Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO 2011 - nástin událostí

3. 1. 2011

Záhadné úmrtí, přiznání existence UFO a další vývoj 

 

V minulých článcích této sekce, se čtenáři mohli dozvědět o předpovědích a skutečných událostech předem stanoveného termínu setkání naší civilizace s fenoménem mimozemských civilizací.

Konkrétně v tomto článku se zabýváme předpovědí pana Stanley Fulhama a jím ufo-ny-13.10.jpgstanoveným termínem, během něhož se skutečně událo pozorování UFO masově napříč celou naší planetou a v tomto článku se zabýváme událostmi, které se k tomuto fenoménu přímo pojí a jaké z toho mohou vznikat další paralely.

Protože se čas námi žité dimenze opět jasně posunul ke konci jednoho kalendářního období a otevírá se období nové, přišel rozumný okamžik opět maličko zrekapitulovat dobu uběhlou a nastínit dobu budoucí.

 

Co bude v roce 2011 za překvapení?

Bude toho dle všeho poměrně dost a skutečný průběh si můžeme prozatím pouze nanečisto domýšlet. 

 

Záhadná smrt Stanley Fulhama

Na veřejnost se dostala poměrně překvapivá informace o náhlé smrti pana Stanley Fulhama – dne 19.12.2010, bývalého vysokého funkcionáře NORAD (kapitán kanadských vzdušných sil), který jak je výše uvedeno ještě počátkemstanley-fulham.jpg října 2010 aktivně a před spuštěnou kamerou predikoval objevení se objektů UFO nad každým větším městem naší planety.

Jen v New Yorku musela být skutečně uzavřena tři větší letiště a v Číně dokonce několikrát opakovaně za sebou – více v tomto odkazu.

Jeho úmrtí bylo údajně způsobeno nerovným bojem s rakovinou, jiné zdroje i jeho rodina naopak hovoří o běžné formě smrti bez uvedení bližšího důvodu.

Závěry si můžeme vyvodit každý sám individuální – pravda je však pouze jedna a prostředků jejího dosažení je bezpočet.

Před svou smrtí pan Fulham ještě předpověděl další události masového objevení UFO na leden roku 2011 a ve svých předpovědích zmiňuje taková místa, jakými je Moskva, přičemž nesmíme zapomenout rovněž na Anglii, kde se predikuje objevení UFO rovněž – stejně jako se již objevilo v roce 2010.

 

Obama a přiznání utajované existence UFO veřejnosti

Ano, čtete správně.

První informace o veřejném oznámení faktu, že v kosmu zdaleka nejsme sami, se již objevilo z úst dříve poměrně tvrdě jejich existenci zapírajících špiček Vatikánu (detaily v tomto odkazu) a rezervovaný vysílací čas obama_points.jpgbyl pro Obamu ze stejného důvodu blokován již dokonce na závěr listopadu roku 2009.

Poslední dobou opět prosakují z úst informátorů takové zprávy, že je to otázka počátku roku 2011 a prohlášení z úst samotného Obamy o dohodách americké vlády s mimozemskými civilizacemi bude na světě.

Připomínám, že se bezpochyby něco skutečně děje, jinak by totiž taková seriozní organizace jakou je bezpochyby UN – spojené národy – nezřizovalo funkci ambasadora, přímo odpovědného za komunikaci s mimozemskými entitami – více například v tomto článku.

 

Už? 

Už nám to vše zapadá do jednoho resp. dvou variant konkrétních kontextů?

 

Dobrá přidám ještě několik dalších zamyšlení – tentokráte z poměrně politicky nenápadné, zato silně přelidněné Indie:

 

UFO útočí

Hlavní media tam totiž zaznamenala incident údajného útoku UFO na obyvatele Indie - městečko Sanalakedha.

Situace je popisována zhruba tak, že se nad určitým místem Indie objevovalo po delší dobu neznámé létající těleso trojúhelníkového tvaru, které se tiše a nehybně zavěsilo do nebeské klenby.

Protože se toto odehrávalo delší dobu a situace se opakovala několikráte za sebou, lidé v Indii ztratili trpělivost, přivolali policii a ta začala po neznámém tělese střílet.

