Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO - další vývoj událostí - Aridanovy úvahy

6. 10. 2010

Co se to kolem nás poslední dobou vlastně děje ???

 

Poslední dobou se děje mnoho věcí najednou, děje se příliš podobných scénářů na mnoha poměrně odlišných rovinách souběžně. Dokonce i na těch, které spolu dříve nikdy předtím zdánlivě nesouvisely, ani souhlasně nekomunikovaly.

Pomalu ale jistě se otázka odhalení existence jiných bytostí než pouze lidských tvorů naší planety posouvá z úrovně spekulací, zda ANO či NE na rovinu chronologické návaznosti - tedy: KDY 

 

Ze strany tolik radikální katolické církve směrem k otázce UFO, jsme předními představiteli v průběhu několika málo měsíců informováni o faktu, že považují mimozemské civilizace za naše bratry a že si je dokonce přejí pokřtít, pokud se objeví a požádají o to.

Stejně tak organizace spojených národů (UN) vytvořila novou funkci, která je od této chvíle hlavním ambasadorem pro komunikaci s mimozemskými bytostmi. Velmi intenzivně se nabízí logická otázka PROČ, když fenomén UFO je obecně dlouhodobě utajované a naopak popírané téma.

Z historie se dozvídáme o podrobně dokumentovaných mimozemských five-to-twelve.jpgobjektech na radarových záznamech, které se objevily v mnoha formacích nejen nad civilními, ale zejména nad vojenskými objekty, aby způsobily například deaktivaci všeobecně nebezpečného jaderného arzenálu – viz závěr tohoto článku.

Stejně tak se dozvídáme o desítkách tisíců hlášení ročně z civilních zdrojů, včetně případů narušení televizního vysílání i o osobním setkání se zástupci lidské rasy a nabídkou otevřené pomoci.

Vnímáme informace o únosech, dozvídáme se o nově objevených objektech poblíž naší Sluneční soustavy, objevují se nové planety, kde je možné nalézt nejspíše podobný život na bázi vody, stejně jako u nás.

Naši čeští vědci společně se skupinou věčně odolávajících skeptiků se nade vším pozastavují jen s lehkým nadhledem a s úsměvem na rtech komentují i tak do očí bijící a neopomenutelnou záležitost, jakou je oficiální zřízení další finančně poměrně náročné pozice v UN – odpovědnou za komunikaci s mimozemskými civilizacemi.

Cituji: „No jo, oni zase zřídili nějakou novou funkci, jen aby měli co dělat…“. Pokud jim toto stačí jako vysvětlení, jsou to svým způsobem opravdu „šťastní lidé“ a pak podle nich by pak celé UN nejspíše zasloužilo hromadnou lékařskou prohlídku J

 

O čem se hovoří

Mluví se o nepříliš optimistických Nostradamových proroctvích kolem roku 2012, stejně jako Sibylině proroctvích, mluví se o konci Mayského kalendáře, mluví se o návratu planety Nibiru a jejích tolik kontroverzních původních obyvatel, kteří si nás jako otrockou rasu stvořili, mluví se o narůstání válečného napětí, mluví se o neúrodě a hladomoru, mluví se o přírodních katastrofách, jako přepólování Země, posunech Zemských pólů, roztátí ledovců, supervlnách blížících se k nám z centra naší Galaxie.

Dovolím si připomenout další významné osoby i s jejich citacemi a těmieisenhower.jpg je  zejména prezident  D. Eisenhower, který nás varuje před neviditelnou suverenitou obrovské moci vojenského aparátu, stejně jako osobu, kterou je postava vědce a konstruktéra Wernera Von Brauna, který jasně říká, že se pro zachování iluze nutnosti a významu fungování vojenského aparátu udělá úplně cokoliv a cituji: „Poslední kartou bude napadení z kosmu od nepřátelských UFO“

Připomínám další souvislost s již dávno plánovanými Hvězdnými válkami R.Reganem, plánovaným umísťováním jaderných zbraní do kosmu i nepovedené pokusy s bombardováním našeho Měsíce (LCROSS), souběžně se zcela novým letounem Boeing DX7 o jehož účelu na oběžné dráze NASA i Obama stále zarytě mlčí.

