Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO hlášení kolem světa do 1.11.2010

5. 11. 2010

Další hlášená pozorování

 

Dne 1.listopadu 2010 máme hlášeno toto UFO nad Louisiannou (zajímavé od 40 sekundy):

 

Další informace se týká trojúhelníkového UFO nad Kolumbií - město Envigado - poměrně nezřetelné 3 body se na chvilku záznamu skutečně objevují:

 

 

Poslední informace je z Tennessee - říjen 2010 - kde vidíme záběr UFO pořízený v duze a detail ve větším přiblížení.

Snímek je jedním z několika záběrů duhy, který údajně pořídil otec se svou dcerou a nevšimli si ničeho do doby, než si snímky začaly prohlížet v detailu - překvapení vidíme níže.

Mnoho štěstí Aridan

 

ufo-tennessee-big.jpg

 

ufo-tennessee-detail.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to Jarin a Wivo

(Aridan, 7. 11. 2010 1:32)

Pánové Jarine a Wivo,
zdravím Vás v tuto nepříliš tradiční hodinu a díky za Vaše příspěvky a komentáře.
Věřte mi, že nikoho nenechávám "hladovět" úmyslně, neboť sekce UFO je podle mého názoru velice důležitá vzhledem k nadcházejícícm změnám.
Počítám s tím, že aktivity se budou celosvětově navyšovat, neboť události naší planety nabírají mírně na rychlosti a spádu. Ke komentáři ohledně technologií uvádím, že jsem přsvědčen o tom, že se lidstvo dostalo technologicky mnohem dále, než je náš duchovní i hodnotový vývoj a pochopení naší sounáležitosti k celku.
P.S. Poslední dobou zažívám jakési zvláštní stavy, které možná sami máte - vnímám jakési chvění Země či planety, které je někdy silnější, jindy slabší, ale děje se více - méně v intervalu pár sekund stále... Více v dnešním článku sekce: 2012 rok transformace - Matka Země.
Krásné sny Aridan

Re: to Jarin a Wivo

(wivo, 8. 11. 2010 10:50)

My máme hlad!!My máme hlad!! :-)))

Aridane, udělejte nějakej článek proč je vaše prognoza o UFO taková, proč se podle vás bude četnost zvyšovat atd.. Pokudmožno nějakym jednoduchym příkladem, jako třeba - že doposud se dimenzionální nůžky rozevíraly a jelikož se nyní začínají znovu zavírat můžeme více a více spatřovat jevy z nejnižší oblasti vyšší dimenze díky vzájemnému pronikání...

Prostě článek s nějakou takovou peckou, rozumíte mi?

btw

(Jarin, 6. 11. 2010 23:31)

a že nás ten Aridan nechává pěkně vyhladovět, není-li pravda? :-))

Re: btw

(wivo, 8. 11. 2010 10:40)

Přesně tak, já mam takovej hlad :-)))

není to sice nejnovější

(Jarin, 6. 11. 2010 20:42)

ale docela zajímavé a ostré; kde se to vzalo nad Paříží?

http://liborcermak.blog.idnes.cz/c/128615/Letajici-talire-nad-Parizi.html#t2

Re: není to sice nejnovější

(wivo, 6. 11. 2010 22:52)

I ty Brute??? :-))

fotka dobrý, ale proč mám pocit že jsem tyhle stroje viděl dřív někde jinde?

Re: Re: není to sice nejnovější

(Jarin, 6. 11. 2010 23:28)

