Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO - nejnovější pozorování 17.6.2010

23. 6. 2010

Pro ty, kteří hledají i pro ty, kteří již jen čekají…

 

POZOR: Pod aktuálně komentovaným videem je připojeno ještě jedno - stejně důležité, pořízené technologií nočního vidění třetí generace (Night vision technology - dnes jsou na trhu k dostání dokonce generace čtvrtého typu).

Kdo stále ještě pochybuje, určitě doporučuji shlédnout obě videa do konce...

 ________________________________

 

Další čirou „náhodou“ se ke mně dostalo zcela nové video, které zřejmě neuvidíme v hlavním vysílání našich televizních stanic.

Zachycuje značný počet zavěšených a Sluncem osvětlených objektů, poměrně nízko a pomalu se posouvajících nad Zemí. V záběru je jasně vidět rozdíl okolo prolétajícího letadla a visícího UFO (kolem čtvrté minuty záznamu).

Přestože mimozemské bytosti používají účinné technologie dematerializace, v určitém úhlu slunečního záření resp. v určitém spektru světelného záření nemusí být zcela účinné - viz video.  

Záběr je pořízen během soumraku za probíhající bouřky, která (společně s transformátory vysokého napětí) UFO velmi přitahují – důvod je prostý: zdroj obrovského množství přírodní energie, který my sami bohužel prozatím nevyužíváme.

__________________________

DOPLNĚNÍ INFORMACE ZE DNE 26.8.2010

http://www.novinky.cz/veda-skoly/209697-odsavani-elektriny-z-atmosfery-se-ma-stat-zdrojem-energie-budoucnosti.html

 __________________________

Nejzajímavější je autentický komentář kameramana, ve kterém jsou bytosti radostně vítány v naději, že jsou s námi, a zároveň s nadějí, že jsou dobré a přicházejí v míru, ať už jsou kdokoliv... (Reportér si evidentně stačí sám a jeho euforie opakovaně vrcholí samomluvou a radostným smíchem - prostě nádhera.) 

Jsem mimochodem přesvědčen, že tutéž víru vkládají oni do nás, když nás vidí jako malé děti, batolící se kosmem a umísťující tam jaderné či jiné zbraně (například naposledy bombardování měsíce LCROSS, který naštěstí selhal)...

Přeji příjemné sledování a omluvte kvalitu zvuku způsobenou proudícím větrem kolem mikrofonu kamery…

 

 

 

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re: LCROSS

(Aridan, 6. 7. 2010 21:59)

Dobry večer Layeli,
je to zajimave, ale video z Youtubu proste zmizelo. Lide ho vsak jiz maji, takze nastesti nezmizelo nadlouho. Pokrok se nedá zastavit a pravda ukrýt. Ted je vše již opět funkční.

LCROSS - detaily lze vyhledat na mnoha zdrojích, nicméně ve zkratce:
9.října 2009 americká NASA pod hlavičkou hledání vody na Měsíci (které je tam samozřejmě obrovské množství v ledových kapsách - to ví i malé děcko viz naposledy zde: http://www.novinky.cz/veda-skoly/205121-na-mesici-je-trikrat-vice-vody-nez-v-baltu.html ) vyslalo k Měsíci modul, který obsahoval silnou jadernou hlavici, jejímž úkolem bylo vytvořit výbuchem obrovský gejzír částic a zbylá dopadající část sondy je měla analyzovat a nalézt stopové prvky vody. Výbuch měl být pozorovatelný i ze Země, neboť částice se měly vlivem nízké gravitace Měsíce dostat snad 20 km nad povrch. Přestože se vše tvářilo normálně, k výbuchu nedošlo, zařízení bylo deaktivováno. Viděl jsem několik videí z NASA centrály a rozhodně tam nebyl důvod k oslavě. Proč? Na Měsíci byl již dávno nalezen inteligentní život, který potvrdili všichni kosmonauté a bylo nám skrze ně sděleno: Držte se od Měsíce dál!
NASA, která vše přenášela ON-LINE, se timto pokusem tak akorát ztrapnila.
Ze zdroju, ktere komunikuji různymi zpusoby s jinymi
svety mame jako lidstvo dána v podstate dve ultimata:
1. Verejne oznamit a prijmout existenci i jinych bytosti (nejsme na vrcholu retezce), ktere jsou dlouhodobe pozorovany mnoha lidmi, jsou dle vseho pratelske a nechteli se do naseho uz tak zoufaleho vyvoje k vlastni zahube vmesovat, jejich snahou je nam pouze pomoci, pokud ovsem sami budeme chtit - pokud ne - Buh s nami
2. Musime odzbrojit nas jaderny arsenal - na nulu -
jinak nam nebude umozneno cestovat smerem ze Zeme
na jine planety ci do jinych galaxii - jsme v jakesi
karantene, protoze jsme pomerne nebezpecni diky uzivanym technologiim nejen sami sobe a nasi Zemi, ale konec nasi planety by mel za nasledek dlouhodobe poskozeni vazeb v kosmu a znemozneni plynuleho pohybu castic a tim cestovani prostorem a casem.
Viz další články v této sekci.
Aridan

lcross

(layeli, 6. 7. 2010 19:32)

hmmm pekny, skoda jen, ze to prvni video mi neslo stahnout. ale hlavne me zaujala informace o neuspechu bombardovani mesice. Muzes mi Adriane prosim poskytnout vic informaci? nikde jsem se o tom na internetu nedocetla.

.......

(Akyč, 28. 6. 2010 22:09)

Škoda že tohle nemůžu vidět,jsem omezen společností T-Mobile na týdenní FUP 15MB a rychlost jako Hlemýžď Zahradní.Taky co by člověk mohl v dnešní době chtít za 39, - Kč týdně. Souznění všem.

UFO

(Malky, 25. 6. 2010 16:20)

Velice zajímavé...moc se mi obě videa líbila...