Dochází dlouhodobě k systematickému znehodnocování měn, nepřetržitému nárůstu inflace, nárůstu nezaměstnanosti a nepokojů napříč celou planetou, lidé ztrácí trpělivost, pomalu ve stávající  Systém naději i víru.

Všichni na něco celý život čekají a jejich osobní pohled na věc je z hmotného hlediska poměrně neradostný. Hmotnému světu se poslední dobou skutečně nedá příliš věřit, vše se velice rychle transformuje a mění.

Na druhou stranu nutno říci a vidím to i na těchto Jiných Stránkách, že se mnoho lidí probouzí a zájem o duchovní hodnoty se neuvěřitelně navyšuje, což je moc dobře – ovlivňujeme tím totiž celek a úroveň Vědomí našeho obecného lidského potenciálu.

Všechny negativní vlivy podpořeny dlouhá léta zdegenerovanou novus-ordo-eye_pyramid.jpgstrukturou pyramidy síly a moci, která rozhoduje o tom, kde se co bude dít, kdo bude na planetě jíst a kdo naopak na kterém kontinentu hladovět, kde bude válka, jaký virus má koho zneškodnit, jakou vakcinou má být celosvětově zpracováván chov hospodářských zvířat a geneticky modifikovány pěstované obilniny (Codex Alimentarius zde: http://eagri.cz/public/web/mze/potraviny/codex-alimentarius/ nebo zde http://www.codexalimentarius.net/web/index_en.jsp ) kdo má jakou válku vyhrát, koho tím pádem zasponzorovat a finančně podpořit a jak dlouho se bude operace provádět (obě světové války i VŘSR).

Není to od dávných dob Říma mnoho lidí, proto není tak obtížné se dohodnout rychle a nastavit scénáře, které vypadají za pomoci patřičné propagandy velice nevinně. Viz například naposledy zveřejněná hrozba útoku na Velkou Britanii z kosmu, která má stejně jako očekávaná solární bouře, zapříčinit komunikační vakuum.

Do toho je naše veřejnost často masírována veřejnost hrozícími útoky, které připravují různé zločinecké organizace – nejčastěji samozřejmě tolik populární Al-Kájda, což je v podstatě obyčejný seznam původně registrovaných několika spojenců USA dodávajících informace proti Rusku za dob studených válek obou velmocí, o údajné smrti Usáma Bin Ládina před několika lety ani nemluvě.

Německo slaví 20 let od svého opětovného sloučení a proto je společně s obecně problematicky vnímanou Anglií a Francií předpokládaný nejpravděpodobnější cíl útoků. Je přitom opět poměrně zajímavé, že tuto informaci o ohrožení teroristy rozesela americká CIA – proč, se dozvíme dále J.

Z Ruské strany se plánují zcela nové ubytovací hotelové kapacity v kosmu pro prominenty během několika let, v Dubaji se naopak již dokončuje další z podmořských hotelů, nabízející požitky hostům na mořském dně.

Toto vše doplňují znepokojivé informace o nástupu další doby ledové, které jsou doloženy potvrzeními o celkovém ochladnutí Golfského proudu a snižování jeho průtoku – pokles údajně o 9 stupňů Celsia oproti roku 2009.

Stejně znepokojivé informace přicházejí z oblasti Sluneční aktivity, kde se očekává solární maximum v nadcházejících letech.

Na středu 13. října 2010 je dokonce předvídáno masivní odhalení UFO lidstvu, které se pro nás údajně zviditelní a ukáže svou totožnost a k tomu se u Pluta objevilo již několik cizích kosmických lodí, které se pohybují směrem k centru naší soustavy.

27. září 2010 se konala velká tisková konference přenášená CNN v Národním tiskovém klubu z oblasti veřejného odhalení UFO - viz dále.

 

 

Bylo by toho samozřejmě ještě více, ale myslím, že pro základní osvěžení detailně uvedených informací v mnoha článcích na Jiných Stránkách, to zcela postačuje.

 

 

Co nám to vše říká?

 

Následující úvahy jsou čistě soukromé myšlenky a jejich cílem je poskytnutí zcela osobního pohledu na věc, případně rozpoutání konstruktivní a plodné diskuse.

