Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Co všechno nám zůstává utajeno a kam se ztrácejí obrovské finanční prostředky?

Asi nikoho nepřekvapí, že nám naše vlády a odpovědní pracovníci tajných projektů neřeknou více, než uznají sami za takticky a politicky vhodné. Důvod je prostý – informace a jejich síla. Ty mají v dnešní době stále větší hodnotu a to zejména v případech, kdy se může stát samotná vládnoucí skupina v případě jejich zveřejnění a použití proti ní poměrně snadno napadnutelná...

ObrazekProto jsou informovaní a znalí lidé nuceni k mlčení zastrašováním, je jim samotným i členům rodiny vyhrožováno likvidací a je velmi obtížné skutečnou pravdu v nezkreslené podobě nalézt.

Neškodné produkty, dříve používané například v kosmických projektech, které mohou přinášet návazně vytvořeným společnostem zisk, se v masovém měřítku naopak veřejnosti ochotně vnucují – například užití tištěných spojů, osobní počítače, mikrochipy, LCD, digitální kamery, optická vlákna, lasery – to vše se objevilo samozřejmě až po pádu neznámého létajícího objektu v Roswellu 1947.

Dejte dětem nové hračky, ony si budou chvíli neškodně hrát. 

Avšak informace, týkající se zásadních otázek naší existence, našeho původu, komunikace s mimozemskými civilizacemi a učení se od nich, otázky veřejného a masového užití teleportace, využití vidění na dálku, cestování v čase, telepatický způsob komunikace, aktivace schopností našeho vyššího vědomí, zvýšení kapacity našich mozků „spících“ na stávající úrovni 5-9%, transformace DNA, léčení našich nemocí, otázky života a smrti..., se asi nikdy veřejně nedozvíme.   

Níže se pokusím uvést stručný seznam jednotlivých klíčových projektů a experimentů, o jejichž existenci bychom měli alespoň minimálně vědět. Je pak na každém z nás, pokud si dohledá další detaily (pro více informací jsem k dispozici)

 

Experiment Philadelphia resp. součást projektu Rainbow – cílem tohoto Obrazekvojenského projektu bylo vytvořit neviditelnou bitevní loď, teleportovat ji na místo konfliktu a tam aktivně zasáhnout do probíhajících vojenských operací.

Za pomoci silného elektromagnetického pole se 12.srpna roku 1943 loď Eldridge DE 173 resp. Ajax 97 společně s posádkou skutečně na určitý okamžik (7 minut) ztratila z ukotvené polohy, objevila se několik desítek kilometrů od místa pokusu v Norfolku a následně se po návratu zpět zhmotnila dohromady – ovšem s katastrofálními výsledky.

Většina členů posádky pokus nepřežila, protože se spojila – doslova jakoby vrostla – do masivní konstrukce bitevní lodi a tím zemřela, ostatní zešíleli. Dokumentace je pro hledající k dispozici i s fotografiemi.  Tento experiment byl samozřejmě opět velmi vtipně ukryt pod sci-fi zpracováním – což je naprosto běžná forma cover-upu – uvádím například film  Tajemná záře nad Pacifikem a později povedený horor o teleportaci Moucha.

 

Projekt Montauk – tento projekt je v podstatě zpětně sestavené mimozemského řídící pilotní centrum z havarovaného létajícího objektu (metoda ObrazekObrazekreverse engineeringu), pomocí něhož k nám cestují jiné civilizace resp. jejich sondy. Jedná se v podstatě o pilotní křeslo, kde je usazena dokonale psychicky trénovaná osoba (původně mimozemská bytost či bytost pozemská z jiného časoprostoru), která je schopná se za maximálního soustředění mysli na určité místo a čas s pomocí silného elektromagnetického pole, které zapříčiní vznik čehosi jako červí díry, přenést na určené místo a čas.

 

Projekt Talent – dlouholetý tajný vojenský projekt několika generací trénovaných jedinců využívající maximálního rozvoje určitých dovedností (v podstatě zneužití) schopností dětí již od raného věku.

