Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO - další vývoj událostí - Aridanovy úvahy

6. 10. 2010

Co se to kolem nás poslední dobou vlastně děje ???

 

Poslední dobou se děje mnoho věcí najednou, děje se příliš podobných scénářů na mnoha poměrně odlišných rovinách souběžně. Dokonce i na těch, které spolu dříve nikdy předtím zdánlivě nesouvisely, ani souhlasně nekomunikovaly.

Pomalu ale jistě se otázka odhalení existence jiných bytostí než pouze lidských tvorů naší planety posouvá z úrovně spekulací, zda ANO či NE na rovinu chronologické návaznosti - tedy: KDY 

 

Ze strany tolik radikální katolické církve směrem k otázce UFO, jsme předními představiteli v průběhu několika málo měsíců informováni o faktu, že považují mimozemské civilizace za naše bratry a že si je dokonce přejí pokřtít, pokud se objeví a požádají o to.

Stejně tak organizace spojených národů (UN) vytvořila novou funkci, která je od této chvíle hlavním ambasadorem pro komunikaci s mimozemskými bytostmi. Velmi intenzivně se nabízí logická otázka PROČ, když fenomén UFO je obecně dlouhodobě utajované a naopak popírané téma.

Z historie se dozvídáme o podrobně dokumentovaných mimozemských five-to-twelve.jpgobjektech na radarových záznamech, které se objevily v mnoha formacích nejen nad civilními, ale zejména nad vojenskými objekty, aby způsobily například deaktivaci všeobecně nebezpečného jaderného arzenálu – viz závěr tohoto článku.

Stejně tak se dozvídáme o desítkách tisíců hlášení ročně z civilních zdrojů, včetně případů narušení televizního vysílání i o osobním setkání se zástupci lidské rasy a nabídkou otevřené pomoci.

Vnímáme informace o únosech, dozvídáme se o nově objevených objektech poblíž naší Sluneční soustavy, objevují se nové planety, kde je možné nalézt nejspíše podobný život na bázi vody, stejně jako u nás.

Naši čeští vědci společně se skupinou věčně odolávajících skeptiků se nade vším pozastavují jen s lehkým nadhledem a s úsměvem na rtech komentují i tak do očí bijící a neopomenutelnou záležitost, jakou je oficiální zřízení další finančně poměrně náročné pozice v UN – odpovědnou za komunikaci s mimozemskými civilizacemi.

Cituji: „No jo, oni zase zřídili nějakou novou funkci, jen aby měli co dělat…“. Pokud jim toto stačí jako vysvětlení, jsou to svým způsobem opravdu „šťastní lidé“ a pak podle nich by pak celé UN nejspíše zasloužilo hromadnou lékařskou prohlídku J

 

O čem se hovoří

Mluví se o nepříliš optimistických Nostradamových proroctvích kolem roku 2012, stejně jako Sibylině proroctvích, mluví se o konci Mayského kalendáře, mluví se o návratu planety Nibiru a jejích tolik kontroverzních původních obyvatel, kteří si nás jako otrockou rasu stvořili, mluví se o narůstání válečného napětí, mluví se o neúrodě a hladomoru, mluví se o přírodních katastrofách, jako přepólování Země, posunech Zemských pólů, roztátí ledovců, supervlnách blížících se k nám z centra naší Galaxie.

Dovolím si připomenout další významné osoby i s jejich citacemi a těmieisenhower.jpg je  zejména prezident  D. Eisenhower, který nás varuje před neviditelnou suverenitou obrovské moci vojenského aparátu, stejně jako osobu, kterou je postava vědce a konstruktéra Wernera Von Brauna, který jasně říká, že se pro zachování iluze nutnosti a významu fungování vojenského aparátu udělá úplně cokoliv a cituji: „Poslední kartou bude napadení z kosmu od nepřátelských UFO“

Připomínám další souvislost s již dávno plánovanými Hvězdnými válkami R.Reganem, plánovaným umísťováním jaderných zbraní do kosmu i nepovedené pokusy s bombardováním našeho Měsíce (LCROSS), souběžně se zcela novým letounem Boeing DX7 o jehož účelu na oběžné dráze NASA i Obama stále zarytě mlčí.