Pokud vyhodnotíme současnou situaci, evidentně se buď již „něco“ děje nebo se něco kvapem chystá. Ze všech projekcí, živých vizí i klidových meditací, mi vycházejí jako alternativy přibližně čtyři záležitosti.

 

Nultá varianta je ta, že se neděje nic, nestane se vůbec nic, ale děje se naopak až příliš mnoho věcí najednou a z tohoto udržení „status quo“ by krom pár novinářských plátků neměl prospěch nikdo jiný, což mi nedává žádný hlubší smysl.

 

První alternativa je postupná příprava naší existence na masivní nárůst plánovaných „teroristických“ útoků, která má svůj zdroj a podtext na základě dvou věcí.

Jedna z nich je reálné sledování toků informací různých teroristických organizací, které mohou skutečně kdykoliv nečekaně zasáhnout. Druhá možnost je otázka nutnosti zachování existence výzvědných služeb v rozsahu, kterým pracují doposud. cia-logo_400x400.jpg

Je před námi totiž závěr roku, tedy doba plánování, rozpočtování, budgetingu a zdůvodňování headcountů. Protože se jedná o varování, které je velice nekonkrétní a plošné, je to jeden z logických důvodů, proč se ony varování dějí a jejich validitu proto vnímám jako relativně nízkou…

Pokud se nějaký útok skutečně stane, nedivil bych se, kdyby přišel opět z domácí dílny samotné CIA, jen proto, aby se mohli chlapci blýsknout.  Viz závěr článku zde

 

Druhá varianta je pomocí umělých provokací na několika stranách souběžně (a pod falešnou vlajkou jako obvykle) vyvolat válečný konflikt, či dokonce rozsáhlejší roztržku více států, nejspíše lokálního významu.

Můj střízlivý odhad je již delší dobu orientován na střední a dálný východ. Mám na mysli takové země, jako Irán, Irák či vzdálenější Čína, Korea nebo Indie či stále z terorismu obviňovaný Pákistán. Extrémní varianta je celosvětový jaderný holocaust v případě, že se lokální scénáře vymknou kontrole napříč celou planetou svým řetězením.

Na dálném východě by měl válečný konflikt vzhledem k počtu obyvatel nejsilnější dopad a vzhledem ke světové krizi způsobenou nejen expanzí Číny, logickou konsekvenci k původnímu plánu rozpoutání války z roku 2006-8 jako řešení vleklé ekonomické krize.

Toto vše by se mohlo udát v případě, že by se mimozemské entity fyzicky objevit v brzké době nejspíše neměly a nebyly by proto schopné plošně reagovat či by se naopak objevit měly s cílem přijít vyhodnotit se stávajícími pány Světa jejich dosavadní „rozkvět“ úrovně Vědomí naší planety.

V prvním případě tak trochu nepovedené Potěmkinovy vesnice, v druhém případě kapitulace za cenu vlastní sebedestrukce a všeho živého kolem.

Síly temna svou pozici víceméně nedobrovolně stejně opouštějí svými zoufalými posledními pokusy o získání moci nazpět. Tím však podepisují definitivní ortel především sami sobě, což moc dobře vědí oni, ale i my…

 

Třetí varianta je svým způsobem maličko podobná variantě první a tím jsou masové holografické projekce na celém světě čehosi, co si pro jednoduchost dovolím odvážně nazvat „druhým příchodem Krista“.

Tedy cosi jako holografickou projekci čehokoliv (ať již náboženské tematiky dle konkrétních kontinentů či UFO symboliky) s jediným cílem – ukázat, že toto je shůry přicházející sjednocující poselství, že to je prostředek a jediná správná jesus.jpg cesta, kudy máme dále jít a tím bohužel upevnění vlivu a moci těch skupin, které po tom bytostně touží.

Na několika místech naší planety již proběhlo objevení se několika projekcí spirál v oblacích, které vyvolaly značný rozruch a mohlo jít o aktivity mimozemských bytostí, stejně jako o test připravenosti na masivní projekce.

Svou nervozitu a touhu vložit se do tohoto procesu manilupace již začínají dávat poměrně jasně najevo – jedním z nich je světová církev (viz jejich oznámení) a druhým je současné oznámení spojených národů (UN) o zřízení nové pozice pro styk s mimozemskými entitami.

