Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO – plán odhalení 13. října 2010 – mějte se na pozoru

21. 9. 2010

Nevěřte všemu, co se před námi objevuje, věřte svému instinktu a Srdci…

 

Související články zde: http://www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo---plan-odhaleni-na-13.rijna-2010---souvislosti.html

další zde: http://www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo---dalsi-vyvoj-udalosti---aridanovy-uvahy.html

 

Svět se mění a my se musíme měnit s ním, jinak se žít bohužel nedá.

Protože se věci dějí jak na běžícím pásu a je obtížné rozeznat případy, kdy se jedná o provokaci a kdy jde o pozitivní věc, vznikl tento článek.

Dne 13. září 2010 se na Yahoo News a dalších serverech (viz odkazy níže) Obrazekobjevuje článek, který nás informuje o predikované skutečnosti, že se má přesně za měsíc udát masové objevení UFO, kdy jednotlivé kosmické lodi budou hodiny viset nad každým významnějším městem celého Světa. (srovnejte scénář filmu District 9  nebo  Den nezávislosti, které nás na totéž pomalu připravují).

Aby tato informace nabyla vyšší vážnosti, objevuje se tvrzení, že knihu „Challenges of Change“, která toto popisuje a dokumentuje, vydává Stanley A. Fulham, což je bývalý pracovník vzdušných sil, Air Force, NORAD - North American Air Defense, nyní v důchodu.

V přiloženém videu (odkaz níže) se dozvídáme, že v tuto chvíli je na planetě Zemi v ovzduší něco kolem 9% oxidu uhličitého a jeho hranice se každoročně zvyšuje přibližně o další procento – není to přímo naznačeno, ale v podtextu je cítit dovětek, že nejspíše činností člověka samotného.

Přičemž hranice 22% CO2 v ovzduší, je údajně pro naše přežití kritická a nejsme ji schopni bez cizí intervence zvenčí řešit. Podle Fulhama existují stovky civilizací a planet, které prošly podobným procesem postupné sebedestrukce, přičemž my jsme na ní rovněž…

To je totiž údajným důvodem masového objevení UFO, jejichž lodě nás mají touto nenásilnou cestou donutit k přijetí jejich existence, (více zde: www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/obama_-medvedev-a-ufo ) aby nám do budoucna poskytly rozvinuté technologie, jež by mohly od roku 2015 - možná dříve, obrátit trend navyšování oxidu uhličitého v naší atmosféře.

Autor ve své 352 stránkové knize dále popisuje svou osobní zkušenost v oblasti UFO, stejně tak svého služebně staršího kolegy, který mu poskytl informace z oblasti utajování UFO, které nebyly nikdy předány veřejnosti.

Další oblast, kterou Fulham zmiňuje, je oblast kolapsu finančního a politického systému, drastické změny na planetě, mezinárodní terorismus a krize životního prostředí.

 

 

 

 

 

Znovu podtrhuji, že termín zvolený na masivní objevení UFO je určen na 13. října 2010 – souběžně s datem vydání knihy do distribuce.

 

  

Přestože jsem člověk otevřený jakékoliv myšlence, i té sebedivočejší, na tomto tvrzení se mi mnohé líbí, na mnohé dokonce s nadějí čekám a zároveň mi zde mnohé nesedí.

 

Jako první moment vnímám tyto aktivity jako masivní reklamu na populární téma, kterým je odhalení mimozemských entit samotných. Toto prohlášení přichází přesně v době zahájení prodeje knihy „Challenges of Change“, která se díky dřívějšímu masovému utajování informací a tím vyvolanému nákupnímu šílenství očekává být velmi brzo vyprodaná.

Jako druhý aspekt vnímám provokativní podtext činnosti NWO (New World Order), neboť pan Fulham byl již s jejími aktivitami v minulosti několikrát úspěšně spojován.

Z této prosté úvahy se objevuje velmi logické „Systémové“ vyústění – neboli jasný úmysl. Jaký úmysl může mít NWO vůči běžným lidem? (Připomínám, Obrazekže NWO není doménou pouze USA, naopak se velice úspěšně přes veškeré Lisabonské a podobně nenápadné smlouvy postupně dostává k moci i v ostatních zemích).

Asi nás nepřekvapí, že je primární snahou vládnoucí třídy nalézat rozdílné cesty, jak dostat ze Systému více peněz, poplatků, daní, jak zvýšit již tak vysokou hladinu strachu a stresu na masy lidí.

Stačí málo, začít sledovat hladinu oxidu uhličitého v naší atmosféře, která je dnes již dokonce velice dobrým světovým businessem – prozatím pro státy a průmyslovou výrobu, nikoliv pro obyvatele a lidi samotné.

