Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO a světelný tunel

11. 2. 2012

 

Nejstarší poselství vzestupu?

 

Následující řádky nebudou přímo z konkrétních osobních setkání či pozorování UFO, zato zobrazují námi zažívanou a často tvrdou realitu.

Vím, že podobné příběhy se nestávají pouze několika jedincům, ale jsem dle rozličných e-mailů čtenářů Jiných stránek přesvědčen o tom, že obdobný fenomén je rozšířen mezi širokou populací obecně a dokonce opakovaně – jen se o něm tolik nemluví.

Pro připomenutí podobného tématu doporučuji nejprve pročíst dříve uveřejněný článek, na který reagovalo dokonce několik dalších čtenářů s obdobným zážitkem v tomto odkazu.

 

________________________________

 

Je noc, tma a ticho. Vše v klidu spí a načerpává sil pro nadcházející den, když v tom z ničeho nic přichází velmi živý a překvapivě dynamický sen. Přišel předtím již dříve několikrát a vždy se jeho děj v něčem shodoval a zároveň mírně lišil...  

Jdu v něm sám klidnou noční procházkou po Měsíčním svitem osvícené planině mezi temnými lesy, v tom podvědomě vnímám nenadálý a rychlý pohyb kdesi na nebi – krátký odlesk měsíčního svitu na hladké, lesklé ploše vzhůru mezi hvězdami, je zcela nezpochybnitelný.

Objekt rychle a zcela tiše klesá níže, blíží se. Je již dokonce na dohled a je zajímavé a celkem příjemné jej flying-turtle.jpgpozorovat – vypadá zhruba jako placatý krunýř želvy dokonce s několika vystrčenýma nohama, na těch se bude předmět nejspíše pokoušet přistát - uvidíme.

Při pohledu zblízka je možné rozeznat i další odstíny barvy – na dálku lesklá stříbrno-šedá nyní rozkrývá i hnědé a světle modré až fialové tóny barev.

 

Náhle se v probíhající scéně cosi prudce mění – celá situace je nyní úplně jinak postavená, než před pár vteřinami. Pohoda okamžiku je zcela pryč. Z kosmické lodi začalo mým směrem postupně zářit nejprve tlumené, později jasně bílé, posléze svým tónem velmi ostře fialové světlo.

Cítil jsem, že se do něj nesmím ani na okamžik podívat, jinak mě cizí zařízení na základě propojení našich myslí bezpečně zaregistruje a neznámou magickou silou cele ovládne a paralyzuje. Musím se odvrátit a nejlépe vše ignorovat.

 

V tom z kosmické lodi vystřelil paprsek světla – směrem přímo ke mně a chtěl mě z nějakého důvodu nejspíše zasáhnout nebo uvést do stavu otřeseného chaosu. Musím začít utíkat, musím se schovat, ale kam?

Ano, nitro naší planety – matky Země – to je ta jediná správná cesta, všude jinde mě jistě najdou. Běžím svůj souboj o život, a občasně vystřelené paprsky se mě snaží vypátrat i mezi hustým porostem. Jako by dokázaly doslova číst mé myšlenky.

 

Vybíhám z lesa a blížím se k malé opuštěné místní škole. S námahou rozrážím těžké vchodové dveře a vbíhám dovnitř, nikdo tam není, proto urychleně směřuji do sklepa – tam mě snad neznámé plavidlo nenalezne.

Ve sklepě by mohl být nějaký ten starší atomový kryt, takový, co se dříve budoval pro případ ohrožení a nouze. To je má cesta, tam budu zachráněn. Paprsky atomovy-kryt.jpgbílo-fialové barvy jsou mi však stále v patách – jak to jen dělají?

 

Scéna se opět mění, dostávám se přímo do objektu podzemního atomového krytu ve sklepních prostorách pod školou, který na konci přechází do jen nahrubo vytesaných podzemních katakomb a skrze průlez hledím až do jakési těžební štoly.

Je tam dokonce několik prací zaměstnaných dělníků, kteří na mě kynou, ať jdu raději dál a nenaruším jim dobře navrtanou žílu cenného nerostu, který pro záhadné kosmické lodě musí pracně získávat.

Běžím dál, až k poslednímu poklopu na nejhlubším místě celých katakomb, za kterým již nic dalšího není – vůbec nic, jen prázdnota, ticho, naprostá tma.

 

Vím, že je to tunel času, ovšem čas tam má úplně jinou hodnotu, než běžně vnímáme. Jeden nádech uvnitř trvá snad tisíce let a zároveň tam čas vůbec neexistuje...