V podstatě se jedná o tutéž skupinu vládnoucí moci, pouze reprezentovanou pro jistotu dvěma stranami – pracují tedy evidentně souběžně a synchronně dle předem stanoveného schématu, protože mají shodný základ.

 

Čtvrtá možnost je ve srovnání se dvěma předchozími daleko optimističtější – díky Bohu J.  Pokusím se jí trochu rozvést.

Je totiž celkem možné, že se UFO a mimozemské entity skutečně masivně objeví (prozatím přesně nevíme kdy a kde, ale návrat „Pánů“ či prolnutí více světů je předpovídán mnoha proroctvími) a budeme skutečně nuceni jejich existenci brát jako prostý fakt, stejně jako nás nepřekvapí, pokud dnes potkáme člověka se psem v parku či kočkou vystavenou na okně.

Ti, kteří o jejich existenci již dávno nepochybují, to nejspíše uvítají jako příležitost k našemu vlastnímu rozvoji, a úžasným změnám na Zemi, ovšem ti, kteří jsou teprve na začátku svého poznávání, mají před sebou poměrně trnitou cestu přijetí jiné reality…

Osobně vnímám tuto záležitost stejně pravděpodobnou, jako obě dvě předchozí.

Mimozemské entity jsou (některé osobně) stále s námi, bedlivě sledují s nadějí naše kroky a to, že je nevidíme, vůbec ufo.jpgneznamená, že neexistují. Též jsme nikdy neviděli vlastní duši či svůj život a o naší existenci, resp. o existenci života v nás samých přesto ani náhodou nepochybujeme.

 

Nechci zde vůbec rozvádět diskusi na téma „proč by nám měli pomáhat a naopak nás neměli kolonizovat či rovnou vyhladit?“, protože jejich možnosti i technologie by v případě potřeby mohli bez potíží realizovat na dálku již dávno a nemuseli by vůbec „lézt“ sem k nám, do relativně nebezpečného světa lidského násilí a sobecky úzkého chápání pojetí naší existence.

Jejich chápání života obecně, je zcela defenzivní a v souladu s Jednotou, je celostní a vždy v ohledu k následkům především vůči celkovému výsledku. Jsou schopni nebojovat o svůj život za cenu zbytečného zmaření mnoha dalších životů, protože vědí, že žádná smrt neexistuje, je to vše jen proměna a nechají se proto dokonce i dobrovolně sestřelit námi samými.

Protože jsme my sami nebezpeční sobě samým, museli by nás – kdyby chtěli – již vyhladit dávno, ale máme ještě trochu času, máme stále šanci se probudit a to je pro nás samozřejmě příležitost.

 

Souběžně kdesi uvnitř velice jasně vnímám, že mají síly stávající moci pořádný strach z toho, co se děje s námi samými, myslím tím námi běžnými lidmi, resp. co se děje s naším opětovně probouzejícím se Vědomím a jak jim přestáváme ochotně akceptovat to, co jsme i s ledabyle nastrčenou návnadou „baštili“ doposud.

Znamená to, že moc dobře vnímají napojování našich očištěných Srdcí a vědí o našem Probouzení (úroveň našeho "vědomí" měří velice bedlivě nejen oni sami –heart_money.jpg Princeton University od roku 1998, ale též dávné věky vyvinuté mimozemské civilizace - na dálku), vědí o naší nezadržitelné obrodě Myšlení a změně stávajících doposud propagovaných hodnot, které se přímo před našima očima transformují na zcela jinou úroveň.

 

Co bude dál, proto velice silně závisí na nás samých, na našich činech a zejména našich Myšlenkách, které se do našeho světa realizují stále rychleji.

Když se budeme tam uvnitř nás samých bát, je velmi pravděpodobné, že přijde to, čeho se bojíme nejvíce, protože tomu dáváme nejvíce energie.

Pokud se však budeme těšit z každé chvilky a drobných úspěchů, přičemž budeme zcela neohroženě odmítat existenci toho, co si prostě sami nepřejeme, máme velkou šanci negativní předpoklady zvrátit. Funguje to, mám to osobně vyzkoušené. 

