Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Co všechno nám zůstává utajeno a kam se ztrácejí obrovské finanční prostředky?

Asi nikoho nepřekvapí, že nám naše vlády a odpovědní pracovníci tajných projektů neřeknou více, než uznají sami za takticky a politicky vhodné. Důvod je prostý – informace a jejich síla. Ty mají v dnešní době stále větší hodnotu a to zejména v případech, kdy se může stát samotná vládnoucí skupina v případě jejich zveřejnění a použití proti ní poměrně snadno napadnutelná...

ObrazekProto jsou informovaní a znalí lidé nuceni k mlčení zastrašováním, je jim samotným i členům rodiny vyhrožováno likvidací a je velmi obtížné skutečnou pravdu v nezkreslené podobě nalézt.

Neškodné produkty, dříve používané například v kosmických projektech, které mohou přinášet návazně vytvořeným společnostem zisk, se v masovém měřítku naopak veřejnosti ochotně vnucují – například užití tištěných spojů, osobní počítače, mikrochipy, LCD, digitální kamery, optická vlákna, lasery – to vše se objevilo samozřejmě až po pádu neznámého létajícího objektu v Roswellu 1947.

Dejte dětem nové hračky, ony si budou chvíli neškodně hrát. 

Avšak informace, týkající se zásadních otázek naší existence, našeho původu, komunikace s mimozemskými civilizacemi a učení se od nich, otázky veřejného a masového užití teleportace, využití vidění na dálku, cestování v čase, telepatický způsob komunikace, aktivace schopností našeho vyššího vědomí, zvýšení kapacity našich mozků „spících“ na stávající úrovni 5-9%, transformace DNA, léčení našich nemocí, otázky života a smrti..., se asi nikdy veřejně nedozvíme.   

Níže se pokusím uvést stručný seznam jednotlivých klíčových projektů a experimentů, o jejichž existenci bychom měli alespoň minimálně vědět. Je pak na každém z nás, pokud si dohledá další detaily (pro více informací jsem k dispozici)

 

Experiment Philadelphia resp. součást projektu Rainbow – cílem tohoto Obrazekvojenského projektu bylo vytvořit neviditelnou bitevní loď, teleportovat ji na místo konfliktu a tam aktivně zasáhnout do probíhajících vojenských operací.

Za pomoci silného elektromagnetického pole se 12.srpna roku 1943 loď Eldridge DE 173 resp. Ajax 97 společně s posádkou skutečně na určitý okamžik (7 minut) ztratila z ukotvené polohy, objevila se několik desítek kilometrů od místa pokusu v Norfolku a následně se po návratu zpět zhmotnila dohromady – ovšem s katastrofálními výsledky.

Většina členů posádky pokus nepřežila, protože se spojila – doslova jakoby vrostla – do masivní konstrukce bitevní lodi a tím zemřela, ostatní zešíleli. Dokumentace je pro hledající k dispozici i s fotografiemi.  Tento experiment byl samozřejmě opět velmi vtipně ukryt pod sci-fi zpracováním – což je naprosto běžná forma cover-upu – uvádím například film  Tajemná záře nad Pacifikem a později povedený horor o teleportaci Moucha.

 

Projekt Montauk – tento projekt je v podstatě zpětně sestavené mimozemského řídící pilotní centrum z havarovaného létajícího objektu (metoda ObrazekObrazekreverse engineeringu), pomocí něhož k nám cestují jiné civilizace resp. jejich sondy. Jedná se v podstatě o pilotní křeslo, kde je usazena dokonale psychicky trénovaná osoba (původně mimozemská bytost či bytost pozemská z jiného časoprostoru), která je schopná se za maximálního soustředění mysli na určité místo a čas s pomocí silného elektromagnetického pole, které zapříčiní vznik čehosi jako červí díry, přenést na určené místo a čas.

 

Projekt Talent – dlouholetý tajný vojenský projekt několika generací trénovaných jedinců využívající maximálního rozvoje určitých dovedností (v podstatě zneužití) schopností dětí již od raného věku.

