Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO 2011 - nástin událostí

3. 1. 2011

Záhadné úmrtí, přiznání existence UFO a další vývoj 

 

V minulých článcích této sekce, se čtenáři mohli dozvědět o předpovědích a skutečných událostech předem stanoveného termínu setkání naší civilizace s fenoménem mimozemských civilizací.

Konkrétně v tomto článku se zabýváme předpovědí pana Stanley Fulhama a jím ufo-ny-13.10.jpgstanoveným termínem, během něhož se skutečně událo pozorování UFO masově napříč celou naší planetou a v tomto článku se zabýváme událostmi, které se k tomuto fenoménu přímo pojí a jaké z toho mohou vznikat další paralely.

Protože se čas námi žité dimenze opět jasně posunul ke konci jednoho kalendářního období a otevírá se období nové, přišel rozumný okamžik opět maličko zrekapitulovat dobu uběhlou a nastínit dobu budoucí.

 

Co bude v roce 2011 za překvapení?

Bude toho dle všeho poměrně dost a skutečný průběh si můžeme prozatím pouze nanečisto domýšlet. 

 

Záhadná smrt Stanley Fulhama

Na veřejnost se dostala poměrně překvapivá informace o náhlé smrti pana Stanley Fulhama – dne 19.12.2010, bývalého vysokého funkcionáře NORAD (kapitán kanadských vzdušných sil), který jak je výše uvedeno ještě počátkemstanley-fulham.jpg října 2010 aktivně a před spuštěnou kamerou predikoval objevení se objektů UFO nad každým větším městem naší planety.

Jen v New Yorku musela být skutečně uzavřena tři větší letiště a v Číně dokonce několikrát opakovaně za sebou – více v tomto odkazu.

Jeho úmrtí bylo údajně způsobeno nerovným bojem s rakovinou, jiné zdroje i jeho rodina naopak hovoří o běžné formě smrti bez uvedení bližšího důvodu.

Závěry si můžeme vyvodit každý sám individuální – pravda je však pouze jedna a prostředků jejího dosažení je bezpočet.

Před svou smrtí pan Fulham ještě předpověděl další události masového objevení UFO na leden roku 2011 a ve svých předpovědích zmiňuje taková místa, jakými je Moskva, přičemž nesmíme zapomenout rovněž na Anglii, kde se predikuje objevení UFO rovněž – stejně jako se již objevilo v roce 2010.

 

Obama a přiznání utajované existence UFO veřejnosti

Ano, čtete správně.

První informace o veřejném oznámení faktu, že v kosmu zdaleka nejsme sami, se již objevilo z úst dříve poměrně tvrdě jejich existenci zapírajících špiček Vatikánu (detaily v tomto odkazu) a rezervovaný vysílací čas obama_points.jpgbyl pro Obamu ze stejného důvodu blokován již dokonce na závěr listopadu roku 2009.

Poslední dobou opět prosakují z úst informátorů takové zprávy, že je to otázka počátku roku 2011 a prohlášení z úst samotného Obamy o dohodách americké vlády s mimozemskými civilizacemi bude na světě.

Připomínám, že se bezpochyby něco skutečně děje, jinak by totiž taková seriozní organizace jakou je bezpochyby UN – spojené národy – nezřizovalo funkci ambasadora, přímo odpovědného za komunikaci s mimozemskými entitami – více například v tomto článku.

 

Už? 

Už nám to vše zapadá do jednoho resp. dvou variant konkrétních kontextů?

 

Dobrá přidám ještě několik dalších zamyšlení – tentokráte z poměrně politicky nenápadné, zato silně přelidněné Indie:

 

UFO útočí

Hlavní media tam totiž zaznamenala incident údajného útoku UFO na obyvatele Indie - městečko Sanalakedha.

Situace je popisována zhruba tak, že se nad určitým místem Indie objevovalo po delší dobu neznámé létající těleso trojúhelníkového tvaru, které se tiše a nehybně zavěsilo do nebeské klenby.

Protože se toto odehrávalo delší dobu a situace se opakovala několikráte za sebou, lidé v Indii ztratili trpělivost, přivolali policii a ta začala po neznámém tělese střílet.

Následovala však překvapivá odpověď v podobě modrého světelného paprsku, tr3b.jpgkterý z neznámého tělesa několikráte vyšlehl a vykryl tak kolem sebe bezpečný prostor.