Dochází dlouhodobě k systematickému znehodnocování měn, nepřetržitému nárůstu inflace, nárůstu nezaměstnanosti a nepokojů napříč celou planetou, lidé ztrácí trpělivost, pomalu ve stávající  Systém naději i víru.

Všichni na něco celý život čekají a jejich osobní pohled na věc je z hmotného hlediska poměrně neradostný. Hmotnému světu se poslední dobou skutečně nedá příliš věřit, vše se velice rychle transformuje a mění.

Na druhou stranu nutno říci a vidím to i na těchto Jiných Stránkách, že se mnoho lidí probouzí a zájem o duchovní hodnoty se neuvěřitelně navyšuje, což je moc dobře – ovlivňujeme tím totiž celek a úroveň Vědomí našeho obecného lidského potenciálu.

Všechny negativní vlivy podpořeny dlouhá léta zdegenerovanou novus-ordo-eye_pyramid.jpgstrukturou pyramidy síly a moci, která rozhoduje o tom, kde se co bude dít, kdo bude na planetě jíst a kdo naopak na kterém kontinentu hladovět, kde bude válka, jaký virus má koho zneškodnit, jakou vakcinou má být celosvětově zpracováván chov hospodářských zvířat a geneticky modifikovány pěstované obilniny (Codex Alimentarius zde: http://eagri.cz/public/web/mze/potraviny/codex-alimentarius/ nebo zde http://www.codexalimentarius.net/web/index_en.jsp ) kdo má jakou válku vyhrát, koho tím pádem zasponzorovat a finančně podpořit a jak dlouho se bude operace provádět (obě světové války i VŘSR).

Není to od dávných dob Říma mnoho lidí, proto není tak obtížné se dohodnout rychle a nastavit scénáře, které vypadají za pomoci patřičné propagandy velice nevinně. Viz například naposledy zveřejněná hrozba útoku na Velkou Britanii z kosmu, která má stejně jako očekávaná solární bouře, zapříčinit komunikační vakuum.

Do toho je naše veřejnost často masírována veřejnost hrozícími útoky, které připravují různé zločinecké organizace – nejčastěji samozřejmě tolik populární Al-Kájda, což je v podstatě obyčejný seznam původně registrovaných několika spojenců USA dodávajících informace proti Rusku za dob studených válek obou velmocí, o údajné smrti Usáma Bin Ládina před několika lety ani nemluvě.

Německo slaví 20 let od svého opětovného sloučení a proto je společně s obecně problematicky vnímanou Anglií a Francií předpokládaný nejpravděpodobnější cíl útoků. Je přitom opět poměrně zajímavé, že tuto informaci o ohrožení teroristy rozesela americká CIA – proč, se dozvíme dále J.

Z Ruské strany se plánují zcela nové ubytovací hotelové kapacity v kosmu pro prominenty během několika let, v Dubaji se naopak již dokončuje další z podmořských hotelů, nabízející požitky hostům na mořském dně.

Toto vše doplňují znepokojivé informace o nástupu další doby ledové, které jsou doloženy potvrzeními o celkovém ochladnutí Golfského proudu a snižování jeho průtoku – pokles údajně o 9 stupňů Celsia oproti roku 2009.

Stejně znepokojivé informace přicházejí z oblasti Sluneční aktivity, kde se očekává solární maximum v nadcházejících letech.

Na středu 13. října 2010 je dokonce předvídáno masivní odhalení UFO lidstvu, které se pro nás údajně zviditelní a ukáže svou totožnost a k tomu se u Pluta objevilo již několik cizích kosmických lodí, které se pohybují směrem k centru naší soustavy.

27. září 2010 se konala velká tisková konference přenášená CNN v Národním tiskovém klubu z oblasti veřejného odhalení UFO - viz dále.

 

 

Bylo by toho samozřejmě ještě více, ale myslím, že pro základní osvěžení detailně uvedených informací v mnoha článcích na Jiných Stránkách, to zcela postačuje.

 

 

Co nám to vše říká?

 

Následující úvahy jsou čistě soukromé myšlenky a jejich cílem je poskytnutí zcela osobního pohledu na věc, případně rozpoutání konstruktivní a plodné diskuse.

