Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO – plán odhalení 13. října 2010 – mějte se na pozoru

21. 9. 2010

Nevěřte všemu, co se před námi objevuje, věřte svému instinktu a Srdci…

 

Související články zde: http://www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo---plan-odhaleni-na-13.rijna-2010---souvislosti.html

další zde: http://www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo---dalsi-vyvoj-udalosti---aridanovy-uvahy.html

 

Svět se mění a my se musíme měnit s ním, jinak se žít bohužel nedá.

Protože se věci dějí jak na běžícím pásu a je obtížné rozeznat případy, kdy se jedná o provokaci a kdy jde o pozitivní věc, vznikl tento článek.

Dne 13. září 2010 se na Yahoo News a dalších serverech (viz odkazy níže) Obrazekobjevuje článek, který nás informuje o predikované skutečnosti, že se má přesně za měsíc udát masové objevení UFO, kdy jednotlivé kosmické lodi budou hodiny viset nad každým významnějším městem celého Světa. (srovnejte scénář filmu District 9  nebo  Den nezávislosti, které nás na totéž pomalu připravují).

Aby tato informace nabyla vyšší vážnosti, objevuje se tvrzení, že knihu „Challenges of Change“, která toto popisuje a dokumentuje, vydává Stanley A. Fulham, což je bývalý pracovník vzdušných sil, Air Force, NORAD - North American Air Defense, nyní v důchodu.

V přiloženém videu (odkaz níže) se dozvídáme, že v tuto chvíli je na planetě Zemi v ovzduší něco kolem 9% oxidu uhličitého a jeho hranice se každoročně zvyšuje přibližně o další procento – není to přímo naznačeno, ale v podtextu je cítit dovětek, že nejspíše činností člověka samotného.

Přičemž hranice 22% CO2 v ovzduší, je údajně pro naše přežití kritická a nejsme ji schopni bez cizí intervence zvenčí řešit. Podle Fulhama existují stovky civilizací a planet, které prošly podobným procesem postupné sebedestrukce, přičemž my jsme na ní rovněž…

To je totiž údajným důvodem masového objevení UFO, jejichž lodě nás mají touto nenásilnou cestou donutit k přijetí jejich existence, (více zde: www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/obama_-medvedev-a-ufo ) aby nám do budoucna poskytly rozvinuté technologie, jež by mohly od roku 2015 - možná dříve, obrátit trend navyšování oxidu uhličitého v naší atmosféře.

Autor ve své 352 stránkové knize dále popisuje svou osobní zkušenost v oblasti UFO, stejně tak svého služebně staršího kolegy, který mu poskytl informace z oblasti utajování UFO, které nebyly nikdy předány veřejnosti.

Další oblast, kterou Fulham zmiňuje, je oblast kolapsu finančního a politického systému, drastické změny na planetě, mezinárodní terorismus a krize životního prostředí.

 

 

 

 

 

Znovu podtrhuji, že termín zvolený na masivní objevení UFO je určen na 13. října 2010 – souběžně s datem vydání knihy do distribuce.

 

  

Přestože jsem člověk otevřený jakékoliv myšlence, i té sebedivočejší, na tomto tvrzení se mi mnohé líbí, na mnohé dokonce s nadějí čekám a zároveň mi zde mnohé nesedí.

 

Jako první moment vnímám tyto aktivity jako masivní reklamu na populární téma, kterým je odhalení mimozemských entit samotných. Toto prohlášení přichází přesně v době zahájení prodeje knihy „Challenges of Change“, která se díky dřívějšímu masovému utajování informací a tím vyvolanému nákupnímu šílenství očekává být velmi brzo vyprodaná.

Jako druhý aspekt vnímám provokativní podtext činnosti NWO (New World Order), neboť pan Fulham byl již s jejími aktivitami v minulosti několikrát úspěšně spojován.

Z této prosté úvahy se objevuje velmi logické „Systémové“ vyústění – neboli jasný úmysl. Jaký úmysl může mít NWO vůči běžným lidem? (Připomínám, Obrazekže NWO není doménou pouze USA, naopak se velice úspěšně přes veškeré Lisabonské a podobně nenápadné smlouvy postupně dostává k moci i v ostatních zemích).

Asi nás nepřekvapí, že je primární snahou vládnoucí třídy nalézat rozdílné cesty, jak dostat ze Systému více peněz, poplatků, daní, jak zvýšit již tak vysokou hladinu strachu a stresu na masy lidí.