 

Nikdo z osob nebyl zraněn, zato se objevuje hlášení o rozbité a poškozené střeše jednoho přilehlého domku - údajně propálená laserem.

 

Ti, kteří se trochu zabývají tajnými operacemi, jistě zaslechli výraz pro létající objekt trojúhelníkového tvaru TR3B Aurora, což je v podstatě back-engineeringovou technologií zrekonstruované vesmírné plavidlo využívající nestandardních forem zcela tichého pohonu i netradičního pohybu samotného. Zda se jednalo o UFO či právě o zmiňované TR3B můžeme opět pouze spekulovat.

 

Obdobné UFO bylo dokumentováno při svém letu z Ruska do Indie, z Anglie do Mexika i Chile, přičemž z veřejnosti uvolněných X-files Anglie uvádí, že se jim nepodařilo letící objekt dohnat ani našimi nejmodernejšími bojovými letouny.

Výše uváděné setkání z Indie se koncem roku 2010 dokonce opakovalo několikráte za sebou. Tento snímek je z Namada Valley - Indie:

 

Připomínám též informaci o zmizelém městečku ve vnitřní Číně – viz odkazy v začátku článku – které proběhlo v podstatě téměř shodným způsobem – modré oslňující světlo z nebes a vesnice byla během mžiku pryč.

 

Bitva o Los Angeles

Pokud si navíc dáme do souvislosti připravovaný snímek Battle of Los Angeles, který se natočil podle skutečné události, máme další zajímavou indicii.

Co se přesně stalo?

V ranních hodinách - 2:25, dne 25.února roku 1942 se objevilo nad jednímbattle-of-la.jpg z největších amerických měst Los Angeles obrovské neidentifikovatelné těleso kruhového tvaru, které ve vzduchu nehlučně viselo a pomalu se pohybovalo vpřed.

Toto těleso nejevilo jakékoliv známky agrese či násilí, nicméně tehdejší vojenské síly snad ze strachu, z horlivosti či ve snaze odhalit nepřítele bývalého studeného konfliktu, začaly na neznámé těleso pálit.

Vojáci tehdy stříleli doslova vším, co měli do ruce – letecké dělové granáty největšího kalibru nevyjímaje – a výsledek?

Cizí těleso se ani nehnulo a pomalu pokračovalo plynule ve svém pohybu stále vpřed, dokud se nerozhodlo nadobro odletět (obdoba sci-fi snímku „District 9“).

 

 

 

Další úvaha je ať již úmyslná či pouze souběžná informace o kontakty s UFO, která prosakuje ze serveru Wikileaks – údajně jsou k dispozici dostatečné informace o konkrétních projektech, které americká vláda s fenoménem UFO již dlouhá léta provozuje a rovněž jsou k dispozici solidní záznamy o tom, že tolik utajovaný pojem UFO rozhodně není blábol a nesmysl.

 

wernervonbraun.jpgPoslední úvahu k tomuto tématu připojím již několikráte zmiňovanou citaci známého konstruktéra vojenských i kosmických raket Wernera Von Brauna, který vždy říkával:

„Oni budou dělat cokoliv, aby vojenský aparát a jeho chod  zachovali a jejich úplně poslední karta bude útok ze strany UFO“.

Pro jistotu tuto myšlenku ještě jednou zopakuji:  Jejich poslední karta bude útok ze strany UFO.

Nyní již možná tušíme, kam vše směřuje - máme před sebou nejspíše tyto alternativy, pominu-li třetí, že se nestane vůbec nic: 

 

Dvě zásadní alternativy

 

První z nich je skutečné setkání se zástupci jiných civilizací, kteří se nám prozatím díky našemu ne-pochopení celku a ne-porozumění zákonům Jednoty a Kosmu raději vyhýbají a trpělivě čekají na náš vývoj – nejspíše skokový.

Prozatím nás rozhodně nemají důvod jakkoliv destruktivně ovlivňovat – ubližujeme totiž pouze „sami sobě“ - umístit zbraně do kosmu nám nepovolii, neboť pokud by chtěli, již by tak se svými technologiemi dávno učinili – více v tomto článku.

Je to naše  přímá šance k učení se, k vývoji, k postupu našeho poznání, pokud jako lidstvo ukážeme, že za to skutečně stojíme.