Pokud vyhodnotíme současnou situaci, evidentně se buď již „něco“ děje nebo se něco kvapem chystá. Ze všech projekcí, živých vizí i klidových meditací, mi vycházejí jako alternativy přibližně čtyři záležitosti.

 

Nultá varianta je ta, že se neděje nic, nestane se vůbec nic, ale děje se naopak až příliš mnoho věcí najednou a z tohoto udržení „status quo“ by krom pár novinářských plátků neměl prospěch nikdo jiný, což mi nedává žádný hlubší smysl.

 

První alternativa je postupná příprava naší existence na masivní nárůst plánovaných „teroristických“ útoků, která má svůj zdroj a podtext na základě dvou věcí.

Jedna z nich je reálné sledování toků informací různých teroristických organizací, které mohou skutečně kdykoliv nečekaně zasáhnout. Druhá možnost je otázka nutnosti zachování existence výzvědných služeb v rozsahu, kterým pracují doposud. cia-logo_400x400.jpg

Je před námi totiž závěr roku, tedy doba plánování, rozpočtování, budgetingu a zdůvodňování headcountů. Protože se jedná o varování, které je velice nekonkrétní a plošné, je to jeden z logických důvodů, proč se ony varování dějí a jejich validitu proto vnímám jako relativně nízkou…

Pokud se nějaký útok skutečně stane, nedivil bych se, kdyby přišel opět z domácí dílny samotné CIA, jen proto, aby se mohli chlapci blýsknout.  Viz závěr článku zde

 

Druhá varianta je pomocí umělých provokací na několika stranách souběžně (a pod falešnou vlajkou jako obvykle) vyvolat válečný konflikt, či dokonce rozsáhlejší roztržku více států, nejspíše lokálního významu.

Můj střízlivý odhad je již delší dobu orientován na střední a dálný východ. Mám na mysli takové země, jako Irán, Irák či vzdálenější Čína, Korea nebo Indie či stále z terorismu obviňovaný Pákistán. Extrémní varianta je celosvětový jaderný holocaust v případě, že se lokální scénáře vymknou kontrole napříč celou planetou svým řetězením.

Na dálném východě by měl válečný konflikt vzhledem k počtu obyvatel nejsilnější dopad a vzhledem ke světové krizi způsobenou nejen expanzí Číny, logickou konsekvenci k původnímu plánu rozpoutání války z roku 2006-8 jako řešení vleklé ekonomické krize.

Toto vše by se mohlo udát v případě, že by se mimozemské entity fyzicky objevit v brzké době nejspíše neměly a nebyly by proto schopné plošně reagovat či by se naopak objevit měly s cílem přijít vyhodnotit se stávajícími pány Světa jejich dosavadní „rozkvět“ úrovně Vědomí naší planety.

V prvním případě tak trochu nepovedené Potěmkinovy vesnice, v druhém případě kapitulace za cenu vlastní sebedestrukce a všeho živého kolem.

Síly temna svou pozici víceméně nedobrovolně stejně opouštějí svými zoufalými posledními pokusy o získání moci nazpět. Tím však podepisují definitivní ortel především sami sobě, což moc dobře vědí oni, ale i my…

 

Třetí varianta je svým způsobem maličko podobná variantě první a tím jsou masové holografické projekce na celém světě čehosi, co si pro jednoduchost dovolím odvážně nazvat „druhým příchodem Krista“.

Tedy cosi jako holografickou projekci čehokoliv (ať již náboženské tematiky dle konkrétních kontinentů či UFO symboliky) s jediným cílem – ukázat, že toto je shůry přicházející sjednocující poselství, že to je prostředek a jediná správná jesus.jpg cesta, kudy máme dále jít a tím bohužel upevnění vlivu a moci těch skupin, které po tom bytostně touží.

Na několika místech naší planety již proběhlo objevení se několika projekcí spirál v oblacích, které vyvolaly značný rozruch a mohlo jít o aktivity mimozemských bytostí, stejně jako o test připravenosti na masivní projekce.

Svou nervozitu a touhu vložit se do tohoto procesu manilupace již začínají dávat poměrně jasně najevo – jedním z nich je světová církev (viz jejich oznámení) a druhým je současné oznámení spojených národů (UN) o zřízení nové pozice pro styk s mimozemskými entitami.