Stačí málo, začít sledovat hladinu oxidu uhličitého v naší atmosféře, která je dnes již dokonce velice dobrým světovým businessem – prozatím pro státy a průmyslovou výrobu, nikoliv pro obyvatele a lidi samotné.

V článku, který se fungováním Systému zabývá, se přehledně dozvídáme o skrytých a ne zcela zřejmých vazbách, které mnoho lidí nemá bohužel šanci rozkrýt ani za celý svůj život. Detaily můžeme nalézt zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/svoboda-jako-dan-Sytemu-za-luxus

Pokud je tedy záležitost objevení UFO predikována či dokonce plánována na 13. října 2010 takto dopředu, nejsem si jist, zda půjde o skutečné UFO samotné. Dnešní moderní technologie 3D zvukových a obrazových projekcí, jsou schopny vytvořit takovou iluzi UFO, že se můžeme začít divit, jakou paniku a strach lidí tyto projekce mohou vyvolat.

Co se logicky začne očekávat?

Správně, účinná pomoc státu a okamžité zjednání pořádku, třeba i vojenskou silou. A to je bod, ze kterého mám skutečně vážný respekt, protože se dá velice obtížně v masovém měřítku ovlivnit. A to NWO moc dobře rovněž ví.

Lidé na jednu stranu záležitost UFO vůbec nezajímá, protože je to nesmysl a fantazie poblázněných scifi pisálků, ale v případě osobního setkání nad vlastním domem či městem, i když je to projektované setkání, se náš systém víry okamžitě obrací úplně jinam a fantazie v kombinaci se strachem udělá své…

 

Co dělat?

Pokud by se komukoliv z nás stalo to, že se podobného setkání budeme účastnit, z celého Srdce prosím, zůstaňte v klidu, nesnažte se jakkoliv bránit či útočit, pozorujte a vyčkejte, co se bude dále dít.

Díky technologiím, které vyšší či obecně jiné civilizace mají, by se vůbec nemusely obtěžovat cestováním na naší planetu osobně či vysílat své Avatary, aby nás zničily – pokud by opravdu chtěly, lze to řešit velice jednoduše přes ovlivnění aktivity našeho Slunce.

Nenechme se vyprovokovat k unáhlenému rozhodnutí a špatné volbě díky svému strachu či předsudkům z neznalosti. Nemusí se totiž stát vůbec nic, stejně jako to, že se 13. října objeví reálné důkazy, že oprObrazekavdu nejsme ve vesmíru sami a že nám jen někdo něco nechtěl celé dlouhé roky záměrně říci.

To je totiž dalším důkazem neskonalé trpělivosti UFO a ctění dohod, které se zástupci světových vlád dlouhá léta dodržují. Nevměšují se (kromě předem dohodnutých počtů únosů ke studijním účelům) do naší lokální pozemské odpovědnosti a zasáhnou pouze v případě, že ohrozíme planetární či galaktický systém jako takový.

Naslouchejte hlas svého srdce a svou intuici, všechny naše smysly se totiž dají velmi lehce ošálit a tím naše rozhodnutí strašlivě manipulovat. Viz citát zde: www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/neverte-tomu_-co-vidite-a-slysite_-ale-tomu_-co-citite-srdcem

  

Mnoho štěstí Aridan

 

Velmi zásadní související informace zde: http://www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo-----pral-bych-si-je-pokrtit-----rika-papezuv-astronom.html

Další související článek o nově objevených objektech poblíž Pluta zde:  www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/giganticke-kosmicke-lode-smeruji-k-zemi_

_____________________

Originální zdroj zde:

http://news.yahoo.com/s/prweb/20100914/bs_prweb/prweb4491804

http://www.prweb.com/releases/2010/09/prweb4491804.htm

http://sites.google.com/site/challengesofchange

video zde: http://www.youtube.com/watch?v=yg9mTFbCBBM 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přehled komentářů

re: článek jsem...

(Aridan, 23. 9. 2010 18:52)

Milý Wivo,
to jsem rád, že si rozumíme.
Osobně jsem Vaše komentáře určitě nikdy nebral, to už bych Vás totiž dávno předtím vyřadil z možnosti vkládat další příspěvky :-) Reagoval jsem pouze na kameru, kde šlo skutečně o nutnost toto objasnit a Vaše "rejpnutí" šlo proto jednoznačně za mnou.