Děti jsou samozřejmě blíže určitým zdrojům a schopnostem nežli dospělí – jsou vnitřně nezatížení vlastní historií, bez předsudků a jsou duchovně čistí – rozvoj jejich dovedností je proto velmi rychlý. Děti jsou různými způsoby trénovány pro psychické špionážní účely, ovlivňování myšlení druhých na dálku (i vládních činitelů a vedoucích nepohodlných skupin – např. rozpad organizace L.R.Hubbarda) či jsou dokonce schopny být trénovány na psychické zabíjení na dálku (Úspěšné pokusy „psychického“ zabití zvířete – jelena – na vzdálenost 40 kilometrů, dokumentovaný případ zabití několika tisíc vietnamských vojáků za pomoci malé skupinky osmi až dvanáctiletých dětí v okruhu pěti kilometrů, ohřátí určitých předmětů na dálku pouhým působením vůle, ovlivnění či dokonce přepólování magnetického pole, atd.) 

 

Projekt MK Ultra – součást projektu Talent – zaměření na maximální rozvoj základních „pudů“ přežití trénovaných vojáků – spících zabijáků (supersoldiers) –Obrazek programování za pomoci bolesti, drog, LSD a kontroly mysli - hypnózy.

Tito jedinci jsou spící časovanou zbraní tajných organizací, dokonale trénovaní ve všech dovednostech opět již od dětství, spouštějící svůj režim aktivace předem stanovenou procedurou – nejčastěji heslo po telefonu či určitá energetická frekvence světel, barev...

Dotyčný jedinec dokonce ani neví, co přesně udělal a kde po dobu několika dnů byl. 

ObrazekVeškeré stopy směřují k tomu, že atentát na Johna Fitzgeralda Kennedyho byl proveden právě tímto způsobem – vnitřní bezpečnostní vojenskou silou, neboť chtěl uvolnit veřejnosti materiály týkající se existence UFO a kontaktu s nimi a nutnosti odzbrojení (viz Vrillon message v sekci UFO zde /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/tajemny-hlas-z-kosmu-odrusil-vysilani-vsech-stanic).

Stejně tak byla za pomoci předávkování drogami odstraněna Marillyn Monroe, které se JFK se svým záměrem před koncem svého života svěřil.

Na prvním obrázku Duncan O Finioan - viz jeho webové stránky, filmové zpracování doporučuji Mančurijský kandidát z roku 1956 a nově Manchurian Candidate 2004 s Denzel Washingtonem v hlavní roli, Control Factor, rovněž uvádím pro podnět Jesse Ventura - bývalý profesionální voják, nyní investigativní reportér.

 

 

 

Project P-CORE – tento projekt využívá schopnosti dokonale trénovaných osob vidění na dálku (tzv. remote viewing) nejen určité místo, objekt či předmět, ale rovněž v zadaném časovém úseku směrem vpřed do budoucnosti či naopak zpět do minulosti.

Konkrétně tento projekt byl zadán psychicky trénovaným osobám s cílem nahlédnout do budoucnosti a spatřit hlavní titulky na stránkách určitých novin a časopisů s cílem zjistit budoucí informace.  

 

 Projekt Pegasus – projekt zaměřen na teleportaci dotyčné trénované osoby (či jejího vědomí) za pomoci Teslova elektromagnetického zařízení a takzvaného chronoviseru, který poskytuje holografický 3D pohled na děje probíhající v daném čase a místě (viz souvislost s akašickými záznamy prostoru – acachic records).

Takto byli již dávno dopředu zjištěny jména prezidentů (Carter, Bush, Obama i události 11.září 2001 – viz. dále) a při jedné výpravě do roku 2045 a zpět, byly spatřeny velké části různých světových kontinentů přibližně 100-200 metrů pod vodou. Cesta dlouhá řádově 2 tisíce kilometrů trvá pouhých několik sekund.