zdravím wivo, IÁ :-)
já se obecně v těch snímcích a videích nešťourám, protože mám často pocit, že ze mne dělá někdo trotla a snaží se prodat svatební balónky za UFO. Jsem téměř přesvědčen, že nějaké takové technologie, ať jsou jakéhokoliv původu, v této realitě existují. Ale
Jednak od případných mimozemských civilizací neočekávám záchranu, "nanebevzetí", protože to je z mého pohledu trochu úchylná představa - takže je mi v podstatě jedno, jestli nám tu ufouni létají nebo ne
Druhak je mi jasné, že se příliš často někdo snaží co nejvíce tento fenomén zdiskreditovat.
Tento snímeček jsem ale vystavil proto, že v tomto případě se může jednat i o kouzlo nechtěného. Ale samozřejmě bych byl za to, aby originál někdo prohlédl a případné zlomyslné fotomontáže odhalil.
Důvěryhodnější mi pak připadají různé záznamy pilotů a řídících letového provozu, protože tam předpokládám profesionální reakce. Když pilot s dvacetiletou praxí řízení letadel řekne, že vidí něco, co neodpovídá pozemskému stroji, pak mu uvěřím snáz, než anonymnímu videu, často různě upravenému. Jinak jsem před 14 dny viděl na NGC dokument o UFO nad Phoenixem 13.3.1997 a tam po dlouhém zkoumání, zaměřování, přepočítávání a někdy až křečovité snaze o různé "logické" vysvětlení i skeptici zakončili konstatováním, že prostě neví....

vyjadřovat

(wivo, 6. 11. 2010 22:45)

se k videům je myslím zbytečné, raději uplatním svou energii jinde.
Lidstvo doprovázely katastrofy více či méně po celou jeho historii. V podstatě je jejich objem přímo úměrný zabranému prostoru lidstvem a úrovní technologie. Čím méně lidí, tím méně neštěstí - zeměkoule totiž s počtem lidí neroste. Pokud bychom osídlili každý metr této planety, nestačila by pro denní výčet katastrof žádná média. Svalovat proto vinu na něco, o čem většina lidí nemá ani představu je pošetilost, která se od dob sředověku výrazně nezměnila. Jen si vzpomeňte za co všechno mohly ve středověku čarodějnice. Jediné co se od těchto dob změnilo, jsou technologie a jejich uplatňování v praxi. Charakterové vlastnosti lidí ovlivňující chování a jednání zůstaly beze změny, jenom se některé názvy a profese vyvinuly s dobou. Takto se např. z ranhojičů stali lékaři, z úplatných kočí taxikáři, z vychcaných šenkýřů vychcaní hospodští, přetvářející se trubadůři, žakéři a minesengři jsou dnešní moderátoři, herci a zpěváci - obecně celebrity. Tímto chci poukázat na to, že ačkoliv technologie jde kupředu, lidstvo za ní morálně zaostává. Dokud budou v médiích dominovat další a další katastrofy, nebude důvod se domnívat, že lidstvo jakkoliv mentálně pokročilo kupředu. Nedílnou součástí této mentální struktury je i neustálá hrozba (čehokoliv), která jen reflektuje sebezáchovný pud. Otázkou tedy není vzrůst katastrof a co ho způsobuje, otázkou je kdy lidstvo přestane jednat na základě pudů.

dotaz

(fohat, 4. 11. 2010 21:17)

rozumím tomu,že se zkracuje čas,ale nerozumím tomu,že si vybírá krutou dan,je možné upřesnit?

Re: dotaz

(Jarin, 5. 11. 2010 7:43)

Třeba devět lidí jen na našich silnicích, na Kubě jedno letadlo a teď indonéská sopka....
A to jsou jen některé náhlé odchody za posledních pár hodin z této dimenze.

Re: Re: dotaz

(David -, 5. 11. 2010 20:28)

Plus teď se někde propadlo mola s nejméně 10-ti dělníky a jsou mrtví a někde na Zemi je hlášen propad země + několik mrtvých :(

přituhuje

(fohat, 5. 11. 2010 15:34)

příbývají oběti své příčiny http://www.youtube.com/watch?v=vrhRsZ56b4g

jak je.....

(fohat, 5. 11. 2010 14:38)

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/206522160100010-na-plovarne/

Ufo

(Jarek, 5. 11. 2010 8:32)

Byli to démoni,draci,čarodějnice a teď UFO, vždy podle našich současných poznatcích o okolí,Ale vždycky to zapadá do scénáře "strašecí".Skoro bych si tipnul,že si z nás "někdo" dost dlouhou dobu dělá blbce.

Názor

(David -, 4. 11. 2010 20:25)

Nevím jestli se to zdá jen mě nebo i více lidem, ale ty videa vypadají jako podvod. Obrázek vypadá přesvědčivě. :)