Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO a světelný tunel

11. 2. 2012

 

Nejstarší poselství vzestupu?

 

Následující řádky nebudou přímo z konkrétních osobních setkání či pozorování UFO, zato zobrazují námi zažívanou a často tvrdou realitu.

Vím, že podobné příběhy se nestávají pouze několika jedincům, ale jsem dle rozličných e-mailů čtenářů Jiných stránek přesvědčen o tom, že obdobný fenomén je rozšířen mezi širokou populací obecně a dokonce opakovaně – jen se o něm tolik nemluví.

Pro připomenutí podobného tématu doporučuji nejprve pročíst dříve uveřejněný článek, na který reagovalo dokonce několik dalších čtenářů s obdobným zážitkem v tomto odkazu.

 

________________________________

 

Je noc, tma a ticho. Vše v klidu spí a načerpává sil pro nadcházející den, když v tom z ničeho nic přichází velmi živý a překvapivě dynamický sen. Přišel předtím již dříve několikrát a vždy se jeho děj v něčem shodoval a zároveň mírně lišil...  

Jdu v něm sám klidnou noční procházkou po Měsíčním svitem osvícené planině mezi temnými lesy, v tom podvědomě vnímám nenadálý a rychlý pohyb kdesi na nebi – krátký odlesk měsíčního svitu na hladké, lesklé ploše vzhůru mezi hvězdami, je zcela nezpochybnitelný.

Objekt rychle a zcela tiše klesá níže, blíží se. Je již dokonce na dohled a je zajímavé a celkem příjemné jej flying-turtle.jpgpozorovat – vypadá zhruba jako placatý krunýř želvy dokonce s několika vystrčenýma nohama, na těch se bude předmět nejspíše pokoušet přistát - uvidíme.

Při pohledu zblízka je možné rozeznat i další odstíny barvy – na dálku lesklá stříbrno-šedá nyní rozkrývá i hnědé a světle modré až fialové tóny barev.

 

Náhle se v probíhající scéně cosi prudce mění – celá situace je nyní úplně jinak postavená, než před pár vteřinami. Pohoda okamžiku je zcela pryč. Z kosmické lodi začalo mým směrem postupně zářit nejprve tlumené, později jasně bílé, posléze svým tónem velmi ostře fialové světlo.

Cítil jsem, že se do něj nesmím ani na okamžik podívat, jinak mě cizí zařízení na základě propojení našich myslí bezpečně zaregistruje a neznámou magickou silou cele ovládne a paralyzuje. Musím se odvrátit a nejlépe vše ignorovat.

 

V tom z kosmické lodi vystřelil paprsek světla – směrem přímo ke mně a chtěl mě z nějakého důvodu nejspíše zasáhnout nebo uvést do stavu otřeseného chaosu. Musím začít utíkat, musím se schovat, ale kam?

Ano, nitro naší planety – matky Země – to je ta jediná správná cesta, všude jinde mě jistě najdou. Běžím svůj souboj o život, a občasně vystřelené paprsky se mě snaží vypátrat i mezi hustým porostem. Jako by dokázaly doslova číst mé myšlenky.

 

Vybíhám z lesa a blížím se k malé opuštěné místní škole. S námahou rozrážím těžké vchodové dveře a vbíhám dovnitř, nikdo tam není, proto urychleně směřuji do sklepa – tam mě snad neznámé plavidlo nenalezne.

Ve sklepě by mohl být nějaký ten starší atomový kryt, takový, co se dříve budoval pro případ ohrožení a nouze. To je má cesta, tam budu zachráněn. Paprsky atomovy-kryt.jpgbílo-fialové barvy jsou mi však stále v patách – jak to jen dělají?

 

Scéna se opět mění, dostávám se přímo do objektu podzemního atomového krytu ve sklepních prostorách pod školou, který na konci přechází do jen nahrubo vytesaných podzemních katakomb a skrze průlez hledím až do jakési těžební štoly.