 

Je pouze na nás, co si sami připustíme a jakou si vyprojektujeme budoucnost, protože přikazování, omezování či účelových manipulací již bylo během věků a vlády kapitálu nesmyslné moci více než dost, nyní jsme na scestí volnosti, naší svobodné vůle, zdravého Rozumu, Lásky, Spravedlnosti, Sdílení, Souznění a nekonečné Moudrosti.spejbl-a-hurvinek.jpg

Nestaňme se něčími loutkami, nestaňme se herci v jimi dlouhodobě připravovaných a plánovaných scénářích, ke kterým použijí naprosto vše, čím disponují. V jejich rukou je manipulace informací, cenzura skutečnosti, ovládání klíčových medií a zcela neobjektivní účelové zkreslení pohledu na věc.

 

Zázraky se dějí a nejsme zde jen tak náhodou, protože náhody jednoduše neexistují a nic se neděje bez hlubší příčiny – ani tento článek nevznikl nahodilou skladbou slov.

Jsme v této úžasné době těmi, kteří dobrovolně přijali odpovědnost, za budoucnost celku, jen si to z mnoha důvodů neuvědomujeme, resp. od začátku naší životní cesty obvykle nepamatujeme.

Jsme přitom v těch nejlepších rukou a máme možnost poprosit o osobní vedení, pokud o to sami požádáme a vyšším multidimensionálním bytostem přístup k nám samým umožníme…

Volba je pouze na nás, na čistotě našich úmyslů a na našem vlastním rozhodnutí… V tom je náš život úžasný a v tom je naše Svoboda Vědomí a manifestace ušlechtilých Myšlenek do naší reality.

 

Mnoho štěstí Aridan 

________________________________

Ti, kteří vládnou anglickým jazykem, mají příležitost shlédnout na Youtube 70ti minutové video Vysílané živě přes CNN s názvem Disclosure Conference, National Press Club ze dne 27.září 2010 – doporučuji. Zajímavá je zejména diskuse kolem 50 minuty ohledně deaktivace jaderného arzenálu paprskem světla z mimozemské lodi… http://www.youtube.com/watch?v=BtmpaM0PqyI

 

Další zajímavý odkaz zde: http://www.ufo-disclosure.com/blog/un-ambassador-to-et/1293/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kdo neví,čumí

(gojjim naches, 6. 10. 2010 20:05)

http://www.youtube.com/watch?v=pzdykAR4Bt8&feature=player_embedded

historie zamlčená

(gojjim naches, 6. 10. 2010 18:53)

http://www.youtube.com/watch?v=rFC20gY1_9o&feature=related

vše souvisí se vším

(cpl Bala, 6. 10. 2010 12:12)

Ahoj díky za úžasný článek,vnímám absolutně stejné pocity a věmy.Přikláním se ke čtvrté možnosti,ty předcházející my nesedí,elity nehodlají zničit sami sebe.Jsem rád že probouzejících se a hledajících lidí přibývá,škoda jen že zabedněnců je stále většina.Díky ,souzním s Vámi.

co je vám?

(gojjim naches, 6. 10. 2010 10:28)

http://www.youtube.com/watch?v=kKhFa3mj-Vk

Shoda náhod

(Marian, 6. 10. 2010 9:30)

To, o čem píšou média a hovoří politici a církev není náhoda. Je to programování lidstva jako celkua skutečné ovládnutí může být skrze projekci, neboť mnoho věřících věří ve strachu.

Mi osobně se nejvíc zamlouvá stať o čtvrté možnosti a po pravdě, kdybych teď potkal v Ostravě, v Komenského sadech USO, pozval bych je na procházku a pokec. Strach? Ne, strach bych asi necítil. Proč bych měl.

Jinak co Vy na to ...http://www.scribd.com/doc/10433340/Proroctvi-o-Evrope-z-knihoven-palmovch-list

Nový svět

(Honza, 6. 10. 2010 8:46)

Jak říkáš Aridane náhoda neexistuje,v myšlenkách jsme vytvořily to co tady je a v myšlenkách můžeme vytvořit Nový svět, at v naších myšlenkách i činech je Láska Mír i Odpuštění.

chybný kód a nakonec dobrý

(Dagmar, 6. 10. 2010 7:34)

Je vidět,jak temné síly zkouší..........:D

Už jen týden dělí nás

(Paia, 5. 10. 2010 23:57)

Už jen týden dělí nás od datumu onoho, kdy odtajnění veliké zjeviti všem se má.

