Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obama, Medveděv a UFO

25. 3. 2010

Začaly brát nejmocnější země světa varování z Kosmu vážně?

ObrazekKonečně se po dobách vzájemných studených válek, nesmyslných obviňování a lží přiblížila doba, kdy můžeme s našimi dvěma nejsilnějšími zeměmi – co do jaderného arzenálu - souhlasit.

Tato iniciativa již měla přijít dávno a nikoliv až  8. dubna 2010 s navazujícím summitem o nešíření jaderných zbraní ve Washingtonu plánovaným na 12. dubna 2010.

Náš pozemský jaderný arzenál může zničit Zemi nesčetněkrát a dokonce by svými masivními explozemi destrukce ovlivnila i dění plynulého toku energií v kosmu a proudy částic umožňujících cestování napříč galaxiemi, prostorem i časem.

Z mnoha studií, výpovědí bývalých pracovníků tajných operací, svědectví lidí, kteří byli osobně instruovány vyššími bytostmi i z mé osobní zkušenosti, nám bylo mnoha způsoby a v mnoha formách předáno následující sdělení, týkající se naší lidskosti a osobního přístupu jednotlivce k planetě:

  1. Chovat se k Zemi jako k naší matce a živé bytosti, na které žijeme
  2. Nalézt propojení v užívání našeho mozku a srdce s cílem zdokonalit vlastní bytí

Pokud se týká jasně deklarovaných doporučení návštěvníků z rozvinutějších světů či dimenzí, již od dob poloviny minulého století – konkrétně rok 1954 – osobní setkání zástupců mimozemských civilizací s americkým prezidentem Eisenhowerem – dokumentováno - zazněla následující ultimáta:

  1. Přiznejte veřejnosti naši existenci a naší snahu ochránit Zemi před zničením jadernou silou, kterou jste objevili. Prozatím chceme působit nezištně a dění zde veřejně neovlivňovat, nicméně pokud neučiníte naše odhalení sami, ukážeme se následně v měřítku, které si nedokážete představit, až přijde správný čas (pozn. autora - 2012).
  2. Deaktivujte nebezpečnou jadernou energii z vojenských raket i reaktorů a využívejte jiné formy energie. Objevená jaderná energie nemá na život na zemi žádný pozitivní účinek, pouze zkázu a vznikající smrtící odpady, se kterými neumíte dále zacházet.

K bodu 2. pouze poznámka týkající se studia využití zero-point energií, propulzních zařízení, antigravitačních pohonů a permanentních elektromagnetických generátorů – zvyšují výkon až na několikanásobek příkonu.

Zařízení velikosti elektromotoru je schopno plně zásobit energií celý dům či vozidlo – ihned po objevení byla licence odkoupena Gulf Oil Company US a vše okamžitě utajeno. Motor poháněný vodou byl dokonce objeven již v roce 1955 a opět okamžitě utajen.

ObrazekV minulosti byly u mnoha vojenských objektů, které jsou vybaveny jaderným arzenálem, pozorovány létající objekty UFO a jsou zdokumentovány případy, kdy došlo k deaktivování pozemních hlavic pouhým paprskem vycházejícím z neznámého, rychle letícího objektu.

Stejná pozorování a zneškodnění byla dokumentována v hlášeních i TV vysíláních u našich letících raket - náhle se objevilo neskutečně rychle letící těleso, raketu oblétlo, změnilo paprskem její směr a následně ji zneškodnilo.

____________________________________

Doplněná informace z konce září 2010 zde: http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/212644-ufo-se-udajne-zajima-o-americke-jaderne-rakety.html a další zajímavost téhož data zde: http://www.osud.cz/vzpoura-americkych-ex-dustojniku-nase-jaderne-zbrane-paralyzovany-neidentifikovanymi-vzdusnymi-objek

____________________________________

Pokud splníme oba uvedené požadavky výše, bude zrušena stávající karanténa na Zemi, která nám nedovoluje dostat se dále než k Měsíci (to ještě navíc vždy proběhlo s cizí pomocí, Apollo i Mir vždy provázely početné skupiny UFO - dokumentace NASA videa zde /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo-nejlepsi-dukazy---nasa-videa) a bude nám umožněno stát se členy kosmického sdružení inteligentních a civilizovaných kultur, které se nás díky naší nevědomosti prozatím velmi obávají a komunikují proto raději velmi zřídka, bez vměšování a pouze s připravenými.

ObrazekTroufnu si udělat osobní odhad, a pevně věřím, že bude pravdivý:  nebude trvat dlouho a prezident Obama učiní Spojeným státům a pospolu s Vatikánem následně celému Světu prohlášení, že nejsme ve vesmíru sami a že jsme pravidelně navštěvováni – viz článek 

/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/verici_-pozor---vatikan-promlouva-_

Není otázkou, zda se to stane, ale jen kdy. Bude se jednat o největší událost a přelom v historii naší lidské rasy vůbec.

