Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO - plán odhalení na 13.října 2010 - souvislosti

13. 10. 2011

13. října - další souvislosti  (první vydání 8.10.2010)

 

V minulosti jsme na Jiných Stránkách mohli zaregistrovat tento článek:

http://www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo_-zjeveni_-buh-a-nabozenstvi-.html

 

Pokud bychom se zaměřili na sekci, která by nás měla v tuto chvíli zajímat především, je to přibližně polovina textu, kde se hovoří o městě Fatima a skrytém poselství zjevení panny Marie - konkrétně jejím děsivém třetím proroctví či třetím tajemství - bylo totiž dlouhá léta utajeno...

Jestlipak víme, jakou to má souvislost s námi diskutovaným datem?

Neskutečnou, neboť se zmiňovaným třem dětem (Lucia, Francisco, Jacinta) objevovala postava Panny Marie celkem šestkrát za sebou a to hádejte kdy?

 

Vždy 13.den v měsíci. Konkrétně od měsíce května roku 1917 až do:

number-13.jpg 

  13. října 1917

 

 

Překvapeni?

Zdaleka jsme neskončili - o tomto fenoménu se moc dobře ví a dokonce tvořil pro tento rok součást programu samotného papeže Benedikta - 83 let - natolik, že se na místo zjevení vydal osobně tento rok (2010) podívat. Termín návštěvy si nezvolil náhodně - bylo to v den prvého setkání - 13.května.  

Detaily si nalezneme například zde: http://www.earthtimes.org/articles/news/323038,pope-travels-to-portugal-for-four-day-visit.html

 

Samotné zjevení panny Marie - dle mého názoru jde o případ 3.druhu setkání s UFO - mělo následující průběh:

fatima-3-kids-b-and-w.jpgDětem se tehdy příliš nevěřilo, mají přeci dost velkou fantazii, a proto děti požádaly samotnou "pannu Marii", ať se všem zjeví veřejně a dokáže všem pochybovačníkům, že je Pravda na jejich straně.

Byli proto svoláni novináři, fotografové, vědci, věřící i naprostí odpůrci - ateisté - celkový počet bylo přes 70 tisíc lidí - rok 1917.

Shromáždění se vzhledem k velikosti davu proto konalo na prostorném poli - bylo to zrovna za silně deštivého počasí - doslova lijáku.  

Voda stékala všem po šatech, protože ne všichni měli deštníky a lidé byli nuceni šlapat v rozbahněném poli. 

 

V tom děti poručily davu: "Všichni na kolena, naše paní Marie přichází !"

Objevil se hustý černý mrak, z něhož měli lidé strach, neboť z něj vyšlehl blesk. Děti naopak řekly, at se nikdo blesků nebojí, ať všichni odloží deštníky, padnou na kolena a začnou se modlit za odpuštění svých hříchů.

Děti konstatovaly, že si jejich paní přeje, aby na její počest byla zbudována kaple a též na počest konce první světové války, která údajně přijde brzy - což se stalo... 

V tom děti vykřikly: "Podívejte se na Slunce !"

Načež se děšť mrknutím oka uklidnil a deštivé mraky se v kruhu rozestoupily. Objevilo se úžasně jasné Slunce pokryté duhovými barvami vodní mlhy. Náhle se vše začalo vyvíjet poměrně dramaticky. Slunce se totiž začalo jakoby rozhoupávat, až se začalo neskutečnou rychlostí blížit k naší planete Zemi a vypadalo to, že se s ní jistě každou chvíli srazí...

Dav klečel na kolenou, řval strachy a úzkostí - všichni v slzách svorně prosili o odpuštění svých hříchů. Když v tom se stal zázrak - Slunce se ve svém přibližování náhle zastavilo a vrátilo se v mžiku na svou původní pozici...

 

Zvláštní přitom bylo to, že lidé byli po tomto setkání nejen v naprosto suchých oděvech, ale dokonce bylo hlášeno několik zázračných uzdravení. Tento fenomén pozorovaného blížení Slunce k Zemi bylo vidět z oblasti téměř 1000 čtverečních kilometrů.

 

Je to šokující, překvapivé, nesmyslné?

A hlavně věděli jsme o tom vůbec?

Někteří snad, možná, velká skupina lidí se toto nikdy nedozví a proto se ani nemá příležitost nad tím zamyslet... Proto tento článek vznikl a byl připomenut i tento rok (2011).

