Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tajemný hlas z kosmu odrušil vysílání všech stanic

29. 3. 2010

ObrazekAnglie, Londýn a široké okolí, pět hodin dvanáct minut odpoledne 26.listopadu 1977.  

Vše probíhá dle standardních scénářů všedního dne, až na jednu maličkost – všechny vysílací stanice jsou náhle vyrušeny velmi silným vysíláním se zvláštním obsahem.

Signál byl silný natolik, že jej nebylo možné jakkoliv změnit, přeladit či zastavit a jeho zdroj nebyl nikdy nalezen.

Při opakovaných pokusech, způsobit tutéž změnu ve vysílání a potvrdit, že se  jednalo o dílo radiových amatérů vtipálků bylo zjištěno, že toto není v pozemských poměrech možné. Zpráva byla sice v rozsahu řádově několika minut, zato její obsah je velmi zajímavý.

(Pro zvídavější – je možno v historii velmi rychle dohledat, kde všude a v jakém vysílání došlo k narušení signálu http://en.wikipedia.org/wiki/Vrillon)

Byli jsme vyzváni bytostmi, které nás již dlouho pozorují a my vidíme jejich světla na nebi, ke konání v míru, ke složení všech jaderných zbraní (viz článek: Obama  Medveděv a UFO – jaderné odzbrojení v této sekci), byli jsme varováni před katastrofou, kterou můžeme způsobit nám i všemu živému – navíc ve věku velkého probouzení při přechodu do období Vodnáře.

Nový věk může být obdobím velkolepého vývoje naší rasy. Všechny zbraně zla musí být odstraněny, čas konfliktů již odezněl a rasa, jejíž jsme součástí, může přejít do vyšších stadií své evoluce, pokud prokážeme, že za to stojíme.

Máme však pouze krátký čas k tomu naučit se žít společně v míru a dobrotě. Malé skupiny napříč světem již toto vyučují a je na nás, zda je přijmeme či odmítneme.   Hlas dále říká: Vězte však, že je zde mnoho falešných proroků, kteří z vás vysají energii, které vy říkáte peníze, kterou použijí pro účely zla a nazpět získáte bezcenné nic.

Vaše vnitřní božství vás bude od tohoto ochraňovat. Musíte se naučit používat svůj vnitřní hlas, který vám napoví co je pravda a co je mámení. Naučte se poslouchat hlas pravdy, který je v každém z vás a povedete sami sebe cestou evoluce.

Toto je vzkaz našim drahým přátelům. Nyní víte, že jsme zde a že je kolem planety Země mnohem více bytostí než vaši vědci přiznávají. Záleží nám na vás a na vaší cestě ke světlu a uděláme vše, co je v našich silách. Nemějte strach, hledejte poznání sebe sama a žijte v harmonii se svou Zemí. Děkuji za vaší pozornost, nyní opouštíme rovinu vaší existence. Buďte požehnáni nekonečnou láskou a pravdou kosmu.

Níže nalezneme přesný opis vzkazu pro lepší porozumění a v přiloženém odkazu je možné vyslechnout samotnou zprávu ve formátu MP3.  

Nedávno se objevil z archivů odtajněných anglických UFO tento snímek - doporučuji:

Čas nám sám vyjeví, jaká je skutečná pravda.

Mnoho štěstí Aridan

______________________

This is the voice of Vrillon, a representative of the Ashtar Galactic Command, speaking to you. For many years you have seen us as lights in the skies. We speak to you now in peace and wisdom as we have done to your brothers and sisters all over this, your planet Earth. 

We come to warn you of the destiny of your race and your world so that you may communicate to your fellow beings the course you must take to avoid the disaster which threatens your world, and the beings on our worlds around you. This is in order that you may share in the great awakening, as the planet passes into the New Age of Aquarius. The New Age can be a time of great peace and evolution for your race, but only if your rulers are made aware of the evil forces that can overshadow their judgments. 

Be still now and listen, for your chance may not come again. 

All your weapons of evil must be removed. The time for conflict is now past and the race of which you are a part may proceed to the higher stages of its evolution if you show yourselves worthy to do this. You have but a short time to learn to live together in peace and goodwill. 

Small groups all over the planet are learning this, and exist to pass on the light of the dawning New Age to you all. You are free to accept or reject their teachings, but only those who learn to live in peace will pass to the higher realms of spiritual evolution. 

Hear now the voice of Vrillon, a representative of the Ashtar Galactic Command, speaking to you. Be aware also that there are many false prophets and guides operating in your world. They will suck your energy from you - the energy you call money and will put it to evil ends and give you worthless dross in return. 

Your inner divine self will protect you from this. You must learn to be sensitive to the voice within that can tell you what is truth, and what is confusion, chaos and untruth. Learn to listen to the voice of truth which is within you and you will lead yourselves onto the path of evolution. 