 

Projekt Stargate – pochází ještě z dob studené války mezi USA a Ruskem, kdy se Obrazekobě mocnosti vzájemně velmi pečlivě kontrolovaly a sledovaly.

Za pomoci trénovaných osob se tak úspěšně odhalovaly utajené projekty obou mocností (uvádím příklad odhalení Ruské základny na výrobu atomových ponorek záměrně umístěné daleko od mořských břehů s velice přesným popisem zařízení a vybavením uvnitř – viz. např. Ingo Swann, Chris Robinson, Joseph Mc.Moneagle, Hal Putthoff, Russell Tag, Pat Price, Major Ed Dames nebo Gerald O‘ Donnell)

 

 

 

 

Operace Moon Blink – tento projekt byl zaměřen na dlouhodobé pozorování moon-2004.jpgpodivných anomálií na našem Měsíci - projekt běžel napříč rokem 1965 a veškeré zúčastněné observatoře naší planety byly na několik měsíců namířeny na Měsíc. 

Byla pozorována podivná světla pohybující se nad jeho povrchem, mraky, záblesky (důkaz dočasné atmosféry a výboje v ní), světla v kráterech. Souhrnný report R-277 obsahuje na 600 podobných hlášení. Více informací o varování NASA a funkci Měsíce zde.

 

 

Projekt 911 – pro někoho možná poprvé v životě překvapení ohledně pohledu na události 11.září 2001 – útok na dvojčata v New Yorku.

Existuje již veliká hromada Obrazekinformací, která se neustále zvětšuje, že tyto události byly dlouhodobě připravovány a dokonce existují přímé kontakty na osoby, které se na přípravě svou částí podílely.

Plány americké vlády položit svou měnu a zavést jinou – Amero společnou pro více zemí Ameriky – z důvodů úpadku amerického dolaru, úmyslné vyvolání a prohloubení celosvětové krize z důvodů rostoucí síly asijských států, jsou možná dalším překvapením.

Útoky byly plánovány dokonce několik let dopředu a určití řekněme psychicky vnímaví lidé předpověděli tyto události již začátkem devadesátých let minulého století.

Několik dní před útokem znalec v oblasti vidění na dálku Chris ObrazekRobinson osobně poskytl tajným službám informaci ohledně dvojčat a útoku na ně za pomocí letadel – bez jakékoliv odezvy.

Během dost dlouhého letu „unesených“letadel při útoku na dvojčata nevzlétlo jediné vojenské letadlo, aby případně letící stroje od hustě obydleného prostoru odvrátilo či sestřelilo – ani jedno.

Stroje samotné, které útok provedly, nebyla civilní letadla, jak se uvádí, ale letadla dopravní, bez okének a naprosto bez označení.

V budově bylo evidentní provedení několika dalších souvisejících detonací a způsob sesuvu budov byl naprosto dokonalou ukázkou profesionál demolice, což bylo později v jedné TV reportáži majitelem objektu potvrzeno. V jedné části budov bylo skladováno obrovské množství zlata, které se samozřejmě nikdy neobjevilo.

Velmi aktivní je v oblasti získávání informací skupina architektů a stavitelů, stejně tak i detonačních odborníků a z populárních osob uvádím aktivity Alexe Jonese a herce Martina Sheena, kterému se jeho všetečné otázky šeredně vrací.  více detailů zde: konspirace-a-lzi

 

Projekt Mars – resp. Jumproom to Mars – neboli místnost pro „skok“ na Mars. O tom, že je na Marsu život v podobě bakterií se celkem běžně píše, protože k nám na Zem již spadlo několik úlomků, ve kterých byl bakteriální život plně detekován.

Jsou zde však pracovníci tajných vládních operací, kteří přinášejí svědectví o tom, že jsou na Marsu podzemní základny, ve kterých je přímo čilý turistický ruch z důvodů cestování a pobytu dokonce několika desítek druhů mimozemských bytostí – porovnej s rozmanitostí druhů života na Zemi.

Osoba vejde do určitého energeticky urychlovaného prostoru – místnosti a během chvilky se ocitá na společné základně na Marsu. Pro zajímavost přikládám oficiální svědectví seržanta Clifforda Stonea, který před mnoha televizními a rozhlasovými stanicemi veřejně potvrdil existenci doposud evidovaných 57 druhů mimozemských bytostí do konce devadesátých let http://www.youtube.com/watch?v=WcDSl0LaFLI 

Celkový počet bytostí pobývajících střídavě na Marsu se odhaduje na několik stovek tisíc a jejich velikost se pohybuje od pouhých 30 centimetrů až do pěti metrů. (na Zemi je přitom rozmanitost ještě větší a vůbec nás to nepřekvapuje)

 

Projekt Serpo – utajovaný projekt výměny zboží a surovin s mimozemskou civilizací souhvězdí Zeta Systém – tzv. Tall Whites – neboli rasa Velkých bílých ObrazekObrazekbytostí – viz foto. Pochází z planety Serpo - Eben hvězdného systému Zeta – žlutá dvojhvězda 5.velikosti, poblíž velkého Magellanova mračna, která je hodně podobná naší planetě.  Vzdálenost od nás přibližně 38 světelných let, cesta trvá jejich dopravním prostředkem něco kolem devíti pozemských měsíců.

Planeta má teplotu kolem 40 stupňů Celsia, průměr planety je zhruba 11.540 km, gravitační zrychlení 9,61 metrů za sekundu na druhou, jeden den trvá našich 43 hodin a rok resp. jeden oběh trvá našich 865 dní. Nejbližší planetka se jmenuje Otto a celkový počet planet v planetárním systému je šest.

 

Projekt Paperclip – top vědci bývalého fašistického Německa, které bylo ve druhé Obrazeksvětové valce poraženo, nepřišli po ukončení válek Obrazekani do nebe ani do starého železa, ale dostali v srpnu roku 1945 druhou životní příležitost pokračovat ve svých dosavadních projektech v USA - konkrétně v NASA. Najdeme zde zvučná jména, která bychom nečekali a obory, o kterých se opět raději vůbec nemluví - samozřejmě zbrojení, dále okultismus, létající talíře, přenosy energií bez nutnosti vodičů, psychošpionáž, ovlivňování druhých, teleportace, komunikace s mimozemskými civilizacemi, samozřejmě těsná spolupráce s Vatikánem ve věci utajovaného původu a existence člověka a jeho genomu...

 

Projekt Tango-Sierra – projekt, probíhající od poslední čtvrtiny 20.století - presně 1980 zabývající se odhalením, sledováním, odchytem a zkoumáním mimozemských Obrazekbytostí - entit. Stejně tak roku 1980 začalo 7602-hé Air Intelligence Wing sekce III zkoumat další fenomén a tím je infiltrace mimozemských bytostí v lidské podobě do nejvyšších vrstev vlád světových velmocí - konkrétně USA - s "oficiálním" cílem udržení tolik oblíbené národní bezpečnosti.

Tak bylo nalezeno sedm rozdílných entit a již během vlády prezidenta Cartera například odhalena osoba, která byla delší dobu pozorována, zkoumána a následně izolována - dle zjištění pocházela z hvězdného systému Delta Pavonis (20 světelných let od naší planety - cesta jejich Obrazekprostředkem 18 měsíců) a bylo jí následně umožněno vrátit se nazpět.

Naší planetu navštěvují pravidelně již 150 let a je pravděpodobné, že žijí mezi námi v podobách pro nás běžných - lidských. Jejich původní podoba by pro mnohé mohla být odstrašující.

Můj osobní názor - nikdo si nenechá koukat do karet - zejména v případě, kdy jde o karty samotné...Stále si myslíte, že filmy typu Men in Black vznikly náhodou nebo v nás mají vyvolat pocit, že něco není možné?