 

Druhá z nich je naopak setkání s fingovanou agresivní mimozemskou civilizací, která se na nás naoko „chystá zaútočit“ – viz hollywoodské snímky typu Den nezávislosti nebo Mars útočí.

To může být velmi prostým důvodem ke spuštění dalších závodů ve zbrojení a roztočení stále více skomírajících a drhnoucích koleček světové ekonomiky USA,mars-attacks.jpg Rusko, Čína – vojenský průmysl patří přitom společně s ropou a drogami k nejsilnějším a protékají skrze něj desítky a stovky miliard měnových jednotek každého státu ročně.

Protože se uměle vytvoří nepříliš jasná hrozba zvenčí, je logicky důvod urychleně začít uvolňovat finance na výzkum a začít kvapem zbrojit – každý stát planety je tímto prohlášením o hrozbě z hůry ihned v ohrožení.

Vztahy mezi východem a západem se postupně stabilizovaly, což vojenskému průmyslu rozhodně nepřeje, drobné konflikty v arabském světě či na Korejském poloostrově nejsou až tak finančně a strategicky zajímavé a toto je naopak jedna z neskutečných šancí, jak opět začít ve velkém kolečka zbrojení protáčet – více v tomto odkazu.

Pak bude mít bohužel pan Von Braun pravdu.

 

Naše volba = naše budoucnost

Záleží pouze na nás, kterou z předkládaných Pravd přijmeme za vlastní a zda se necháme do podobných her přežívajících sil násilné demagogie a hry o moc zavléci – stačí se podívat do našeho denního tisku.

Pravda je však jen jedna a důkazy se dají velice snadno nejen skrýt a utajit, ale zároveň účelově a s jasným záměrem vytvářet.

Pravda je jako perla z mořské hlubiny, musí se hledat...  long-nose.jpg

Pokud nám ji naopak někdo naporcovanou násilím strká pod nos, měli bychom se za něj alespoň chytit!

Buďme proto vnitřně ve svých myslích v přiměřením střehu a nenechme se ovlivnit tak lacinými a masově šířenými názory – nemusí být zdaleka takové, jak se hned na první pohled tváří (více v tomto odkazu).   

Mnoho moudrých bytostí a vyzrálých duší před érou naší současné existence již prohlásilo jistou větu, která zněla zhruba takto: Následujme hlas svého srdce.

Proto poslouchejme svá sdce a snažme se vnímat spíše než svými smysly, které se dají snadno ošálit, svým rizím Srdcem…

Nezbývá, než těmto moudrým myšlenkám dát zejména v naší pohnuté době změn za absolutní pravdu a sílu masového názoru skutečně ověřovat vlastním vnitřním poznáním – více v tomto zásadním odkazu.

 

Mnoho štěstí Aridan

 

____________________________

  

Související odkazy:

http://news.exopoliticsinstitute.org/index.php/archives/797

http://www.allnewsweb.com/page1199999462.php

http://www.associatedcontent.com/article/6145976/ufo_fires_laser_at_village_in_india_pg2.html?cat=15

http://www.associatedcontent.com/article/6161062/ufo_over_namada_valley_india_14th_december.html?cat=15

 

Komentáře

Přehled komentářů

Světový obchod a mimozemšťané II

(Zenko.Idane, 20. 1. 2011 20:39)

To by mě opravdu zajímalo o čem tam budou debatovat?? http://osud.wordpress.com/2011/01/20/svetovy-obchod-a-mimozemstane-ii/

Re: Světový obchod a mimozemšťané II

(Lukáš, 10. 4. 2012 13:27)

Myslím si že politici světových velmoci, rozprodávají naši planetu mimozemským civilizacím, a až nastane čas, mimozemšťané se nás prostých lidí zbaví a politiky světových velmocí za dobrou koupi odvezou na nějákou planetu plnout tropických ostrůvků na širém oceáně!

Světový obchod a mimozemšťané

(Zenko.Idane, 15. 1. 2011 16:45)

Myslíte si, že jde o divné slovní spojení? Také nám to přišlo zvláštní, ale lídrům světového obchodu asi ne! http://osud.wordpress.com/2011/01/14/svetovy-obchod-a-mimozemstane/

Re: Světový obchod a mimozemšťané

(lukas, 10. 4. 2012 13:23)

Myslím že světové velmoce rozprodávají naši planetu zemi mimozemským civilizacím, a až nastane čas, mimozemšťané se nás prostých lidí zbaví,a politky světových velmocí přesunou za dobrou koupi na nějákou planetu plnou tropických ostrůvku na širém oceáně.