This is our message to our dear friends. We have watched you growing for many years as you too have watched our lights in your skies. You know now that we are here, and that there are more beings on and around your Earth than your scientists admit. 

We are deeply concerned about you and your path towards the light and will do all we can to help you. Have no fear, seek only to know yourselves, and live in harmony with the ways of your planet Earth. We of the Ashtar Galactic Command thank you for your attention. We are now leaving the plane of your existence. May you be blessed by the supreme love and truth of the cosmos.

MP3:  http://www.massmonstermash.org/alien.html - žlutý odkaz

 

Komentáře

Přehled komentářů

...kdopak to tu asi mluví ?...

(Eric, 18. 1. 2011 2:05)

Bible : "Ke konci časů se bude satan - anděl zla prezentovat jako anděl světla a falešný spasitel."
Tedy i jako hvězdný zachránce z jiné planety , reprezentující vyšší vývojový stupeň evoluce...

Re: ...kdopak to tu asi mluví ?...

(Aridan, 18. 1. 2011 21:34)

Milý Ericu,
pokud vyjde chvilka, jukněte na tento odkaz:

http://www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo-2011---nastin-udalosti.html

Aridan

Re: ...kdopak to tu asi mluví ?...

(stýv, 16. 5. 2011 15:58)

ale oni nás nepřišli spasit ..jen nám pomáhajíRe: Re: ...kdopak to tu asi mluví ?...

(Aridan, 16. 5. 2011 19:56)

...a to ze všech sil nezištně :-)
Aridan

Re: Re: ...kdopak to tu asi mluví ?...

(PaLo, 5. 6. 2012 12:10)


... proč by nás Satan nabádal k míru a složení zbraní?? trochu mimo ne? :))

Re: ...kdopak to tu asi mluví ?...

(Barbora, 9. 6. 2011 17:05)

Souhlasím s Ericem ;-)..dost dobrý postřeh :-)

Šediváci

(Andrea, 3. 11. 2011 20:04)

Ano,lidé se do záhuby ženou sami a mimozemštané,např. šediváci, se snaží lidem pomoci.Lidé na ně svádí i to,co není pravda.Pak je o těchto mimozemštanech mezi lidmi úplně jiná představa než jací ve skutečnosti jsou(pozitivní bytosti)...Ve všem zmatku je lidská podezíravost.Přitom,kdyby lidé chtěli, jejich poselství se dá porozumět. Lidé si škodí ve skutečnosti většinou mezi sebou, ničí svoji planetu a ohrožují i okolní vesmír. Je třeba,aby se lidé zamysleli, musí se zamyslet a změnit se. Začít vnímat život jinak. Žít v souladu s přírodou,mezi sebou,v souladu s vesmírem.

Šediváci jsou pozitivní mimozemštané,kteří to myslí dobře a varují lidi před lidmi-protože lidé vzájemně se ohrožují čím dál více.Nenechte se svést sliby lidí,kteří chtějí jen vlastní zisk. Řiďte se svým citem, láskou.Máte začít šetřit svoji planetu a chovat se k ní jinak-s láskou a ohleduplností.Vážit si toho,co máte a vědět,co je pro vás opravdu důležité.

Naslouchejte také svým andělům, kteří k Vám promlouvají.Pokud je neslyšíte,zkuste se někdy v přírodě zklidnit a pocítit klid a lásku okolí.Láska tu je.Jde o to ji vidět.Jde o to umět nasouchat:-)

Všem přeji nalezení klidu a síly v šíření lásky mezi lidmi.

Re: Šediváci

(Jarda104, 7. 1. 2012 16:38)

někdy je lepší mlčet, než tvrdit něco, o čem nemám ani páru

Re: Šediváci

(Odyssey, 8. 3. 2012 8:16)