 

 

Projekt Windows - operace Bluefly

Tento projekt má dvě části. Zabývá se shromařďováním informací o havarovaných objektech neznámého původu a speciálně objekty Obrazek(bytostmi) nepozemského původu, které případně i pád přežily.

Obvyklé zastírání faktů a nálezů, zůstává v platnosti bohužel dodnes. Mnoho nálezů, kde lidé objevili mrtvá těla mimozemských entit, bylo bagatelizováno (zejména za dob studených válek USA vs. SSSR) ujištěním, že se uvnitř objektů nalézaly pokusné opice. Toto umísťování opic do raket skutečně prováděly obě strany.

Lidé, které nálezy zkoumali, však moc dobře vědí, co nalezli a viděli na vlastní oči, že to nebylo pozemského původu.

 

  

Projekt Pandora

Projekt Pandora pochází z období studených válek mezi Obrazeknejsilnějšími mocnostmi světa – USA a Ruska.

Tento projekt iniciovala americká CIA a měl sloužit k odhalování možných i nemožných alternativ zahraniční špionáže uvnitř i vně USA.  Jednalo se především o odhalování skrytých energií různých forem – mikrovlnných, psychických a dalších – s cílem jejich zdroj nalézt a odstranit. 

Tak bylo například roku 1962 na základě zvýšeného výskytu únavy, depresí, střídání nálad pláče a smíchu pracovníků americké ambasády v Rusku, CIA odhaleno silné mikrovlnné záření doslova přes ulici.

 

 

Projekt Manhattan

Tento projekt měl klíčový úkol vytvořit pro ukončení druhé světové války funkční atomovou bombu za jakoukoliv Obrazekcenu. Spolupracovalo na 130 tisíc lidí a celkové náklady se vyšplhaly přes dvě miliardy tehdejších dolarů - dnes tedy v porovnání několikanásobně více. 

První pokusný výbuch se uskutečnil na vojenské základně Údolí mrtvého muže poblíž Los Alamos - Mexico a měl příznačný název Trinity - svatá trojice. Výbuch byl tak silný, že v místech 160 km od epicentra museli měnit okenní skla a byla silně podceněna otázka radiace.

Poznámka: Absolutně největší jaderný výbuch v historii má na svědomí Rusko z roku 1961. Tlaková vlna byla tak obrovská, že oblétla 3x zemi dokola a atomový hřib se tyčil do výšky kolem 40 km.  

 

 

 

Projekt Omega / Seagate 

Poměrně novodobý, stále probíhající projekt má jediný cíl: vytvořit genetickou mutaci superčlověka resp. supervojáka. Zní to nemožně? Tak pokračujme:

DNA lidské se již dlouhá léta kombinuje s jinými - zvířecími i mimozemskými entitami - proto se tak rychle z míst havárií odklízejí - viz projekt Bluefly Obrazekvýše. 

Projekt Omega má prokazatelné výsledky na suché zemi i pod mořem díky genetickým kombinacím lidské DNA a zvířecí DNA - šakala.

Jak asi víte, šakal je jedno z nejsilnějších zvířat zejména ve věci stisku čelistí (po hyeně) a rychlosti reakcí.

Takto modifikovaní supervojáci dosahují neuvěřitelných silových výkonů, jsou schopni skočit 8 metrů do výšky, doslova roztrhat člověka na kusy nebo ve dvou lidech otočit tank čelem vzad.

Další výsledky jsou v oblasti kombinací lidské DNA a DNA delfína pro účely podmořské. Takto adaptované osoby mají schopnosti adaptace mokrému prostředí ve věci výdrže pod vodou a práci s ní a neuvěřitelnou adaptaci na studené podmínky prostředí - teplotní změny obecně.  