Děti jsou samozřejmě blíže určitým zdrojům a schopnostem nežli dospělí – jsou vnitřně nezatížení vlastní historií, bez předsudků a jsou duchovně čistí – rozvoj jejich dovedností je proto velmi rychlý. Děti jsou různými způsoby trénovány pro psychické špionážní účely, ovlivňování myšlení druhých na dálku (i vládních činitelů a vedoucích nepohodlných skupin – např. rozpad organizace L.R.Hubbarda) či jsou dokonce schopny být trénovány na psychické zabíjení na dálku (Úspěšné pokusy „psychického“ zabití zvířete – jelena – na vzdálenost 40 kilometrů, dokumentovaný případ zabití několika tisíc vietnamských vojáků za pomoci malé skupinky osmi až dvanáctiletých dětí v okruhu pěti kilometrů, ohřátí určitých předmětů na dálku pouhým působením vůle, ovlivnění či dokonce přepólování magnetického pole, atd.) 

 

Projekt MK Ultra – součást projektu Talent – zaměření na maximální rozvoj základních „pudů“ přežití trénovaných vojáků – spících zabijáků (supersoldiers) –Obrazek programování za pomoci bolesti, drog, LSD a kontroly mysli - hypnózy.

Tito jedinci jsou spící časovanou zbraní tajných organizací, dokonale trénovaní ve všech dovednostech opět již od dětství, spouštějící svůj režim aktivace předem stanovenou procedurou – nejčastěji heslo po telefonu či určitá energetická frekvence světel, barev...

Dotyčný jedinec dokonce ani neví, co přesně udělal a kde po dobu několika dnů byl. 

ObrazekVeškeré stopy směřují k tomu, že atentát na Johna Fitzgeralda Kennedyho byl proveden právě tímto způsobem – vnitřní bezpečnostní vojenskou silou, neboť chtěl uvolnit veřejnosti materiály týkající se existence UFO a kontaktu s nimi a nutnosti odzbrojení (viz Vrillon message v sekci UFO zde /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/tajemny-hlas-z-kosmu-odrusil-vysilani-vsech-stanic).

Stejně tak byla za pomoci předávkování drogami odstraněna Marillyn Monroe, které se JFK se svým záměrem před koncem svého života svěřil.

Na prvním obrázku Duncan O Finioan - viz jeho webové stránky, filmové zpracování doporučuji Mančurijský kandidát z roku 1956 a nově Manchurian Candidate 2004 s Denzel Washingtonem v hlavní roli, Control Factor, rovněž uvádím pro podnět Jesse Ventura - bývalý profesionální voják, nyní investigativní reportér.

 

 

 

Project P-CORE – tento projekt využívá schopnosti dokonale trénovaných osob vidění na dálku (tzv. remote viewing) nejen určité místo, objekt či předmět, ale rovněž v zadaném časovém úseku směrem vpřed do budoucnosti či naopak zpět do minulosti.

Konkrétně tento projekt byl zadán psychicky trénovaným osobám s cílem nahlédnout do budoucnosti a spatřit hlavní titulky na stránkách určitých novin a časopisů s cílem zjistit budoucí informace.  

 

 Projekt Pegasus – projekt zaměřen na teleportaci dotyčné trénované osoby (či jejího vědomí) za pomoci Teslova elektromagnetického zařízení a takzvaného chronoviseru, který poskytuje holografický 3D pohled na děje probíhající v daném čase a místě (viz souvislost s akašickými záznamy prostoru – acachic records).

Takto byli již dávno dopředu zjištěny jména prezidentů (Carter, Bush, Obama i události 11.září 2001 – viz. dále) a při jedné výpravě do roku 2045 a zpět, byly spatřeny velké části různých světových kontinentů přibližně 100-200 metrů pod vodou. Cesta dlouhá řádově 2 tisíce kilometrů trvá pouhých několik sekund.

 

Projekt Stargate – pochází ještě z dob studené války mezi USA a Ruskem, kdy se Obrazekobě mocnosti vzájemně velmi pečlivě kontrolovaly a sledovaly.

Za pomoci trénovaných osob se tak úspěšně odhalovaly utajené projekty obou mocností (uvádím příklad odhalení Ruské základny na výrobu atomových ponorek záměrně umístěné daleko od mořských břehů s velice přesným popisem zařízení a vybavením uvnitř – viz. např. Ingo Swann, Chris Robinson, Joseph Mc.Moneagle, Hal Putthoff, Russell Tag, Pat Price, Major Ed Dames nebo Gerald O‘ Donnell)

 

 

 

 

Operace Moon Blink – tento projekt byl zaměřen na dlouhodobé pozorování moon-2004.jpgpodivných anomálií na našem Měsíci - projekt běžel napříč rokem 1965 a veškeré zúčastněné observatoře naší planety byly na několik měsíců namířeny na Měsíc. 