Láska by ale neměla zaslepovat; spíš otevírat oči. Když to s tebou někdo myslí dobře a chce ti pomoci, udělá to tak, že vtrhne v noci bez vyzvání a vysvětlení do tvého bytu, jednoduše tě unese, bude tě bolestivými a ponižujícími metodami zkoumat, případně ti vpraví do těla vysílač, aby tě měl kdykoli hezky po ruce a pak tě nechá na vše zapomenout? Takhle se chová přítel, který to myslí dobře? Oni "šediváci" nemají cit; jsou to technologové, experimentátoři. Zřejmě se snaží zdokonalit svou rasu kombinací s naším vývojovým modelem - my jsme individuality; oni ne. V podstatě se nás velice bojí a jenom naše "zovčenost" jim dovoluje dělat si s některými z nás co se jim zlíbí. Ze sebeuvědomělých jedinců mají strach. A to, co se snaží dát "výměnou" za způsobené utrpení - tj "dobré rady", jak se máme hezky chovat a jakési vize to je takové jejich divadlo, které zvládne i leckterý lepší hypnoterapeut. Láska... Skutečná láska si váží svobody a života a všechno ostatní je lež. Co se Vrillona týká - poslechla jsem si záznam s velice rozporuplnými pocity. Na jedné straně je slovní sdělení, na druhé pocit; slovní sdělení se mi líbí, pocit nikoli - je to moc energeticky silné, moc sugestivní, hypnotizovalo mne to. Ta energie mě úplně obalila a měla jsem z ní strach. Závěr: každé sdělení vyzařuje úmysl - může dobrý úmysl vyvolávat strach? Na druhou stranu, oni mohou být skuteční a mohou být TAK jiní, že na to prostě můžeme špatně reagovat... Když popustím uzdu fantazii a vyjádřím to, co si od první chvíle "info o Vrillonovi" myslím - může to být dílo mimozemšťanů, kteří spolupracují s Šedými a armádou v rámci akce "rozprodávání Země" za našimi zády a tato tv akce mohla být testem reakcí veřejnosti, případně tam mohla být snaha podsunout jakési podprahové sdělení (což by vysvětlovalo pocit "hypnózy" a to, že se mi chtělo spát). Tolik můj názor.

Pro Aridana

(Daniel, 12. 2. 2012 22:10)

Zdravím tě Aridane.
Zabývám se tématikou starověkých kultur a osobním růstem a musím ti říct, že tvé stránky jsou jedny z nejlepších-ne-li nejlepší, co jsem na internetu našel. Způsob, jakým informace podáváš na pravou míru a prokládáš svými myšlenkami je prostě perfektní. A nenech si od těch negativně naladěných lidí, co ti tu to kritizují, nabourat mysl. Děkuji ti, protože tyto stránky mi pomohly při mém hledání a nyní se na ně rozhodně budu dívat častěji.

Re: Pro Aridana

(Aridan, 15. 2. 2012 18:02)

Milý Dane,
velmi milé, moc děkuji - kdykoliv se opět zastav :-)
Aridan

Re: Pro Aridana

(Karin, 5. 3. 2012 20:06)

Plně souhlasim Danieli :) Pro mě jsou tyhle stranky vic než zajímavé.

Dobrý

(misak, 23. 6. 2011 20:39)

Hustý, to se mi líbí :D Stačily by mi dvě nebo tři hodiny a dokážu udělat to samé :D

Re: Dobrý

(lukas, 12. 2. 2012 16:42)

ty jsi totalni debil chtel bych te videt jak to dokaazes 1977 letech mafore

Idioti.. xD

(fffffff, 30. 1. 2012 15:28)

26.11.1977 - 29.11.1977 byly nad ANglií spatřeny svítící objekty a objekty UFO.

Byla to masivní pozorování a objekty zde stály i docela dlouho. Podle informací i v době televizních zpráv.

Vesničko má středisková česká

(Jarda104, 7. 1. 2012 16:41)

farář: sóódoma, gomora

moc přechází do rukou člověka

(Pavel Pohodička Němec, Medy, 7. 8. 2011 7:21)

Moc vesmířanů byla pro nás především blokující a devastující, vesmířané vždy viděli v pozemském člověku konkurenta a obávali se své moci. Nastává čas, kdy vliv vesmíru na naši planetu zcela vymizí a správu planety převezmou pozemsští lidé. Pokud se někdo z vesmíru chce podílet, nechť se inkarnuje.

Re: moc přechází do rukou člověka

(R.NABELEK, 28. 9. 2011 9:19)

TI ALE SES DEMAGOG! DEVASTUJÍCÍ JSOU SAMOTNÍ LIDÉ SOBĚ NAVZÁJEM A TAKTÉŽ K ROSTLINÁM A VŠEMU ŽIVÉMU.A JESTLI SEŠ V POŘÁDKU TO TI NEDOKÁŽU POTVRDIT.NEMÁM ZÁJEM ANI TI NĚCO PSÁT JO HODÍŠ SE DO KOSTELA TAM MUŽEŠ OBLBOVAT STARÉ BABKY,,,DOUFÁM ŽE SE UŽ DÁL NEINKARNUJĚŠ DO SVĚTLEJŠÍ BUDOUCNOSTI,,,

"Bindu"

(Mirek, 18. 8. 2011 17:06)

...vše co nás může probudit ať to pochází z vesmíru či z naší planety a pomáhá to ke změnám naší mysli - je prospěšné. Všichni máme v sobě základní a zářivou čistotu prvotního světla. Může být nesnadné vidět co skutečně je a přitom pozorovat svou mysl jak nám snaží ukázat svůj pohled,názor... Hledám v srdci a snažím se konat... Mirek

Re: "Bindu"

(Aridan, 19. 8. 2011 9:30)

Skvělé, díky.
Aridan