Tak takhle vypadá skutečné peklo? Prázdnota a zatracení? Ne, tam určitě nechci a zároveň se přeci nenechám těmi bytostmi chytit.

Proto ze všech sil - svou vůlí, raději měním scénář – tento moment je na mě příliš silný, než abych jím prošel a poznal sílu onoho místa nicoty...

Raději se rozhoduji odmítnout všechna nabízená řešení a s nepříliš příjemnými pocity volím jinou variantu – rychle se budím do toho, čemu sami říkáme realita – chvilku ještě čekám a přemýšlím, kde přesně jsem se nyní ocitl a je něco kolem půl třetí ráno (v dalších článcích se k tomuto času ještě vrátíme).

____________________

 

Tolik na úvod – hned uvidíme, PROČ byl tento úvod nutný pro pokračování našeho příběhu.

Neuplynulo snad ani pět dní a od mého známého jsem obdržel několik DVD s nedávno vydanými filmy, mezi nimiž byly dva ze žánru sci-fi. Možná jste je někteří již měli možnost shlédnout, protože se jednalo o v tomto roce uveřejněný film Kovbojové a vetřelci (Cowboys and Aliens) a druhý film s názvem Skyline.

 

Když jsem jeden za druhým se zájmem prohlížel – doslova se mi zastavil dech. Záběry uvedených snímků se totiž velice silně shodovaly s předchozími živými skyline-large.jpgsny – až velice podezřele.

V obou filmech i v onom záhadném snu, se totiž daly objevit shodné prvky a přímé spojitosti.

 

V prvé řadě je nám v obou filmech jako obvykle filmovými monopoly projektováno, že si nás chtějí cizí inteligence podmanit a zotročit nebo pro jistotu rovnou vyhladit.

Buď nás samotné nebo naše (nerostné) planetární zdroje – konkrétně ve filmu Kovbojové a vetřelci to bylo čisté zlato naší planety (významná paralela s Annunaki popsané ve starším článku v tomto odkazu) a ve filmu Skyline jsme to my sami, kdo je likvidován – podobné se snímkemskyline-spaceship.jpg „Válka světů“ s Tomem Cruisem, kde je lidstvo skutečně tvrdě a bezohledně likvidováno.

Protože si jako původní obyvatelé planety logicky bráníme to, co nám odjakživa patřilo, snažíme si svá bohatství i vlastní existenci ubránit.

Dochází proto mezi skupinami původních obyvatel a cizích nájezdníků k brutálnímu násilí, jasným projevům nepřátelství na život a na smrt, které přerůstá v drancování a devastaci všeho doposud vytvořeného kolem.

 

Nyní konečně přijde to zajímavé

V obou filmových snímcích je zvláštní, že je lidstvo a jejich vědomí přímo ovlivnitelné a následně řízené jakýmsi silným bílo-fialovým světlem.

V případě snímku Kovbojové a vetřelci se jedná o statické světlo, které na uzavřeném místě udržuje shromážděné osoby ve stavu paralyzované otupělosti a umožňuje tak cizím tvorům jejich snadné ovládání i odběr jejich životní energie.

U filmu Skyline jde o zářivě jasné fialové světlo, které skyline-face-deformed.jpgčlověka magicky doslova hypnotizuje a vysává z něj jeho životní sílu – záření je dokonce tak silné, že dochází i k nepěkné vizuální změně samotných osob.

Pokud je síla osvícení dostatečná, lidé sami odevzdaně přicházejí blíže a obrovské zařízení lidské bytosti snadno pochytá, aby použilo jejich vědomí a centrální nervovou soustavu každé lidské bytosti pro vlastní existenci a budování svého vlastního obrovského vědomí.

(Srovnej s filmem „Predátor“, kde je v podstatě totožná myšlenka, ovšem v trochu jiné podobě. Jedná se o celý vybělený skelet lebky a páteřní systém lidských a jiných bytostí – cizími predátory sbíráno jako lovecké trofeje)

 

Pokud pomineme zcela obvyklé zastrašování mas, že je UFO obecně velmi cowboys-and-aliens---light.jpgnebezpečné a jen pouhé setkání s ním znamená obrovská rizika, tak pro oba případy je zcela společné jedno významné poselství.

 

Toto poselství nám říká:

„Nehleďte nikdy do Světla nebo vás ovládne a pohltí…“

 

Proč, když všichni, kteří již měli možnost nahlédnout do jiné dimenze, tedy zcela jiného světa z důvodů například klinické smrti či určitých astrálních zkušeností, viděli právě ve světle ty nejkrásnější věci, potkali tam úžasné bytosti či své dávno zesnulé předky a zažívali ty nejhezčí pocity své existence.