Následovala však překvapivá odpověď v podobě modrého světelného paprsku, tr3b.jpgkterý z neznámého tělesa několikráte vyšlehl a vykryl tak kolem sebe bezpečný prostor.

 

Nikdo z osob nebyl zraněn, zato se objevuje hlášení o rozbité a poškozené střeše jednoho přilehlého domku - údajně propálená laserem.

 

Ti, kteří se trochu zabývají tajnými operacemi, jistě zaslechli výraz pro létající objekt trojúhelníkového tvaru TR3B Aurora, což je v podstatě back-engineeringovou technologií zrekonstruované vesmírné plavidlo využívající nestandardních forem zcela tichého pohonu i netradičního pohybu samotného. Zda se jednalo o UFO či právě o zmiňované TR3B můžeme opět pouze spekulovat.

 

Obdobné UFO bylo dokumentováno při svém letu z Ruska do Indie, z Anglie do Mexika i Chile, přičemž z veřejnosti uvolněných X-files Anglie uvádí, že se jim nepodařilo letící objekt dohnat ani našimi nejmodernejšími bojovými letouny.

Výše uváděné setkání z Indie se koncem roku 2010 dokonce opakovalo několikráte za sebou. Tento snímek je z Namada Valley - Indie:

 

Připomínám též informaci o zmizelém městečku ve vnitřní Číně – viz odkazy v začátku článku – které proběhlo v podstatě téměř shodným způsobem – modré oslňující světlo z nebes a vesnice byla během mžiku pryč.

 

Bitva o Los Angeles

Pokud si navíc dáme do souvislosti připravovaný snímek Battle of Los Angeles, který se natočil podle skutečné události, máme další zajímavou indicii.

Co se přesně stalo?

V ranních hodinách - 2:25, dne 25.února roku 1942 se objevilo nad jednímbattle-of-la.jpg z největších amerických měst Los Angeles obrovské neidentifikovatelné těleso kruhového tvaru, které ve vzduchu nehlučně viselo a pomalu se pohybovalo vpřed.

Toto těleso nejevilo jakékoliv známky agrese či násilí, nicméně tehdejší vojenské síly snad ze strachu, z horlivosti či ve snaze odhalit nepřítele bývalého studeného konfliktu, začaly na neznámé těleso pálit.

Vojáci tehdy stříleli doslova vším, co měli do ruce – letecké dělové granáty největšího kalibru nevyjímaje – a výsledek?

Cizí těleso se ani nehnulo a pomalu pokračovalo plynule ve svém pohybu stále vpřed, dokud se nerozhodlo nadobro odletět (obdoba sci-fi snímku „District 9“).

 

 

 

Další úvaha je ať již úmyslná či pouze souběžná informace o kontakty s UFO, která prosakuje ze serveru Wikileaks – údajně jsou k dispozici dostatečné informace o konkrétních projektech, které americká vláda s fenoménem UFO již dlouhá léta provozuje a rovněž jsou k dispozici solidní záznamy o tom, že tolik utajovaný pojem UFO rozhodně není blábol a nesmysl.

 

wernervonbraun.jpgPoslední úvahu k tomuto tématu připojím již několikráte zmiňovanou citaci známého konstruktéra vojenských i kosmických raket Wernera Von Brauna, který vždy říkával:

„Oni budou dělat cokoliv, aby vojenský aparát a jeho chod  zachovali a jejich úplně poslední karta bude útok ze strany UFO“.

Pro jistotu tuto myšlenku ještě jednou zopakuji:  Jejich poslední karta bude útok ze strany UFO.

Nyní již možná tušíme, kam vše směřuje - máme před sebou nejspíše tyto alternativy, pominu-li třetí, že se nestane vůbec nic: 

 

Dvě zásadní alternativy

 

První z nich je skutečné setkání se zástupci jiných civilizací, kteří se nám prozatím díky našemu ne-pochopení celku a ne-porozumění zákonům Jednoty a Kosmu raději vyhýbají a trpělivě čekají na náš vývoj – nejspíše skokový.

Prozatím nás rozhodně nemají důvod jakkoliv destruktivně ovlivňovat – ubližujeme totiž pouze „sami sobě“ - umístit zbraně do kosmu nám nepovolii, neboť pokud by chtěli, již by tak se svými technologiemi dávno učinili – více v tomto článku.

