Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO - masová pozorování - Rusko, Nový Zéland, ISS i Hubble

13. 4. 2011

 

Už je to tu zas - další podvod či optický klam?

 

Mnoho z nás nejspíše zaznamenalo bouřlivé dění událostí kolem výskytu modré spirály, která se objevila nad Norskem dne 9.prosince 2009, později byla spatřena shodná spirála i nad velkou částí západní Australie, která byla později zasažena obrovskými záplavami a teď je to tu zas.

 

Jako by  si někdo blue-spiral1.jpgtropil žerty z věcí, které se zdají být více než vážné a to vše se opakuje.

Jedná se o mezihvězdný portál či časovou bránu, jde o varování, co má přijít nebo pouhý optický klam?

 

Jedná se o pozvolna spouštěný projekt BlueBeam nebo o něco, co nás má všechny "probudit", že zde vážně nejsme sami?

 

 

Informovali jsme se ve starším článku o zmizení celé vesnice v Číně po zamíření silného modrého paprsku z kosmické lodi a nyní je to tu zas - konkrétně se podobný scénář objevuje i v událostech zpustošeného Nového Zélandu či Japonska.

 

Protože nejsme o podobných událostech hlavními médii záměrně vůbec informováni, můžeme předpokládat, ze v nás přiložená videa namísto odpovědí vyvolají ještě více otázek a to není zdaleka vše, protože další informace jsou přiloženy hned v navazující části příspěvku...

 

 Zmizení vesnice v Číně a katastrofické události v Japonsku:

 

Spirála nad Norskem 2009:

 

Obdobná spirála nad Austrálií dne 6.června 2010:

 

Co se objevilo na obloze před několika dny v Rusku, dále na Novém Zélandě, co bylo rovněž možno spatřit z Hubbleova teleskopu a zároveň poblíž vesmírné stanice ISS - International Space Station, je rovněž ve shodě s předchozími úkazy a tentokráte se jedná o více než zajímavé anomálie bleděmodré barvy - viz videa i přiložené obrázky.

Další náhoda?  Těžko, bylo by jich totiž až příliš mnoho najednou za velmi krátkou dobu - posuďte sami..

 

Pozorování UFO v Rusku - originální reportáž:

 

Souhrnné pozorování UFO 4.-5.duben 2011

 

V tomto přiloženém odkazu nalezneme nejlepších pět spirál, které byly Hubbleovým teleskopem spatřeny. Rozhodně doporučuji prozkoumat, stojí to za to:

http://news.discovery.com/space/top-5-space-spirals.html

 

blue-spiral-hubble.jpg

 

A v tomto přiloženém odkazu můžeme prohlédnout několik zajímavých snímků, které byly pořízeny nad místem, kde se událo velmi silné zemětřesení na Novém Zélandu - nad oblastí Christchurch. Hádejte, co mají společného s předchozími úkazy?  Modré spirálovité body v určité formaci:

http://s1082.photobucket.com/albums/j380/Benjamin_T_C/Christchurch%20New%20Zealand%20Anomaly/?action=view&current=209479_10150466943735481_518200480_18101169_7258799_o.jpg

 

 

Jaké z těchto jevů můžeme vyvodit závěry?

 

Opakují se, nejsou nahodilé a nejsou dokonce ani náhodné. Objevují se nad místy, které jsou v historicky relativně krátké době obvykle nějakým způsobem pozměněny, zpustošeny, moderními termíny řečeno: transformovány.

Jde snad o poziční a přesně stanovené body, které jsou jasně definovány a označeny pro další citlivé záměry ve věci posunu vědomí naší lidské rasy a tím celého existujícího lidstva? Skoro bych si vsadil, že jsme hodně blízko pravdy... Myslím, že již všichni velice dobře vnímáme, jak jsou některé technologie používané k získávání energie nebezpečné.

Jaký skutečný význam tyto události mají, nám odpoví teprve tok našeho času...

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přehled komentářů

Komentáře

(Aridan, 15. 4. 2011 22:15)

Vážení komentující,
pokud si vzájemně vyměňujeme názory, je to v pořádku, ale důrazně prosím o formu Pomoci, nikoliv nekonečné přestřelky, které se objevily níže.
Porušujete pravidla uvedená zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/jak-stranky-pouzivat.html

Každý má svůj stupeň poznání i svůj způsob hledání toho, co máme během něj nalézt.

