Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO - plán odhalení na 13.října 2010 - souvislosti

13. 10. 2011

13. října - další souvislosti  (první vydání 8.10.2010)

 

V minulosti jsme na Jiných Stránkách mohli zaregistrovat tento článek:

http://www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo_-zjeveni_-buh-a-nabozenstvi-.html

 

Pokud bychom se zaměřili na sekci, která by nás měla v tuto chvíli zajímat především, je to přibližně polovina textu, kde se hovoří o městě Fatima a skrytém poselství zjevení panny Marie - konkrétně jejím děsivém třetím proroctví či třetím tajemství - bylo totiž dlouhá léta utajeno...

Jestlipak víme, jakou to má souvislost s námi diskutovaným datem?

Neskutečnou, neboť se zmiňovaným třem dětem (Lucia, Francisco, Jacinta) objevovala postava Panny Marie celkem šestkrát za sebou a to hádejte kdy?

 

Vždy 13.den v měsíci. Konkrétně od měsíce května roku 1917 až do:

number-13.jpg 

  13. října 1917

 

 

Překvapeni?

Zdaleka jsme neskončili - o tomto fenoménu se moc dobře ví a dokonce tvořil pro tento rok součást programu samotného papeže Benedikta - 83 let - natolik, že se na místo zjevení vydal osobně tento rok (2010) podívat. Termín návštěvy si nezvolil náhodně - bylo to v den prvého setkání - 13.května.  

Detaily si nalezneme například zde: http://www.earthtimes.org/articles/news/323038,pope-travels-to-portugal-for-four-day-visit.html

 

Samotné zjevení panny Marie - dle mého názoru jde o případ 3.druhu setkání s UFO - mělo následující průběh:

fatima-3-kids-b-and-w.jpgDětem se tehdy příliš nevěřilo, mají přeci dost velkou fantazii, a proto děti požádaly samotnou "pannu Marii", ať se všem zjeví veřejně a dokáže všem pochybovačníkům, že je Pravda na jejich straně.

Byli proto svoláni novináři, fotografové, vědci, věřící i naprostí odpůrci - ateisté - celkový počet bylo přes 70 tisíc lidí - rok 1917.

Shromáždění se vzhledem k velikosti davu proto konalo na prostorném poli - bylo to zrovna za silně deštivého počasí - doslova lijáku.  

Voda stékala všem po šatech, protože ne všichni měli deštníky a lidé byli nuceni šlapat v rozbahněném poli. 

 

V tom děti poručily davu: "Všichni na kolena, naše paní Marie přichází !"

Objevil se hustý černý mrak, z něhož měli lidé strach, neboť z něj vyšlehl blesk. Děti naopak řekly, at se nikdo blesků nebojí, ať všichni odloží deštníky, padnou na kolena a začnou se modlit za odpuštění svých hříchů.

Děti konstatovaly, že si jejich paní přeje, aby na její počest byla zbudována kaple a též na počest konce první světové války, která údajně přijde brzy - což se stalo... 

V tom děti vykřikly: "Podívejte se na Slunce !"

Načež se děšť mrknutím oka uklidnil a deštivé mraky se v kruhu rozestoupily. Objevilo se úžasně jasné Slunce pokryté duhovými barvami vodní mlhy. Náhle se vše začalo vyvíjet poměrně dramaticky. Slunce se totiž začalo jakoby rozhoupávat, až se začalo neskutečnou rychlostí blížit k naší planete Zemi a vypadalo to, že se s ní jistě každou chvíli srazí...

Dav klečel na kolenou, řval strachy a úzkostí - všichni v slzách svorně prosili o odpuštění svých hříchů. Když v tom se stal zázrak - Slunce se ve svém přibližování náhle zastavilo a vrátilo se v mžiku na svou původní pozici...

 

Zvláštní přitom bylo to, že lidé byli po tomto setkání nejen v naprosto suchých oděvech, ale dokonce bylo hlášeno několik zázračných uzdravení. Tento fenomén pozorovaného blížení Slunce k Zemi bylo vidět z oblasti téměř 1000 čtverečních kilometrů.

 

Je to šokující, překvapivé, nesmyslné?

A hlavně věděli jsme o tom vůbec?

Někteří snad, možná, velká skupina lidí se toto nikdy nedozví a proto se ani nemá příležitost nad tím zamyslet... Proto tento článek vznikl a byl připomenut i tento rok (2011).

