Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO zastavuje leteckou dopravu v Číně

12. 7. 2010

Kolik důkazů musí ještě přijít?

 

Fenomén UFO a jeho existence je znám a pozorován již z dob naší dávné historie. Co se však stalo ve středu večer 7.7.2010 v Čínském městě HangZhou, letišti Xiaoshan na východě Číny, znamenalo jasnou mírovou demonstraci jejich reálné existence.

Co se přesně stalo?

Na obloze se objevil neznámý objekt, který se projevoval mnoha způsoby (viz Obrazekfota a video) a protože jeho původ i další chování bylo naprosto nejasné, bylo rozhodnuto na hodinu přerušit letecký provoz.

Sám šéf CAAC (Civil Aviation Administration of China) Wang Jian říká, že žádné závěry o původu tělesa nebyly doposud přijaty a jeho původ i účel letu zůstává nadále neznámý.

Objekt se na obloze objevil kolem půl deváté večer, i když jej letecké radary vůbec neregistrovaly. Proto se letiště rozhodlo do doby jeho odletu přibližně do 21:45, jakékoliv další lety přijímat i odbavovat.

Celkem vtipné prohlášení pracovníka obsluhy radaru bylo následující: „Nejprve musíme zjistit, komu patří tento objekt a poté, kdo vydal povolení k odletu, protože hlásit se musí každý let předem...“ Svědomitý chlapík, ale znalosti problematiky UFO nejspíše musí ještě získat… J

 

První pozorování UFO proběhlo již 30. června a objevuje se na snímcích videa jako světelná koule, druhé je to, ke kterému se pojí informace o zastavení provozu.

 

Jaké další důkazy máme ještě chtít ???

 

Pozn.: Vojenské tajné programy mají již dávno spadeno na kosmické války a investice do zbrojení v kosmu. Mají dokonce 3D technologie simulací letících objektů, které mohou vyvolat zdání vesmírného konfliktu - kdykoliv a kdekoliv. Stačí předem znetvořit pár nebožáků a k masovému šíření použít nejdravější média - a rázem je armáda nejdůležitějším "miláčkem". Buďme proto ostražití a nevěřme hned všemu, co nám privátně vlastněná media říkají. Nemusí to být vždy objektivní pravda a může tam být zřejmý účel...

 

 

 

Kdo se chce více ponořit do konkrétních UFO událostí poslední doby, doporučuji vyledat informace o  spirále nad Norskem, toutéž nad Čínou, dále nad širým, hustě obydleným pobřežím východní Australie a naposledy 8.6.2010 nad Brazílii. V případě, že vyjde trochu času, informace zapracuji do Jiných Stránek.

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jestliže šlo

(gojjim naches, 7. 10. 2010 12:00)

o kolizi s tankery,co dělají chemtrails,není co řešit.Ostatně, s technologií o dva tisíce let před námi,nema problema se kolizi vyhnout...http://www.youtube.com/watch?v=6FO4GHBu_Hs&feature=fvw

To ne!

(Alien, 1. 8. 2010 22:31)

Nemyslím si,že by kvůli projektaci zastavovali letiště! Jinak tyhle stránky jsou moc fajn. Také chodím na http://www.novadoba.estranky.cz/a nebo na http://www.ufo2012nwo.estranky.cz/ a na http://www.prvopodstata.cz/5/

1:41

(Mathew, 12. 7. 2010 15:40)

TO vypadá jako projektovaný ze zdola podle toho světla