Nechme se proto inspirovat třeba tímto citátem:
http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/dokud-neodlozime-vlastni-ega--nezacneme-tvorit-spolecne.html


Mnoho štěstí Aridan

komentář

(Honza, 15. 4. 2011 20:03)

Všechny srdečně zdravím.Občas na tyto stránky mrknu a divím se některým komentářům.Nechci nikoho kritizovat,to ne,každý má svůj názor,ale často se tu objevují různé přestřelky,kdo sem co vložil,proč atd..Myslím ale, že všichni co sem zavítají jsou přesto v posunu probouzení. A právě proto by měli mít společné vyzdvižení pravdy.Pokud někdo není o něčem přesvědčen,nebo spíše neměl tu možnost se přesvědčit,tak by se měl opřít o hmatatelné důkazy,ale také přemýšlet.Spousta věcíje dnes dobře dostupných.Všimněte si například událostí, které se ve světě dějí.Hroutí se staré paradigma duality.Jisté je, že v jednotě je velká síla.Kroky vpřed jsou spojeny s opuštěním strachu a také s mnohem větší láskou.Média nás krmí různými dezinformacemi,manipulovanými zprávami,nebo také často neochotou otevřeně něco říct.Je ale také pravda,že moc pravdivých informací ani nedostávají.Vše v médiích jde v dualitním duchu.Tak otevřeme svá srdce a nenechme sebou manipulovat,nenechme se ovlivnit strachem,který představitelé duality proti celému lidstvu používají.

Pro Sp a Wiva

(Merit, 15. 4. 2011 13:15)

Na tyhle stránky jsem se naučila chodit jako k prameni čisté vody, a i když mi tohle občerstvení občas převrací vnitřnosti a nutí mě ledacos přehodnotit, jsem za ně fakt vděčná. Cítím, že se nás probouzí mnohem víc. Proto je mí líto, že v prostoru, který je (podle mne) určen k tomu, abychom o sobě v dobrém věděli, do sebe křešou vaše ega. Pánové, mějte to za remízu!!! Raději se zamysleme nad tím, jestli je tahle modrá fakt dobrá.

l

(sp, 13. 4. 2011 19:13)

citace: "Asi nevíš kdo je Sorcha Faal že??? Kdybys věděl, nedával by si sem tyhle srágorový odkazy.. "

Má odpověď: "Nevím, znáš se s ním osobně:"

Re: l

(Aridan, 13. 4. 2011 22:06)

Možná bude jedna z odpovědí třeba tato:

http://www.whatdoesitmean.com/whoissorcha.htm
:-)
Aridan

takže

(wivo, 14. 4. 2011 10:10)

prosim vás, než sem dáte nějakej odkaz, vygooglete si nejprve zdroj, on totiž níže uvedený Sorcha Faal (autor toho článku co sem dal odkaz sp) je konspirátorem č.1 a je jedním z těch, co dávají "zaručené informace". Sice se mu už xkrát prokázalo že záměrně vypouští hoaxy, ale blbů co mu to na netu žerou je stále dost. :-)))

Re: l

(wivo, 14. 4. 2011 10:17)

Tak když nevíš kdo je Sorcha Faal, jak je možný že sem dáváš odkazy na články aniž by sis ověřil původní zdroj a kredibilitu? Jsi přesně jedním z lidí, co si nic nepřečtou a přiblblejma odkazama akorát mlží a rozmnožuje dezinformace!! Přesně to potvrzuje můj výrok, že lidi mají radši mystyčno a mlžení než hledání pravdy..

Shrnu to do jedné věty: MAGNA EST VERITAS ET PRAEVALEBIT

Re: Re: l

(sp, 14. 4. 2011 13:53)

V těchto věcech žádný důvěryhodný zdroj neexistuje.

Hlavně to neznamená, že by věe bylo vymyšlené, některé věci z toho článku jsou pravdivé, něco je upravené. To si každý musí přebrat sám.

Admin to klidně může smazat, pokud to považuje za nevhodný odkaz.