Více detailů zde: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message899521/pg1

 

Máme zase o čem přemýšlet. Bez našeho vědomí se dějí věci, které dokonce ani nemáme vědět (papežova cesta a souvislosti s datem). Mají nás totiž udržet v iluzi, v jaké jsme nyní uzavřeni...

sun.jpgNevěřme dnes proto všemu, co vypadá, jak vypadá - jak vidíte i s naším vědomím či se Sluncem samotným, není až tak nemožné zacházet, jako s tenisovým míčkem.

Je snad Slunce kosmická loď, která se začala v hrozbě našeho zničení - s jediným účelem změnit sobecké myšlení nás samých - přibližovat? 

Jsme přeci bytosti Světla a Světlo k nám přichází v naší soustavě především ze Slunce. Jsou tam tedy naši úplně původní tvůrci? Jsou tam bytosti staré jako kosmos sám? Samotné bytosti Světla, které se v něm schovávají?

Ne, to jsme dnes již zašli příliš daleko, ale od zítřka již berme vše jako docela možné a neodmítejme nic jako hloupost...

Uvidíme, co nás čeká, nechme se překvapit,

 

Mnoho štěstí Aridan

 

zajímavé video: http://www.stream.cz/slavnedny/618301-13-rijen-den-kdy-tisice-lidi-videly-zazrak

 

Komentáře

Přehled komentářů

ufo

(zapraskanec, 12. 10. 2010 21:54)

V pondelok 11.10.2010 rano o 6:13 cestou do prace v Trencine som si vsimol na oblohe dost jasnu hviezdu. Prkvapilo ma, ked sa zrazu pohla. Dost rychlo sa pomybovala smerom na severo vychod. Lietadlo to nemohlo byt, svetlo svietilo nepretrzite, neblikalo a bolo na lietadlo az prilis jasne. Cinsky balon to tiez nebol, ten by neletel tak rychlo a priamo a v bezvetri.

ufo

(sdascalie, 12. 10. 2010 16:20)

před 3dnama se mi zdál divný sen že sem byla venku a viděla sem dvě oranžové světýlka které se vznáší nad zemí jak sem řekla že je to ufo zmizelo to....sen a skutečnost.ve skutečnosti sem viděla talíř nebylo to jen jedno světýlko ale celej talíř do detailů viděla sem jeho konstrukci k tomu rotoval myslím si že ufo existuje věřím na něj stoprocentně a zítra půjdu ven koukat na oblohu...!!

Více informací :-)

(Martin, 10. 10. 2010 23:45)

Ahoj všem,
kompletní článek o 13tém říjnu, tj. tato středa mi od začátku připadal jako blábol. Ovšem poslední tři dni se mi z ničehonic začalo zdát o tom, že večer vyjdu z obýváku a na nebi vidím zvláštní červená světla, jakoby kvádry, pak se vrátím a všude v tv speciální vysílání o ufo! Už třikrát po sobě se mi tento sen zdál - a to se mi stalo poprvé. Trošku mě to rozhodilo, jelikož jsem z toho snu neměl vůbec dobrý pocit - ikdyž si sám z hloubi srdce přeji, aby k tomu došlo, avšak vše dopadlo jedině pozitivně pro obě strany :) Začal jsem se o to více zajímat a zjistil jsem, že pan Fulham dává první možnost odhalení 13.10.10, a také (spíše nebo) 13.12.10 . Každopádně by to prý mělo být jistojistě tento rok, tak jsem tedy zvědav. Každopádně moc nevěřím variantě, že by USA projektovali ufo na oblohu.. Mj. jsem se také dočetl něco o tom, že se tato informace už dříve dostala do Ruska a bylo tam, a prý snad i je kvůli tomu docela halo :). Ke konci Ti Adriane chci říci, že píšeš vážně skvělé ,,články" ;-) Je z toho všeho cítit, že to máš srovnané na těch správných místech! :)

Re: Více informací :-)

(Aridan, 11. 10. 2010 21:01)

Milý Martine,
díky za doplňující informace, pokud bys zvěděl cokoliv zásadního, klidně připiš - sám nestíhám vše :-)
Jsem zároveň upřímně rád, že články a jejich obsah nejsou až tak zbytečné...tedy alespoň pro někoho :-)
Nebudu raději psát, jaké jsem měl před zhruba třemi lety sny, než jsem pochopil, že to byla příprava pro to, co mělo přijít. Nic není náhoda a jsme v těch nejlepších rukou - je to však naše volba, zda si připustíme něco jiného, než vnímáme svými smysly...
Krásné sny Aridan :-)

