Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tajemný hlas z kosmu odrušil vysílání všech stanic

29. 3. 2010

ObrazekAnglie, Londýn a široké okolí, pět hodin dvanáct minut odpoledne 26.listopadu 1977.  

Vše probíhá dle standardních scénářů všedního dne, až na jednu maličkost – všechny vysílací stanice jsou náhle vyrušeny velmi silným vysíláním se zvláštním obsahem.

Signál byl silný natolik, že jej nebylo možné jakkoliv změnit, přeladit či zastavit a jeho zdroj nebyl nikdy nalezen.

Při opakovaných pokusech, způsobit tutéž změnu ve vysílání a potvrdit, že se  jednalo o dílo radiových amatérů vtipálků bylo zjištěno, že toto není v pozemských poměrech možné. Zpráva byla sice v rozsahu řádově několika minut, zato její obsah je velmi zajímavý.

(Pro zvídavější – je možno v historii velmi rychle dohledat, kde všude a v jakém vysílání došlo k narušení signálu http://en.wikipedia.org/wiki/Vrillon)

Byli jsme vyzváni bytostmi, které nás již dlouho pozorují a my vidíme jejich světla na nebi, ke konání v míru, ke složení všech jaderných zbraní (viz článek: Obama  Medveděv a UFO – jaderné odzbrojení v této sekci), byli jsme varováni před katastrofou, kterou můžeme způsobit nám i všemu živému – navíc ve věku velkého probouzení při přechodu do období Vodnáře.

Nový věk může být obdobím velkolepého vývoje naší rasy. Všechny zbraně zla musí být odstraněny, čas konfliktů již odezněl a rasa, jejíž jsme součástí, může přejít do vyšších stadií své evoluce, pokud prokážeme, že za to stojíme.

Máme však pouze krátký čas k tomu naučit se žít společně v míru a dobrotě. Malé skupiny napříč světem již toto vyučují a je na nás, zda je přijmeme či odmítneme.   Hlas dále říká: Vězte však, že je zde mnoho falešných proroků, kteří z vás vysají energii, které vy říkáte peníze, kterou použijí pro účely zla a nazpět získáte bezcenné nic.

Vaše vnitřní božství vás bude od tohoto ochraňovat. Musíte se naučit používat svůj vnitřní hlas, který vám napoví co je pravda a co je mámení. Naučte se poslouchat hlas pravdy, který je v každém z vás a povedete sami sebe cestou evoluce.

Toto je vzkaz našim drahým přátelům. Nyní víte, že jsme zde a že je kolem planety Země mnohem více bytostí než vaši vědci přiznávají. Záleží nám na vás a na vaší cestě ke světlu a uděláme vše, co je v našich silách. Nemějte strach, hledejte poznání sebe sama a žijte v harmonii se svou Zemí. Děkuji za vaší pozornost, nyní opouštíme rovinu vaší existence. Buďte požehnáni nekonečnou láskou a pravdou kosmu.

Níže nalezneme přesný opis vzkazu pro lepší porozumění a v přiloženém odkazu je možné vyslechnout samotnou zprávu ve formátu MP3.  

Nedávno se objevil z archivů odtajněných anglických UFO tento snímek - doporučuji:

Čas nám sám vyjeví, jaká je skutečná pravda.

Mnoho štěstí Aridan

______________________

This is the voice of Vrillon, a representative of the Ashtar Galactic Command, speaking to you. For many years you have seen us as lights in the skies. We speak to you now in peace and wisdom as we have done to your brothers and sisters all over this, your planet Earth. 

We come to warn you of the destiny of your race and your world so that you may communicate to your fellow beings the course you must take to avoid the disaster which threatens your world, and the beings on our worlds around you. This is in order that you may share in the great awakening, as the planet passes into the New Age of Aquarius. The New Age can be a time of great peace and evolution for your race, but only if your rulers are made aware of the evil forces that can overshadow their judgments. 

Be still now and listen, for your chance may not come again. 