Ale vážně - všimli jste si, jak za posledních 14 dní proběhlo zpravodajskými servery několik různých článků jak o současném pozorování UFO, tak o tom, že UFO v minulosti nás hojně navštěvovaly a několikrát ovlivnily funkčnost jaderných raket? A že to zveřejňují zrovna členové armád; těch armád, které nám tady přes 60 let věšejí bulíky na nosy o meteorologických balónech?
Taková četnost zpráv za relativně krátkou dobu, zatímco dříve takovýchto článků bylo sotva za celý rok. Asi se fakt něco děje...
Před pár měsíci jsem několik týdnů studoval web (a měl bych se k němu zase vrátit a zjistit nová sdělení) http://www.matrix-2001.cz/ tedy aspoň to, co bylo uvolněno k přečtení grátis a nebylo toho málo. Dá se tam dočíst mnoho o tajemných objevech na Měsíci, Marsu i o mnoha tajnostech kolem kosmických programů, tunguzské katastrofy, mlžení vlád a konspiračních spiknutích. Onen web má i docela vysokou návštěvnost, takže předpokládám, že poměrně hodně lidí přemýšlí nad tím vším, co se kolem nás odehrává a co by nás mohlo potkat.
A třeba opravdu dochází k nějakému ovlivňování kolektivního vědomí či zemského energetického pole, čímž dáváme do vesmíru najevo naší připravenost k prozření a přijmutí pravdy o našem vzniku, vývoji a našich vesmírných sousedech.

Když sám přemýšlím o tom, co jsem na Matrixu 2001 i na Jiných stránkách přečetl, dostávám se do takového změněného stavu mysli, zapomínám na všechny své starosti s dlouhodobou nezaměstnaností, zadlužením, ztrátou vlastní nezávislosti - cítím, že jsem v ty chvíle součástí všehomíra a věci pozemské jsou pomíjivé. O to horší jsou pak ty návraty do reality. Proto dychtivě očekávám, že v nejbližší době opravdu nastanou nějaké ty změny na světě a že nám třeba bude sděleno, že se např. z fyzické podoby můžeme povznést do astrální existence a cestovat po celém vesmíru. No nebylo by to báječné?

Re: Už jen týden dělí nás

(Gobseck, 6. 10. 2010 0:20)

Na týden bych nespoléhal :D, za potíže si můžeme sami, chytli jsme se do vlastní pasti, nebo chceš li přišel účet za předchozí útratu. Brzy končí velkej cyklus, nikdo neví co přesně bude. Jsme jak jepice před večerem. Vývoj probíhá kvantitativně a pak kvalitativně a pak zas kvantitativně a furt dokola. To platí i pro informace, čím blž před otočením kyvadla, tím víc blábolů. Bludy teď chrlej vic všechny media, včetně člověka. Ale je to vždy jen názor někoho. A názor, to je jak díra do zadku, tu má každej. ;)

Re: Už jen týden dělí nás

(Dagmar, 6. 10. 2010 7:29)

Tak mě napadá,nezaměstnanost,je to čas na zastavení a posouzení životních hodnot.Pokud by jsme byli zaměstnaní,honili bychom se za výdělky a pro samou časovou vytíženost,neměli čas pro -PROCITNUTÍ - to co potkalo Vás,Paia,potkalo i mne a vím v tuto dobu proč a jsem za to vděčná. Poznání mě otevřelo oči a pochopila jsem co se kolem mě a kolem nás děje.Poznávám obrovskou sílu,kterou dává Matka příroda,i když jsme jí tolik ublížili.Přesto nám všem,kteří jí chtějí vnímat pomáhá.Vlastní zkušenost. Naučte se souznění s ní,ranní a večerní postupně stupňované dívání do slunce a ucítíte jemné vibrace,lásku která vhání slzy vděčnosti do očí.Nezapomeňte v duchu světlu poděkovat.Díky chemtrails ho bude čím dál míň ale i mezi mraky si najde skulinku pro nás všechny.Ze začátku se zkoušejte zaměřit pouze jedním okem,pak přimhouřením se zadívejte a uvidíte nádherný starorůžový kruch kolem slunce a z něj vybíhající paprsek přímo k vám. Uvidíte jak vám po tom " zírání " bude dobře u srdce. ZAJÍMAVÉ A OBDIVUHODNÉ.A to jsem nesnášela denní světlo,nyní nepotřebuji tmavé slunečnicové brýle.Vše co nyní přichází nás vede k tomu,abychom si vybrali co je blíže k našemu srdci a poznání. Co si nejvíc přejeme,budeme nakonec mít.
Proto všem lidičkám posílám harmonii a lásku a štěstí v následujících dnech.