:))

(Martin, 10. 10. 2010 23:46)

Aridane :-)) promiň za malé nedopatření

Re: :))

(Aridan, 11. 10. 2010 20:55)

:-)
...to je maličkost, mohu mít tisíce jmen, na nich vůbec nezáleží...
Aridan

WTF

(Mathew, 9. 10. 2010 16:56)

NONAME: to sem moc nepobral co si tu napsal ale LOL :D:D imlanty má většina mimozemšťanů ale neví otom :D:D to si mě rozesmál teda

info

(NONAME, 8. 10. 2010 22:22)

Ufo je mezi nami na Zemi. Mimozemstani se nelisi vzhledem od pozemstanu. Deti ve Fatime mely cipy v ocich, tedy implanty v tele, ktere slouzi k observaci deni na Zemi mimozemskymi civilizacemi. Jsou implantovany jen silnym telum. Proto ty dve deti s te trojky umrely, protoze jejich tela neprijali cizi implant.Holografie pak umozni promitani ruznych obrazu potrebnych pro dane "zjeveni" . Prekaz slov je odebiran telepaticky. Tam, kde bylo hodne lidi je vyuzivan ten nejdokonalejsi iluzionista, ktery umel vytvorit vsechny ty iluze kolem slunce. V prekazech byli lide informovani o hrozicich nebezpecich valky, ktere i tak pozdeji byla. Implanty ma vetsina mimozemstanu, ale vetsinou o tom nevedi.

ufo

(Honza, 8. 10. 2010 21:47)

myslím že v kosmických lodích může být i Marie nebo Ježíš i bez svatozáře tato setkání popisuje Adamský nebo v knize Andělé v kosmických lodích,Bůh jako dědeček to myslím že ne, můžeme ho pojmenovat jak chceme , třeba Zákon jak říká Budha,ale hlavně , že je v každém z nás at mu věříme nebo ne.

Fatima

(Jarek, 8. 10. 2010 9:31)

Žádná odpověď není konečná i když se tak někdy jeví.
Většina odpovědí se stává dogmatem v daném čase a prostoru a nakonec stejně postupem času zjistíme,že
to múže být všechno jinak. :-))))))) Lidská představivost nemá hranice.

Re: Fatima

(Aridan, 8. 10. 2010 21:36)

Milý Jarku,
nečtete mi náhodou na dálku myšlenky? :-)

http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/iluze-ma-sva-omezeni--fantazie-nikoliv.html

Aridan

to by mě

(wivo, 8. 10. 2010 8:34)

zajímalo, co budete dělat až se 13. října nic nestane - A o tom jsem přesvědčen..Schválně kolik lidí se bude od svých původních názorů distancovat.

Vyjádřil bych to úplně stejně jako to napsal Gobseck v úvodu.
Jinak prostudujte si k čemu lidstvo inklinuje vždy po vstupu do nového století - třeba vám to napoví co se stane...

Re: to by mě

(Aridan, 8. 10. 2010 21:32)

Milý Wivo,
to je na každém z nás, osobně budu pokračovat tam, kde jsem 12. října skončil :-)
Protože však toto téma začíná být stále častější a probouzí se stále více lidí, může pomoci i pouhá diskuse na témata, která nás dříve držela v područí Systému. Nyní o tomto píši článek.
Nespoléhám v žádném případě na to, že příjde záchrana z oblak, musíme si dle všeho pomoci sami vlastními prostředky a o tom to celé nejspíše bude - uvědomit si tuto realitu, nikoliv žít tu, ve které jsme zámšrně drženi v zajetí.
Aridan

Svätý

(Lusyen, 8. 10. 2010 12:17)

