Jdi na obsah Jdi na menu
 


Věřící, pozor - Vatikán promlouvá

22. 3. 2010

Obrazek

Existují mimozemšťané? Byli jsme jimi v minulosti navštíveni?

Nedávno nás mohlo překvapit oficiální prohlášení hlavního Vatikánského astronoma a vědeckého poradce papeže Benedikta - Reverenda Jose Gabriel Funese (46 let), kde tvrdí, že: „Nezměrnost vesmíru znamená, že mimozemské bytosti mohou existovat a že jsou stejně jako my součástí Božího plánu. Stejně tak, jak považujeme pozemská stvoření za bratra a sestru, proč bychom tak neměli uvažovat o našich mimozemských bratrech? Stále jsou a budou součástí stvoření“.

Pokud navíc vezmeme v úvahu Vatikánem nedávno vybudovanou observatoř v Arizoně US a k tomu pětidenní setkání vatikánských astrobiologů spolu s předními vědci zabývajícími se exopolitikou (např. Michael Salla) v listopadu loňského roku 2009, máme o čem přemýšlet a ptát se: proč ?

Nejen Vatikán sám, ale i ostatní země postupně uvolňují své utajované archivy o mimozemských pozorováních a například britský ministr obrany uvolnil informace o pozorováních UFO datované zpět do dvacátého století let osmdesátých a výše, které obsahují očitá svědectví pozorovatelů i odpovědi vládních úřadů. Tyto informace jsou nyní dostupné veřejnosti a nalezneme zde stovky hlášení mezi lety 1978 a 1987, kde svědci popisují svá pozorování zvláštních objektů, barev či světel pohybujících se na nebi v rozličných formacích.

Takže všechny naše vládní instituce i všichni drazí věřící a ateisté:  přestaňme zavrhovat veškerá pozorování objektů UFO a předjímat, že se jedná o podvod, o dílo ďábla a pojďme raději otevřít uši ke slyšení a oči k vidění a hlavně naše srdce k porozumění toho, co má v blízké budoucnosti přijít (související rubrika –  /clanky/2012---rok-transformace)

Mnoho štěstí Aridan

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

DIKY ARIDANE ZA TVOU TRVALOU ODVAHU*+PROSIM RADU*:)

(BŮH MNOHA JMEN-V TĚLE AVATARA-CZ, 7. 12. 2010 17:37)

HADSATAN MI BLOUKUJE DOTVOŘENI 1.BOŽIHO WEBU*!!! ŽE JSEM SI NA NĚJ VZAL UVĚR,JE NEJMENŠI PROBLEM.SATAN MA V TOMTO SVĚTĚ UŽ ABSOLUTNI KONTROLU*!!! ZABLOKOVAL MĚ NA: FB,NOVA ZEM,AUREAPORTA,NETLOGU-ZČASTI,ČI UPLNĚ*!!! A MŮJ WEB*-MI TAKY BLOKUJE*!!! DEMENCE+DEGENERACE*POPULACE DOSAHLA VRCHOLU.VIDIM TO NA NEODVRATNY ARMAGEDON*!!! NEMOHU V TĚCHTO EXKREMENTECH*-DĚLAT UŽ VŮBEC*-NIC*!!! ALLAH*-MEČ*.

!?!?!?!?!?!?

(Rodney, 22. 7. 2010 22:21)

Je to snad náhoda že se NA konci vždycky říká pravda!!!

Discovery

(Otosl to Aridan, 17. 6. 2010 20:36)

TO je dobře, už se těším :-)

Discovery

(Aridan to Otosl, 16. 6. 2010 22:03)

Informace se pomalu dostávají ven, díky bohu - každý máme svědomí, které s námi pracuje ve dne, v noci.
Na zítra nejdéle pozítří připravuji článek "UFO - osobní setkání", který půjde v tomto směru hodně do detailů i s novým svědectvím - video.
Aridan

Discovery

(Otosl, 16. 6. 2010 19:06)

Vatikán udělal krok v před, ale bude toho muset udělat více. Nedávno sem si na programu Discovery všiml, že mluvili o nezpochybnitelném důkazu mimozemského života. Když sem se na to koukal všiml sem si že člen americké armády, který důkazy zveřejnil, vystupoval v anonymitě, nečekaně. Dost pochybuji že by ho vláda neodstranila, po tom co vynesl na povrch.