Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Co všechno nám zůstává utajeno a kam se ztrácejí obrovské finanční prostředky?

Asi nikoho nepřekvapí, že nám naše vlády a odpovědní pracovníci tajných projektů neřeknou více, než uznají sami za takticky a politicky vhodné. Důvod je prostý – informace a jejich síla. Ty mají v dnešní době stále větší hodnotu a to zejména v případech, kdy se může stát samotná vládnoucí skupina v případě jejich zveřejnění a použití proti ní poměrně snadno napadnutelná...

ObrazekProto jsou informovaní a znalí lidé nuceni k mlčení zastrašováním, je jim samotným i členům rodiny vyhrožováno likvidací a je velmi obtížné skutečnou pravdu v nezkreslené podobě nalézt.

Neškodné produkty, dříve používané například v kosmických projektech, které mohou přinášet návazně vytvořeným společnostem zisk, se v masovém měřítku naopak veřejnosti ochotně vnucují – například užití tištěných spojů, osobní počítače, mikrochipy, LCD, digitální kamery, optická vlákna, lasery – to vše se objevilo samozřejmě až po pádu neznámého létajícího objektu v Roswellu 1947.

Dejte dětem nové hračky, ony si budou chvíli neškodně hrát. 

Avšak informace, týkající se zásadních otázek naší existence, našeho původu, komunikace s mimozemskými civilizacemi a učení se od nich, otázky veřejného a masového užití teleportace, využití vidění na dálku, cestování v čase, telepatický způsob komunikace, aktivace schopností našeho vyššího vědomí, zvýšení kapacity našich mozků „spících“ na stávající úrovni 5-9%, transformace DNA, léčení našich nemocí, otázky života a smrti..., se asi nikdy veřejně nedozvíme.   

Níže se pokusím uvést stručný seznam jednotlivých klíčových projektů a experimentů, o jejichž existenci bychom měli alespoň minimálně vědět. Je pak na každém z nás, pokud si dohledá další detaily (pro více informací jsem k dispozici)

 

Experiment Philadelphia resp. součást projektu Rainbow – cílem tohoto Obrazekvojenského projektu bylo vytvořit neviditelnou bitevní loď, teleportovat ji na místo konfliktu a tam aktivně zasáhnout do probíhajících vojenských operací.

Za pomoci silného elektromagnetického pole se 12.srpna roku 1943 loď Eldridge DE 173 resp. Ajax 97 společně s posádkou skutečně na určitý okamžik (7 minut) ztratila z ukotvené polohy, objevila se několik desítek kilometrů od místa pokusu v Norfolku a následně se po návratu zpět zhmotnila dohromady – ovšem s katastrofálními výsledky.

Většina členů posádky pokus nepřežila, protože se spojila – doslova jakoby vrostla – do masivní konstrukce bitevní lodi a tím zemřela, ostatní zešíleli. Dokumentace je pro hledající k dispozici i s fotografiemi.  Tento experiment byl samozřejmě opět velmi vtipně ukryt pod sci-fi zpracováním – což je naprosto běžná forma cover-upu – uvádím například film  Tajemná záře nad Pacifikem a později povedený horor o teleportaci Moucha.

 

Projekt Montauk – tento projekt je v podstatě zpětně sestavené mimozemského řídící pilotní centrum z havarovaného létajícího objektu (metoda ObrazekObrazekreverse engineeringu), pomocí něhož k nám cestují jiné civilizace resp. jejich sondy. Jedná se v podstatě o pilotní křeslo, kde je usazena dokonale psychicky trénovaná osoba (původně mimozemská bytost či bytost pozemská z jiného časoprostoru), která je schopná se za maximálního soustředění mysli na určité místo a čas s pomocí silného elektromagnetického pole, které zapříčiní vznik čehosi jako červí díry, přenést na určené místo a čas.