Byla pozorována podivná světla pohybující se nad jeho povrchem, mraky, záblesky (důkaz dočasné atmosféry a výboje v ní), světla v kráterech. Souhrnný report R-277 obsahuje na 600 podobných hlášení. Více informací o varování NASA a funkci Měsíce zde.

 

 

Projekt 911 – pro někoho možná poprvé v životě překvapení ohledně pohledu na události 11.září 2001 – útok na dvojčata v New Yorku.

Existuje již veliká hromada Obrazekinformací, která se neustále zvětšuje, že tyto události byly dlouhodobě připravovány a dokonce existují přímé kontakty na osoby, které se na přípravě svou částí podílely.

Plány americké vlády položit svou měnu a zavést jinou – Amero společnou pro více zemí Ameriky – z důvodů úpadku amerického dolaru, úmyslné vyvolání a prohloubení celosvětové krize z důvodů rostoucí síly asijských států, jsou možná dalším překvapením.

Útoky byly plánovány dokonce několik let dopředu a určití řekněme psychicky vnímaví lidé předpověděli tyto události již začátkem devadesátých let minulého století.

Několik dní před útokem znalec v oblasti vidění na dálku Chris ObrazekRobinson osobně poskytl tajným službám informaci ohledně dvojčat a útoku na ně za pomocí letadel – bez jakékoliv odezvy.

Během dost dlouhého letu „unesených“letadel při útoku na dvojčata nevzlétlo jediné vojenské letadlo, aby případně letící stroje od hustě obydleného prostoru odvrátilo či sestřelilo – ani jedno.

Stroje samotné, které útok provedly, nebyla civilní letadla, jak se uvádí, ale letadla dopravní, bez okének a naprosto bez označení.

V budově bylo evidentní provedení několika dalších souvisejících detonací a způsob sesuvu budov byl naprosto dokonalou ukázkou profesionál demolice, což bylo později v jedné TV reportáži majitelem objektu potvrzeno. V jedné části budov bylo skladováno obrovské množství zlata, které se samozřejmě nikdy neobjevilo.

Velmi aktivní je v oblasti získávání informací skupina architektů a stavitelů, stejně tak i detonačních odborníků a z populárních osob uvádím aktivity Alexe Jonese a herce Martina Sheena, kterému se jeho všetečné otázky šeredně vrací.  více detailů zde: konspirace-a-lzi

 

Projekt Mars – resp. Jumproom to Mars – neboli místnost pro „skok“ na Mars. O tom, že je na Marsu život v podobě bakterií se celkem běžně píše, protože k nám na Zem již spadlo několik úlomků, ve kterých byl bakteriální život plně detekován.

Jsou zde však pracovníci tajných vládních operací, kteří přinášejí svědectví o tom, že jsou na Marsu podzemní základny, ve kterých je přímo čilý turistický ruch z důvodů cestování a pobytu dokonce několika desítek druhů mimozemských bytostí – porovnej s rozmanitostí druhů života na Zemi.

Osoba vejde do určitého energeticky urychlovaného prostoru – místnosti a během chvilky se ocitá na společné základně na Marsu. Pro zajímavost přikládám oficiální svědectví seržanta Clifforda Stonea, který před mnoha televizními a rozhlasovými stanicemi veřejně potvrdil existenci doposud evidovaných 57 druhů mimozemských bytostí do konce devadesátých let http://www.youtube.com/watch?v=WcDSl0LaFLI 

Celkový počet bytostí pobývajících střídavě na Marsu se odhaduje na několik stovek tisíc a jejich velikost se pohybuje od pouhých 30 centimetrů až do pěti metrů. (na Zemi je přitom rozmanitost ještě větší a vůbec nás to nepřekvapuje)

 

Projekt Serpo – utajovaný projekt výměny zboží a surovin s mimozemskou civilizací souhvězdí Zeta Systém – tzv. Tall Whites – neboli rasa Velkých bílých ObrazekObrazekbytostí – viz foto. Pochází z planety Serpo - Eben hvězdného systému Zeta – žlutá dvojhvězda 5.velikosti, poblíž velkého Magellanova mračna, která je hodně podobná naší planetě.  Vzdálenost od nás přibližně 38 světelných let, cesta trvá jejich dopravním prostředkem něco kolem devíti pozemských měsíců.