V podstatě se jedná o tutéž skupinu vládnoucí moci, pouze reprezentovanou pro jistotu dvěma stranami – pracují tedy evidentně souběžně a synchronně dle předem stanoveného schématu, protože mají shodný základ.

 

Čtvrtá možnost je ve srovnání se dvěma předchozími daleko optimističtější – díky Bohu J.  Pokusím se jí trochu rozvést.

Je totiž celkem možné, že se UFO a mimozemské entity skutečně masivně objeví (prozatím přesně nevíme kdy a kde, ale návrat „Pánů“ či prolnutí více světů je předpovídán mnoha proroctvími) a budeme skutečně nuceni jejich existenci brát jako prostý fakt, stejně jako nás nepřekvapí, pokud dnes potkáme člověka se psem v parku či kočkou vystavenou na okně.

Ti, kteří o jejich existenci již dávno nepochybují, to nejspíše uvítají jako příležitost k našemu vlastnímu rozvoji, a úžasným změnám na Zemi, ovšem ti, kteří jsou teprve na začátku svého poznávání, mají před sebou poměrně trnitou cestu přijetí jiné reality…

Osobně vnímám tuto záležitost stejně pravděpodobnou, jako obě dvě předchozí.

Mimozemské entity jsou (některé osobně) stále s námi, bedlivě sledují s nadějí naše kroky a to, že je nevidíme, vůbec ufo.jpgneznamená, že neexistují. Též jsme nikdy neviděli vlastní duši či svůj život a o naší existenci, resp. o existenci života v nás samých přesto ani náhodou nepochybujeme.

 

Nechci zde vůbec rozvádět diskusi na téma „proč by nám měli pomáhat a naopak nás neměli kolonizovat či rovnou vyhladit?“, protože jejich možnosti i technologie by v případě potřeby mohli bez potíží realizovat na dálku již dávno a nemuseli by vůbec „lézt“ sem k nám, do relativně nebezpečného světa lidského násilí a sobecky úzkého chápání pojetí naší existence.

Jejich chápání života obecně, je zcela defenzivní a v souladu s Jednotou, je celostní a vždy v ohledu k následkům především vůči celkovému výsledku. Jsou schopni nebojovat o svůj život za cenu zbytečného zmaření mnoha dalších životů, protože vědí, že žádná smrt neexistuje, je to vše jen proměna a nechají se proto dokonce i dobrovolně sestřelit námi samými.

Protože jsme my sami nebezpeční sobě samým, museli by nás – kdyby chtěli – již vyhladit dávno, ale máme ještě trochu času, máme stále šanci se probudit a to je pro nás samozřejmě příležitost.

 

Souběžně kdesi uvnitř velice jasně vnímám, že mají síly stávající moci pořádný strach z toho, co se děje s námi samými, myslím tím námi běžnými lidmi, resp. co se děje s naším opětovně probouzejícím se Vědomím a jak jim přestáváme ochotně akceptovat to, co jsme i s ledabyle nastrčenou návnadou „baštili“ doposud.

Znamená to, že moc dobře vnímají napojování našich očištěných Srdcí a vědí o našem Probouzení (úroveň našeho "vědomí" měří velice bedlivě nejen oni sami –heart_money.jpg Princeton University od roku 1998, ale též dávné věky vyvinuté mimozemské civilizace - na dálku), vědí o naší nezadržitelné obrodě Myšlení a změně stávajících doposud propagovaných hodnot, které se přímo před našima očima transformují na zcela jinou úroveň.

 

Co bude dál, proto velice silně závisí na nás samých, na našich činech a zejména našich Myšlenkách, které se do našeho světa realizují stále rychleji.

Když se budeme tam uvnitř nás samých bát, je velmi pravděpodobné, že přijde to, čeho se bojíme nejvíce, protože tomu dáváme nejvíce energie.

Pokud se však budeme těšit z každé chvilky a drobných úspěchů, přičemž budeme zcela neohroženě odmítat existenci toho, co si prostě sami nepřejeme, máme velkou šanci negativní předpoklady zvrátit. Funguje to, mám to osobně vyzkoušené. 