 

Projekt Talent – dlouholetý tajný vojenský projekt několika generací trénovaných jedinců využívající maximálního rozvoje určitých dovedností (v podstatě zneužití) schopností dětí již od raného věku.

Děti jsou samozřejmě blíže určitým zdrojům a schopnostem nežli dospělí – jsou vnitřně nezatížení vlastní historií, bez předsudků a jsou duchovně čistí – rozvoj jejich dovedností je proto velmi rychlý. Děti jsou různými způsoby trénovány pro psychické špionážní účely, ovlivňování myšlení druhých na dálku (i vládních činitelů a vedoucích nepohodlných skupin – např. rozpad organizace L.R.Hubbarda) či jsou dokonce schopny být trénovány na psychické zabíjení na dálku (Úspěšné pokusy „psychického“ zabití zvířete – jelena – na vzdálenost 40 kilometrů, dokumentovaný případ zabití několika tisíc vietnamských vojáků za pomoci malé skupinky osmi až dvanáctiletých dětí v okruhu pěti kilometrů, ohřátí určitých předmětů na dálku pouhým působením vůle, ovlivnění či dokonce přepólování magnetického pole, atd.) 

 

Projekt MK Ultra – součást projektu Talent – zaměření na maximální rozvoj základních „pudů“ přežití trénovaných vojáků – spících zabijáků (supersoldiers) –Obrazek programování za pomoci bolesti, drog, LSD a kontroly mysli - hypnózy.

Tito jedinci jsou spící časovanou zbraní tajných organizací, dokonale trénovaní ve všech dovednostech opět již od dětství, spouštějící svůj režim aktivace předem stanovenou procedurou – nejčastěji heslo po telefonu či určitá energetická frekvence světel, barev...

Dotyčný jedinec dokonce ani neví, co přesně udělal a kde po dobu několika dnů byl. 

ObrazekVeškeré stopy směřují k tomu, že atentát na Johna Fitzgeralda Kennedyho byl proveden právě tímto způsobem – vnitřní bezpečnostní vojenskou silou, neboť chtěl uvolnit veřejnosti materiály týkající se existence UFO a kontaktu s nimi a nutnosti odzbrojení (viz Vrillon message v sekci UFO zde /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/tajemny-hlas-z-kosmu-odrusil-vysilani-vsech-stanic).

Stejně tak byla za pomoci předávkování drogami odstraněna Marillyn Monroe, které se JFK se svým záměrem před koncem svého života svěřil.

Na prvním obrázku Duncan O Finioan - viz jeho webové stránky, filmové zpracování doporučuji Mančurijský kandidát z roku 1956 a nově Manchurian Candidate 2004 s Denzel Washingtonem v hlavní roli, Control Factor, rovněž uvádím pro podnět Jesse Ventura - bývalý profesionální voják, nyní investigativní reportér.

 

 

 

Project P-CORE – tento projekt využívá schopnosti dokonale trénovaných osob vidění na dálku (tzv. remote viewing) nejen určité místo, objekt či předmět, ale rovněž v zadaném časovém úseku směrem vpřed do budoucnosti či naopak zpět do minulosti.

Konkrétně tento projekt byl zadán psychicky trénovaným osobám s cílem nahlédnout do budoucnosti a spatřit hlavní titulky na stránkách určitých novin a časopisů s cílem zjistit budoucí informace.  

 

 Projekt Pegasus – projekt zaměřen na teleportaci dotyčné trénované osoby (či jejího vědomí) za pomoci Teslova elektromagnetického zařízení a takzvaného chronoviseru, který poskytuje holografický 3D pohled na děje probíhající v daném čase a místě (viz souvislost s akašickými záznamy prostoru – acachic records).

Takto byli již dávno dopředu zjištěny jména prezidentů (Carter, Bush, Obama i události 11.září 2001 – viz. dále) a při jedné výpravě do roku 2045 a zpět, byly spatřeny velké části různých světových kontinentů přibližně 100-200 metrů pod vodou. Cesta dlouhá řádově 2 tisíce kilometrů trvá pouhých několik sekund.