Planeta má teplotu kolem 40 stupňů Celsia, průměr planety je zhruba 11.540 km, gravitační zrychlení 9,61 metrů za sekundu na druhou, jeden den trvá našich 43 hodin a rok resp. jeden oběh trvá našich 865 dní. Nejbližší planetka se jmenuje Otto a celkový počet planet v planetárním systému je šest.

 

Projekt Paperclip – top vědci bývalého fašistického Německa, které bylo ve druhé Obrazeksvětové valce poraženo, nepřišli po ukončení válek Obrazekani do nebe ani do starého železa, ale dostali v srpnu roku 1945 druhou životní příležitost pokračovat ve svých dosavadních projektech v USA - konkrétně v NASA. Najdeme zde zvučná jména, která bychom nečekali a obory, o kterých se opět raději vůbec nemluví - samozřejmě zbrojení, dále okultismus, létající talíře, přenosy energií bez nutnosti vodičů, psychošpionáž, ovlivňování druhých, teleportace, komunikace s mimozemskými civilizacemi, samozřejmě těsná spolupráce s Vatikánem ve věci utajovaného původu a existence člověka a jeho genomu...

 

Projekt Tango-Sierra – projekt, probíhající od poslední čtvrtiny 20.století - presně 1980 zabývající se odhalením, sledováním, odchytem a zkoumáním mimozemských Obrazekbytostí - entit. Stejně tak roku 1980 začalo 7602-hé Air Intelligence Wing sekce III zkoumat další fenomén a tím je infiltrace mimozemských bytostí v lidské podobě do nejvyšších vrstev vlád světových velmocí - konkrétně USA - s "oficiálním" cílem udržení tolik oblíbené národní bezpečnosti.

Tak bylo nalezeno sedm rozdílných entit a již během vlády prezidenta Cartera například odhalena osoba, která byla delší dobu pozorována, zkoumána a následně izolována - dle zjištění pocházela z hvězdného systému Delta Pavonis (20 světelných let od naší planety - cesta jejich Obrazekprostředkem 18 měsíců) a bylo jí následně umožněno vrátit se nazpět.

Naší planetu navštěvují pravidelně již 150 let a je pravděpodobné, že žijí mezi námi v podobách pro nás běžných - lidských. Jejich původní podoba by pro mnohé mohla být odstrašující.

Můj osobní názor - nikdo si nenechá koukat do karet - zejména v případě, kdy jde o karty samotné...Stále si myslíte, že filmy typu Men in Black vznikly náhodou nebo v nás mají vyvolat pocit, že něco není možné?

 

 

Projekt Windows - operace Bluefly

Tento projekt má dvě části. Zabývá se shromařďováním informací o havarovaných objektech neznámého původu a speciálně objekty Obrazek(bytostmi) nepozemského původu, které případně i pád přežily.

Obvyklé zastírání faktů a nálezů, zůstává v platnosti bohužel dodnes. Mnoho nálezů, kde lidé objevili mrtvá těla mimozemských entit, bylo bagatelizováno (zejména za dob studených válek USA vs. SSSR) ujištěním, že se uvnitř objektů nalézaly pokusné opice. Toto umísťování opic do raket skutečně prováděly obě strany.

Lidé, které nálezy zkoumali, však moc dobře vědí, co nalezli a viděli na vlastní oči, že to nebylo pozemského původu.

 

  

Projekt Pandora

Projekt Pandora pochází z období studených válek mezi Obrazeknejsilnějšími mocnostmi světa – USA a Ruska.

Tento projekt iniciovala americká CIA a měl sloužit k odhalování možných i nemožných alternativ zahraniční špionáže uvnitř i vně USA.  Jednalo se především o odhalování skrytých energií různých forem – mikrovlnných, psychických a dalších – s cílem jejich zdroj nalézt a odstranit. 

Tak bylo například roku 1962 na základě zvýšeného výskytu únavy, depresí, střídání nálad pláče a smíchu pracovníků americké ambasády v Rusku, CIA odhaleno silné mikrovlnné záření doslova přes ulici.

