Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tyché - překvapivé odhalení další planety naší soustavy

14. 2. 2011

 

Stále budeme pochybovat o dávných odkazech?

 

Není to tak dlouho, kdy se na Jiných Stránkách objevil článek, který přináší konkrétní informace o objektu silné gravitace, který se objevuje poblíž Oortova mračna.

Viz tento důležitý odkaz.

 

Skutečně se zdá téměř nemožné uvěřit tomu, že může mít člověk bez opravdu vědeckého, hlubokého a mnohaletého studia astrologie potuchy o neobvyklých křivkách průletů komet a planet a že by nám mohl k našemu poznání stačit pouhý zapomenutý odkaz Hopiů, Mayů či pradávných Egypťanů.

Až do dnešního dne, který znamená jasnou odpověď… 

slunec-planety.jpg

 

Situace se totiž posouvá k bodu, kdy již nebudeme moci fakta ignorovat, protože je jednoduše nebude možné již dále ukrývat. To, co dnes vidí pouze kosmická zařízení WISE  či  IRIS, může být za velice krátkou dobu viditelné pouhým okem.

 

Přináším nejspíše dost zajímavou informaci, která rozpoutá velké diskuse v první fázi. V další fázi se začneme s novou realitou postupně seznamovat a ve fázi třetí budeme vzniklou situaci nuceni řešit, pokud to bude nutné.

 

O co konkrétně jde?

Nejspíše nikdo nepochybuje o věrohodnosti anglického serveru DAILY MAIL online:   http://www.dailymail.co.uk/home/index.html

Ten dnes uveřejnil doslova průlomový článek, který monitoruje výše diskutované záležitosti do celkem slušných detailů. Jeho obsahem je informace, která v podstatě kopíruje informace v odkazu článku výše.  

Jedná se o další, nově objevené těleso naší Sluneční soustavy, které je však absolutně největší - zhruba ještě 4x větší než Jupiter, jeho dráha je extrémně eliptická, což je důvodem, že nebylo doposud objeveno.

 

 slunecni-soustava.jpg

Zdá se, že toto těleso je vybaveno několika satelitními měsíci, které jej obíhají. Připomínám opět odkaz na starší článek, který pojednává o tomtéž – Nemesis, přičemž lze předpokládat, že právě jeden z měsíců daného tělesa může být známá legendární planeta Nibiru.  

Astrofyzik, profesor Daniel Whitmere z Univerzity v Louisianě říká, že konkrétní data budou k dispozici nejdéle do dvou let a doplňuje, že struktura plynné planety, která je nazvána řeckým jménem Tyché, je tvořena především vodíkem a heliem s atmosférou podobnou Jupiteru (prstence, skvrny a mraky na planetě).

Pokud se existence planety skutečně potvrdí, bude zařazena mezi oficiální seznam známých planet Mezinárodní astronomickou unií.

 

Mnoho štěstí Aridan

 ______________________________

Originál článku:

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1356748/Search-Tyche-believed-largest-planet-solar-system.html#ixzz1DvBe93CT

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

zajímavá sms

(fohat, 14. 2. 2011 22:44)

mi právě cinkla,když jsem právě koukal v Kontaktu na epizodu,setkání na pláži...byl to odkaz na tuto zprávu....