Re: Re: Re: l

(wivo, 14. 4. 2011 15:58)

No jo, právě to je ten zásadní problém - polopravda je horší nežli lež!! (přímo nabádá k tomu aby jí každý uvěřil). Tohle věděli i komunisti - že čisté lži se horko těžko dá uvěřit.

Admin nic mazat nebude, jednalo by se o potlačení svobody projevu to ti taky mohlo milý SP dojít.
Čili dalo by se říct, že ty jsi přesně ten člověk co se tajným službám hodí do krámu. Díky své neznalosti se z tebe stal hostitel - akorát místo viru šíříš dobrovolně dezinformace. Všichni ti můžou akorát poděkovat - tajný služby za to, že děláš přesně to co oni chtějí a obyčejní lidé za to, že se musí díky tvé horlivé snaze probírat s*ačkama.

Re: Re: Re: Re: l

(sp, 14. 4. 2011 17:13)

A jak víš, že ty sračky nejsou tvé příspěvky?

Re: Re: Re: Re: Re: l

(wivo, 14. 4. 2011 17:16)

protože nejsem nejsem nevzdělanej tupec jako ty :-))

Re: Re: Re: Re: Re: Re: l

(Po, 14. 4. 2011 19:47)

Wivo, kdyby jsi byl tak moc inteligentní, jak se prezentuješ, tak by jsi se neoháněl komunistama. Dnes každý rozumně myslící člověk víc, že komunisti byli proti dnešním demokratickým převlečeným komunistům naprostí žabaři.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: l

(wivo, 15. 4. 2011 7:59)

že jsi nepochopil význam věty demonstruje úroveň tvého rozumu nikoliv mého :-)))
ještě jednou a lépe si větu přečti a možná to pochopíš - a pokud ne, tak znovu a znovu.

Re: Re: Re: Re: Re: l

(wivo, 14. 4. 2011 17:33)

Každej kdo má alespoň špetku rozumu si ověří od koho pochází prvotní informace.
A právě BEZ-myšlenkovitý člověk dává BEZmyšlenkovitě odkazy aniž by si zdroj ověřil.
Takže klidně si dávej BEZmyšlenkovitě další odkazy, v tuhle chvíli má o tvém rozumu každý jasno :-)))

že by

(wivo, 13. 4. 2011 14:32)

modrá kačina? (zase) :-)))
Trošku si zahádáme co to je jako vědmy z lógru kafe co?.. Nejprve si odpovězme na několik otázek např: čeho je světlo projevem? Je to "něco" záležitostí jen našeho rozměru, nebo je to záležitost interdimenzionální? pokud by se jednalo o záležitost z jiného rozměru, co je účelem toho, abychom to viděli in natura? (přeci není světlo jediné existující spektrum) Pokud by se jednalo o záležitost pocházející z našeho rozměru, kdo je původcem? Kdyby to MĚLO být viděno, nebyla by vhodnější např. Evropa nebo oblasti s vyšší hustotou vzdělaných obyvatel?(domorodci mají nulovou vypovídací hodnotu - a je jedno jestli to jsou Ivani nebo potomci Maorů) Není to světlo spíše sekundární projev něčeho jiného?

Zkuste si sami provést analýzu a syntézu..
Jsem schválně zvědav, kdo se opravdu zamyslí - respektive kdo to ještě dokáže :-)))

Re: že by

(marek, 13. 4. 2011 17:38)

No tak to video(3.ti od vrchu)mi pripadalo jako zrcadleni neceho a zrcadleni je vlastne hologram.To byl muj nejprvnejsi dojem,pak kdyz se na to divas dele z toho vyskakuji jakesi bubliny,pak ti to taky pripomina onen prechodovy tunel do onoho sveta,jak se o nem uz mnohokrat psalo.Takze ja se priklanim k tomu,ze by snad se tu zkousel na ostro project Blue beam.

link

(sp, 13. 4. 2011 14:50)

http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/rusko-narizuje-raketovou-pohotovost-po-zahadnem-vortexu-v-nemecku

Re: link

(wivo, 13. 4. 2011 15:00)

Asi nevíš kdo je Sorcha Faal že???

Kdybys věděl, nedával by si sem tyhle srágorový odkazy..

10

(Realtoltek, 12. 4. 2011 21:44)

Armagedon se blizi.

Re: 10

(..., 12. 4. 2011 21:57)

pesimisto......