 

 

Projekt Manhattan

Tento projekt měl klíčový úkol vytvořit pro ukončení druhé světové války funkční atomovou bombu za jakoukoliv Obrazekcenu. Spolupracovalo na 130 tisíc lidí a celkové náklady se vyšplhaly přes dvě miliardy tehdejších dolarů - dnes tedy v porovnání několikanásobně více. 

První pokusný výbuch se uskutečnil na vojenské základně Údolí mrtvého muže poblíž Los Alamos - Mexico a měl příznačný název Trinity - svatá trojice. Výbuch byl tak silný, že v místech 160 km od epicentra museli měnit okenní skla a byla silně podceněna otázka radiace.

Poznámka: Absolutně největší jaderný výbuch v historii má na svědomí Rusko z roku 1961. Tlaková vlna byla tak obrovská, že oblétla 3x zemi dokola a atomový hřib se tyčil do výšky kolem 40 km.  

 

 

 

Projekt Omega / Seagate 

Poměrně novodobý, stále probíhající projekt má jediný cíl: vytvořit genetickou mutaci superčlověka resp. supervojáka. Zní to nemožně? Tak pokračujme:

DNA lidské se již dlouhá léta kombinuje s jinými - zvířecími i mimozemskými entitami - proto se tak rychle z míst havárií odklízejí - viz projekt Bluefly Obrazekvýše. 

Projekt Omega má prokazatelné výsledky na suché zemi i pod mořem díky genetickým kombinacím lidské DNA a zvířecí DNA - šakala.

Jak asi víte, šakal je jedno z nejsilnějších zvířat zejména ve věci stisku čelistí (po hyeně) a rychlosti reakcí.

Takto modifikovaní supervojáci dosahují neuvěřitelných silových výkonů, jsou schopni skočit 8 metrů do výšky, doslova roztrhat člověka na kusy nebo ve dvou lidech otočit tank čelem vzad.

Další výsledky jsou v oblasti kombinací lidské DNA a DNA delfína pro účely podmořské. Takto adaptované osoby mají schopnosti adaptace mokrému prostředí ve věci výdrže pod vodou a práci s ní a neuvěřitelnou adaptaci na studené podmínky prostředí - teplotní změny obecně.  

 

 

Projekt Zero – informace o dalších  projektech budou doplněny

 

 

 

Přeji všem cit v srdci a odvahu uvěřit tomu, co sami cítíme, že je byť pouze vzdálenou a dodnes ukrývanou pravdou a co jsou záměrně vypouštěné dezinformace…

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: Re: Re: str

(fffffff, 18. 2. 2012 22:45)

Omlouvám se.. Nadnárodním skupinám a jisté společnosti.

Re: Re: Re: Re: str

(Honza, 14. 3. 2012 16:40)

Slyšel jsem, že je armáda dokonce tisíce let napřed a my stále tady

Re: Re: Re: Re: Re: str

(fffffff, 17. 3. 2012 21:20)

Tak to jste slyšel špatně..

Sice je již možné cestování subprostorem, což znamená, že se vytvoř ísilné magnetické pole a loď se přenese se zaplými štíty do dimenze, kde neexistují fyzikální zákony a jednoduše se na cílovém místě opět vynoří..
Většina lidí to ani nepochopí a není ochotna to přiznat.. Což je dobře.

Vědci toto potvrdili až poté, co poslali traktor na necelou vteřinu hyperprostorem.. Měl se vynořit ve ddruhé mástnosti, ale vteřina v hyperprostoru = objekt někde za zemskou atmosférou.. 5 sekund v hyperprostoru a jste na Marsu..
Hodně lidí nevěří cestování vesmírem, protože neviděli přistávat loď.. Ale to neznamená, že se posádka nemohla přesunout jinak, či nemohla být loď zamaskovaná.. Dnes existují i digitální maskování pro letadla.. samozřejmě i se STEALTH technologí... neuvidíte ho jak okem, tak radarem.. tisíce miniaturních teček v nejčastějších barvách nebe.. Stejně jako maskáče z největšího výskytu barev na satelitnác hsnímcích na určitém území..

Samozřejmě že pokud to lidé nepřiznají, tím lépe..
Oni tomu říkají SCI-FI, které nám vlády strkají pod nos.. Třeba tak celý seriál STARGATE.. Většina všech informací je reálného původu..