K věci zveřejnění Vašich i třeba ne zcela jasných objevů jsem se svými stránkami 100%ně k dispozici, o těchto věcech je třeba mluvit. Plánoval jsem rovněž nějaký ten deep space (alespon 350 mm a prima světelnost), ale bohužel či bohudík k tomu v dohledné době nejspíše nedojde (počasí a špatná viditelnost). Líbily se mi rovněž varianty se samonavigací, ale přesnost nejistá a kvalita pozorování byla většinou horší.
Pokud nechcete vystupovat sám za sebe, mohu se nabídnout jako tichý prostředník - můj vztah k UFO je myslím z článků vidět jednoznačně a dnes po všech prostudovaných informacích v sekci nabídky FILMY, VIDEA... naprosto nepochybuji o dalších formách existencí či vyšších inteligencích. Zkuste prosím opět přes mail.
Aridan

článek jsem přečetl velmi

(wivo, 23. 9. 2010 9:19)

dobře, a blábolem jsem myslel tu kachnu kterou někdo záměrně vypustil (a nyní čeká kolik blbů mu/jim to sežere)
Jinak neberte si ty věci tak osobně, já nikoho nesoudím neboť nemám důvodu, ale je zajímavé pozorovat reakce na otázky a zejména emotivního zabarvení - to je jak vyložit karty na stůl.
Proto jsem si rejpnul (ačkoliv jsem věděl že důvod bude asi někde jinde)


to: Zenko
Podobný úkaz (5 světel v řadě) jsme pozorovali (byli jsme 4 = žádné halucinace) tuším někdy v březnu 2008 při pozorování staturnu cca v souhvězdí lva - přímo v Praze (magnituda a odstín byl srovnatelný se saturnem,takže ve dne by tento jev pozorovatelný rozhodně nebyl)
Paradox: jev jsme pozorovali 4, a tak jsem poslal všechny informace včetně časů, rychlosti, trajektorie pohybu, jasu,apod. do kpufo.cz i s vyjádřením, že jsem podobný jev nikdy nepozoroval a že vylučuji možnosti č.lampionů,iridií,bolidů,leonid a přeletů družic, protože jako astroamatér jsem se s tím už setkal. A vyjádření?
- UFO z nedostatku důkazů!!!
od té doby jsem i různých jiných jevů pozoroval mnoho,ale na jakékoliv zveřejňování už kašlu.

co to je?

(Zenko.Idane, 23. 9. 2010 1:05)

V létě 9 až 11 července jsem viděl v noci něco velmi zvláštního? našel jsem video , http://www.youtube.com/watch?v=YFxvC7KM1_g&feature=related , http://www.youtube.com/watch?v=36b6G9Tc1Ao&feature=related ,je to tomu co jsem viděl velmi podobné. Co to asi je? Byl bych docela rád kdyby byl někdo kdo to také třeba viděl? na videich je vidět že je to natočené ve dne já to viděl v noci a nebylo to až tak jasně vidět. Jednak asi proto že ve městě svítí hodně světel? nebo nevím proč? ale bylo to velmi zajímavé? od té doby když to jde a je dobrá viditelnost chodím se koukat, ale od té doby jsem už neměl to štěstí to znova vidět. videa jsou staršího data takže se to možná objevuje ruzně.? Má k tomuto někdo co povědět?

re: ALL

(Aridan, 22. 9. 2010 19:32)

Dobrý večer všem a děkuji za zajímavé příspěvky, diskuse se tím posouvá dále a naše učení a chápání rovněž.

to: Wivo
Wivo, vše se děje s nějakým smyslem. S kamerou jsem se prozatím nemohl ozvat, protože slouží nyní lidem, kteří ji používají (200 km daleko) a uvidím se s nimi závěrem týdne, teprve pak se Vám ozvu mailem. Nesuďte proto tak přísně druhé, protože můžete být sám druhými souzen a vymotat se z tohoto kruhu trvá pěkně dlouho :-)

K obsahu článku: Nevím, jaký blábol jste konkrétně myslel. Možná jste článek četl ve spěchu nebo jeho obsah pochopil jinak, ale to, co doporučujete, je přesně poselstvím článku - nenechat se vtáhnout do falešných her účelových manipulací a sloužit jako laciní herci něčího scénáře. Článek zároveň směruje myšlenky na případné varianty užitku a prospěchu a snaží se utlumit případné rozčarování. Kdyžtak přečtěte ještě jednou...