Na druhou stranu

(illian, 9. 3. 2012 13:45)

roste tlak veřejnosti na odtajnění informací o ufo a veřejné přiznání politických činitelů, že o tomto fenoménu vědí. Podle plánů současných exopolitiků má být do budoucna exopolitik přítomen v poslanecké sněmovně, parlamentu, atd. Ano, věřím že hrozba meziplanetární válkou by byla skvělým novým krytem pro plno nekalých aktivit, ale čas teď tak frčí a lidé nejsou žádní hlupáci; já to všechno vidím jako součást doby a těším se na to, až budeme jako lidstvo řešit místo mezinárodních - meziplanetární otázky : )To odhalení prostě musí přijít, ano, bere to ssebou prach a smetí, ale to je jenom začátek. Neviděla bych za vším konspirace. Jinak řečeno - konspirace je všude; ale v mnopha případech je v této době jen prostředkem, "nosičem"...

Ufo jsou reálné

(Jan, 27. 6. 2011 17:09)

Ty pravé jsou reálné. Ale ne jak si to myslíte. SATAN a padlí andělé nemají moc času a proto se uFO mánie a zjevování uFO stupňuje. Jde jen o to na které straně se nacházíte jestli na straně Boha a Pána Ježíše Krista nebo Satana antikristů jako Maitrea z NewAge. Ufo nejsou jediným klamem které SATAN používá na odloučení lidí od Boha. Pokud nechcete spadnout do drápů šelmy tak buďte opatrný v úsudku. Kazatel - ne katolík

Re: Ufo jsou reálné

(20Markus, 3. 7. 2011 14:20)

Cos hulil ?Koukni se na zeitgeist a pak mluv o bohu když sme u toho nebyl 1 žijící bytost adam a eva v tom připadě se ptám co dinosauři jo já vím to tam dal bůch aby skoušel naši víru :-D

Re:

(Al, 17. 10. 2011 9:19)

Příteli,
vše je jinak.
* Jehova (Hospodin) byl krutý správce Země. Naklonoval lidi tak, aby je snadno mátl a ovládal. Nemá nic společného s Bohem.
* Satan je bytost zla, děsící, zastrašující a krutě trestající lidi. Ve smyslu tohoto významu je Satanem sám Jehova.
* Bůh v pravém slova smyslu znamená Prvotní Stvoření. Proběhlo a dosud probíhá na frekvenci lásky. Proto je láska a její odstíny jako laskavost a empatie součástí každé jedné bytosti.
* Andělé jsou vyšší bytosti s ryzí frekvencí lásky. Nejlepší z nich Světlonoš protestoval proti Jehovovu uzurpátorství a rozhodnutí z člověka vytvořit nikoli ušlechtilou bytost, ale otroka. Jehova se jakožto uražený ješita pomstil demagogií a lží - Světlonoše falešně obvinil a nazval ho Satanem. Člověk v tom má dodnes dokonalý guláš, z kterého pramení veškeré války, tyranie a zlovolnosti, a to zpravidla ve jménu (prý) Boha.
* Ježíš byl inkarnát vyšší bytosti, který sděloval pravdu: Bůh není zlý a krutý, je to laskavý Otec. V tomto pojetí jde o zcela jinou bytost, než je jehova Starého zákona. Přesto Kristovo učení převzali, zpracovali a ke Starému zákonu zakomponovali Jehovovi šiřitelé, proto umožňuje dál šířit války, nespravedlnost a teror, dál ve jménu (prý) Boha a Ježíše.
* Pravá víra je uložena v srdci, kde sídlí i láska. Ve jménu této víry člověk kráčí po správné cestě. Není třeba žádných Velkých Jmen, ani Jmen Proroků, ani Gest.