Hvězdné brány, projekt Stargate.. Branou se má cestovat na jiné planety. .Projekt STARAGTE zase měl přesouvat vědomí lidí za zlomky sekund na miliony světelných let daleko.. A pokud ot spojíme, vznikne filmová hvězudní brána..
Skutečné kamenné brány mají 13 symbolů.. Například ta v oblasti Tiahuanaco.. Říká se jim sluneční brány, ale slunce je hvězda.. tudíž hvězdné brány.. Jsou i v Egyptě.. Tyto brány mají 10 tun a jsou vytesány z jednoho kusu andezitové žuly.. Nebudu se tu moc rozepisovat, ale co si budeme nalhávat.. 13 X 3 = 39 ... Na bráně v seriálu je 39 symbolů.. Projekt Stargate a brána ... pokud to spojíme, vznikde seriálová hvězdná brána..

No věřte si čemu chcete..
No menší předpověď:
- na světě přibývá výrobků.. Například taková auta..
Za 40 let tu bude tolik aut, že tu budou ohromné kolony a ropa už bude na pokraji vytěžení.. Vše se sešrotuje a bude to k h...u

:)

(Karin, 5. 3. 2012 20:03)

Celá tahle stránka je vážně pecka. Vlastně celý tenhle blok. Chtěla bych poznat více lidí kteří se zajímají o takové věci. Rada si povídám o takových vecech hlavně proto že já sama se snažím v tom všem nějak orientovat a pochopit spoustu věcí. Je fajn si s lidmi vyměnit své nazory a upevnovat se ve svych. Aridane jsi bezva a myslím že kdybychom se někdy potkali takbychom si určo měli o čem povidat :)

xD

(fffffff, 2. 2. 2012 14:05)

Jinak mimochodem..
Pavle.. Já si rovněž myslím, že pro dnešní vědu je většina těchto věcí nereálná, ale myslím si, že je zde potřeba nový obor, který to vše vysvětlí..

Dříve také nebylo možné štěpit jádra atomů.. Lidé ani nepřipustili, že atomy existují.. Nepřipustili ani kulatost Země, dokud ot někdo neprověřil.

Kecy! Padají z vás samé Kecy!!

(fffff, 9. 1. 2012 17:23)

Jaderný fyziku Pavle..
Lidi, jako jste vy potřebujeme. Jaderní fyzici jsou opravdu skvělí lidé.. Pár jich znám osobně a fakt si myslím, že je možná i předceňuji..
Vy toho víte strašně hodně. Musíte to vědět. Dokonce jsem si dříve myslel, že jsou kamarádi lepší, než kdejaký vědec.. Ale do vědy se prosím nemíchejte.
Vím, že o atomech toho víte opravdu spousty. O to mtu klidně pište. Je to poučné.
__________

Lidi.. Píšete tu až na výjímky samé kraviny..

Vy ani nevíte, jak nám vláda USA vše podává ve filmech.. Úplně absurdní..
Pokud někdo natočí.. teď něco plácnu.. přistání mimozemské lodi, či něco na ten způsob, USA bude určitý čas zticha a vše se všemi důkazy, které o otm mají zfilmují.. Stejně jako Transformers 3.. Celý díl neměl žádný smysl.. Šlo jen o odvrácenou stranu Měsíce..
Celý film pak zpracovali úplně děsně, dětsky a nereálně.. Podali nám to ve zcela absurdním podání.. Pak film vypadá tak děsně..

Pokud existují tedy důkazná videa, která byla zveřejněna, ihned se přejde k psaní příběhu a k natáčení..
Vše, co bylo na záznamu z telefonu, či videokamery, musí být natočeno z jiného pohledu. .se stejnými pohyby a jinou kamerou s trošku jinými barvami..

Nic nesmí mít chybu.. pohyb bude synchronizovaný s nahrávkou s důkazem.. pak to vydají za video ze zákulisí a svědek je za blázna..
Pokud si na dalších důkazech trvá, řežisér přejde rovnou na žalobu..

Vytáhnou z něj takové prachy, že do smrti uvidí jen pečivo, podnájem a levné minerálky..

Navrch si něco bude muset odsedět..