Mnoho z nich dokonce řeko: "Vím, že tady jsem konečně doma..."

Podobný názor na odmítání proudu světelné energie, jsem již v nedávné minulosti totiž vyslechl a nyní přichází doslova do očí bijící znovu.

Nejmenovaná osoba, která se zabývala i životem po životě a průchody do jiných dimenzí velice jasně sdělovala: „Nehleďte nikdy do světla, raději se otočte k němu zády – toto udělám já, až přijde můj čas...“

 

Jedná se tedy o další záměrné a zcela účelové masové programování strachu s cílem maximálního počtu inkarnací question-cloud.jpglidských tvorů bez možnosti vzestupu zpět na Zem a pokračování zotročování jako doposud - nebo jen další náhoda, které si jen někdo všiml?

Nevím, každý ať si odpoví sám svou vlastní intuicí. Každý nechť si sám zvolí, na čí stranu se postavit, až přijde čas rozhodnutí.

Pravda či lež, světlo či tma, být či nebýt? Toť správná otázka, že?

Význam intuice a zejména naslouchání našemu vnitřnímu vedení, bude do budoucna obrovsky narůstat, především v klíčových momentech našeho bytí - k tomuto tématu se ještě vrátíme v budoucnu.

 

Pojďme na chvilku ještě zpět k uvedeným filmům a další symbolice

V obou případech je lidstvo velmi brutálně utlačováno, lidé se snaží vzepřít, což není vzhledem k neznámým a daleko vyspělejším technologiím vůbec snadné, pokud by k jeho ovládnutí nepoužili sílu zla samotného.

U filmu Kovbojové a vetřelci se jednalo o mimozemský náramek cowboys-and-aliens-wrist.jpgs neobyčejnými vlastnostmi, který hlavní hrdina používá v boji proti nečekaným vetřelcům samotným – později se dozvídáme, jak k němu přišel a je jasné, že bez onoho náramku by lidstvo vyhrát nikdy nemohlo.

Ve filmu Skyline jde o nečekané nově vzniklé resp. přetransformované vědomí původního hrdiny (Jared) do jiné formy (mimozemské) bytosti – té, kterou systém neznámých tvorů používá k drancování naší planety. Je tedy obdařen neskutečnou mocí a silou postavit se z našeho pohledu zlu samotnému.

Očekávám, že bude v případě zájmu následovat druhý díl tohoto filmu, neboť děj je pro jeho pokračování plně připraven. V určitých momentech můžeme nalézat i jisté náznaky mesiášské spásy skrze jedinou osobu, která má jako jediná sílu změnu zahájit, tedy pozor...

V obou případech je však zakódované i velmi silné poselství naděje, které nám říká, (stejně jako ve filmu Avatar či Matrix), že stávající Systém JE porazitelný a tím odstranitelný pouze přímo zevnitř jej samého - tedy jím samým.

 

Vyšší moc

A ještě poslední myšlenka na závěr:

vždy je tam něco záhadného a můžeme říci „vyššího“, co nám k dosažení dílčích cílů významně pomáhá, všimli jste si?  Nezvyklá rada, náhle odkryté znamení, jasně pochopený signál, jiný názor, "náhoda", neobvyklá situace, pouhá myšlenka, přelet motýla, pád listu stromu…

Není to tak trochu i paralela s příběhem života každého z nás? O tajemných průvodcích a neviditelných silách kolem nás však až někdy příště...

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Čtu Vaše komentáře...

(hombrezkopru, 13. 11. 2013 16:30)

Když tady čtu všechny ty Vaše vzdělané a NEJmoudřejší komentáře a názory, nejbližším slušným oslovením pro vás všechny je "...tož jak se máte, puberťáci...".

Re: Čtu Vaše komentáře...

(Aridan, 14. 11. 2013 8:42)

Hombre,
čím měl přispět předchozí příspěvek a proč byl vůbec napsán?
Pokud jste na jiném levelu pochopení, jistě víte, že byste mohl být tolerantnější...
Aridan

x

(Týna, 8. 1. 2013 19:14)

Taky v poslední době mívám takové sny,neděsí mě,jen nevím co si o nich mám myslet, moc se neshodují s těmi tvými. Nikdy jsem se nekoukla na hodiny když jsem se z nich probudila, nepovažovala sem to za důležité ale podle odhadu sem se probouzela kolem 3-5 hodiny. Nejsilnější a nejpodivnější sny se mi zdají chvílku před, při a po úplnku. Hlavně v posledních dvou měsících , dřív se mi nikdy nic takového nezdálo...jsem ráda ,že nejsem sama ..