V článku, který se fungováním Systému zabývá, se přehledně dozvídáme o skrytých a ne zcela zřejmých vazbách, které mnoho lidí nemá bohužel šanci rozkrýt ani za celý svůj život. Detaily můžeme nalézt zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/svoboda-jako-dan-Sytemu-za-luxus

Pokud je tedy záležitost objevení UFO predikována či dokonce plánována na 13. října 2010 takto dopředu, nejsem si jist, zda půjde o skutečné UFO samotné. Dnešní moderní technologie 3D zvukových a obrazových projekcí, jsou schopny vytvořit takovou iluzi UFO, že se můžeme začít divit, jakou paniku a strach lidí tyto projekce mohou vyvolat.

Co se logicky začne očekávat?

Správně, účinná pomoc státu a okamžité zjednání pořádku, třeba i vojenskou silou. A to je bod, ze kterého mám skutečně vážný respekt, protože se dá velice obtížně v masovém měřítku ovlivnit. A to NWO moc dobře rovněž ví.

Lidé na jednu stranu záležitost UFO vůbec nezajímá, protože je to nesmysl a fantazie poblázněných scifi pisálků, ale v případě osobního setkání nad vlastním domem či městem, i když je to projektované setkání, se náš systém víry okamžitě obrací úplně jinam a fantazie v kombinaci se strachem udělá své…

 

Co dělat?

Pokud by se komukoliv z nás stalo to, že se podobného setkání budeme účastnit, z celého Srdce prosím, zůstaňte v klidu, nesnažte se jakkoliv bránit či útočit, pozorujte a vyčkejte, co se bude dále dít.

Díky technologiím, které vyšší či obecně jiné civilizace mají, by se vůbec nemusely obtěžovat cestováním na naší planetu osobně či vysílat své Avatary, aby nás zničily – pokud by opravdu chtěly, lze to řešit velice jednoduše přes ovlivnění aktivity našeho Slunce.

Nenechme se vyprovokovat k unáhlenému rozhodnutí a špatné volbě díky svému strachu či předsudkům z neznalosti. Nemusí se totiž stát vůbec nic, stejně jako to, že se 13. října objeví reálné důkazy, že oprObrazekavdu nejsme ve vesmíru sami a že nám jen někdo něco nechtěl celé dlouhé roky záměrně říci.

To je totiž dalším důkazem neskonalé trpělivosti UFO a ctění dohod, které se zástupci světových vlád dlouhá léta dodržují. Nevměšují se (kromě předem dohodnutých počtů únosů ke studijním účelům) do naší lokální pozemské odpovědnosti a zasáhnou pouze v případě, že ohrozíme planetární či galaktický systém jako takový.

Naslouchejte hlas svého srdce a svou intuici, všechny naše smysly se totiž dají velmi lehce ošálit a tím naše rozhodnutí strašlivě manipulovat. Viz citát zde: www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/neverte-tomu_-co-vidite-a-slysite_-ale-tomu_-co-citite-srdcem

  

Mnoho štěstí Aridan

 

Velmi zásadní související informace zde: http://www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo-----pral-bych-si-je-pokrtit-----rika-papezuv-astronom.html

Další související článek o nově objevených objektech poblíž Pluta zde:  www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/giganticke-kosmicke-lode-smeruji-k-zemi_

_____________________

Originální zdroj zde:

http://news.yahoo.com/s/prweb/20100914/bs_prweb/prweb4491804

http://www.prweb.com/releases/2010/09/prweb4491804.htm

http://sites.google.com/site/challengesofchange

video zde: http://www.youtube.com/watch?v=yg9mTFbCBBM 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přehled komentářů

zeta-reticuli

(zeta-reticuli , 4. 3. 2011 12:06)

http://novazeme.ning.com/profiles/blogs/vymenny-program-zeta-reticuli

UFO nad New Yorkom

(Zenko.Idane, 20. 10. 2010 1:08)

http://kruhy-v-obili.webnode.sk/news/ufo-nad-new-yorkom-13-10-2010-video/ , http://www.kp.ru/daily/24575.4/746693/ , tak přeci jenom se něco objevilo?

reklama na bbc

(sp, 16. 10. 2010 12:18)

http://www.osud.cz/bbc-zacala-vysilat-spot-na-mimozemskou-civilizaci-zeta-reticuli

INFO

(Aridan, 14. 10. 2010 19:18)

Dobrý večer všem,

něco málo k tomuto tematu:

http://campaign.r20.constantcontact.com/render?llr=gnqlzxdab&v=001qNpDsySIaELSry7Iq3WMUm62x8figbK5T-rzKykExD537FO3iYhfTBBDM1d7DjSGOu-VXevL3LZt6XEZ55o3aY4B5-movtBaR7LrV_iFkGWJTDo4B4p74jpQSuFB2HIgZ0AGkuohGKQ%3D

Aridan

o

(Zenko.Idane, 13. 10. 2010 10:04)

Nejde mě napsat jméno ani nadpis? Ale to je jedno , jen by mě zajímalo jestli teda dneska něco bude?