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ufo

(Voloda, 14. 11. 2014 22:44)

Nas jadrovy arzenal by narusil vesmir? Tyy jo tomu niekto veri? Na slnku su kazdu sekundy milion krat silnejsie jadrove explozie ako vsetok arzenal na planete Zem. Len taky vybuch supernovy si treba predstavit a nie nejake prskavky na zemi.To je uplne zanedbatelne. Nasu planeta vsetko na nej je zrnko prachu vo vesmire. Uz prestanme s tym dojmom ze vsetko sa toci okolo mravcov menom ludstvo a ze sme stredobodom vesmiru.

Na tohle celosvětový odhalení pravdy

(Paia, 8. 9. 2010 19:36)

čekám jak na smilování, čekám na takový moment, kdy se konečně něco mimozemskýho stane a to něco konečně všem stoupencům různých věr a církví ukáže, že ty jejich víry a sekty jsou jeden obrovskej blud nesloužící k ničemu jinýmu, než aby je - masy ovcí - mohl ovládat a mít nad nima moc a z nich užitek.
Už aby to bylo, i když to bude mít nedozírný následky hlavně u militantních (muslimové?) a nejpočetnějších (katolíci?) náboženských uskupení. Asi se dočkáme mnoha ozbrojených konfliktů či hromadných sebevražd, ale nebylo by to nakonec pro Zemi lepší? Jako lidstvo jsme strašně přemnožený, planeta je schopna uživit max. miliardu lidí aby se při tom stačila sama plně regenerovat. To že nás je 7 miliard a hlavně náš životní styl a činy, to je ta nejhorší a nevratná devastace Země.

Re: Na tohle celosvětový odhalení pravdy

(Hejzlar, 13. 2. 2012 2:48)

Souhlas - s poznámkou... 1/ Mimozemci třeba mají "nástroje" na čištění planety po naší devastaci (ve smyslu vratnosti toho co my neumíme obnovit a považujem za zničené) + 2/ Třeba se po "smrti" s např. Ježíšem setkáme, a bude platit co nám na Zemi říkají - spasitel, ochránce (jenže to již budeme chápat v právém slova smyslu, ne ovčácky), atd.

Re: Na tohle celosvětový odhalení pravdy

(mona, 29. 9. 2010 22:04)

s tim naprosto souhlasim konecne se to tady naplni lidma kteri takovejm vecem veri a ne lidma kteri veri jenom nejakejm bludum co do nas porad rvou

Obama

(Otosl to Aridan, 16. 6. 2010 18:57)

To máš asi pravdu. Nedokážu se představit ty lidi, kteří opravdu věří na Ježíše a podobně. Pro takové lidi to bude velký zásah. V každém případě se to jednou musí všichni dozvědět. Dokážu si představit co se bude s lidstvem dít. Pokud nás nezničí mimozemské bytosti sami. Zničí nás ta vlna fanatismu. Lidé začnou panikařit a chovat se nevypočitatelně. Možná by se tomu šílenství dalo nějak předejít, kdyby to lidem pomalu vláda zdělila. Ale to už je jejich starost.

Re: Obama

(Marcuz, 30. 9. 2010 14:37)

Já bych se naopak nedivil, kdyby se nic moc zas tak nezměnilo. Nějaký čas to budou propírat mainstrem média. Ale poté to utichne. Většina lidí si to nespojí. Řeknou si: OK, tak tu nejsme sami, a co? Hlavní je, že je otevřeno v Tescu, v televizi dávaj Pojištovnu a pivo to taky nezdraží.

Re: Re: Obama

(Honza, 16. 2. 2011 19:28)

:D to ja bombaaaaaaa - naprosta pravda - absolutni a neochvejna pravda, kterou nic neprekona. Civilizace je slozena z 80 procent presne z takovych lidi. Hlavne, ze je otevreno v Tescu a pivo nezdrazi!!! Ja tomu rikam vidle zapichnute v hnoji. Roztrhal si me na kusy a mas u me to pivo! :) nebo cokoli co mas rad. Za tohle si to zaslouzis. Uz jsem se zacinal bat, ze tento nazor mam jen ja a ze je se mnou tudiz neco spatne.

kdo chce, může si

(jarin, 29. 9. 2010 22:35)

na této adrese stáhnout celou tiskovku ve formátu mp-4
http://beforeitsnews.com/story/191/468/Today:_UFO_Press_Conference.html

trpělivost, má to přes 120mega.
Příjemnou zábavu :-))

Re: kdo chce, může si

(Honza, 16. 2. 2011 19:20)

Nebylo by to video jeste nekde k dispozici. Treba nasypane nekde na ftp nebo pres torrent? Odkaz je uz nefunkcni nebo zamerne blokovany :(

Re: kdo chce, může si

(jarin, 29. 9. 2010 23:17)

jsem z toho úplně mimo, formát je samozřejmě mpeg-4

Re: kdo chce, může si

(Aridan, 30. 9. 2010 20:44)

Milý Jarine,
za všechny DÍKY :-)
Aridan

zkusto

(Ten , 10. 11. 2010 10:43)