 

Projekt Stargate – pochází ještě z dob studené války mezi USA a Ruskem, kdy se Obrazekobě mocnosti vzájemně velmi pečlivě kontrolovaly a sledovaly.

Za pomoci trénovaných osob se tak úspěšně odhalovaly utajené projekty obou mocností (uvádím příklad odhalení Ruské základny na výrobu atomových ponorek záměrně umístěné daleko od mořských břehů s velice přesným popisem zařízení a vybavením uvnitř – viz. např. Ingo Swann, Chris Robinson, Joseph Mc.Moneagle, Hal Putthoff, Russell Tag, Pat Price, Major Ed Dames nebo Gerald O‘ Donnell)

 

 

 

 

Operace Moon Blink – tento projekt byl zaměřen na dlouhodobé pozorování moon-2004.jpgpodivných anomálií na našem Měsíci - projekt běžel napříč rokem 1965 a veškeré zúčastněné observatoře naší planety byly na několik měsíců namířeny na Měsíc. 

Byla pozorována podivná světla pohybující se nad jeho povrchem, mraky, záblesky (důkaz dočasné atmosféry a výboje v ní), světla v kráterech. Souhrnný report R-277 obsahuje na 600 podobných hlášení. Více informací o varování NASA a funkci Měsíce zde.

 

 

Projekt 911 – pro někoho možná poprvé v životě překvapení ohledně pohledu na události 11.září 2001 – útok na dvojčata v New Yorku.

Existuje již veliká hromada Obrazekinformací, která se neustále zvětšuje, že tyto události byly dlouhodobě připravovány a dokonce existují přímé kontakty na osoby, které se na přípravě svou částí podílely.

Plány americké vlády položit svou měnu a zavést jinou – Amero společnou pro více zemí Ameriky – z důvodů úpadku amerického dolaru, úmyslné vyvolání a prohloubení celosvětové krize z důvodů rostoucí síly asijských států, jsou možná dalším překvapením.

Útoky byly plánovány dokonce několik let dopředu a určití řekněme psychicky vnímaví lidé předpověděli tyto události již začátkem devadesátých let minulého století.

Několik dní před útokem znalec v oblasti vidění na dálku Chris ObrazekRobinson osobně poskytl tajným službám informaci ohledně dvojčat a útoku na ně za pomocí letadel – bez jakékoliv odezvy.

Během dost dlouhého letu „unesených“letadel při útoku na dvojčata nevzlétlo jediné vojenské letadlo, aby případně letící stroje od hustě obydleného prostoru odvrátilo či sestřelilo – ani jedno.

Stroje samotné, které útok provedly, nebyla civilní letadla, jak se uvádí, ale letadla dopravní, bez okének a naprosto bez označení.

V budově bylo evidentní provedení několika dalších souvisejících detonací a způsob sesuvu budov byl naprosto dokonalou ukázkou profesionál demolice, což bylo později v jedné TV reportáži majitelem objektu potvrzeno. V jedné části budov bylo skladováno obrovské množství zlata, které se samozřejmě nikdy neobjevilo.

Velmi aktivní je v oblasti získávání informací skupina architektů a stavitelů, stejně tak i detonačních odborníků a z populárních osob uvádím aktivity Alexe Jonese a herce Martina Sheena, kterému se jeho všetečné otázky šeredně vrací.  více detailů zde: konspirace-a-lzi

 

Projekt Mars – resp. Jumproom to Mars – neboli místnost pro „skok“ na Mars. O tom, že je na Marsu život v podobě bakterií se celkem běžně píše, protože k nám na Zem již spadlo několik úlomků, ve kterých byl bakteriální život plně detekován.