Je tam dokonce několik prací zaměstnaných dělníků, kteří na mě kynou, ať jdu raději dál a nenaruším jim dobře navrtanou žílu cenného nerostu, který pro záhadné kosmické lodě musí pracně získávat.

Běžím dál, až k poslednímu poklopu na nejhlubším místě celých katakomb, za kterým již nic dalšího není – vůbec nic, jen prázdnota, ticho, naprostá tma.

 

Vím, že je to tunel času, ovšem čas tam má úplně jinou hodnotu, než běžně vnímáme. Jeden nádech uvnitř trvá snad tisíce let a zároveň tam čas vůbec neexistuje...

Tak takhle vypadá skutečné peklo? Prázdnota a zatracení? Ne, tam určitě nechci a zároveň se přeci nenechám těmi bytostmi chytit.

Proto ze všech sil - svou vůlí, raději měním scénář – tento moment je na mě příliš silný, než abych jím prošel a poznal sílu onoho místa nicoty...

Raději se rozhoduji odmítnout všechna nabízená řešení a s nepříliš příjemnými pocity volím jinou variantu – rychle se budím do toho, čemu sami říkáme realita – chvilku ještě čekám a přemýšlím, kde přesně jsem se nyní ocitl a je něco kolem půl třetí ráno (v dalších článcích se k tomuto času ještě vrátíme).

____________________

 

Tolik na úvod – hned uvidíme, PROČ byl tento úvod nutný pro pokračování našeho příběhu.

Neuplynulo snad ani pět dní a od mého známého jsem obdržel několik DVD s nedávno vydanými filmy, mezi nimiž byly dva ze žánru sci-fi. Možná jste je někteří již měli možnost shlédnout, protože se jednalo o v tomto roce uveřejněný film Kovbojové a vetřelci (Cowboys and Aliens) a druhý film s názvem Skyline.

 

Když jsem jeden za druhým se zájmem prohlížel – doslova se mi zastavil dech. Záběry uvedených snímků se totiž velice silně shodovaly s předchozími živými skyline-large.jpgsny – až velice podezřele.

V obou filmech i v onom záhadném snu, se totiž daly objevit shodné prvky a přímé spojitosti.

 

V prvé řadě je nám v obou filmech jako obvykle filmovými monopoly projektováno, že si nás chtějí cizí inteligence podmanit a zotročit nebo pro jistotu rovnou vyhladit.

Buď nás samotné nebo naše (nerostné) planetární zdroje – konkrétně ve filmu Kovbojové a vetřelci to bylo čisté zlato naší planety (významná paralela s Annunaki popsané ve starším článku v tomto odkazu) a ve filmu Skyline jsme to my sami, kdo je likvidován – podobné se snímkemskyline-spaceship.jpg „Válka světů“ s Tomem Cruisem, kde je lidstvo skutečně tvrdě a bezohledně likvidováno.

Protože si jako původní obyvatelé planety logicky bráníme to, co nám odjakživa patřilo, snažíme si svá bohatství i vlastní existenci ubránit.

Dochází proto mezi skupinami původních obyvatel a cizích nájezdníků k brutálnímu násilí, jasným projevům nepřátelství na život a na smrt, které přerůstá v drancování a devastaci všeho doposud vytvořeného kolem.

 

Nyní konečně přijde to zajímavé

V obou filmových snímcích je zvláštní, že je lidstvo a jejich vědomí přímo ovlivnitelné a následně řízené jakýmsi silným bílo-fialovým světlem.

V případě snímku Kovbojové a vetřelci se jedná o statické světlo, které na uzavřeném místě udržuje shromážděné osoby ve stavu paralyzované otupělosti a umožňuje tak cizím tvorům jejich snadné ovládání i odběr jejich životní energie.

U filmu Skyline jde o zářivě jasné fialové světlo, které skyline-face-deformed.jpgčlověka magicky doslova hypnotizuje a vysává z něj jeho životní sílu – záření je dokonce tak silné, že dochází i k nepěkné vizuální změně samotných osob.