 

 

Projekt Zero – informace o dalších  projektech budou doplněny

 

 

 

Přeji všem cit v srdci a odvahu uvěřit tomu, co sami cítíme, že je byť pouze vzdálenou a dodnes ukrývanou pravdou a co jsou záměrně vypouštěné dezinformace…

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: Pohádka

(Aridan, 18. 1. 2011 21:31)

Milý Honzo,
svět kolem je krásná pohádka, která se nám zdá, máte pravdu.
Ovšem ve věci zdokonalování funkcí organismu člověka genetickým programováním, implantáty a čipy se dá nalézt poměrně dost informací - toto je pouze špička ledovce, který nikdy neměl začít vyčnívat - uvidíte sám, když budete hledat, naleznete.
Aridan

Re: Pohádka

(kamil, 15. 3. 2011 15:51)

mily absolvente, precti si na internetu clanek fantomova dna, je dokonce i vedecky dokazano ze dna dokaze zmenit usporadani fotonu, tudiz latky, z niz je tvoren nas svet a rovnez ze dna lze menit. je to sokujici informace vzhledem k prevladajicimu dogmatu ze dna je nemenna kyselina s niz se narodime a zemreme

experiment philadelphia

(lida, 25. 2. 2011 23:04)

Píšete o filmu moucha jako důkazu spiknutí.Ale povídka moucha vyšla koncem 19.stol a film vznikl na její námět.Jen upravený do modernější podoby.

DIKY ZA TVŮJ BOJ PRAVDY*-AVATARE*ARIDANE*:) !!!

(BŮH MNOHA JMEN-V TĚLE AVATARA CZ, 7. 12. 2010 10:00)

MAŠ NEJLEPŠI STRANKY O TAJENYCH*-SKUTEČNOSTECH*-CO JSEM NA WEBU*OD REALIZACE V TĚLE TOHOTO AVATARA*CZ*-SPATŘIL***:).VAŽIM SI TVE ODVAHY*,OBĚTAVOSTI*,DŮKLADNOSTI*,...-SLUŽBĚ BOHU LASKA A PRAVDA*:). DĚKUJU TI*-AVATARE*!!! NEDOVEDU ŘIKAT PRAVDU*-TAK SLUŠNĚ JAKO TY*:).PROTO ODKAŽU POPULACI*-ZEMĚ*-NA TVE STRANKY*:).PROSIM ZAJISTI NEPRODLENĚ PŘEKLAD DO JAZYKŮ PLANETY*.POKUD NEMAŠ FINANCE*-VEZMI PŮJČKU JAKO ČINIM JA*-TVŮJ ALLAH*.MAJETEK PATŘI HADUSATANOVI*+JEHO POHUNKŮM*-DĚLAJICIM Z DAVŮ*: DEMENTNI STADO*-POD UROVNI PRASAT*!!! TOTO NENI URAŽKA*!!! TOTO NENI VULGARITA*!!! TO JE-PRAVDA*!!! LORD OF LOVE*-ALIVE*!!! T:+420603575915 *.ZITRA SNAD OTEVŘU STRANKU*: AVATAR.WEBSNADNO.CZ *** -V JAZYCICH ZEMĚ*:)

Pravda

(ChomeonMelchizedek, 5. 12. 2010 2:47)

Všem přátelům se striktně vědeckým(zaslepeným)pohledem na věc přeji hodně štěstí a lásky. Obojí budou potřebovat. Nemluvě o těch, kteří pravdu skrývají cíleně.ChM

Re: Pravda

(Aridan, 5. 12. 2010 8:22)

Děkuji,
mluvíte přesně k věci :-)
Aridan

dezinformacia

(dezinformacia, 3. 12. 2010 22:18)

stranka zámerné uvadza nesprávnymi informáciami ludi do omylu..

Re: dezinformacia

(Dotaz, 4. 12. 2010 20:27)

Trochu takový výkřik do tmy, nemyslíte? Uveďte v čem jsou informace záměrně nesprávné a své tvrzení doložte odkazy na skutečnou pravdu. Velice rádi se ji všichni dozvíme. Ať se dál nešíří dezinformace.