Jsou zde však pracovníci tajných vládních operací, kteří přinášejí svědectví o tom, že jsou na Marsu podzemní základny, ve kterých je přímo čilý turistický ruch z důvodů cestování a pobytu dokonce několika desítek druhů mimozemských bytostí – porovnej s rozmanitostí druhů života na Zemi.

Osoba vejde do určitého energeticky urychlovaného prostoru – místnosti a během chvilky se ocitá na společné základně na Marsu. Pro zajímavost přikládám oficiální svědectví seržanta Clifforda Stonea, který před mnoha televizními a rozhlasovými stanicemi veřejně potvrdil existenci doposud evidovaných 57 druhů mimozemských bytostí do konce devadesátých let http://www.youtube.com/watch?v=WcDSl0LaFLI 

Celkový počet bytostí pobývajících střídavě na Marsu se odhaduje na několik stovek tisíc a jejich velikost se pohybuje od pouhých 30 centimetrů až do pěti metrů. (na Zemi je přitom rozmanitost ještě větší a vůbec nás to nepřekvapuje)

 

Projekt Serpo – utajovaný projekt výměny zboží a surovin s mimozemskou civilizací souhvězdí Zeta Systém – tzv. Tall Whites – neboli rasa Velkých bílých ObrazekObrazekbytostí – viz foto. Pochází z planety Serpo - Eben hvězdného systému Zeta – žlutá dvojhvězda 5.velikosti, poblíž velkého Magellanova mračna, která je hodně podobná naší planetě.  Vzdálenost od nás přibližně 38 světelných let, cesta trvá jejich dopravním prostředkem něco kolem devíti pozemských měsíců.

Planeta má teplotu kolem 40 stupňů Celsia, průměr planety je zhruba 11.540 km, gravitační zrychlení 9,61 metrů za sekundu na druhou, jeden den trvá našich 43 hodin a rok resp. jeden oběh trvá našich 865 dní. Nejbližší planetka se jmenuje Otto a celkový počet planet v planetárním systému je šest.

 

Projekt Paperclip – top vědci bývalého fašistického Německa, které bylo ve druhé Obrazeksvětové valce poraženo, nepřišli po ukončení válek Obrazekani do nebe ani do starého železa, ale dostali v srpnu roku 1945 druhou životní příležitost pokračovat ve svých dosavadních projektech v USA - konkrétně v NASA. Najdeme zde zvučná jména, která bychom nečekali a obory, o kterých se opět raději vůbec nemluví - samozřejmě zbrojení, dále okultismus, létající talíře, přenosy energií bez nutnosti vodičů, psychošpionáž, ovlivňování druhých, teleportace, komunikace s mimozemskými civilizacemi, samozřejmě těsná spolupráce s Vatikánem ve věci utajovaného původu a existence člověka a jeho genomu...

 

Projekt Tango-Sierra – projekt, probíhající od poslední čtvrtiny 20.století - presně 1980 zabývající se odhalením, sledováním, odchytem a zkoumáním mimozemských Obrazekbytostí - entit. Stejně tak roku 1980 začalo 7602-hé Air Intelligence Wing sekce III zkoumat další fenomén a tím je infiltrace mimozemských bytostí v lidské podobě do nejvyšších vrstev vlád světových velmocí - konkrétně USA - s "oficiálním" cílem udržení tolik oblíbené národní bezpečnosti.

Tak bylo nalezeno sedm rozdílných entit a již během vlády prezidenta Cartera například odhalena osoba, která byla delší dobu pozorována, zkoumána a následně izolována - dle zjištění pocházela z hvězdného systému Delta Pavonis (20 světelných let od naší planety - cesta jejich Obrazekprostředkem 18 měsíců) a bylo jí následně umožněno vrátit se nazpět.

Naší planetu navštěvují pravidelně již 150 let a je pravděpodobné, že žijí mezi námi v podobách pro nás běžných - lidských. Jejich původní podoba by pro mnohé mohla být odstrašující.