Re: o

(sp, 13. 10. 2010 13:07)

nebude nic

Nevěřím na UFO

(pavka, 27. 9. 2010 23:32)

Pan Fulford je zcela zřejmě paranoidní a jeho "poznatky" je zapotřebí podělit pěti nebo i deseti.
Jsou to všechno podle mne jen bláboly mající za cíl odvést pozornost společnosti od něčeho důležitého.
Je možné, že mají na 13.10. naplánovaný útok na Íránská jaderná zařízení a těsně před tím spustí asi akci Blue Beam. Naplní televizi a noviny snímky holograficky vyrobených UFO a lidi si ani nevšimnou, že začla právě 3. světová válka. Anebo je a bude všechno úplně jinak. Quién Sabé říkají Španělé - Kdožpak ví?

Re: Nevěřím na UFO

(Aridan, 28. 9. 2010 20:35)

Dobrý večer,
jen maličké upřesnění - nikoliv pan Fullford (nejspíše Benjamin), ale pan Fulham :-)
Aridan

Re: Nevěřím na UFO

(Ella, 6. 10. 2010 17:43)

zda se mi to taky nepochopitelne,ze by v kazdem velkem meste melo viset na nebi UFO,to by tam nahore tech ufuf muselo byt panecku hodne cela armada.Ale pozorujme chovani nasich domacich mazlicku,oni maji lepsi vnimani nez my.Co se vsak tyka tech chemtrajlu tak tu mam dojem,jako;bud neco chteji skryt,aby bylo porad nejasno a nikdo na oblohu nemohl koukat,nebo neco pripravuji,coz by v pripade tech holografickych ufuf mohlo fungovat,no na kazdy pad jsem nesmirne zvedava,co z toho bude,ja bydlim v malem meste v Rakousku,takze tu asi nebude nic, jen ev.pres televizi.A s tim ufounskym maskovacim spektaklem a valecnym konfliktem na strednim vychode to nezni vubec nelogicky

Re: Re: Nevěřím na UFO

(Aridan, 9. 10. 2010 9:41)

Milá Ello,

je jich neskutečně moc, stačí když si proklikneš v této sekci UFO - důkazy a pochopíš jejich množství:
http://www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/
Aridan

Ufo jako hologram?

(Marek, 7. 10. 2010 19:04)

Ze by za tim vsim stal David Copperfeld ?

CO2

(tom, 2. 10. 2010 22:31)

Co to je za blbost s tim CO2.... Ve vzduchu neni ani 1%, a 9% uz by cloveka zabilo...

Re: CO2

(Aridan, 3. 10. 2010 20:12)

Milý Tome,
díky za komentář.
Sám jsem před uveřejněním článku ověřoval jak to je, protože mi to nehrálo do počtu: 78% je v atmosféře dusíku, 21% kyslíku a 1% připadá na ostatní plyny mezi nimiž je právě CO2. Souhlasím s Vámi, též mi toto nesedí.
Aridan

***@@@***

(Jiří Friedl,Praha, 30. 9. 2010 17:35)

VÍM,ŽE NIC NEVÍM

Re: ***@@@***

(Aridan, 30. 9. 2010 20:27)

Ano, mám často stejný pocit :-)
Aridan

Ufo Aliens Informacie

(Matt, 29. 9. 2010 13:54)

http://www.UfoAliens.Info

něco se na nás asi opravdu chystá

(jarin, 29. 9. 2010 7:23)

protože v hlavních zprávách takovéto
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/212644-ufo-se-udajne-zajima-o-americke-jaderne-rakety.html
články moc časté nejsou :-))

Co je tohle?

(Zenko.Idane, 28. 9. 2010 22:54)

http://www.youtube.com/watch?v=NlxyeRChAD0&NR=1 , http://www.youtube.com/watch?v=e1Ptkky2OnE&feature=related , http://www.youtube.com/watch?v=gepFUTloIbs&feature=related , je to nějaká videomontáž nebo holgrafická projekce projektu bluebeam? Je tam těch videi nějak moc? že by si dal někdo prácičku tohle všechno udělat?

Mám dojem

(CreweXson, 27. 9. 2010 16:10)

že je to jenom virální reklamní akt vhodný k distribuci oné knihy.

Už na to začínají lidi chystat

(Karel, 27. 9. 2010 15:02)

http://novinky.cz/zahranicni/svet/212524-osn-jmenuje-zastupce-lidstva-pro-komunikaci-s-mimozemstany.html