Incidentu UFO v Roswellu a sběru kusů lodi i mrtvých těl - záznam CIA file - dokument sepsán těsně před její smmrtí:
http://www.blackmesapress.com/page4.htm

A zde máte dokonce celou knihu na dané téma:
Dr. Donald R. Burleson, autor knihy "UFOs and the Murder of Marilyn Monroe"

Knihu si můžete ihned objednat například zde:
http://www.amazon.com/Murder-Marilyn-Monroe-Donald-Burleson/dp/0964958058

Takže paranioa nebo vnitřní strach a pohodlnost přijmout jinou Pravdu než tu svou ? :-)

Mnoho štěstí Aridan

:(

(Brm.., 7. 3. 2012 7:42)

Karin, Aridane:

Je to tu opravdu vážně moc pěkné a jistě i zajímavé, ale..
- většina informací, které zde jsou je záměrně vypuštěna do světa právě proto, aby si o nich přečetli lidé, jako jste vy. Lidé, kteří to zveřejní na své stránky a šíří to dále. Lidi, díky kterým se celý svět už přes 10 le myslí, že 11. září bylo spiknutí a že za vše může vláda.. Taky proč ne, když jde o lidi, kteří vymýšlejí pohádky a ještě si stojí za tvrzením "které si přečetli na internetu" tak pevně, že by za něj dali i ruku do ohně.. Ale já říkám.. Nespalte se!
- většina názvů těchto projektů nikdy neexistovala. Uvádíte pouze krycí názvy.
Například operace Bluefly... Žádné shromažďování informací, technologií a pitvy mimozemšťanů..
To je záměrně vypuštěná informace.

Šlo jen o kamufláž a narafičení kuřecího masa a malinové marmelády tak, aby operovaný objekt vypadal jako mimozemšťan.. A když se povedlo, vše se "černobíle" nebo později "barevně" vyfotilo.. Nepřátelské státy si tudíž myslely, že určitý stát disponuje mimozemskou technologií a může vyhrát bez boje.. Stejně jako Hitler, který nechal stavět atrapy talířů a fotit je.. vše uniklo mezi špehy i s fotkami a celý svět si myslel, že Hitlerovo Německo létá s talíři nejen na Zemi, ale i na jiné planety..
Vyfocení mimozemšťané měli často popáleniny tak vážné, že by nemohli přežít.. Bohuel nebo bohudík, lidé jako vy prostě žijí a je to ku prospěchu lidstva. Také mám fotky mimozemšťanů, které nejsou na internetu nikde zveřejněny. Pokud vás zajímá, jak to vůbec ve světě s tímto funguje, stačí napsat na mail.

Než tedy o něčem začnete psát, tak si prosím uvědomte, o čem to vůbec píšete.

glaudit.han@seznam.cz

Re: :(

(Honza, 14. 3. 2012 16:38)

Hele klidně spi dál a věř sii čemu chceš

Re: :(

(vlk, 28. 3. 2012 0:28)

11. zaří a "četli na internetu" - LOL, tak ty fakt postrádáš soudnost, a co ty desítky výpovědí lidí co tam byli, hasiči, odborníci, architekti.. LOL spi dál

Re: Re: :(

(Brm.., 28. 3. 2012 7:40)

Jak se opovažuješ psát o něčem, o čem víš úplné ho...o ?
Seber se proboha.. Už kvůli těm stovkám mrtvých tu alespoň nedělej chytráka..

Věříte všemu co přečtete a co vám kdo strčí pod nos.. A pokud vám někdo přednese pravdu , která se potvrdila dle NSA z odtajněných hovorů, vy máte ještě tu drzost ,že napíšete ""to není pravda.. +podívej se na tento odkaz.. tady píšou, že ..""
Mít vaši drzostm tak skočím z okna, či z nějákéhjo vysokého mostu..

Pokud lidé mají znát pravdu a vám jde o to samé = máme stejný cíl, tak kdo jste vy, abyste v tom bránil !!??

Re: Re: Re: :(

(Aridan, 28. 3. 2012 20:50)

Doplním jeden drobný citát:
http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/kazda-velka-lez-se-nejvice-boji....html
Aridan

Re: Re: Re: Re: :(

(fffffff, 2. 4. 2012 14:47)

Asi jste to nedoplnil úplně.. VIdím jen jakousi neúplnou větu..

Aridane.. Zamyslete se.. Pokud chcete někdy znát pravdu, myslíte si, že jí dosáhnete tím, že tu budete psát úplně od věci a vymýšlet či kopírovat pohádky ?
Na tomhle je jen část pravdy.. A tou pravdou myslím jen polovina názvů a některá jména lidí, kteří tam nikdy nepracovali.. A možná ani nikdy neexistovali.

Re: Re: Re: Re: :(

(fffffff, 13. 4. 2012 23:03)

Aridane.. O tom jsem ale psal..

Vy si sem dáte odkaz a napíšete: "mám to tady odsud, podívejte se..".. ale to samé dělá většina lidí tak, že napíší:
"""" http://www.jinestranky.cz/clanky/veda-a-experimenty-.html#comments-form Tady to máte vysvětlené """"""" a s úsměvem odejdou... ale vy říkáte to samé.... ale pokud půjdeme až nahoru v žebříčku, zjistíme, že jsou ot záměrně vypuštěné informace.

Utajované projekty jsou projekty, o kterých veřejnost nemá ani páru že existují.

Re: :(

(Efa, 20. 5. 2012 10:25)

.....ale to, co tu píšete Vy také nemůžete ničím podložit, že?
Promiňte, ale zdáte se mi jako typická mediální oběť. Tady Vás nikdo nepřesvědčuje, je to vše na Vás. Na každou situaci existuje několik vysvětlení a někdo prostě není schopen přijmout, že by mohly být i jiné verze, než ta, ve kterou sám veří.

str

(chs, 16. 2. 2012 20:16)

Armáda ma stále o 50 rokov do predu techniku a keď je už zastaraná tak sa uverejní.

Re: str

(Aridan, 17. 2. 2012 20:56)

Miliardy dolarů, jejichž "putování" nikdy nebylo vysvětleno musí mít svůj účel - odpověď je celkem zřejmá.
Aridan

Re: Re: str

(fffffff, 18. 2. 2012 22:44)

Víte, nejvíce peněz jde nadnárodním společnostem.

Pokud máte zájem, mohu vám napsat klíčová slova, která mi řeknete do telefonu. Nemusíte se ani rozkoukat a už máte cizuální kontakt