Můj osobní názor - nikdo si nenechá koukat do karet - zejména v případě, kdy jde o karty samotné...Stále si myslíte, že filmy typu Men in Black vznikly náhodou nebo v nás mají vyvolat pocit, že něco není možné?

 

 

Projekt Windows - operace Bluefly

Tento projekt má dvě části. Zabývá se shromařďováním informací o havarovaných objektech neznámého původu a speciálně objekty Obrazek(bytostmi) nepozemského původu, které případně i pád přežily.

Obvyklé zastírání faktů a nálezů, zůstává v platnosti bohužel dodnes. Mnoho nálezů, kde lidé objevili mrtvá těla mimozemských entit, bylo bagatelizováno (zejména za dob studených válek USA vs. SSSR) ujištěním, že se uvnitř objektů nalézaly pokusné opice. Toto umísťování opic do raket skutečně prováděly obě strany.

Lidé, které nálezy zkoumali, však moc dobře vědí, co nalezli a viděli na vlastní oči, že to nebylo pozemského původu.

 

  

Projekt Pandora

Projekt Pandora pochází z období studených válek mezi Obrazeknejsilnějšími mocnostmi světa – USA a Ruska.

Tento projekt iniciovala americká CIA a měl sloužit k odhalování možných i nemožných alternativ zahraniční špionáže uvnitř i vně USA.  Jednalo se především o odhalování skrytých energií různých forem – mikrovlnných, psychických a dalších – s cílem jejich zdroj nalézt a odstranit. 

Tak bylo například roku 1962 na základě zvýšeného výskytu únavy, depresí, střídání nálad pláče a smíchu pracovníků americké ambasády v Rusku, CIA odhaleno silné mikrovlnné záření doslova přes ulici.

 

 

Projekt Manhattan

Tento projekt měl klíčový úkol vytvořit pro ukončení druhé světové války funkční atomovou bombu za jakoukoliv Obrazekcenu. Spolupracovalo na 130 tisíc lidí a celkové náklady se vyšplhaly přes dvě miliardy tehdejších dolarů - dnes tedy v porovnání několikanásobně více. 

První pokusný výbuch se uskutečnil na vojenské základně Údolí mrtvého muže poblíž Los Alamos - Mexico a měl příznačný název Trinity - svatá trojice. Výbuch byl tak silný, že v místech 160 km od epicentra museli měnit okenní skla a byla silně podceněna otázka radiace.

Poznámka: Absolutně největší jaderný výbuch v historii má na svědomí Rusko z roku 1961. Tlaková vlna byla tak obrovská, že oblétla 3x zemi dokola a atomový hřib se tyčil do výšky kolem 40 km.  

 

 

 

Projekt Omega / Seagate 

Poměrně novodobý, stále probíhající projekt má jediný cíl: vytvořit genetickou mutaci superčlověka resp. supervojáka. Zní to nemožně? Tak pokračujme:

DNA lidské se již dlouhá léta kombinuje s jinými - zvířecími i mimozemskými entitami - proto se tak rychle z míst havárií odklízejí - viz projekt Bluefly Obrazekvýše. 

Projekt Omega má prokazatelné výsledky na suché zemi i pod mořem díky genetickým kombinacím lidské DNA a zvířecí DNA - šakala.

Jak asi víte, šakal je jedno z nejsilnějších zvířat zejména ve věci stisku čelistí (po hyeně) a rychlosti reakcí.

Takto modifikovaní supervojáci dosahují neuvěřitelných silových výkonů, jsou schopni skočit 8 metrů do výšky, doslova roztrhat člověka na kusy nebo ve dvou lidech otočit tank čelem vzad.

Další výsledky jsou v oblasti kombinací lidské DNA a DNA delfína pro účely podmořské. Takto adaptované osoby mají schopnosti adaptace mokrému prostředí ve věci výdrže pod vodou a práci s ní a neuvěřitelnou adaptaci na studené podmínky prostředí - teplotní změny obecně.  