Opravdu není dobré se veřejně přiznat, že jste video natočili, kde a podobně..
Protože pokud znají místo, nahlásí úniky plynu, přitáhnou kulisy a vše rychle natočí a vystříhají..

xxxxx

(xxxxx, 28. 4. 2010 21:47)

tak to fakt zírám !

Re:re

(jozef, 14. 12. 2011 19:24)

je to hodne zložite aj tu na tejto planetke gaia - ulomok. boje o nu a nas vrcholia - dnes je najdôležitejšie udržať si v srdci lasku a nedať sa nikim stiahnuť do nizkych energii.

KACY

(NOVAK.JO, 16. 11. 2011 11:11)

BULVÁRNÍ KECY

MIB jsou skuteční

(Noname, 1. 3. 2011 18:13)

Za sebe mohu jenom dodat, že MIB jsou skuteční. Měl jsem s nimi osobní zkušenost. Před časem jsem hodně psal o mých sledování UFO. Jednou jsem jel vlakem sedě u okénka hned za dvěřmi, běžný vagon bez kupé se vylidnil (tyto souvislosti jsem si uvědomil ale až později). Za jízdy si vedle mě sedl jeden, druhý naproti a aniž by se představili, začali být dotěrní a mluvili o mě a mých soukromých a intimních věcech, které nemohl nikdo znát. Bylo mi to dost nepříjemné a když mi takto dokázali, že mě znají dokonale ( alespoň jsem měl ten pocit, že mi tím chtějí demonstrovat svoji převahu ) přešlo se postupně na téma mých sledování ufo. Nakonec mě pohrozili, že všechny informace o mě získali pomocí psychických schopností a dokáží prý daleko více. Uvěřil jsem jim a od té doby se o ufo zajímám jen pasivně, raději už žádná fakta nezveřejňuji a mám klid, už jsem je víckrát něviděl. Opravdu jsem měl strach. Myslete si klidně, že jsem srab, ale opravdu nikomu bych to nepřál. Dávejte si pozor.

Re: MIB jsou skuteční

(kralikarna, 4. 3. 2011 11:00)

muzes mi na sebe poslat email? chtel bych zacit spolupracovat.. mam taky sve zkusenosti s UFO z dob meho detstvi.. zajimam se o studie kruhu v obili, byl jsem v nich, v te dobe jsem byl jeste male dite a nechapal souvislosti a nevedel oc jde, avsak si ted vse zpetne uvedomuju..

Re: MIB jsou skuteční

(Carolina, 3. 11. 2011 20:35)

Ahoj,ráda bych si s tebou o UFO popovídala.Můj email je carolinnaa1@seznam.cz.Kdokoliv další máte zkušenost s UFO,napiště mi prosím na mail.

Předem všem moc děkuji:-)

Projekt Mars

(Otosl, 17. 6. 2010 20:52)

O podobných věcech už sem někde slyšel. Taky už sem uvažoval že filmy typu "Muži v černém" musí mít nějakou pravdivější inspiraci.

To s tím Marsem mi zas tak moc smysl nedává. Jak by se nějaký člověk mohl dozvědět že je na Marsu 57 druhů mimozemšťanů? Už jsme slyšeli že někdo viděl malý zelený mužíčky, nebo třeba vysoký a hubený potvory, ale kdybych došel do nějakého podobného centra s mimozemšťanama, rozhodně bych je nepočítal a ani neměřil výšku.

Re: Projekt Mars

(pepepilot, 7. 8. 2011 21:32)

Prvně chválím celý web, nahlížím na něj s úctou a myslím si že hlavní smysl by měl být v tom, aby si z něj každý odnesl to co je schopen pochopit, případně se sem vracel při dovršení další úrovně, kdy mu bude "dáno" pochopit další souvislosti.. Projekt mars mě oslovil na základě jedné knihy od spisovatele kulhánky, kde byla zřízená podzemní základna, kde byli simulativně sledováni vojáci, kteří byli virtuálnš vystaveni tlaku potřeby přežití. Myslím si že tak jako MIB má kterékoliv natočené sci-fi své nitky vedoucí někam do pravdy, která se nedá udržet v tajnosti a musí být ventilována pro sebemenší potřebu ulevy svědomí. Mystifikace k těmto úkazům určitě patří a konkrétně hodně videí o existenci UFO je FAKE, ale ne proto aby byla veřejnost cíleně mystifikována, ale proto, že mezi snaživými hledači, toužícími po pravdě jsou i lidé, kteří nemají šanci včas dovršit svou cestu hledání a tak jako proti bohu stál ďábel, i oni mají za úkol tyto cesty odklonit a zničit úsilí těm, kteří pořád váhají kterým směrem se vydat. Přeji všem jen to dobré a nejlepší, a doufám, že se podobné stránky a informace budou dále shromažďovat a upřesňovat, aby mohlo dojít k té mírnější variantě přechodu do nového věku. S pozdravem pepepilot

dfdfsd

(sddfgds, 4. 6. 2011 15:16)