Více detailů zde: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message899521/pg1

 

Máme zase o čem přemýšlet. Bez našeho vědomí se dějí věci, které dokonce ani nemáme vědět (papežova cesta a souvislosti s datem). Mají nás totiž udržet v iluzi, v jaké jsme nyní uzavřeni...

sun.jpgNevěřme dnes proto všemu, co vypadá, jak vypadá - jak vidíte i s naším vědomím či se Sluncem samotným, není až tak nemožné zacházet, jako s tenisovým míčkem.

Je snad Slunce kosmická loď, která se začala v hrozbě našeho zničení - s jediným účelem změnit sobecké myšlení nás samých - přibližovat? 

Jsme přeci bytosti Světla a Světlo k nám přichází v naší soustavě především ze Slunce. Jsou tam tedy naši úplně původní tvůrci? Jsou tam bytosti staré jako kosmos sám? Samotné bytosti Světla, které se v něm schovávají?

Ne, to jsme dnes již zašli příliš daleko, ale od zítřka již berme vše jako docela možné a neodmítejme nic jako hloupost...

Uvidíme, co nás čeká, nechme se překvapit,

 

Mnoho štěstí Aridan

 

zajímavé video: http://www.stream.cz/slavnedny/618301-13-rijen-den-kdy-tisice-lidi-videly-zazrak

 

Komentáře

Přehled komentářů

Viva, Las Vegas..

(fffffff, 9. 11. 2011 7:02)

Wivo.. Zrovna jsem se podíval, že jsou tu od vás i starší příspěvky..

Máte pravdu, že všude a ve všem je pravda:
Například celý seriál STARGATE je natočen, aby nám přiblížil některá fakta, či část pravdy v absurdním podání.

Například nalezená videokamera s páskou. - našla se.

Jak jste psali v nedávném článku.. Lodě na odvrácené straně měsíce.. Základny.. Vše bylo nalezeno, ale film Transformers 3 nám to měl předvést v absurdním podání.

Křišťálové lebky.. Mají nějákou moc. Sám jsem 2 viděl. - seriál STARGATE nám toto ukázal v absurdním podání.

Všechny pravdivé informace.. I to, co jste tu psal.. Veškeré přesně přepsané radiové komunikace byly přeházené a vše přidáno do filmů..

Ono nejde o to, že nám lžou, ale o to, že nám nemohou ukázat celou pravdu.
Tzv. "plán odhalení" má teprve přijít.

Určitě jste někde slyšeli, o čem endávno rozhodla světová vláda.. Byly 3 možnosti.. Vypíšu jen důležité..

1. Ihned se začne něco dělat s globálním oteplováním.
2. Odvrácení všech katastrof.
3. Světová elita se přestěhuje na Měsíc a Mars, kde zachová lidskou rasu..

Jako by jste nevěděli, že na Marsu již základny jsou.. Na Měsíci jsou jen povrchové, né moc dobře maskované.
Na Měsíci být podzemní základny být prostě nemohou.

Jde tu zkrátka jen o to, že většina informací o některých projektech je uvolněna na internet ještě před vydáním filmu, či dílu seriálu, kde bude vše popřeno.
Lidé pak nemohou nic dělat, protože režisér prohlásí, že unikly scénáře. A s tím už nikdo z nás nic nenadělá.

Re: Viva, Las Vegas..

(Aridan, 9. 11. 2011 15:03)

Díky za kometář,
myslím, že není mnoho co dodat - jen jste mi ještě připomněl film slavného Indiana Jonese a jeho 13 křišťálových lebek v pojetí UFO :-)
Aridan

Re: Re: Viva, Las Vegas..

(fffffff, 8. 2. 2012 7:29)

To není jediný film.
Ve Stargate byly také křišťálové lebky jako jakési předměty, které se položily na posvátná místa a umožnily vám tak skočit do jiné dimenze.
Bylo tam i vysvětlení.. Ten člově kskončil v blázinci..

No v podstatě je to je nseriál, který čerpá ze skutečných událostí a autoři spolupracují s armádou.