Pokud je síla osvícení dostatečná, lidé sami odevzdaně přicházejí blíže a obrovské zařízení lidské bytosti snadno pochytá, aby použilo jejich vědomí a centrální nervovou soustavu každé lidské bytosti pro vlastní existenci a budování svého vlastního obrovského vědomí.

(Srovnej s filmem „Predátor“, kde je v podstatě totožná myšlenka, ovšem v trochu jiné podobě. Jedná se o celý vybělený skelet lebky a páteřní systém lidských a jiných bytostí – cizími predátory sbíráno jako lovecké trofeje)

 

Pokud pomineme zcela obvyklé zastrašování mas, že je UFO obecně velmi cowboys-and-aliens---light.jpgnebezpečné a jen pouhé setkání s ním znamená obrovská rizika, tak pro oba případy je zcela společné jedno významné poselství.

 

Toto poselství nám říká:

„Nehleďte nikdy do Světla nebo vás ovládne a pohltí…“

 

Proč, když všichni, kteří již měli možnost nahlédnout do jiné dimenze, tedy zcela jiného světa z důvodů například klinické smrti či určitých astrálních zkušeností, viděli právě ve světle ty nejkrásnější věci, potkali tam úžasné bytosti či své dávno zesnulé předky a zažívali ty nejhezčí pocity své existence.

Mnoho z nich dokonce řeko: "Vím, že tady jsem konečně doma..."

Podobný názor na odmítání proudu světelné energie, jsem již v nedávné minulosti totiž vyslechl a nyní přichází doslova do očí bijící znovu.

Nejmenovaná osoba, která se zabývala i životem po životě a průchody do jiných dimenzí velice jasně sdělovala: „Nehleďte nikdy do světla, raději se otočte k němu zády – toto udělám já, až přijde můj čas...“

 

Jedná se tedy o další záměrné a zcela účelové masové programování strachu s cílem maximálního počtu inkarnací question-cloud.jpglidských tvorů bez možnosti vzestupu zpět na Zem a pokračování zotročování jako doposud - nebo jen další náhoda, které si jen někdo všiml?

Nevím, každý ať si odpoví sám svou vlastní intuicí. Každý nechť si sám zvolí, na čí stranu se postavit, až přijde čas rozhodnutí.

Pravda či lež, světlo či tma, být či nebýt? Toť správná otázka, že?

Význam intuice a zejména naslouchání našemu vnitřnímu vedení, bude do budoucna obrovsky narůstat, především v klíčových momentech našeho bytí - k tomuto tématu se ještě vrátíme v budoucnu.

 

Pojďme na chvilku ještě zpět k uvedeným filmům a další symbolice

V obou případech je lidstvo velmi brutálně utlačováno, lidé se snaží vzepřít, což není vzhledem k neznámým a daleko vyspělejším technologiím vůbec snadné, pokud by k jeho ovládnutí nepoužili sílu zla samotného.

U filmu Kovbojové a vetřelci se jednalo o mimozemský náramek cowboys-and-aliens-wrist.jpgs neobyčejnými vlastnostmi, který hlavní hrdina používá v boji proti nečekaným vetřelcům samotným – později se dozvídáme, jak k němu přišel a je jasné, že bez onoho náramku by lidstvo vyhrát nikdy nemohlo.

Ve filmu Skyline jde o nečekané nově vzniklé resp. přetransformované vědomí původního hrdiny (Jared) do jiné formy (mimozemské) bytosti – té, kterou systém neznámých tvorů používá k drancování naší planety. Je tedy obdařen neskutečnou mocí a silou postavit se z našeho pohledu zlu samotnému.

Očekávám, že bude v případě zájmu následovat druhý díl tohoto filmu, neboť děj je pro jeho pokračování plně připraven. V určitých momentech můžeme nalézat i jisté náznaky mesiášské spásy skrze jedinou osobu, která má jako jediná sílu změnu zahájit, tedy pozor...