Pohádka jste jen vy. Zeta Reticuli existuje, koukněte se když už né na stránky o tomto na stránky o astronomii, uvidíte, že vědci myslí, že je tam život.. I když oni vůbec netuší, že s nimi má Země kontakt..

Výměnný obchod nespočíval mimo jiné ve výměně surovin, ale ve výměnně informací.. na 10 let tam letělo 12 vojáků USA.. piloti, doktoři, vědci, fyzici, astrofyzici, konstruktéři, atd..

1 zemřel cestou, jeden tam, 2 se rozhodli zůstat a 8 se vrátilo z-5.. posledn íz nich zemřel v roce 2003 na následky radiace..
MImo to jejich planeta měla 2 slunce a né 40, ale někdy i 60 stupňů..
na planetě jich žilo kolem 500 tisíc, měli obydlených více planet, existujou záznamy za celých 10 let + deníky z cest..

Jako palivo do lodí používali nějáký plyn nebo energii, kterou dostávali z vakua..
Měli tam zvířata, rostliny, něco jako my tu, akorát byli hodně vyspělí..
Na Zemi nechali dobrovolně jednoho svého a druhého, který zemřel nechali prozkoumat.. ten druhý (živý) dával jen informace jaké sám chtěl..
Nepříjmal skoro vůbec vodu a když na něj tlačili, jednoduše se s nimi nebavil vůbec o ničem. řekl jen tolik kolik sám chtěl..
nadruhou stranu se prý jejich lodě za 20 minut naučili v pohodě pilotovat..

mimo to nepoužívali žádná platidla..

Než začnete psát něco o pohádkách, tak si prosím přečtěte aspoŇ první rok záznamů..
Pokud jste to neudělali, tak si tu kecejte o pohádkách..

:-)

(JaRri, 29. 4. 2011 6:39)

Tak to nemá chybu. Lži, nesmysly a ukrutná přehnanost... Možná 5% pravdivých informací. Vzpamatujte se ;-) Toto celé je projekt fantasy...

Re: :-)

(Aridan, 29. 4. 2011 17:52)

Milá/ý JaRri,
děkuji za komentář. Nevím kolik jste věnoval/a času studiím a dohledáváním detailů k jednotlivým projektům, ale mohu Vás ujistit, že procenta Vašich odhadů pravdivosti ve výši 5% jsou skutečně velmi nízká a naopak skutečnost by Vás mohla celkem silně překvapit - dohledatelné je totiž téměř vše.
Vaši reakci však zcela chápu, myslím, že to většina z nás při přímém kontaktu bez dostatečného předchozího studia chápe a vidí zhruba stejně neuvěřitelně. Asi bych kdysi též reagoval podobně...
Mnoho štěstí Aridan

MK

(JaRri, 10. 5. 2011 6:20)

Projekt MK Ultra je zajímavý... Nějaké další informace o tomto projektu?

Vpřed a pak zpět

(Daniel, 4. 5. 2011 7:43)

Vše jasně ukazuje,že vzpomínky na budoucnost jsou pravdivé...pomalu se blížíme zas na začátek kruhu...

Pohádka

(Honza, 18. 1. 2011 14:25)

Nenapsal bych dezinformace, ale pohádka. Pár věcí se mohlo stát a fantazie pak nezná mezí. Kdybychom měli anatomickou stavbu šakala, budeme stejně kousat, to není v DNA. A vůbec ... docela se bavím, když čtu o těch všech divočinách s DNA a "transformací"... že je třeba se sebou a světem něco dělat, to souhlasím, ale, pěkně prosím, nechte tu DNA v klidu, ať jsou vaše výzvy alarmující a ne směšné. O to prosí jeden obyčejný kdysi absolvent molekulární biologie-)).