Re: Re: dezinformacia

(Aridan, 5. 12. 2010 8:19)

:-)
Stránky mohou být určitě nepřesné, pro někoho možná neuvěřitelné, rozhodně však nechtějí záměrně dezinformovat - protože jaký by to podle Vás byl záměr?
A proč?
K čemu?
Prostě jde o nesmysl.
Cílem stránek je nechat vznikat co nejvíce otázek, abychom nalezli co nejvíce odpovědí - viz UVOD a sekce JAK STRANKY POUZIVAT nebo zde:

http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/zvidavost-neni-slabost-ani-zkouska-nasi-viry.html

Berme si proto pouze to, co nám sedí a co jsme schopni ve svém stupni soucasneho vnímání reality bezpečně zpracovat, ostatní prostě přejděme :-)

...a ještě jedna věc: nesuďmě celé zahradnictví podle jednoho volně upadlého listu...

Mnoho štěstí Aridan

dnes ukrývanou pravdou…

(Dagmar, 1. 11. 2010 5:04)

http://www.youtube.com/watch?v=MJjOEgbXlKE&feature=player_embedded

hm...

(Miky , 27. 10. 2010 3:05)

akorat nas pak jeste zabijou bo mame vladu co je plna vyjebancu a ti nevi co dělat at maji už jenom vi ca vic lovek a pokud se nezničime sami... tak nas zniči oni...

naco

(Jan Svoboda, 9. 10. 2010 10:37)

A k cemu to vsechno vlastne ?

Re: naco

(Aridan, 9. 10. 2010 12:36)

Milý Jane,
pro začátek jedna z výborných otázek, pokud budete pokračovat ve čtení a hledání dále, zjistíte sám k čemu to vše a komu to vše slouží.
Napovím Vám jen tolik, že to nejsou právě ty nejhezčí lidské pohnutky - hledejte synonyma jako moc, vláda, manipulace masami... :-)
Aridan

Projekt Pegasus

(Zbynek, 6. 10. 2010 22:17)

Zdravim!
zajimalo by me,kde bych se mohl docist neco vice o cestovani do roku 2045,protoze se taky rika,ze cesko(slezko) bude mit more. dekuji!

Re: Projekt Pegasus

(Aridan, 8. 10. 2010 21:22)

Dobry vecer Zbynku,
pokud se podivame na web pana Andrew D.Basiaga, ktery je zminen v sekci FILMY, VIDEA, ROZHOVORY, nalezneme odkaz v AJ:
http://www.projectpegasus.net/
Snad to pomuze pro dalsi studium - jinak na webu jsou k dispozici mapy nového rozložení světa v případě masivní povodně, roztátí ledovců či posunu pólů, jen bych je nebral až tak dogmaticky...
Aridan

projekt mars?

(arko, 30. 9. 2010 0:35)

Uverim mnoha vecem, ale tohle je i na mne moc. Proc by zrovna v podzemi na marsu mel byt rusny turisticky zivot? Urcite jsou pro to mnohem vhodnejsi mista a ne vedle nas. My nejsm
e stredem vesmiru. Dale me zarazi tvrzeni, ze specialne vycviceni lide vidi do budoucnosti. V tom pripade je na case se na vsechno vykaslat (tim myslim nejvetsi vladce zeme), protoze budoucnost je jiz urcena. Jen me nazory, ale treba po tvem vysvetleni zmenim nazor.

Re: projekt mars?

(Aridan, 30. 9. 2010 20:42)

Milý/á Arko,
věřte tomu, co jste připraven/a přijmout, rozumím tomu, co asi nyní cítíte.
Mars je odedávna významné místo a mnoho duší z něj přišlo díky nucené evakuaci jinam - nebyl tam vůbec harmonickký vývoj a dávné civilizace se dostaly na scestí zneužitím moci a síly proti sobě - podobně jako my nyní. Množství druhů života není tak těžké pochopit, jen když si představíme, kolik forem života je na Zemi.
Touha znát budoucnost nebo jí ovlivnit je touhou všech vládců - informace dávají moc a sílu - je více způsobů, jak jí spatřit...