 

 

Projekt Zero – informace o dalších  projektech budou doplněny

 

 

 

Přeji všem cit v srdci a odvahu uvěřit tomu, co sami cítíme, že je byť pouze vzdálenou a dodnes ukrývanou pravdou a co jsou záměrně vypouštěné dezinformace…

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Kristepane

(Seneca, 6. 9. 2010 14:22)

Velmi bych autora poprosil, ať se alespoň pokusí zachovat na této pseudovědě zdání skutečnosti... Věta (u projektu Manhattan) že "Tlaková vlna byla tak obrovská, že oblétla 3x zemi dokola" je ta největší blbost jakou jsem v životě slyšel. Ono i tříleté dítě by nejspíš bylo schopno poznat, že pokud je Země kulatá, tak se tlaková vlna v polovině cesty prvního oběhu srazí s reziduem sebe sama a vyruší tak své síly. Nevím, kde vám tohle napovídali... Ale pokud je tohle výsledek "tisíců let daleko od současné vědy", tak to půjde pěkně do...

Prosím, pane

(K.T., 6. 9. 2010 10:56)

http://www.debunking911.com/ Možná byste si to měli přečíst. A můžu poprosit o dokumentaci experimentu Philadelphia? Nějak se mi nepovedlo ji dohledat. A jinak doplňuji do utajených projektů "Crowd mind scheme", které sleduje reakci lidí na uměle vytvořené zprávy, které jsou poté rozesílány přes "netradiční" média. Jeho cílem je otestovat reakce lidí na "nepodložené" a "tajné" informace. A rád bych položil ještě poslední otázku, která mi dlouho vrtá hlavou... Jakto, že "hledači pravdy" na světě jsou ještě naživu, když by bylo tak snadné je popravit nebo jim vymazat paměť?

entita

(ionte, 12. 8. 2010 19:21)

Jako zdroj biologického materiálu jste lidi nějak moc ukecaní (milujte se a množte se). A o zbytek se nestarejte. O ten se postaráme za vás. Co vy na to?

re: Projekt Mars

(Aridan, 17. 6. 2010 22:25)

Ve vědě jako takové existují dva světy:

1. Jeden je ten vůči nám oficiální, k uživatelům vstřícný, přístupný a ochotný se ukázat. V něm si hrajeme na "pány" sami sobě. To je svět novinek typu videokazeta - CD - DVD - Blue ray - HD, Night vision první, druhé, třetí generace, atd. Je to pomalý a postupný vývoj, který je nám "připuštěn".

2.Pak je zde svět tajných projektů o kterých víme pouze když někdo pod tlakem svědomí začne mluvit nebo není předtím než promluví doslova odstraněn. Tam je věda o několik tisíc let dopředu. Metody reverzního inženýringu a špičkové kapacity již dávno vědí to, co si my možná jen tak myslíme v nejdivočejších snech nebo při filmech typu SCI-FI. (hvězdné projekty, nahlížení do budoucnosti, cestování v čase, teleportace, umítění vědomí (duše) do jiného těla - viz. Avatar, síla myšlenek, atd.) Tam právě mizí miliardy dolarů, které nedokázal jasně vysvětlit či spíše přiznat ve veřejném slyšení Donald Rummsfeld.

K oněm bytostem - je to evidovaný počet různých druhů bytostí i humanoidů do roku 1989. (havarované talíře s tvory uvnitř, odhalené identity mezi námi, utajované komunikace, výměny informací i zboží...) Konkrétně seržant Clifford Stone, který je specialistou na řešení mimozemských havárií, jich viděl již s takovým soucitem v očích a pochopením umírat tolik, že ho vnitřní svědomí přimělo mluvit veřejně - velmi si ho vážím, je uvnitř obrovsky citlivý - to změní každého. Bytosti kolem nás jsou myšlením skutečně úplně jinde... ...ale učíme se rychle - proto buďme lepšími.
Aridan


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4