Aridan

úvaha

(jitka, 22. 9. 2010 10:09)

...jsem toho názoru, ze tento clánek vyzaruje "jak povýsit úvahu nad vásen" coz se nedá ríci obecne.
A také jsem toho názoru, ze Media jsou obecne jako "bobrík odvahy"... stestí, být ze selské rodiny...

to snad

(wivo, 22. 9. 2010 8:43)

neni pravda, zase další blábol odvádějící pozornost od věcí důležitějších...
Apropo že jste se ozval Aridane s tím typem kamery?
Chápu, nemáte o pozemské UFO moc zájem...
Zajímá mě, jak si stále může někdo myslet, že při výskytu UFO vznikne panika a podobně kritické scénáře.
To jste opoměli ty stohy studií které tento pohled vyvrací??
Tohle je pouze argument governmentu k oprávněnosti tutlání nic víc nic míň.
Při dnešní otupělosti a lhostejnosti lidí se vůbec nic nestane. (vzpomeňte si co dělali lidi při nedávných případech úmrtí na chodnících - nic! bylo jim to úplně jedno a ještě si to fotografovali do mobilů) Tak přesně takhle to dopadne - ale pouze v případě, že se to nedotkne majetku lidí. Pokud ano, nastane princip narušení mraveniště a pak teprve vypukne panika.
Být vámi, díval bych se na tento článek s nadhledem
a spíš bych zkoumal - co je účelem zveřejnění této informace a kdo z toho bude mít profit.

Ps. ty orgonity na fotkách jsou pěkný, zkuste Aridane sem dát víc takových informací o Reichovi a jeho výzkumech, orgonu, dorgonu, akumulátorech, stroji na změnu počasí apod. myslím že takovéto informace jsou užitečnější než hukot kolem pofidérního objevení UFO..

re: Fall

(Aridan, 21. 9. 2010 20:59)

Milý Akyči,
nějakou dobu ses neozval, jsem rád, že ses objevil.

Něco málo o orgonitech například zde:

http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/orgonit---ochrana_-lecba-a-prevence-pred-negativnimi-vlivy-prostredi-

Aridan

Fall

(Akyč, 21. 9. 2010 20:12)

Kdo máte strach ,kupte nebo vyrobte si orgonit, před násilným ovlivňovánín mysli by vás měl ochránit. Jinak díky Aridane za odkaz na Sky. org. Souznění Všem AK.

Re: Blue Beam

(Aridan, 21. 9. 2010 18:59)

Detaily o HAARP zde:

http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/srazky_-zemetreseni-i-nalada-na-prani---technologie-haarp

Aridan

Blue Beam

(dagmar, 21. 9. 2010 12:09)

Technologie za PROJEKTU Enoch Projekt Enoch je známý tím, prominentní New Age jako zjevení Masters of the Universe projektu Blue Beam je speciální projekt NASA období, které by mohly mít nějaký zapojení se projekt Enoch a hlavní klamání mas. Tento projekt je speciální operace program, který se váže na jiné exotické fyziky projektů, jako theHAA program RP v Alaska.HA RP je program, který velmi zjednodušeně, střílí vysoké energetické paprsky skalární fyziky technologie (Nikola Tesla technology), která vytápí horní atmosférou planety

Blue Beam

(dagmar, 21. 9. 2010 11:59)

Pro Mathew. jedná se o " Projekt Enoch 2012 - pod taktovkou iluminátorů. Mimozemské civilizace s tím nemají co dočinění. Maximálně byla a bude zneužita jejich technologie -Hologram- k vystrašení lidstva. Tyto stránky se mají číst v celku a nevytrhávat pasáže z kontextu,pak bohužel vznikají spekulace.
Opět vřelé díky za varování,milý Aridane

Falešné odhalení

(Ferda, 20. 9. 2010 21:43)

Poslední dobou se o tom hodně píše atd. Ale něco na tom třeba bude? Proč by jinak dělaly takové filmy? Na něco nás připravují? http://www.youtube.com/watch?v=WnNjRaBj3zs

Blue Beam

(Mathew, 20. 9. 2010 20:56)

Checknete si na youtub¨ku nebo někde "project blue beam" jde o fake útok UFO pomocí hologramů

No teda...

(Paia, 20. 9. 2010 19:58)

Páni, tak to budu na tu druhou říjnovou středu zvědavej. Už teď jsem napnutej jak struna, doufám, že se opravdu něco stane a emzáci se objeví :-)