All your weapons of evil must be removed. The time for conflict is now past and the race of which you are a part may proceed to the higher stages of its evolution if you show yourselves worthy to do this. You have but a short time to learn to live together in peace and goodwill. 

Small groups all over the planet are learning this, and exist to pass on the light of the dawning New Age to you all. You are free to accept or reject their teachings, but only those who learn to live in peace will pass to the higher realms of spiritual evolution. 

Hear now the voice of Vrillon, a representative of the Ashtar Galactic Command, speaking to you. Be aware also that there are many false prophets and guides operating in your world. They will suck your energy from you - the energy you call money and will put it to evil ends and give you worthless dross in return. 

Your inner divine self will protect you from this. You must learn to be sensitive to the voice within that can tell you what is truth, and what is confusion, chaos and untruth. Learn to listen to the voice of truth which is within you and you will lead yourselves onto the path of evolution. 

This is our message to our dear friends. We have watched you growing for many years as you too have watched our lights in your skies. You know now that we are here, and that there are more beings on and around your Earth than your scientists admit. 

We are deeply concerned about you and your path towards the light and will do all we can to help you. Have no fear, seek only to know yourselves, and live in harmony with the ways of your planet Earth. We of the Ashtar Galactic Command thank you for your attention. We are now leaving the plane of your existence. May you be blessed by the supreme love and truth of the cosmos.

MP3:  http://www.massmonstermash.org/alien.html - žlutý odkaz

 

Komentáře

Přehled komentářů

To myslíte vážně ??!!

(uffonek, 23. 6. 2011 20:55)

Bože, to by mě zajímalo kdo to vymýšlel :D Vážně hodně zábavný článek, vřele doporučuji pokud se chcete zasmát :D

Re: To myslíte vážně ??!!

(Aridan, 23. 6. 2011 21:03)

Vše kolem nás je jistá forma energie o určitých frekvencích - pevnou hmotu nevyjímaje - jak energii dokážeme technologicky zpracovat je na našem stupni pochopení - kdo by si pomyslel, že kousek lesklého kulatého plastu může v sobě skrývat zvuky, obrazy a dokonce i simulaci 3D - to je přeci rovněž nesmysl.
Nebo snad DVD existuje? Proč by nemohla být obdobným způsobem přenesena zpráva před X lety?
Zkusme někdy mezi odmítavým smíchem přemýšlet - nejsme zdaleka jediní, kdo je vybaven inteligencí... Na to ale musí každý přijít po svém...
Aridan

Re: To myslíte vážně ??!!

(Gvendolína, 8. 8. 2011 17:15)

přesně jeden z těch, co nejspíš nikdy nepochopí....takových je mi opravdu líto

Věřit znamená vědět.

(Xon, 4. 8. 2011 22:27)

Drahý Aridane, máte pozoruhodné stránky. Škoda těch videí které jsou již nefunkční. Rád bych je zkouknul. Každý rozumný pozorovatel odtuší z chování přírody i zajímavých jevů na obloze, že se něco děje. A podle mého soudu lidstvo si svoji zkázu připravilo samo. Tzv. ovládnutí atomové energie je naše největší možná zkáza. Lidstvo prostě nechce pochopit, že naše planeta a vesmír žije svůj život. Sám jsem hodně zvědav co přinese příští rok 2012. Vaše stránky budu navštěvovat častěji.
Pokud bytost cítí srdcem, pozná mnoho skrytého.

jiné stránky

(Barbora, 9. 6. 2011 17:48)

Skvělý článek i to video...můžu jenom doporučit ;-) :-) a autorovi bych chtěla vzkázat, že má opravdu, jeden z nejlepší blogů na tyhle témata :-))

Zvuk

(Moraea, 29. 5. 2011 5:18)

Slyšíte ten zvuk v pozadí? Jakousi "strašidelnou" a napjatou hudbu? Co to to má být?

