Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO nejlepší důkazy - NASA videa

13. 5. 2010

Ještě pochybujete, že tu jsme sami?

ObrazekPokud není „něco“ hned vidět nebo slyšet, neznamená to v žádném případě, že „to“ neexistuje – uvádím například naše radiové či televizní vlny – je jimi doslova k prasknutí nabitý náš okolní prostor. Stačí mít vhodný přijímač a máme o zábavu postaráno.

V článku o mimozemských civilizacích v sekci UFO /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo_-zjeveni_-buh-a-nabozenstvi-  jsme se dozvěděli, že pro rozvinuté mimozemské civilizace není žádný problém se v případě potřeby i se svým létajícím korábem odhmotnit (dematerializovat = zmizet)  naopak se zhmotnit (materializovat = objevit) nazpět. Pozorovatelné jevy jsou nejlépe viidět v oblasti přechodu do infračerveného záření.

Nebudu zdržovat psaním a pro lepší demonstraci přikládám velice zajímavá videa, která byla natočena živě z různých misí NASA a byla dlouhá léta utajována. Všimněte si zejména rychlostí pohybu UFO a jejich doslovné nevtíravosti do „děje“. Vždy – od našeho vzniku – působili pouze jako pozorovatelé, viz záznam zvukové stopy vyzývající nás k následování „dobra“ a univerzální podstaty kosmu a stvoření /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/tajemny-hlas-z-kosmu-odrusil-vysilani-vsech-stanic  

Nám samotným  byla do vínku svěřena vlastní odpovědnost nad našimi životy a činy a Oni to moc dobře vědí. Mohou nám poradit, jsou schopni odvrátit to, co je zbytečné, ale převážně působí pouze jako pozorovatelé - „dozor“ ve školce. V případě, že si „děti“ nebezpečně hrají a způsobí požár, zasáhnou.

Tak se stalo při objevení síly atomové energie - zbraně - v polovině 20.století, a tak se mnohokrát stalo například deaktivováním jaderných hlavic při přeletu nad vojenskými základnami či zneškodněním odpálených hlavic – pouhým paprskem energie, srovnatelným s našim laserem.  

Příjemné sledování

Obrazek

 

Pro zvídavé připojuji ještě video, na němž jsou zachycena pozorování mimozemských korábů v hlubokém vesmíru, tzv. deep space. Jejich struktury jsou srovnatelné například s našimi vesmírnými stanicemi na obrázku, ovšem objekty hlubokého vesmíru mají velikost i několik desítek kilometrů a jsou schopny pojmout až miliardy bytostí z různých částí nám neznámého vesmíru.

 

Jak zjistit, zda se jedná o UFO naleznete zde  /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo---nebo-clovekem-vyrobene-zarizeni_---videa

 Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

UFO

(Eva, 15. 9. 2011 18:24)

Ahoj,UFO jsem viděla na vlastní oči, takže mě dokumenty nepřekvapují. Bylo to v osmé třídě, kdy jsem se svou láskou seděla na lavičce blízko kostelíčku U Matěje (Praha 6). Byla tma, povídali jsme si a najednou se to začalo dít - vše trvalo jen pár sekund. Vysoko na obloze jsme zaregistrovali něco zvláštního, ale to už to bylo nad našimi hlavami. Pohyb přemětu vyjadřuje pojem "materializace" o kterém jsem se nyní dověděla v souvislosti s popisem pohybu UFO. Prostě se to pohybovalo strašně rychle a najednou se to z velké dálky objevilo hned nad našimi hlavami. Objekt vypadal zcela klasicky jako létající talíř. Diskovitý tvar, svítící okénka dokola a zespodu také světlo. Přítel se tak lekl, že vyskočil z lavičky a utíkal pryč. Já zůstala vyjeveně zírat na něco neuvěřitelného. Během chvilky to zmizelo v obloze. Dematerializovalo se to. Pohyb byl zcela nepřirozený, nedalo se mluvit o dráze letu. Dodnes nevím, co to bylo, ale bylo to něco zcela výjimečného a o podobném se dnes dovídám na internetu. Mějte se hezky. Eva

Re: UFO

(Aridan, 16. 9. 2011 14:58)

Díky za příspěvek Evi,
škoda, že je z těchto překvapivě rychlých setkání vždy tak málo konkrétních informací... Víme, že se něco stalo, ale vlastně vůbec netušíme co :-)
Aridan

Re: Re: UFO

(Pedro, 24. 1. 2012 20:38)

No nic moc. Vypadá to jako rej bakterií někde v oceánu zachycený amatérem.
A na konec zase jeden "záhadně" nefunkční link???