UFO se znovu objevilo nad Evropou

(Žoldán Šamšeli, 3. 1. 2012 0:28)

UFO se znovu objevilo nad Evropou! Podívejte se na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=FusnWC-vayU

můj pohled

(any, 31. 12. 2011 9:17)

Na podobných "zázracích" se mi nelíbí jedna jediná věc: člověk na ně nemá vliv; jsou mu "předloženy ke konzumaci" a ve své podstatě říkají "buď hodný a poslušný, hříšný člověče, protože podívej, jakou moc mají síly, které jsou mimo tvoje chápání!" Eticky vyspělá entita n. civilizace přece nehraje a nepotřebuje hrát žádné divadlo pro masy, natož je udržovat a posilovat ve vědomí nedostatečnosti (viz. "modlete se za odpuštění hříchů"). Není to stejné s mimozemšťany, lidmi, či jakoukoli jinou inteligencí? Tj. kdo chce moc, ukáže moc; kdo chce skutečně pomoci, pozvednout, přichází v tichu ukázat rovnost, která je mezi námi. To jen šok a úžas z toho, že za hranicemi Země existuje život, životní formy, které nám jsou neznámé způsobuje, že máme tendence dívat se na všechna E.T. jako na dárce dobra. Vůbec tomu tak nemusí být.

Re: Re: Re: podobné

(člověk, 26. 10. 2011 16:25)

Drazí lide, nic se neplánuje a budoucnost není pevně stanovena. Budoucnost se mění každou vteřinu. Měníte jí vy! Proto zapomeňte na kalendáře a žijte tady a teď, v přítomném okamžiku. Soustřeďte se na vlastní nitro, na otevření svého srdce. Je to tak jednoduché. Nic jiného nepotřebujete. K odhalení existence mimozemských civilizací dojde pouze tehdy když si toho všichni lidi planety Země budou přát.

Re: Re: Re: Re: podobné

(T, 24. 12. 2011 15:02)

PŘESNĚ TAK

Wivo..

(ffffffff, 5. 11. 2011 15:52)

Wivo, Wivo..

Já jsem slyšel tak pravděpodobnou předpověĎ na rok 2012, že se ničemu nemusím divit..
Vše podložené důkazy a fakty..

Já vám řeknu jen toto: " Přijedu v sobotu znamená "přijedu v sobotu" "

tak

(wivo, 18. 10. 2010 11:41)

si zas a znovu říkám, jestli vůbec má cenu tratit čas varováním před mediální idiocií, neboť jak vidím
je to marný, je to marný, je to marný...

Z pozorování chování jasně vyplývá, že lidi maj radši klam než pravdu. Klam je mnohem atraktivnější než odhalená pravda. Lze ho neustále přetvářet a upravovat téměř do nekonečna. Ale co je hlavní, může o něm debatovat i idiot aniž by se bál, že bude jeho podstata odhalena - což by se u obecně známých věcí dříve či později projevilo.

Bohužel jsem si jistý, že pokud se lidé nechají ovládat médii a ztratí tak zdravý úsudek (zatím tomu vše nasvědčuje), stanou se z lidí mediálně debilní ovečky - sežerou všechno co se jim předhodí a nepřemýšlí nad tím.

Kdo si myslí, že nastávající změny budou probíhat pouze směrem k lepšímu, ten zřejmě trpí duchovním šedým zákalem neboť nevidí ostatní možné alternativy budoucí reality, které nejsou tak příjemné jako ta mediálně nejprezentovanější.
Pokud lidstvo včas nezmění svou intelektuální potravu, máme se na co těšit.

Naposledy upozorňuju: Lidi, nebuďte mediálně debilní a neblbněte..Změňte své intelektuální návyky dokud je čas. Že je pozdě nepoznáte, veškerý klam se bude jevit jako jasná pravda.
Zároveň naposledy říkám: články na internetu mějte jen jako inspiraci pro hlubší studium - nikdy z nich nedělejte bernou minci.

Re: tak

(novic, 18. 10. 2010 12:38)

zdravím,
souhlasím s tím, že život na této planetě je jeden velký BRAINWASH. Na jednu stranu totálně marný boj, na druhou stranu jak jinak se v současné době podělit s nějakým zážitkem než přes NET. Většina videí a příběhů jsou jistě hodné kategorie FAKE, ale všechny ??? osobně se domnívám, že je nutné studovat co nejvíce sám sebe a teprve když poznám tak dám vědět. Je škoda, že na netu je těch hovadin tolik, že pro ty skutečné již prakticky není místo. Osobně se v tom taky zmítám sem tam, kdybych měl věřit svým snům ohledně UFO tak si du dát panáka a balím to :-), ale vím já jestli je to tím, že se o toto téma tolik zajímám nebo je to tím, že se snažím pochopit jinou energii a pohled na život než jak nám vtloukali na školách. No a jelikož to nevím tak přeci nebudu šířit domněnky a raději budu dál studovat, třeba někam dojdu.........