V obou případech je však zakódované i velmi silné poselství naděje, které nám říká, (stejně jako ve filmu Avatar či Matrix), že stávající Systém JE porazitelný a tím odstranitelný pouze přímo zevnitř jej samého - tedy jím samým.

 

Vyšší moc

A ještě poslední myšlenka na závěr:

vždy je tam něco záhadného a můžeme říci „vyššího“, co nám k dosažení dílčích cílů významně pomáhá, všimli jste si?  Nezvyklá rada, náhle odkryté znamení, jasně pochopený signál, jiný názor, "náhoda", neobvyklá situace, pouhá myšlenka, přelet motýla, pád listu stromu…

Není to tak trochu i paralela s příběhem života každého z nás? O tajemných průvodcích a neviditelných silách kolem nás však až někdy příště...

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

můj názor

(Pedro, 12. 2. 2012 11:59)

Pěkně zdravím,
Děkuji za poutavé počteníčko. Potřebuji sdělit pár postřehů.
Ke kapitole sny: Prožitky, které tu popisujete mě spíše připomínají blaznivé PC hry, které občas hraje můj syn. Tam také běhá komnatami, má spoustu zbraní a spoustu "životů". Nezlobte se prosím na mne za můj pohled na věc, ale tak to vidím já.
Co se týká světla. Ano, skoro v každém filmu z poslední doby se dá vysledovat spousta indicií, které nám ať už vědomě či nikoli nastiňují možné scénáře a řešení. Vždy můžu vyskočit z kůže, když "perfektní" krásná a ztále pečlivě nalíčená americká žena na poslední chvíli zachrání svět.
Ano, podsouvají nám tímto různé situace a možné scénáře, aby až to příde jsme nebyli tak překvapeni.
Také mívám občas sen z kterého se nechci probudit, protože je tak krásný, ale spíše v nich mám "nadpřirozené" schopnosti, které se tady taky zmiňují. je to tak příjemné, že si opravdu někdy myslím, že to je realita, ale pak příde probuzení.
Závěrem. Zmiňované světlo - dívat, nedívat. Za sebe musím říct, že se určitě budu řídit srdcem a to jistě bude vědět co je správné.
Přeji všem krásný a slunečný den.

Re: můj názor

(Aridan, 15. 2. 2012 18:06)

Milý Pedro,
v mnohém máte pravdu a v předposlední větě na závěr dokonce absolutní :-)
Aridan

Hmmmm.....

(Ruslan alias HUURO, 12. 2. 2012 17:46)

No zajímavé, něco na toto téma jsem ti chtěl napsat už dlouho Aridane ale vždycky jsem na to zapoměl....a to že z mého pohledu se mi zdá, že se v massmédiích jako tv apod... objevuje více věcí jako mimozemšťané ufo a věci s tím spojené...některé věci jsou jasné jiné řekněme zakodované....Možná nejsem sám kdo si toho všiml že by něco chystali ? Možná se nás snaží na něco připravit....avšak když uvážím co se tu děje teď a lepší to už nebude a oni to tedy musí vědět co s náma zamýšlejí a pokud nás na to tedy připravují...prostě jestli na nás na něco připravují tak to něco nebude asi dobrá věc...Jesli mě chápete.....

Re: Hmmmm.....

(Aridan, 15. 2. 2012 18:03)

Milý Ruslane,
dle mnoha dalších mailů je tento fenomén poměrně rozšířen, reagují lidé s různými zkušenostmi.
Aridan

Zní ot jako vtip.

(fffffff, 15. 2. 2012 7:38)

Promiňte, Aridane, ale nevídím žádný smysl článku. Jen t osvětlo a tunely.

Světelný tunel.. To v podstatě může být i subprostor.
Tím se létá rychleji, než rychlostí světla.

Pokud vezmeme v úvahu, že technologie, o které mluvíme umí doslova roztahovat prostor, co jiného by to mohlo být ? Doslova chytí vesmír a protáhnou dva body k sobě.

