Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO – nebo člověkem vyrobené zařízení? - videa

15. 5. 2010

 

 

 

 

 

 

 

A zde připojuji masivní demonstraci takzvaných sférických UFO, které je možno poměrně často spatřit nad Mexikem – oblast s vysokou aktivitou UFO a samozřejmě vojenská základna v AREA 51

 

 

Na závěr připojuji ještě jeden zajímavý film, který byl inspirací pronásledující Obrazekkrátké video http://www.youtube.com/watch?v=B_nSob6_eh8&feature=related – viz foto – a rozhodně doporučuji samotný film shlédnout, je vzhledem k probíhajícím událostem (nedávný záhadný výskyt pyramidy nad Moskevským Kremlem) plný zajímavé inspirace schopné rozvinout naše poznání a přijetí jiné reality samotného bytí.    Mnoho štěstí Aridan

 Další NASA videa z kosmických misí zde /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo-nejlepsi-dukazy---nasa-videa

UFO – nebo člověkem vyrobené zařízení tajných projektů? - videa  

Jak poznat reálné UFO a v čem se liší od produktů tajných projektů?

Podle dosavadních zjištění na světě existují nejvíce známé akronymy Obrazek(zkratky) následujícího typu: USA, UFO,následuje Bible, Ježíš.

Tyto symbolické výrazy zná opravdu snad každý. Povědomí veřejnosti o fenoménu UFO se vyvíjejí s rostoucím počtem odtajněných informací udržovaných v režimu „přísně tajné“ přes šedesát let v poslední době přímo raketově.  

Jak však poznat, že mám co do činění s opravdovým UFO? Létajícími talíři se zabývali již němečtí nacisté a dnešní moderní věda nezůstala po tolika letech v žádném případě pozadu – zejména když se nejlepší němečtí vědci raketového a leteckého průmyslu po válce přemístili v rámci projektu Paperclip do USA viz  zde: /clanky/veda-a-experimenty-

 

 

Skutečné UFO má neuvěřitelné manévrovací schopnosti, které zcela odporují nám známým a obvyklým způsobům pohybu během letu, dokáže být zavěšeno ve vzduchu bez pohnutí (pouze s malými výkyvy dané kolísáním gravitace) a naopak zrychlení z nuly na plný výkon se děje v mžiku. Pohon pro aplikování antigravitace je realizován obvykle pomocí zesílení elektromagnetických vln (případně otevření malých časoprostorových bran), které jsou vždy provázeny velice silnými světelnými efekty (jasné bílé světlo – koule světla).

ObrazekSám jsem měl privilegium spatřit za jasné noci začátkem měsíce dubna 2010 při pozorování noční oblohy stejný úkaz jako na prvním videu směrem v souhvězdí Labutě. Konstrukci samotného objektu jsem neměl šanci spatřit, zato záblesk světla trval přibližně 3 sekundy a byl oproti okolním svítícím hvězdám enormně zřetelný. Bylo zhruba kolem půl čtvrté ráno a mohu vám říci, že jsem pak již neusnul.

Na videích níže uvidíme podobné efekty – pulsující světlo, trojúhelníkové nosné elektromagnetické antigravitační moduly (třínohá stolička - štokrle - zajistí stoprocentní stabilitu), proud energie směřující z centrální části objektu:

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář