Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tyché - překvapivé odhalení další planety naší soustavy

14. 2. 2011

 

Stále budeme pochybovat o dávných odkazech?

 

Není to tak dlouho, kdy se na Jiných Stránkách objevil článek, který přináší konkrétní informace o objektu silné gravitace, který se objevuje poblíž Oortova mračna.

Viz tento důležitý odkaz.

 

Skutečně se zdá téměř nemožné uvěřit tomu, že může mít člověk bez opravdu vědeckého, hlubokého a mnohaletého studia astrologie potuchy o neobvyklých křivkách průletů komet a planet a že by nám mohl k našemu poznání stačit pouhý zapomenutý odkaz Hopiů, Mayů či pradávných Egypťanů.

Až do dnešního dne, který znamená jasnou odpověď… 

slunec-planety.jpg

 

Situace se totiž posouvá k bodu, kdy již nebudeme moci fakta ignorovat, protože je jednoduše nebude možné již dále ukrývat. To, co dnes vidí pouze kosmická zařízení WISE  či  IRIS, může být za velice krátkou dobu viditelné pouhým okem.

 

Přináším nejspíše dost zajímavou informaci, která rozpoutá velké diskuse v první fázi. V další fázi se začneme s novou realitou postupně seznamovat a ve fázi třetí budeme vzniklou situaci nuceni řešit, pokud to bude nutné.

 

O co konkrétně jde?

Nejspíše nikdo nepochybuje o věrohodnosti anglického serveru DAILY MAIL online:   http://www.dailymail.co.uk/home/index.html

Ten dnes uveřejnil doslova průlomový článek, který monitoruje výše diskutované záležitosti do celkem slušných detailů. Jeho obsahem je informace, která v podstatě kopíruje informace v odkazu článku výše.  

Jedná se o další, nově objevené těleso naší Sluneční soustavy, které je však absolutně největší - zhruba ještě 4x větší než Jupiter, jeho dráha je extrémně eliptická, což je důvodem, že nebylo doposud objeveno.

 

 slunecni-soustava.jpg

Zdá se, že toto těleso je vybaveno několika satelitními měsíci, které jej obíhají. Připomínám opět odkaz na starší článek, který pojednává o tomtéž – Nemesis, přičemž lze předpokládat, že právě jeden z měsíců daného tělesa může být známá legendární planeta Nibiru.  

Astrofyzik, profesor Daniel Whitmere z Univerzity v Louisianě říká, že konkrétní data budou k dispozici nejdéle do dvou let a doplňuje, že struktura plynné planety, která je nazvána řeckým jménem Tyché, je tvořena především vodíkem a heliem s atmosférou podobnou Jupiteru (prstence, skvrny a mraky na planetě).

Pokud se existence planety skutečně potvrdí, bude zařazena mezi oficiální seznam známých planet Mezinárodní astronomickou unií.

 

Mnoho štěstí Aridan

 ______________________________

Originál článku:

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1356748/Search-Tyche-believed-largest-planet-solar-system.html#ixzz1DvBe93CT

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Mýtus o obrovské planetě Tyché z okraje sluneční soustavy

(Zenko.Idane, 6. 3. 2011 0:30)

No na těchto stránkách je na toto téma také zajímavý článek, http://www.livingfuture.cz/clanek.php?articleID=10100

Sluneční soustava skrývá dosud nepoznanou obří planetu

(Zenko.Idane, 25. 2. 2011 0:23)

http://tn.nova.cz/magazin/hi-tech/veda/slunecni-soustava-skryva-dosud-nepoznanou-obri-planetu.html , Hledají senzaci?

škoda, že máme zzablokovanou

(Jarin, 23. 2. 2011 19:28)

diskuzi u změn Měsíce...

Re: škoda, že máme zzablokovanou

(wivo, 24. 2. 2011 9:41)

vždyť je to Jarine úplně jedno ;)
stejně se tady jenom plká, tak je šumafuk kde, jestli u měsíce nebo tady ne?

tak

(wivo, 21. 2. 2011 9:40)

zase trochu uvedeme na pravou míru ne?
vyjádření NASA: http://www.nasa.gov/mission_pages/WISE/news/wise20110218.html

Re: tak

(Novic, 21. 2. 2011 12:44)

Pravá míra by byla fajn, ale čerpat informace z NASA mi připadát jako se zeptat některého našeho politika zda se podílí na tunelování ČR.

Re: Re: tak

(Romeo, 21. 2. 2011 16:56)

Přesně vystiženo. Potíž je v tom, že oficiální místa nám pravdu neřeknou. NIKDY! A ti, co tomu aspoň trochu rozumí a mohli by lidem pravdu "najít", tak zase nechtějí věřit vlastním očím :o)
Jo, pořád dokola kroutím hlavou nad Trojským koněm, jak to tenkrát ti filutové chytře udělali a přímo pod očima všem a nikdo by nevěřil, že to nemůže být jinak.
Dnes to je pořád to samý. Historie se nikdy nezměnila.

Re: Re: Re: tak

(wivo, 23. 2. 2011 12:07)

pak v tom případě žádná Tyché není :-)))
když nám NASA lže :-)))

Co tohle

(Zenko.Idane, 20. 2. 2011 23:06)

http://www.youtube.com/watch?v=UdbfYOqK0lU&feature=watch_response

12.planeta

(pittrrsss, 20. 2. 2011 20:18)

Doporučuji si přečíst knihu od Zecheria Sitchina - 12.planeta.Někdo už zná,někdo asi ne,ale vše se schoduje s obsahem knihy.Petr

no

(wivo, 17. 2. 2011 11:37)

konečně zpráva která říká: smažte všechny "real proof" videa o nibiru na youtubu neboť se evidentně jedná o hoaxy (a nebo o NEGRAMOTNOST vkladatelů) :-)))

jsem zvědav na další výsledky SERIOZNÍHO výzkumu a zejména na určení souřadnic abychom si jí mohli prohlédnout i my ;)

:-))

(Mirka, 16. 2. 2011 19:20)

http://www.rozhlas.cz/leonardo/vesmir/_zprava/vychylena-planeta-prekvapuje-astronomy--737679

skulinka

(vlastik, 16. 2. 2011 0:55)

dobry vecer nevim asi se vam to bude libit,ale doporucil bych zkusenost s lysohlavkami..me osobne to otevrelo branu vnimani do takove miry,ze to nedokazu ani popsat...ale podelim se otom...zacalo to vzpominkou na svuj vlastni porod a gradovalo to do poznani kdo jsem a co tady vlastne pohledavam..se vsi uctou k vam vsem a pravde prvni vzpominky jak sem se narodil musim rict,ze jsou veci na ktere by jste si meli vzpomenout vsichni.Tyto zapomenute vzpominky na vasi minulost vam umozni zlehka nakouknout i do budoucnosti..tezko se to pise,ale je to....pravda,laska...dve veci na kterych opravdu zalezi.Je uplne sumafuk co bude zitra,ale pouze za predpokladu,ze tyto dve tak skoro az banalni veliciny naplnej vasi podstatu..preju to vam vsem..mej te se radi a mej te radi nasi planetu,vzdyt my jsme jeji soucast tak jako jsme soucast uplne neuveritelneho deni vsehomira

bomba

(pepe, 14. 2. 2011 21:51)

Tak tohleto je bomba! Jeste by to chcelo aspon zhruba vedet jak daleko ta planeta momentalne je...

Re: bomba

(Charlie, 15. 2. 2011 9:40)

podle mě nebude daleko když ji chtějí zařadit oficiálně mezi ostatní =)

Re: bomba

(repki, 15. 2. 2011 9:53)

tak to teda ja bomba, pocul som nazor ze tato planeta ma tak pretiahnutu elipticku drahu ze vlastne obieha okolo obidvoch slnk, naseho a jeho dvojcata,(kedze normalne su slnecne sustavy binarne) je to mozne? kazdopadne je to velmi zaujimave...otazka teda je co je vlasne Nibiru? je to ona, alebo je to jeden z jej mesiacov? alebo....?

Re: Re: bomba

(Matrix, 15. 2. 2011 22:23)

Podle enuma eliš, měla Nibiru vlastní měsíce, takže nejspiš sama měsícem není, ale právě mesíce Nibiru narazily do vodní planety Tiamat a rozpůlili jí, tak vznikl pás asteroidů a z druhé půlky naše Země, tím se přenesl prazáklad života z Nibiru na Zemi. Tím je vysvětleno i to, proč má vzhledem k velikosti Země tak obrovský Měsíc to v celé sluneční soustavě není.

český článek o Tyché

(Jarin, 15. 2. 2011 15:10)

http://www.national-geographic.cz/2011/02/15/neviuditelna-planeta-tycha/

Moc zajímavé

(CHarlie, 15. 2. 2011 9:39)

je to paráda ale že na ni narazili až teď, no těším se až budou vědět o tý planetě více

nevím jak je to míněno

(Jarin, 14. 2. 2011 23:03)

ale probíhají dohady, jestli jde o 4násobnou velikost anebo 4násobnou hmotnost - hnědý trpaslík =dvojče našeho Slunce