To je ale myšlenka, která vám příjde trošku "debilní", protože nikdo nepřipustí, že vesmír je hmotný a dá se chytit..
Stejně jako voda.. Zkrátka pro rychlý pohyb stačí jen vylézt z vody a běžet přímo k cílovému bodu. To je v podstatě červí díra.
Ale já tu mlusím o subprostoru. A ten není snadné vysvětlit.

To, že lidé nemají takovou technologii a jsou primitivní a celkově zaostalí, žijí jen od výplaty k výplatě a nechají se okrádat státem,nic neznamená..
I když si vláda žije za jejich peníze v luxusu, který by si sami nemohli nikdy dovolit.. Nevadí jim to.


No spíše to znamená to, že nejsou ochotni to připustit.
Je v podstatě možné, že se lidé setkají v budoucnu s rasou, kterou prostě nebude možné zabít ani našemi zbraněmi, ani atomovou bombou. ´Dnes už je realitou, že hmota projde skrz předmět. Stejně tak i čas a světlo.

Re: Zní ot jako vtip.

(Aridan, 15. 2. 2012 17:52)

No vidíte, jak jste to pěkně rozvinul :-)
Pak že nechápete smysl článku, kdepak - můžete ještě mrknout na odkazy níže, třeba též něco odhalíte.
Pokud článek pouze nepřečtete, ale vnitřně prohédnete, naleznete v něm obrovskou naději, skryté náznaky plánů NWO, neutuchající víru čistého Srdce, Lásku bez jakýchkoliv podmínek a hranic, chytré zakrývání Podstaty, čistou Pravdu - prostě absolutně vše a cokoliv. Vše je obsaženo v jediné tečce za každou větou.
S díky Aridan
P.S. Pokud stále nic, nevadí - zkuste zde, mám to rovněž:
http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/nepochopeni-jedincem--neni-chybou....html

Divny pocit

(Sargantana, 12. 2. 2012 0:04)

Aridane, nepochopila jsem co chcete timto clankem rici. Vyvolava ve me pocit strachu. To ze nas system manipuluje ve vsech smerech a ze vsech stran je jasne, ze k tomu pouziva filmovy prumysl take, ale co maji tato DVD co jste videl spolecneho s vasimi sny krome vyse popsanych "V obou filmech i v onom záhadném snu, se totiž daly objevit shodné prvky a přímé spojitosti"?
Co nam chcete sdelit? Muzete byt vice konkretni? Vim ze nechavate taky na nas ctenarich abychom trochu premysleli a nechali se ridit intuici, ale za vasimi radky se neco skryva....nemam z toho dobry pocit. Muzete mi napsat co to je?

Re: Divny pocit

(Aridan, 12. 2. 2012 8:57)

Milá Sargantano,
píšete to velice správně, proto není důvodu ke zbytečným obavám - naopak. Užití síly skrze rozdělenou moc je všude kolem patrné a použití strachu tak snadné.
Člověk má daleko více podpůrných prostředků v poznávání reality a článek se některými z nich zabývá. Nepřímo klade mnoho otázek a tím rozvíjí vnitřní vhled - intuici. Dotýká se samotné Pravdy zážitku okamžiku - jeho relativitou, zamyšlením nad v naší dimenzi neskutečně zakořeněnou dualitou - a pozornému sledování skrytých znamení na cestě našeho poznání. První a poslední bod je přitom nejdůležitější, neboť poznání samotné je nám díky monopolům masově odpíráno a cesta k němu chytře blokována.
S díky Aridan

Re: Divny pocit

(vlasta2810, 12. 2. 2012 9:09)

Taky si myslím něco podobného co jsi napsala,jako by to psal někdo jiný a ne Aridan.No,přezto popřemýšlím.

...

(David-, 11. 2. 2012 20:41)

http://www.youtube.com/watch?v=Rg927qbrUEo