Re: Už jen týden dělí nás

(Dagmar, 6. 10. 2010 7:30)

Tak mě napadá,nezaměstnanost,je to čas na zastavení a posouzení životních hodnot.Pokud by jsme byli zaměstnaní,honili bychom se za výdělky a pro samou časovou vytíženost,neměli čas pro -PROCITNUTÍ - to co potkalo Vás,Paia,potkalo i mne a vím v tuto dobu proč a jsem za to vděčná. Poznání mě otevřelo oči a pochopila jsem co se kolem mě a kolem nás děje.Poznávám obrovskou sílu,kterou dává Matka příroda,i když jsme jí tolik ublížili.Přesto nám všem,kteří jí chtějí vnímat pomáhá.Vlastní zkušenost. Naučte se souznění s ní,ranní a večerní postupně stupňované dívání do slunce a ucítíte jemné vibrace,lásku která vhání slzy vděčnosti do očí.Nezapomeňte v duchu světlu poděkovat.Díky chemtrails ho bude čím dál míň ale i mezi mraky si najde skulinku pro nás všechny.Ze začátku se zkoušejte zaměřit pouze jedním okem,pak přimhouřením se zadívejte a uvidíte nádherný starorůžový kruch kolem slunce a z něj vybíhající paprsek přímo k vám. Uvidíte jak vám po tom " zírání " bude dobře u srdce. ZAJÍMAVÉ A OBDIVUHODNÉ.A to jsem nesnášela denní světlo,nyní nepotřebuji tmavé slunečnicové brýle.Vše co nyní přichází nás vede k tomu,abychom si vybrali co je blíže k našemu srdci a poznání. Co si nejvíc přejeme,budeme nakonec mít.
Proto všem lidičkám posílám harmonii a lásku a štěstí v následujících dnech.

UFO

(Gobseck, 6. 10. 2010 0:12)

Jestli se tu objeví během dvou let nějaký mimozemský civilizace, byl bych velmi obezřetný, Mayové si taky poměrně přesně vypočítali příchod bohů a oni skutečně přišli, jenže to byli Španělé a když už bylo jasný o je to za vejlupky bylo pozdě. Naše Země bude velmi oslabená vnitřním konfliktem (chudý proti bohatým) a tak si o to vyloženě koledujeme. Obávám se, že jim hodně lidí bude ochotna strkat hlavu do zadku, i na úkor vlastní lidský rasy. Už cejtím ty tendence i tady.:( Nejcenější je charakter, neotročit ani nezotročovat.

Vesmír

(David -, 5. 10. 2010 22:39)

Ahojte, vzhledem k tomu, že je vesmír nekonečný je jasné, že tu nemůžeme být sami. I když je nám to z každé strany vnucováno. Pravděpodobně tu s námi jsou daleko silnější, mocnější rasy. Na druhou stranu asi nebudeme zase rasou "nejhloupější".
To co lidé ( pokud si tak vůbec můžeme všichni říkat ) předvádí vede ke zničení sebe sama. Jestli k nám přiletí nějaká mimozemská rasa a zničí nás, jen nám ulehčí trápení od sebe destrukce. Na opak ná může pomct a některé donutit k tomu aby sme si začaly Země vážit a samy sebe. Ne se jen ničit a vést k záhubě.

Děkuji za vyslechnutí :) David

... jsme Evropani ...

(jitka, 5. 10. 2010 22:26)

... Buddhismus: ..."opravdu vsechno se dá zasmernit"...