Je to naše  přímá šance k učení se, k vývoji, k postupu našeho poznání, pokud jako lidstvo ukážeme, že za to skutečně stojíme.

 

Druhá z nich je naopak setkání s fingovanou agresivní mimozemskou civilizací, která se na nás naoko „chystá zaútočit“ – viz hollywoodské snímky typu Den nezávislosti nebo Mars útočí.

To může být velmi prostým důvodem ke spuštění dalších závodů ve zbrojení a roztočení stále více skomírajících a drhnoucích koleček světové ekonomiky USA,mars-attacks.jpg Rusko, Čína – vojenský průmysl patří přitom společně s ropou a drogami k nejsilnějším a protékají skrze něj desítky a stovky miliard měnových jednotek každého státu ročně.

Protože se uměle vytvoří nepříliš jasná hrozba zvenčí, je logicky důvod urychleně začít uvolňovat finance na výzkum a začít kvapem zbrojit – každý stát planety je tímto prohlášením o hrozbě z hůry ihned v ohrožení.

Vztahy mezi východem a západem se postupně stabilizovaly, což vojenskému průmyslu rozhodně nepřeje, drobné konflikty v arabském světě či na Korejském poloostrově nejsou až tak finančně a strategicky zajímavé a toto je naopak jedna z neskutečných šancí, jak opět začít ve velkém kolečka zbrojení protáčet – více v tomto odkazu.

Pak bude mít bohužel pan Von Braun pravdu.

 

Naše volba = naše budoucnost

Záleží pouze na nás, kterou z předkládaných Pravd přijmeme za vlastní a zda se necháme do podobných her přežívajících sil násilné demagogie a hry o moc zavléci – stačí se podívat do našeho denního tisku.

Pravda je však jen jedna a důkazy se dají velice snadno nejen skrýt a utajit, ale zároveň účelově a s jasným záměrem vytvářet.

Pravda je jako perla z mořské hlubiny, musí se hledat...  long-nose.jpg

Pokud nám ji naopak někdo naporcovanou násilím strká pod nos, měli bychom se za něj alespoň chytit!

Buďme proto vnitřně ve svých myslích v přiměřením střehu a nenechme se ovlivnit tak lacinými a masově šířenými názory – nemusí být zdaleka takové, jak se hned na první pohled tváří (více v tomto odkazu).   

Mnoho moudrých bytostí a vyzrálých duší před érou naší současné existence již prohlásilo jistou větu, která zněla zhruba takto: Následujme hlas svého srdce.

Proto poslouchejme svá sdce a snažme se vnímat spíše než svými smysly, které se dají snadno ošálit, svým rizím Srdcem…

Nezbývá, než těmto moudrým myšlenkám dát zejména v naší pohnuté době změn za absolutní pravdu a sílu masového názoru skutečně ověřovat vlastním vnitřním poznáním – více v tomto zásadním odkazu.

 

Mnoho štěstí Aridan

 

____________________________

  

Související odkazy:

http://news.exopoliticsinstitute.org/index.php/archives/797

http://www.allnewsweb.com/page1199999462.php

http://www.associatedcontent.com/article/6145976/ufo_fires_laser_at_village_in_india_pg2.html?cat=15

http://www.associatedcontent.com/article/6161062/ufo_over_namada_valley_india_14th_december.html?cat=15

 

Komentáře

Přehled komentářů

Rozhovor s bývalým agentem tajných služeb Bobem Deanem o osudu lidské civilizace, tajných archívech a mimozemských bytostech

(Zenko.Idane, 14. 1. 2011 16:05)

http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/rozhovor-s-byvalym-agentem-tajnych-sluzeb-bobem-deanem

Připravme se na mimozemšťany

(Zenko.Idane, 12. 1. 2011 9:00)

můžou být špatní jako my, varují vědci , http://zpravy.idnes.cz/pripravme-se-na-mimozemstany-muzou-byt-spatni-jako-my-varuji-vedci-1fy-/zahranicni.asp?c=A110110_121331_zahranicni_stf , No tohle?