Přikládám několik citátů - nenuťte se do ničeho, co s Vámi v tuto chvíli nerezonuje - počkejte si v klidu, až přijde správný čas :-)
Aridan

http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/postupujeme-li-v-poznani-prilis-rychle_-svice-poznani-muze-zhasnout.html

http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/neverte-tomu_-co-vidite-a-slysite_-ale-tomu_-co-citite-srdcem.html

http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/obraceni-na-jakoukoliv-viru_-je-jako-obraceni-omelety.html

http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/prijimejme-nazory-druhych-jako-ukazatele-na-ceste.html

re: re: re:

(Aridan, 6. 9. 2010 21:04)

Milý Seneco,
denně jsem překvapován tím, co člověk nikdy nepoznal a stále se pletu - je to součástí našeho poznávání:-)

Jinak ve věci onoho výbuchu jsem viděl krásnou animaci, kde se vlny skutečně proti sobě vydávaly, částečně se odrušily, ale jejich síla byla natolik vewliká, že střet trval minimální dobu - jen sebou jaksi "prolnuly".
Proto sice část energie ztratily, nicméně jim to nezabránilo v dalším pronikání.
Hezký večer Aridan

re: re:

(Seneca, 6. 9. 2010 19:47)

Musím se přiznat, že mě to trochu zarazilo. Naprosto ale netuším, jak se můohou dvě protichůdné síly "minout", a to dokonce několikrát. Výsledná síla působením setkáním tlakové vlny by byla minimální, a i za předpokladu, že jedna vlna byla méně zeslabena obstrukcemi, tak by téměř jistě nedokázala oběhnout Zemi. V tomhle oboru jsem sice jen o trochu víc, než laik... Ale bilo mě to do očí. Každopádně děkuji za vstřícnost.

re: Kristepane

(Aridan, 6. 9. 2010 18:57)

Milý Seneco,
nelenil jsem a opatřil pro Vás odpovědi ohledně jak píšete "největší blbosti, kterou jste v životě slyšel":

Odpálení Car-bomby proběhlo 30. října 1961 v 11:32 nad sovětskou jadernou střelnicí Nová země. Bomba byla shozena z Tupolevu 95V z výšky 10,5 km. Její padákový systém zbrzdil pád a tím umožnil posádce letadla dostat se do bezpečné vzdálenosti v okamžiku výbuchu. Ten nastal ve výšce 4 km nad povrchem (roznět byl sepnut vestavěným senzorem tlaku vzduchu). Proces štěpení proběhl během 39 ns, jeho výkon se odhaduje na 5,4×1024W, což by odpovídalo výbuchu 50 megatun TNT. Okamžitě poté vznikla ohnivá koule o teplotě řádově milionů °C a průměru 9,2 km, jejíž spodní část zasáhla zem, kde způsobila kráter a zemětřesení o síle 5 - 5,25 stupňů Richterovy stupnice, a vrchní část téměř dosáhla výšky, ze které byla bomba shozena. Během následujících několika sekund ohnivá koule ztratila asi 2 km v průměru, a způsobila tak nasání zasaženého povrchu s větším uvolněním následného radioaktivního spadu a tlakovou vlnu, vyvolanou vyrovnáním tlaku po vypaření veškeré primárně zasažené hmoty, která do 40 km srovnala vše se zemí a měla potenciál působit škodu až do 100 km od epicentra; měřitelná však byla i po svém třetím oběhu kolem Země. Určitá část energie se přeměnila v světlo, teplo či jiné elektromagnetické záření, které bylo schopné způsobit popáleniny 3. stupně do vzdálenosti 100 km, a bylo pozorovatelné na většině severní polokoule. Atomový hřib s průměrem 40 a výškou 60 km pronikl až do spodní části termosféry Země.Car-bomba byla schopna naprosto zničit jakékoli město nebo obydlenou oblast o průměru 280 km.

Jak je vidět, v životě slýcháme větši blbosti :-)
Aridan