Jestě aby to bylo skutecné..žéé

(Dáša, 23. 2. 2011 15:37)

No hustý ale chtělo by to udělat jinak..ten hlas..:D amatér :D jinak bezva žert

tak to je síla

(tomtom, 23. 1. 2011 19:25)

http://www.youtube.com/watch?v=qMFlp4EX08c
No a vidíme jak se to podařilo "ututlat".
Jinak: Aridane díky za tyto stránky.

Re: tak to je síla

(Aridan, 23. 1. 2011 20:00)

Milý Tomtome,
moc děkuji, video je již zapracováno přímo do textu.
Aridan

jde to

(sutech, 9. 11. 2010 22:16)

Aby byl signál nezaměřitelný ze země, a tvářil se jako signál z vesmíru, mělo by stačit nasměrovat správně tvarovanou anténu (nikoliv krytického tvaru) na Měsíc, který bude sloužit jako ohromná družice typu echo, aby rozptýlil signál po celé planetě, výkon by ale musel být obrovský. Trval-li ovšem jen pár minut, bylo by možné využít velké bateriové kapacity, která mohla energii kumulovat několik dnů a všechnu vvydat v okamžiku. Ovšem existuje problém se širokopásmovím vysíláním, to by ovšem mohla vyřešit kooperace několika desítek stanic ve stejný okamžik.
Jednoduché ověření toho, jestli se to stalo by bylo zaslat dotaz do ČRo, nebo do do jiné nástupnické společnosti původních ČSRo, nebo ČSTV a zeptat se, jestli neexistuje záznam v archivu o narušení provozu, nebo kontaktovat někoho, kdo nějakého technika, který v té době pracoval, ten by nám mohl poskytnout relevantní informace.

věřím

(rikitan rik, 29. 10. 2010 10:36)

tak já vám poradím běž na tuhle stránku-strach z momozemských bytostí.tam si pak najdi neznámo, tajemno,příklady mimozemskích bytostí2...a ještě mám jednu stránku-chupacabra videa.tam jsi najdi el chupacabra aboj se.

hop

(fohat, 29. 9. 2010 22:16)

http://www.youtube.com/watch?v=qMFlp4EX08c

vzkaz

(Jada, 28. 9. 2010 23:56)

Pokud někdo začne pomáhat někomu aníž by byl o to požádán,ublíží.Jde o respektování volby,jde o úctu,Lásku...Pomoci by se dostalo nám,kdyby kolektivní vědomí planety Země požádalo o ní ale mám pocit že muselo by být probuzeno dostatečné množství lidí aby se to mohlo uskutečnit.Dost dobře si uvědomujou že jaderné zbráně v rukou lidí je jako nabita zbraň v rukou ditěte a nikdo neví co se stane.Souhlasím s tím že naše šanse je v srdci každého z nás.Srdce je obrovským transformatorem lásky....

Vzkaz

(Aridan to Otosl, 16. 6. 2010 22:13)

Jsem bytostně přesvědčen o tom, že pokud by to chtěli udělat například silou, už by to se svými mnohem dokonaljšími technologiemi a možnostmi dávno udělali.
Ovládání mysli, antigravitace, propulse, přecházení dimenzemi, časem i pevnou hmotou, ovládání časoprostoru - jeho ohýbaní ... cokoliv nás jen napadne.
Neudělají to z jednoho důvodu - znají totiž principy jednoty stvoření, vývoje, svobody a učení se - tady nucená síla nemá co dělat, vytváří jen odpor.
Toto sdělení je obsahem určeno především těm, kteří chtějí slyšet ve smyslu aby neztráceli svou víru pokračovat :-)
Aridan

Vzkaz

(Otosl, 16. 6. 2010 19:15)

V Jiném článku z této stránky sem četl, že se mimozemšťané zatím nechtějí vměšovat. Tuhle zprávu chápu spíše jako popostrčení vlády, aby začala něco dělat a konečně říct pravdu. Pokud to byl rok 1977, tak to asi moc nepomohlo, ale těší mně že jim jde o mír. :-)