 

Je pouze na nás, co si sami připustíme a jakou si vyprojektujeme budoucnost, protože přikazování, omezování či účelových manipulací již bylo během věků a vlády kapitálu nesmyslné moci více než dost, nyní jsme na scestí volnosti, naší svobodné vůle, zdravého Rozumu, Lásky, Spravedlnosti, Sdílení, Souznění a nekonečné Moudrosti.spejbl-a-hurvinek.jpg

Nestaňme se něčími loutkami, nestaňme se herci v jimi dlouhodobě připravovaných a plánovaných scénářích, ke kterým použijí naprosto vše, čím disponují. V jejich rukou je manipulace informací, cenzura skutečnosti, ovládání klíčových medií a zcela neobjektivní účelové zkreslení pohledu na věc.

 

Zázraky se dějí a nejsme zde jen tak náhodou, protože náhody jednoduše neexistují a nic se neděje bez hlubší příčiny – ani tento článek nevznikl nahodilou skladbou slov.

Jsme v této úžasné době těmi, kteří dobrovolně přijali odpovědnost, za budoucnost celku, jen si to z mnoha důvodů neuvědomujeme, resp. od začátku naší životní cesty obvykle nepamatujeme.

Jsme přitom v těch nejlepších rukou a máme možnost poprosit o osobní vedení, pokud o to sami požádáme a vyšším multidimensionálním bytostem přístup k nám samým umožníme…

Volba je pouze na nás, na čistotě našich úmyslů a na našem vlastním rozhodnutí… V tom je náš život úžasný a v tom je naše Svoboda Vědomí a manifestace ušlechtilých Myšlenek do naší reality.

 

Mnoho štěstí Aridan 

________________________________

Ti, kteří vládnou anglickým jazykem, mají příležitost shlédnout na Youtube 70ti minutové video Vysílané živě přes CNN s názvem Disclosure Conference, National Press Club ze dne 27.září 2010 – doporučuji. Zajímavá je zejména diskuse kolem 50 minuty ohledně deaktivace jaderného arzenálu paprskem světla z mimozemské lodi… http://www.youtube.com/watch?v=BtmpaM0PqyI

 

Další zajímavý odkaz zde: http://www.ufo-disclosure.com/blog/un-ambassador-to-et/1293/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ještě se musim vyjádřit tady

(wivo, 8. 10. 2010 10:51)

Opravdu si myslíte že UFO se k nám bude chovat přátelsky? Že nás budou vítat s otevřenou náručí?
Že vystoupivší šediváci nejsou schopni přetvářek a lží narozdíl od lidí? Že s námi mají jen ty nejčistší úmysly (tim myslim zkoušky vypínání Abomb kvůli "rádoby" našemu blahu)?
Pak v tom případě vám doporučuju jít je vítat s transparenty na nějakou vysokou budovu stejně jako tlupy idiotů v různých scifi filmech.
Může to být zajímavá podívaná vidět anihilaci naživo. :-)

Teď vážně: mnohem pravděpodobnější je pozemský konflikt - že se bude odehrávat v oblastech s vysokou negramotností, nízkým IQ a nedostatkem základních potřeb je natolik jasné, že není zapotřebí být jasnozřivým senzibilem. Vim, už se opakuju, ale najděte si potřebný informace sami.
Hádat umí každej včetně senzibilů, ale jen ten kdo opravdu hledá, najde...

Re: ještě se musim vyjádřit tady

(jarin, 8. 10. 2010 15:54)

Tak vidíš, i ty hovoříš o pravděpodobnosti pozemského konfliktu. Kdo hledá nachází to, co je mu nejbližší, na co jeho dosavadní znalosti stačí. Ani ty jsi nepřeskočil pět šest tříd na základce, učil ses malou násobilku, pak velkou, potom mocniny a odmocniny .. atd. Nic není náhodné a pochybuji o tom, že kdokoliv nejenom na této planetě bude postižen nespravedlivě čímkoliv. Dost často pak díky svému egoismu a materialismu(i idealistickému) zaměňujeme přirozený řád věcí, pravidla a zákony vesmíru za trest, neštěstí. Smrt není konec, nestraš tedy anihilací. Zákony platí i pro ty šediváky, kterými strašíš, jako ještě nedávno církev peklem a zatracením... :-)

Re: Re: ještě se musim vyjádřit tady

(Oki, 2. 7. 2012 13:49)