Re: Připravme se na mimozemšťany

(Aridan, 12. 1. 2011 20:51)

Milý Zenko,
zajímavé - jak vidím, najednou se některá media a jejich konkrétní reprezentanti mohou tak trochu přetrhnout - čím to asi bude?
Uchování vlivu a zachování moci nad názorem mas i za cenu menších ústupků?
Nejvýznačnější světová media jsou totiž vlastněna pouze pěti lidmi. Inu - uvidíme, čas pravdy přichází :-)
Díky Aridan

Pozorně sledujte

(Zenko.Idane, 9. 1. 2011 15:40)

jak to dělají ?? http://www.youtube.com/watch?v=3jUpPT0tIXU&feature=player_embedded

Ufo

(Zenko.Idane, 9. 1. 2011 1:01)

tak ve světě se to už rozjíždí ??? http://www.youtube.com/watch?v=NvW8-7EQU2A&feature=player_embedded#! , http://www.youtube.com/watch?v=42ZhWYQMf5U&feature=player_embedded#! , http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GtZ1eskR-2k#! Co myslíte ??

... Nebesa ...

(jitka, 5. 1. 2011 22:19)

... v tomto ohledu, kdyz vzhlízím do Nebes, tak hledám odpoved na otázku propojení Nebe prímo s niterným jádrem planety Zeme a vychazí mi Magnetismus a jakési zmeny - veda se vyzná ... to je má souvislost.

Battle : Los Angeles 2011 Movie Trailer 1 Version 2

(Zenko.Idane, 5. 1. 2011 16:38)

A něco z filmové tvorby. Jsem zvědavej? škoda že až na podzim. http://www.youtube.com/watch?v=SSmUfrnxn84

Zemětřesení a Ufo?

(Zenko.Idane, 5. 1. 2011 16:32)

Nedávná zvýšená aktivita UFO byla pozorována i ve městě Ripon v severním Yorkshiru, kde 3. 1. 2011 zaznamenali otřesy o síle 3,6 magnitudy, 6 km od epicentra západně od Riponu, v hloubce 6,4 km.

Lidé toto zemětřesení vnímali jen jako silnější chvění země, při kterém drnčela skla oken. Předtím bylo mnoho hlášení o pozorování UFO, která pocházela z nemetropolitního hrabství Cumbria a skutečně 22. prosince 2010 zde udeřilo zemětřesení o síle 3,6 magnitudy, v hloubce 14 km. Epicentrum bylo vzdálené 9 km. Díky bohu nepřineslo žádné materiální škody ani oběti na životech.

Aktivita UFO byla zaznamenána i v Chile, kde nakonec také udeřilo zemětřesení o síle 7,1 a také v Argentině o síle 7,0 magnitudy a v mnoha dalších městech a zemích, které nakonec také postihlo zemětřesení.

Je zvýšená aktivita UFO jen náhoda nebo je možné podle této aktivity předpovídat možná zemětřesení?

výzva

(MMM, 2. 1. 2011 21:47)

odkaz exopolitika.cz/news/zmente-svet-/

výzva

(MMM, 2. 1. 2011 21:46)

http://www.exopolitika.cz/news/zmente-svet-/

Naše budoucnost...

(Dagmar, 2. 1. 2011 20:13)

• To znamená, že když změníme své chování tak, abychom vytvářeli vysokovibrační energii, tzn. budeme zažívat více pocitů radosti, štěstí, extáze a nebudeme podléhat strachům (jsou uměle vytvářené a udržované společností) a naše myšlenky vyplynou z naší čisté podstaty, tzn. ze srdce, pak zároveň předejdeme manipulaci, protože to, co je zmanipulovatelné je naše ego přes mozek jako nástroj tvořící myšlenky. Pak budeme ohýbat fyzikální zákony pozitivním způsobem a tvořit tak nový vzorec reality.

Děkuji

(David -, 2. 1. 2011 19:17)

Aridane, opět Ti děkuji za opět zajímavý článek. Dlouho a nedočkavě jsem čekal na další článek, dočkal jsem se a opět jsem si přečetl něco zajímavého a smyslného. Děkuji.

nové zocelené ženy

(fohat, 2. 1. 2011 18:41)

takového kalibru se dostaly na pražský magistrát http://www.youtube.com/watch?v=9BZJhpiCsKg&feature=player_embedded

dík

(Hanka, 2. 1. 2011 18:25)

Dík Aridane..