Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO - pozorování do 17.11.2010

18. 11. 2010

Nová pozorování UFO z průběhu prvních dvou týdnů měsíce listopadu

 

Ve veřejných mediích jsme se mohli dozvědět o výraznějších aktivitách UFO na severu Anglie, tento snímek pochází ze Scarborrough a nejpíše připomíná létající talíř. Sám však o této skutečnosti sice nejsem přesvědčen, ale jako alternativu to nevylučuji.

ufo-scarborrough-nov-10.jpg

Originál článku zde: http://www.metro.co.uk/weird/846607-north-of-england-emerges-as-ufo-hotspot#ixzz14oUQNUx1

 

 Další objekt byl spatřen též v Anglii, Sutton Coldfield, jeho velikost se srovnává s pěti násobnou velikostí běžného dopravního letadla. Toto se však pohybovalo naprosto tiše a neskutečně rychle. Bylo spatřeno též v Black Country a Birminghamu.

ufo-dorito2.jpg

Originál zde: http://www.expressandstar.com/news/2010/11/16/ufo-alert-has-the-dudley-dorito-returned/

 

Další informace pochází z Turecka, kde se objevilo podobné UFO, jako nedávná pyramida nad Moskvou - záběry jsou zajímavé zhruba od poloviny snímaného času, kde je struktura poměrně dobře zřetelná. Natočeno dne 5.11.2010

 

Poslední informace je o jasně modrém UFO z Centreville, Virginie, Vanta, které se suverénně producírovalo po obloze zhruba 10 minut, čímž dalo dostatek prostoru k záběrům pozorovatelů. Je přitom zajímavé, že neblikalo, neměnilo svou záři, prostě jasně modře svítilo. Náhle se zastavilo a vylétlo strmě vzhůru. Na snímku vidíme statický obraz, v odkazu níže nalezneme video.

ufo-vanta.jpg

http://www.myfoxdc.com/dpp/news/virginia/video-blue-colored-ufo-in-centreville-110410 

 

Každý z nás použije nejspíše vlastní úsudek a zdravý rozum, aby posoudil, co z toho všeho může být reálné, co je naopak dílem člověka a co zůstane zahaleno pod rouškou naprostého tajemství.

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ufo z Turecka

(Marek, 20. 11. 2010 9:44)

Tohle Ufo mi pripada tvarem takove jako vidaval a popisoval ten George Adamski uz v roce 1955-60.Takzvani Vesmirni lide nebo snad Venusani nebo Siriani?

UFO

(David -, 19. 11. 2010 7:25)

Pordle mě Ufo může být jakéhokoli tvaru, mi obyčejní smrtelníci ze Země nemůžeme vědět, jak to ty mimozemské entity postaví.

trojuhelníkové

(fohat, 18. 11. 2010 22:47)

Ufo jsou PRÝ pozemského puvodu....jinak kuk sem,velmi zajímavé http://orgo-net.blogspot.com/