Aridan v článku ste sa zamerali na spojitosť medzi zjavením panny Márie a UFO...aj keď si myslím že kopec pozorovaní údajných svätých by sme mohli s touto problematikou spojiť (ved prečo by sme mali myslieť že základ nášho náboženstva je pravý a len ostatné su iného pôvodu) považujem tieto oblasti sa odlišné....aj keď na druhej strane hľadať Božstvo v diaľavách vesmíru je správne...bol som vychovaný vo viere no ako vzdelaný človek viem, že Pán nie je deduško sediaci na obláčiku...ale ako by ste vysvetlili vyššie formy bytia ľudom pred tisíckami či stovkami rokov?...ved ani dnes vo svete techonógií iba mizivé percento ľudí pripúšťa možnosť že inteligencia nie je len doménou hmoty založenej na organických prvkoch ale inteligencia môže byť aj vo forme nejakého druhu energie..možno raz naše poznatky kvantovej fyziky a iných oborov vedy dokážu jestvovanie boha..nie však ako spomínaného deduška na obláčiku, ale ako najvyšiu formu energie a inteligencie niekde na úplne inom levely ako si smrteľníci jestvujúci v tretej dimenzií limitovanej karteziánskou priestorovou súradnicovou sústavou (x,y,z a čas) vôbec dokážu predstaviť....civilizácie používajúce UFO ako kozmické lode nech sú technicky akokoľvek pred nami sú v porovnaní s duchovnými bytosťami na smiešnej úrovni...zastávam názor že inteligentné fotmy života sa najprv snažia rásť technologicky a až neskôr ked sú naozaj vyspelé zveľadujú svoju duchovnú stránku...pretože fyzikálne zákony nepustia...všetky majú svoje hranice...a preto tie najvyspelejšie cicilizácie môžu napredovať iba duchovným rozvojom a povznsením..a to je podľa mňa osvietenie ktoré hlása mnoho náboženstiev..oslobodenie sa od hmotného a prechod na vyšší level....tam kde sú staršie a vyspelejšie inteligencie ktoré si cestu po ktorej ľudstvo teraz kráča už dávno prešli.....

Re: Svätý

(jarin, 8. 10. 2010 15:43)

nechci polemizovat o deduškovi, ale dovolím si něco jiného, jak to vidím ze svého pohledu. Pokud přijmeme teorii o různých vibračních úrovních = levelech = xrozměrných prostorech, pak určitě existuje minimálně možnost přecházet z úrovní vyšších do nižších (naopak je to pravděpodobně značně obtížnější a asi i o hodně vzácnější). Proto lze nahodit teorii, že pokud existuje život na vyšších levelech, možný kontakt do levelů nižších (abychom ho mohli zaregistrovat)musí proběhnout transformace do hmoty - my jsme schopni vnímat pouze 3D+t - abychom si to vnašem mozku vůbec zpracovali. Naše vnímání reality prostě neumí "návštěvu z vyšší vibrace" jinak vnímat. Určitě jako existuje řada bytostí "před" člověkem, tak bude i řada bytostí "po člověku". Kvantová fyzika - její paradoxy - nám dnes říká, že čas není, že vše je a my touto bezčasovou realitou pouze procházíme a protože nemáme schopnost vnímat jinak než jen v časovém rozložení - posloupnosti, tak čas pro nás je nutně potřebný. Zkusme vysvětlit opici, jak umocníme zlomek na druhou. Mimozemské civilizace jsou určitě různých kvalit a úrovní a kdo z nás přesně ví, která je na vyšší technologické úrovni a která na vyšší duchovní úrovni? Nemáme měřítko, takže bych určitě nezatracoval nikoho, žádné "UFOny" a soustředil se na to, co jediné pro nás může být posunem vpřed - měnit sebe k lepšímu, každý jak to nejlépe umíme. To jediné může i bez zásahu zvnějšku pozvednout naši vibraci, transformaci, či jak to chceme nazvat, jiná cesta asi není. A neznamená to, že okamžitě přejde celá planeta na tuto úroveň, je to postupný vývoj.

ONI

(jitka, 7. 10. 2010 23:50)

... dnes jsem delala dulezitou meditaci propojení energi JÁ/ZEME, príprava na Globálni medici 10-10-10. Kontrolní kód k textu byl muj rok a mesíc narození + 30. Padla Dohoda...
... podobnosti "náhodné" se mi dejí dlouho. Ríkám tomu dialog, kterému verím ...

Něco se děje, ale zas tak bych neplašil

(Gobseck, 7. 10. 2010 21:49)

Podobný úkazy se v minulosti staly už několikrát, vypadá to že to má souvislost s koncem cyklů a určitou změnou vědomí lidstva. Velmi pěkně to je popsáno zde: http://zerooospace.blogspot.com/2010/02/apokalypsa-i.html jen malá ukázka: Basel, Švýcarsko 1566
Nad městem byly pozorovány temné koule. Objevily se při východu Slunce. Mnoho jich zčervenalo a vzplálo, nakonec zmizely.

Ufo nad Norimberkem
4. dubna 1561 vidělo mnoho mužů a žen nad Norimberkem znepokojující představení. Po nebi se pohybovaly různé objekty, velké koule a rudé kříže. A všechny tyto nebeské objekty spolu začaly bojovat.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4