Re: Re: tak

(wivo, 18. 10. 2010 13:16)

Aby nedošlo k nedorozumění: v žádném případě nejsou všechny informace na internetu FAKE.
Jde pouze o to, že bez hlubších znalostí nemůže průměrný čtenář internetových článků spolehlivě určit zda-li se o FAKE jedná či nikoliv. A tak se stává klam pravdou...


Jinak určitě souhlasím s postupem studia od svého já a mlčeti zlato, už jen z prostého důvodu - když někdo vypustí dezinformaci i třeba nevědomě (neboť se o klamu domnívá že je pravdou), stejně za to ponese následky. A o tolik víc, o kolik víc lidí tím zblbne (přesněji o kolik víc lidí se díky tomu odchýlí od základní životní linie).
I v tomto případě platí, že nevědomost neomlouvá.

Proto říkám, mít články jako inspiraci k hlubšímu studiu (spousta lidí má určité tušení, ale neví jakým směrem se ubrat), ale nikdy z nich nedělat dogma...

Re: Re: Re: tak

(Mike, 28. 10. 2011 13:16)

Prosím tě, wivo, mohl by jsi se spíše držet svého - "studia od svého já a mlčeti zlato"?! Protože se tady chováš, jako bys všechno znal a všemu rozuměl, přitom jsi největší kopírák webovejch stránek, jakýho jsem kdy viděl .)

Hodně štěstí se sebezlepšováním, ty odsuzovači záludná :)

Re: Re: Re: Re: tak

(wivo, 31. 10. 2011 8:16)

tak to je vtipný... Po roce komentář :-))))

díky
ty si fakt Brzoň :-))))

Planeta X

(David -, 7. 10. 2010 20:34)

Je možné, že tím blížícím se sluncem mysleli Nibiru ??

Nemůžu se dočkat datumu "zjevení" sem plný očekávání co se stane a jak to dopadne na lidstvo ...

P.S: Děkuji Ti Aridane za další skvělý článek :)

Re: Planeta X

(Aridan, 7. 10. 2010 20:36)

Ahoj Davide,
to by nebylo možné - byla to okamžitá projekce...
Nibiru bych v tomto případě skutečně vypustil, ale mohu se mýlit...
Aridan

Re: Re: Planeta X

(David -, 7. 10. 2010 21:16)

Už jsem se nad tím trochu zamyslel a dal si vše dohromady. Nibiru to určitě nebude.

Díky za pohotovou odpověď :)

...

(Groger, 28. 10. 2011 15:43)

Kdo se chce dozvedet víc o navstevach ufo na zemi at se podiva na dokumentární sérii ANCIENT ALIENS. Jinak pekny clanek, tyhle stranky mam rad. Světové velmoci nám ufo tají a snaží se to zamaskovat seriály a filmy, ale my přece nejsme tak blbí aby jsme uvěřili tomu že nás emzáci nesledují, nevim v jakem vztahu jsou s naší planetou, ale kontakt s veřejností je blízko! Ale co... lidem to je stejně jedno, vidí na internetu video s mimozemstanem v pralese a zasmějou se jak si s tim nekdo pohral (ano, tohle byl fake) takže se tu můžou emzáci volne procházet s fotit se s turisty beztoho aby nekdo uveril že to jsou emzáci. (Neříkám že emzaci čekali 5 tisíc let než vynaleznem photoshop, ale diky televizi a lidske debilitě malokdo nane věří.)

podobné

(wivo, 16. 10. 2010 20:15)

případy halucinací a následné probuzení s částečnou amnézií jsou typické pro intoxikaci durmanem..

:-)))

Re: podobné

(Aridan, 16. 10. 2010 20:40)

Milý Wivo,
Vy jste prostě nepolepšitelné "číslo" :-)
Aridan

Re: podobné

(Žoldán Šamšeli, 17. 10. 2010 22:56)

Durman je pokud vim droga a drogy jsou u nas zakazane. Tudiz ne, nebyl jsem pod vlivem durmanu. Ale hulim jak pica.