Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO - Tsunami Japonsko - záhadný přelet 10.3.2011

15. 3. 2011

  Jsou stále s námi?

 

Po uveřejnění článku, který se zabývá bouřlivými událostmi v Japonsku, se bezprostředně objevilo několik  videí, která poukazují na jediné - že nejsme ani v těchto složitých chvílích sami a že máme své průvodce, kterým na nás záleží.

Máme své ochránce, kteří považují naší planetu za nedílnou součást celého Univerza a změny na ní samotné vnímají jako klíčové změny pro náš další vývoj i pro pozitivní dění všeho kolem...

 

Jak ONI sami tvrdí:  Je to naše planeta a naše rozhodnutí, jak se o ní budeme starat...

 

Uveřejněná videa ponechávám záměrně bez komentářů - vše záleží na nás a na našem svobodném rozhodnutí...

Jde o podvrh, helikoptéru, vojenské cvičení nebo naší skutečnou realitu???

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: Ještě taková drobnost

(Aridan, 16. 3. 2011 20:25)

Pro někoho bohužel stále ANO...
Aridan

lol

(Mathew, 16. 3. 2011 17:18)

Ufo or was superman too late :D:D

3 videa

(jitka, 16. 3. 2011 13:00)

http://stevebeckow.com/2011/03/ufo-sightings-japanese-tsunami/

Helikoptera

(illuminati, 15. 3. 2011 15:11)

Malý setěr:
http://www.youtube.com/watch?v=k4w27IczOTk
od času: 0:45 máte to vaše UFO. Netrvalo mi to ani 2 min hledání.

Re: Helikoptera

(illuminati, 15. 3. 2011 15:27)

A jestli někdo chce napatnout tvrzení, že to je helikoptéra s tím, že se máme podívat na jiná videa, tak s tím běžte taky do háje.
Např: http://www.youtube.com/watch?v=oC1qF4i-Cbw&NR=1
tady toho je víc, v názvu se píše: HD, jenže to není HD, ani zdaleka, je to rozmazané, jak potvora, taková je většina, protože skrývají pravdu. Na originálech by jste nejspíš viděli, co to skutečně je.
Nebo si myslíte, žeby v TV natočili takový materiál a kdyby zjistili, že to bylo skutečně něco záhadného, tak by to neodvysílali znovu?
Případně kdyby na tom skutečně něco bylo, tak to někdo v HD kvalitě někam nahraje a nerozmazává to.

Další možnost je, že na youtube se objevilo skutečně video v HD kvalitě zaznamenávající něco podivného (UFO), vlády by to chtěly ututlat, video stáhly a vypustily tyhle rozmazané videa do světa, aby si lidi dohledali sami, že to je fake, tím pádem by bylo vše zesměšněno.

Je na každém z vás, jakou teorii si vezmete blíž k srdci.

komentář

(Honza, 15. 3. 2011 10:29)

Pánové,kteří poukazují na helikoptéry ve videích, by měli pro větší objektivnost shlédnout i odkazy,které se otevřou vždy po shlédnutí např. prvního videa.Jsou zde i jiná videa,která se týkají současných dnů v Japonsku, a jedná se i o průkaznější záběry.

Re: komentář

(illuminati, 15. 3. 2011 15:08)

Tak sem dejte odkaz.
Ale videa, co jsou celá rozmazaná mě vůbec nezajímají, taky natočím ptáka při letu, rozmáznu to a dám na youtube, že to je UFO.

....

(Petan, 15. 3. 2011 12:25)

Nicmeně tohle helikoptera je a je v tom skoro jistě snaha lidi o senzaci ci sranda. Vsude jsou tato videa ve slušnem rozlišení, minimalně ve 480P, skutečných 480P, a ta jsou zdrojem i techto zde uvedených videí, ktere nekdo snadno stahne a zmanipuluje. Tohle první (nejen) je tak rozmazano, že i když je tam 480P, ve skutečosti j to tak odhadem 150 - 200P, fakt mazanice, proto to zpusobí co zpusobí. Proč by to nekdo jinak nez za ucelem manipulace delal? Doba techto mazanic je pryč. Na dalším taky nic nevidím, jen černou šmouhu, která muze být cokoliv. Např male letadlo nebo heli na vysilacku s kamerou, kamarad se ziví natáčením zaberů z male helikoptery s malou kamerou nebo fotakem, a to taky vypada jako ufo. dokonce se to tak i jmenuje :-) Moc rad bych aby tu byli mimozemstani, co nam pomahají pred temi smejdy za oponou, a bevylučuji to, ale tahle videa jsou rozhodne neprukazna, manipulativní a lidi odradí. Proto bych je tu na toto serveru, který ma "dobrého ducha" necekal, dost to snizuje autorovu hloubku... ci spiše jeji uveritelnost... Mejte se fajn...

Re: ....

(illuminati, 15. 3. 2011 13:09)

Plně souhlasím, že by se sem neměla dávat hned každá blbost. Na mimozemšťany veřím, ale je vážně trošku blbé sem dávat každé pitomější video z youtube.
Snižuje to autoritu těchto stránek.
Začíná se hodně podobat senzacechtivým stránkám, kde píšou většinou bludy, aby měli nějakou senzaci a proto jsem se jim zdaleka začal vyhýbat.
Taková videa bych sem dával až po pořádném ověření.

Je az smiesne

(Ivan, 15. 3. 2011 1:49)

comu ludia neuveria len koli rozmazanemu videu. Jasne že je to helikoptera, ved ju jasne vidno na tom videu od Petana