NIC

(STIF FOX, 2. 10. 2011 23:27)

ZHRUBA PRED 3000 LETY TU BYLI ABY UCILI ALE NIC STE SE NENAUCILI 2 SVETOVA VALKA SKONCILA ABYZME SE ZNOVU UCILI ALE LIDCTVO JE NEPONAUCITELNY TAK JAK ONI TAK MY MAME CHYBY KDYSI JE VIHNALI PROTOZE SE MICHALI Z LIDSKOU RASOU ALE SOU 2 DRUHY SPATNI DOBRY .......PODIVEJTE SE CO MATE KOLEM SEBE 3D TECHNOLOGIE JE ZASTARALA SKORO 30 LET A VI JI MATE TET ZA DOKONALU VSECHNO SE MNENI JEDNOU SE VSECHNO ZMNENI ..........................CLOVEK MNEL SANCI ALE JENOM PAR LIDI JI VIUZILO wikileaks BYL JEDEN ZE DVOU VECI KDE STE MOHLI NAJIT PRAVDU KDO BUDE SKOUMAT MOC ZESILI STOHO CO SE TU VSECHNO DEJE A NIC SE NEVI

Re: učit se učit se učit se

(dub, 9. 10. 2011 20:27)

Hele neznámý (á)! Nestarej se o UFA a raději si dodělej základní vzdělání. V tomto článku aby bylo 19 chyb to je naprosté pohrdání češtiny. To snad i ti UFOUNI tu svou řeč zvládají líp..

NJ

(20Markus, 4. 9. 2011 10:52)

to jo

Nebo

(Kony, 19. 1. 2011 23:38)

Nebo by se uměle vytvořený nepřítel z venčí mohl stát hybnou pákou pro přesvědčení o Novém světovém řádu a sjednocení Země pod jednu nadvládu (aby mohla vláda mluvit za celé lidstvo)

Re: Nebo

(sp, 20. 1. 2011 8:26)

To by nejdříve museli spustit projekt blue beam.

Re: Nebo

(20Markus, 6. 7. 2011 11:17)

Musím souhlasit lidstvo by se mělo sjednotit ale lehké by to nebylo neříkám že nemožné

další informace k tématu UFO a ET v politice všedních dnů

(SVOBODNÉ NOVINY, 10. 3. 2011 16:36)


Je nutné nebát se pravdy, přesto, že toto téma je zesměšňováno a vysmíváno desinformačními kampaněni. Existují dobré informace k tomuto složitému tématu jako internetové Svobodné noviny www.i-sn.cz

s články např.
http://www.i-sn.cz/clanky/sn-c.-3-2011/neco-nam-chybi------ing.-vladimir-vesely.html

či
http://www.i-sn.cz/clanky/sn-c.-3-2011/hodne-fantasticka-fakta---miroslav-muller.html

nebo
http://www.i-sn.cz/clanky/sn-c.-2-2011/unor-1948-a-jeho-nasledky-dodnes...---miroslav-muller.html

s bohatou diskuzí - přidejte svůj názor i vy!
SN 10.03.2011

Dovoluji si připomenout moji diskuzi s dotazem, zda experimentátor s působením vysokého napětí dovolí přeměřit elektrické parametry svého zdroje a tím určit podmínky. O co jde?

Jde o oddělovač duše od těla? Při nehodě, úrazu el. proudem jistě...

M.


Čínská národní televize, Obama a UFO

(Zenko.Idane, 22. 1. 2011 22:31)

http://www.youtube.com/watch?v=TMP_qcVo4zw&feature=player_embedded , http://osud.wordpress.com/2011/01/22/cinska-narodni-televize-obama-a-ufo/

Re: Čínská národní televize, Obama a UFO

(Aridan, 23. 1. 2011 20:46)

Miláý Zenko.Idane,

moc děkuji za komentář, detaily se objevují skutečně napříč všemi možnými medii. Uvidíme, čím nás "soudruzi z USA" opět překvapí...
Aridan

demostrace

(mira, 14. 1. 2011 20:29)

neměla být v těchto dnecg 14.1.? demonstrace UFO dle pana xxxx? nad Londýnem a Moskvou?

Re: demostrace

(Aridan, 17. 1. 2011 19:58)

Dobrý večer,
několik UFO bylo nad Moskvou hlášeno 3.1.2011
Aridan

Re: Re: demostrace

(sp, 17. 1. 2011 20:49)

Možná k tomu masivnímu zjevení UFO nedošlo kvůli tomuto. Závěr tohoto článku:
http://www.pravdivyosud.cz/prechod.htm

Možná mělo to masivní zjevení nad Moskvou, Londýnem navazavovat na tu akci předpovězenou na 11.1.
Protože se neodehrála, tak se neodehrálo ani zjevení avizované panem Fulhamem. Jen taková má úvaha.