Vente si ze drive si lide myslely ze je zemne placka.
Ted vedi ze je koule.
..........
Verim ze I kdyz je nazor ze zadna konspirace neni Nebo ze neni Ufo neznamena ze az bude pravy cas tak se neco neodhali.
Kdyz otevres dvere tak nejdrive projdes hodbou a as dojdes ke spravnemu pokoji tak ho otevres ne ;-)
Ad se stane cokoliv stane se to v co lide sami uveri pokud. Se ale stane neco pr.verim ze se sjednotim s vesmirnou rodinou ale ONI se masivne neukazou tak je stale moznost ze me vyzvednou.:-D kdyz sem byl mensi ASI 10-15 let sem Mel silni pocit ze vetsina SciFi aspon z casti ukazuje pravdu.ted je my 18 a sem si Tim jisti .navic nikdy sem v tomto zivote nekouril nemam ani potrebu pit alcohol.Mam taky pocit ze sem Toho zazil uz dost a ze Ted uz Jen cekam na navrat domu ze skoly zvane zeme s cilem pohopit odlouceni a sve emoce.Svuj DU sem splnil tak do radi a cekam at tak Nebo tak domu se dostanu citimto

Re: Re: ještě se musim vyjádřit tady

(wivo, 8. 10. 2010 23:59)

já rozhodně netvrdim že smrt je konec.. jen je dost naivní domnívat se, že šediváci jsou přátelští když je lze vcelku snadno najít na dně astrálu kde moc přátelských bytostí není...
jinak dík za odpověď, je jedna z mála co vcelku dává smysl..

Re: Re: Re: ještě se musim vyjádřit tady

(jarin, 9. 10. 2010 7:40)

Ok já jsem přesvědčen, že i šediváci jsou bytosti jako každé jiné, i oni mají nárok na vývoj. I na ně ale působí vesmírné zákony. Také mají svoji karmu a v jakémkoliv okamžiku u nich může dojít k pozitivní změně. Protože prapůvod jak těch více pozitivních tak těch více negativních bytostí je naprosto stejný - vzešli jsme z jedné podstaty- tak ty více pozitivní pomáhají ve vývoji těm druhým.
Chtěl jsem tedy hlavně zdůraznit, že tvé varování vyznívá poněkud negativisticky, což je pro vývoj celku mínus. Není nutné šířit strach, těžko se k bytostem převážně negativním naladí někdo, kdo má "čistý rejstřík". Věřím pevně v to, že existuje i neviditelná ochrana, takže řada z nás se vůbec s nejnižšími bytostmi nesetká, stejně jako se řada z nás nikdy nesetká s vrahy a násilníky.
Smysl života tedy chápu spíše jako cestu k původní rovnováze a ta vede přes pozitivní činy a myšlenky.
Souhlasím ale i s tím, že není dobré se sbližovat s každým, kdo se k nám "snese z nebe", někteří to chápou, ale některé děti si potřebují sáhnout na rozpálenou plotnu, i to je vývoj.

Re: Re: Re: Re: ještě se musim vyjádřit tady

(wivo, 9. 10. 2010 13:50)

No prosim, k tomuto není co dodat, sám bych to neřekl lépe.
Snad jen upřesnim, že můj první odstavec v původním komentáři není o strašení, ale ironickou formou nabádám k zamyšlení (proto další začíná slovy - Teď vážně).
- K zamyšlení o tom, co jsi v podstatě napsal za mě...

Být tady více takových reakcí jako tvoje, měl bych radost z toho, že nejsme zas až tak ztraceni.

nadhera

(Eva, 28. 9. 2011 14:36)

velmi pekne sa to čita, nevedela som sa odtrhnuť keby som nemala detičky tak som nalepena cely den, iba dnes som našla tieto strany SUPER chcela by som vas stretnuť a rozpravať sa

děkuji

(vlasta, 12. 6. 2011 9:44)

Ráda čtu taková krásná písmenka,co něco říkají! Hlavně se snažím být v klidu,v pohodě,v lásce,prostě sama se sebou,to si myslím,je to nejlepší co pro sebe můžu udělat v kteroukoliv chvíli.A vlastně i pro druhé.S radostí čekám na kamarády z vesmíru!

super

(rymima, 14. 11. 2010 18:25)

jak každý vidí vladnout jsi neumíme tak kdo to srovná

super

(rymima, 14. 11. 2010 18:23)

jak každý vidí vladnout jsi neumíme tak kdo to srovná

....