Mysl

(Tiliot, 12. 12. 2012 22:23)

Pokud se vědomě podřídíme svému okolí, stáváme se nevědomě otroky tohoto prostředí. Filmy či dokumenty vždy slouží ke vzniku nejednotného názoru a to je účel všeho. Brzy vše bude minulostí.

Co tam schází

( Šumbera vim@sumak.cz, 29. 7. 2012 19:28)

Co tam schází,jedlouhé povídání. V podstatě jde o to pochopit energii z duchovního pohledu. Zodpovězte si: Je energie nositelkou informací? Jestliže ano, co z toho vyplývá. A dále nekompromisní vztah myšlenky a energi? Napadla někoho tato myšlenka. Máte zájem bavit se se mnou o energi - myslím s duchovního pohledu. Abd-ru-shin říká Energie je duch. A dále to rozvádí.......

GZ

(fffffff, 17. 2. 2012 19:42)

Co je to proboha za ***čoviny ?

Řeči o bohovi, lásce a světle jsou řeči, které nikam nevedou.
Takže vás prosím, aby jste se tu neztrapňoval jako Ivo A. Benda, po kterém se soudí nemalé částky jen proto, že obšlohl obsah svých superpovídek o podobných ****čovinách.. A člověk, který se s ním soudil, si vše vymyslel.

Takže prosím pečlivě zvažte, zda svůj komentář odešlete.

Re: GZ

(Aridan, 17. 2. 2012 20:50)

Jukněte se na více citátů, jsou mnohdy inspirující... :-)
http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/kdyz-se-prou-a-mluvi-ega--je-lepe....html
http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/kde-srdce-spi--tam-je-rozum-k-nicemu..html
http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/ne-kazda-otazka-zasluhuje....html
S díky Aridan

Re: Re: GZ

(fffffff, 18. 2. 2012 22:35)

Aridane.. Vím, co mi asi napíšete, když se hodně naštvete, ale poslouchejte:

Zamyslete se nad sebou.. Třeba i tento příspěvek smažte, ale zamyslete se.

Nechtěl jsem to nikdy nikomu napsat, ale vy jste tep člověka, který věří všemu, co přečte.
Jste typ člověka, který ke všemu hodí milion odkazů. Zabýváte se konspiracemi a hloupými pověstmi.
Možní to nic neznamená, ale "všichni jako by jste z okna vypadli"..

Jak si proboha můžete myslet takové kraviny ? Jak vás něco takového proboha může vůbec napadnout ?
Co je to za nesmyslnné bláboly ?
Všechno, co tu píšete odporuje zákonům fyziky.
Nerad to říkám Aridane, ale někoho mi sakramentsky připomínáte.
Nejste čirou náhodou ze severu prahy ? Malá vesnička. Kousek před přistávací dráhou 24/06..

Pokud mám pravdu, ženete se opravdu do velkých problémů.

Re: Re: Re: GZ

(Aridan, 19. 2. 2012 9:02)

Samá voda, jediný kdo se tu rozčiluje jste Vy sám a už dost dlouhou dobu - a přitom zcela zbytečně. Myslím, že jsem Vám kdesi reagoval, že se každý musí sám rozhodnout, čemu chce věřit a jakou stranu vnitřně podporovat - stačí poslouchat svou intuici a odhodlat se vykročit.
Na světě je tolik důležitých věcí v pohybu a zdá se mi, že se točíte stále v kruhu - jít doprava či doleva? Tak se na vše prostě vybodněte, zaťukejte si na čelo jak jsou všichni mimo a jděte cestou vlastního poznání dále.
Pokud si vážně myslíte, že jsou zde podle Vašich slov pí..viny, tak jste se již rozhodl, nezdržujte se jimi protože Vás nejsou hodny a prostě pokračujte - je to přeci tak snadné :-).
Nebo se opět zastavte, podívejte se kolem sebe, vzpomeňte třeba na pár posledních tzv.konspirací a proberte se.
Je to na Vás a nemám skutečně zájem na tom stále sledovat, k jakému článku se napíše další podobný dotaz a stále dokola reagovat co a jak je nebo není možné. Věřím, že si rozumíme.
Mnoho štěstí Aridan

Re: Re: Re: Re: GZ

(Jura, 19. 2. 2012 13:27)

Zcela souhlasím s vaší reakcí Aridane. Je vidět, že vaše stránky navštěvují nejen lidé duchovně probuzení či hledající, ale i lidé spící hlubokým materialistickým spánkem.
Jinak děkuji za krásná, zajímavá a mnohdy i velmi poučná čtení na vašich stránkách. :-)

Re: Re: Re: GZ

(Jana, 9. 6. 2012 20:55)

Zlaticko a vite vy ,ze se uz davno rikalo,ze by se mely prepsat ucebnice,ze to co se uci na skolach jsou p-----ny.Takze co neodpovida zakonum fyziky?