(Zdenek, 21. 10. 2010 6:25)

Já to už vlastně nechápu.. tak co se děje? Zdá se, že nic.. ale taky nemůžu spát.. přičítám to psychickým poruchám.. a chci spát.. jen to nejde.. Taky sleduju dění a čtu třeba Britské listy... Ono to kolektivní vědomí funguje.. ale co to naznačuje? Já tomu odmítám uvěřit... Věci nejsou takové, jak se zdají.. (Jako sovy - taky vypadají mírumilovně a přitom jsou to predátoři) Ale takovéhle demagogické teorie? Ufff... někdy je to hodně přehnané.. tvoje články čtu.. a někdy si říkám, cože to je za hrůzu.. ale na druhou stranu.. když popustím uzdu fantazii, tak to není až tak nereálné.. divím se... no.. zvláštní.. takový mix myšlenek jsem ti sem vpustil.. ale nedokážu je teď uspořádat... mám zamotanou hlavu...

článek

(Jana - morticia, 20. 10. 2010 18:07)

super články, díky Aridane, jeto fakt síla, co se děje, ale hlavně se musíme uklidnit :-)Pokud to alespoň trochu jde :-))
Odmalička mám spoustu snů a vizí o budoucnosti, není to úplně jednoduché s tím žít a za posledních deset let k tomu přibylo i spoustu "návštěviček", jak jim říkám ...
Ale už se nebojim, zjistila jsem, že není čeho. Ať přijde cokoliv :-)

Já bych

(Mathew, 9. 10. 2010 22:29)

Já bych uvítal, kdyby se vážně ukázali pravý mimozemšťani :) a pozdvyhli naše vědomí měl bych naně moc otázek :D ale bojím se že jak je kolem toho tolik poprasku že to budou ty hologramy... v Bibli je napsaný něco o falešných prorocích už si to moc nevybavuju ale trošku se mi to sem plete, stejně jako v Illuminati card game karta "prophet"... zkuste si to napsat na youtube bo někam

Hrozba konfliktu

(Amanita, 6. 10. 2010 22:21)

Aridane, tvá úvaha o konfliktu na Středním východě se shoduje s výpovědí senzibila Petra Chobota. Viz toto videjko: http://cestyksobe.cz/novinky/nejnovejsi-a-nejzajimavejsi-porady/684.html

VŘELE DOPORUČUJI!!! Moc zajímavé pro všechny, kterým tato tématika není lhostejná a předesílám že není negativistické, což je moc dobře.

Re: Hrozba konfliktu

(Aridan, 8. 10. 2010 22:08)

Milá Amanito,
díky za odkaz, jsem rád, že nejsem ve svých myšlenkách sám, jsou totiž celkem logickým vyhrocením dlouhotrvajích událostí a odpovídají skrytému zájmu vládnoucích skupin. Upřímně doufám a z celého Srdce si přeji, že se zcela mýlím a že vše bude v pořádku. Síly temna ztrácejí svou moc den po dni...
Aridan

Pluto

(Martin, 6. 10. 2010 17:43)

Ahoj, můžeš mi prosím říci něco víc o vesmírných lodí u Pluta jak píšeš? Popřípadě kde si čerpal tuhle informaci, děkuju Martin

Re: Pluto

(Aridan, 8. 10. 2010 22:03)

Martine,
přímo v této sekci UFO.

Odkaz zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/giganticke-kosmicke-lode-smeruji-k-zemi_.html

Aridan

13 rijna

(mona, 8. 10. 2010 18:08)

ja si myslim ze kdyby bylo to odhaleni UFO tak ze by to pro nas i pro zemi bylo to nejlepsi

super

(Martin, 7. 10. 2010 13:31)

Aridane díky, píšeš super články. Jen tak dál. Světlo láska s Tebou!

Re: super

(Aridan, 7. 10. 2010 18:26)

Martine,
dekuji za mila slova, je moc dobře, pokud jsou určena někomu, koho alespon trosku zaujmou :-)
Kupodivu to vypada, že je nás stale více a to je fajn...
Aridan