Re: GZ

(ZeD, 21. 2. 2012 12:59)

Doporučení - nedávno jsem do wikipedie zadal Světlo a po pročtení dostupných materiálů jsem hledal souvyslosti směrem do kvantové optiky a do kvantové mechaniky. Doporučuji nastudovat s ohledem na přenosy energie tzv. bosonů, souvztažnost rovnic. Zjistíme.... to si dohledejte sami.

Re: Re: GZ

(fffffff, 2. 5. 2012 22:24)

Promiňte.. Možná míte více doktorátů, a tudíž vá mnebudu brát vaše "teorie"..

Ale není to nádohou to samé jako měřit rychlost stopkami ? Chápete.. Naměříte to sice v sekundách a naměříte čas, ale stopky svůj účel splní.. :)
To je jako zatkloukat klín klínem.

to je

(melounová šťáva, 17. 5. 2012 15:32)

přece klasika, Aridan bude vždy argumentovat tisíci naprosto zcestných, nedůvěryhodných a mnohdy úsměvných odkazů, stále dokola jako láskoděj sluníčkový všem přát mnoho štěstí aby vypadal že je nad věcí, ale stačí si jen povšimnout toho jak brání zuby nehty všechny své napsané výtvory i když se mnohdy jedná o do očí bijící nesmysly. Toto z něj dělá jen dalšího ze samozvaných Guruů alá Jirky Maška co se přece nikdy nemýlí. Opět se ukazuje, že jediné předpovědi které vycházejí jsou předpovědi Wiva.

SVĚTLO

(fffffff, 12. 5. 2012 22:35)

Promiňte, ale jaksi jsem se nad tím zamyslel a vše si přečetl ještě dvakrát - pro jistotu.

Pokud jde o silně zářící fialové světlo, jedná se o pouhý výmysl či čerpání z právě zhlédnutého filmu.

Pokud jde o fialové světo a celkově o viditelnost a mam lidí na barvy, nevyhrála žádná.
Píšete tedy o světle v jaké vlnové délce ? Pokud mluvíte o barvě, která vás přinutí dojít k samotnému přístroji, asi nemluvíte o barvě viditelného spektra ani ultrafialovém či infračerveném světle.

Je zde tedy řeč o barvách, které ani nejdo uvidět, či o nějáké zářivě průhledné barvě ?
Pokud je tak omamující, musí mít vlnovou délku větší, než denní světlo a s tímto je normálně již v praxi vidět skrz zdi - prosvítí to cokoliv, co má nějákou počítatelnou hustotu.

Trochu se zamyslete nad fyzikou - a než mi odepíšete naprostý blábol - tak mi prosím oskenujte doktorát člověka, který tvrdí něc ojiného.
_____________

Napsal bych vám hodiny a hodiny řádků o tom, co si myslím o lidech, kteří se zajímají o tato témata - ze začátu byste nic nepřiznal - na stránkác huž vůbec ne... ale v soukromí bez toho, aby kdokoliv věděl, co jste řekl, byste to přiznal..

fJde o Paranoiu.. :)

Tajemství filmu Prométheus vyzrazeno...

(Zenko.Idane, 4. 4. 2012 11:28)

http://www.youtube.com/watch?v=3kVS70G_mu4&feature=share

Vždyť je to tak průhledné...

(kytička, 9. 3. 2012 14:36)

Doporučila bych Vám nesledovat takovéto sci-fi filmy...vždyť o to teď jde - aby se probouzející lidé začaly obávat Světla...

...cela jejich agenda.

(gz, 18. 2. 2012 10:15)

Mrkni se na tohle...:

http://www.youtube.com/watch?v=x6JWJEsy81Q&feature=player_embedded

...cela jejich agenda.

(gz, 18. 2. 2012 9:35)

Naopak. Nemyslim si, ze jsou to jenom reci, vede to ke stesti cele spolecnosti. Nikdo po nikom nic nechce... Predesilam, jsou to ty nejlepsi zpravy!!!
Sam jsem videl UFO, mi pratele je videli... Tady je zduvodneni, proc tady jsou, co chteji, (doufam, ze) cela jejich agenda.

Vrele doporucuji

(gz, 16. 2. 2012 10:19)

Vrele doporucuji se zacist do techto materialu:

http://galacticchannelings.com/slovensky/index.html