Chapu,že kdyz se stane clovek prezidentem,je to on kdo jedná za lidi.A že se snaží dávat lidem takové informace,aby to v jejich životech dávalo smysl.Ale je tu skoro rok 2011 a jsme neco víc než posluchači.Jsme svobodný lid,no ne?Proč nejsou jine podminky pro život ktery by tu mel byt ?Protože máme vytiskle papírky s čísli?Protoze mame strach z války?Dnes je ten pravy den kdy ma pochopit lidstvo podstatu bytí.Obyčejný člověk si dá dohromady 3% z toho co ví.Myslím si že mam pravo vedet víc,a nejenom to.MY to chceme vedet.My to chceme spravne cítit a naučit se pracovat s mozkem tak jak to cítíme,ale dokud nebudeme vedet pravdu o sobe samych.Nikdy to zcela nedokazem.Člověk dokáže spoustu věcí.Máme přeci mozek a měli by jsme se sním naučit spravně zacházet.Chtěl bych dostat v tomto živote aspon šanci využívat naplno svuj mozek! kdyz uz né majetek a peníze.můžu to chtít a může se to stát.ale stačí mi k tomu jen chtít?budu cekat nastupce@seznam.cz

aktualizace

(Paia, 29. 9. 2010 21:27)

Páni, ten dnešní přídavek, to je prima, konečně se něco děje v tom odtajňování...
A k "využití zero-point energií" - kdo sleduje seriály Hvězdná brána SG1 a Atlantis tak ví, že se tam vyskytuje energetický zdroj nazvaný ZPM, nazývaný modul nulového bodu (přeloženo ze zero point module), který si údajně bere energii odněkud z vakua a vydrží ji získávat tisíce let, ale není nevyčerpatelný (viz např. http://cs.wikipedia.org/wiki/Antick%C3%A9_technologie_ve_Hv%C4%9Bzdn%C3%A9_br%C3%A1n%C4%9B#ZPM )

zatím se mi nepodařil zjistit obsah tiskovky

(jarin, 29. 9. 2010 21:08)

ale v pondělí opravdu byl rezervován Kolemans lounge na téma Svědecká výpověď o aktivitách UFO na vojenských základnách - vede kpt.Robert Salas
http://press.org/events/witness-testimony-ufos-nuclear-weapons-bases

Re: zatím se mi nepodařil zjistit obsah tiskovky

(oprava , 29. 9. 2010 21:09)

Holemans Lounge...

Články..

(Hans, 26. 6. 2010 9:33)

..jsem četl a máte pravdu - jen potvrzují již vyřčené o "presidentovi".. Zbývá k tomu dodat snad jen to že doufám v alespoň částečnou přítomnost páteře u některých dalších osob s přístupem k podobným informacím. Rád bych věřil tomu, že někdo takový existuje..

re: Obama???

(Aridan, 26. 6. 2010 8:20)

Dobry den Hansi,
jak vidíme, na nic se nečeká a lidstvo půjde s vědomostmi dál i bez panovníků a jejich uměleckých projevů k veřejnosti, což je i účelem těchto stránek. Pokud budete(š) mít chvilku, určitě doporučuji článek z 26.6.2010 "Konec Internetu na tlačítko" a druhý ze dne 22.6.2010 "Obama jako obchodní ředitel" - oba jsou bohužel v duchu toho, co říkáš...
Pokud pravda nevyjde ven z jejich úst, vyjde z úst lidí, kteří jsou pod nimi.
Aridan

Obama???

(Hans, 26. 6. 2010 0:36)

Opravdu nevěřím tomu, že by tento člověk učinil takové prohlášení. Omlouvám se za použitý termín, ale neznám vhodnější vyjádření, než že na to "nemá koule". Umí sice odříkat velmi uchvacující projev, ale když se zamyslím nad obsahem, zjistím, že žádný neexistuje - prostě jen pěkně podané, leč nicneříkající fráze. Prostě líbivá demagogie. Je mi líto, ale od tohoto člověka jsem si zvykl neočekávat zhola nic.

Obama

(Aridan to Otosl, 16. 6. 2010 14:38)

Ano,
děkuji za komentář, částečně souhlasím.
Podívejme se na celou věc asi takto:
Odhalení se děje již dnes - nezadržitelně. Ze strany informátorů a bývalých pracovníků tajných operací, ověřené události svědectví konkrétních osob, odtajněné soubory velkých zemí (Anglie), vesmírné výpravy s nepozemskými společníky, sdílení informací pomocí internetových stránek jako jsou třeba tyto a pomoc přichází i ze strany mimo náš svět. (např.bývalý kosmonaut Edgar Mitchell, NASA Donna Hare, Project Disclosure Steven M.Greer - stačí si dohledat - více osob v sekci Filmy, videa...)

Pokud tuto šanci (oznámit pravdu) světoví představitelé promarní, udělají to skutečně již brzo naši sousedé sami.
Pak si ale představme, jak se vůči nim změní světová nálada a celková atmosféra lidstva - co vše půjde proti nim samotným, až se ukáže, že vše byly od roku 1948 lži (osobní setkání s Eisenhowerem - článek s názvem "UFO - osobní setkání" vyjde nejdéle do 18.6.) a že neměli dokonce ani odvahu to přiznat.
To by byla jejich obrovská chyba.
Proto Vatikán již opatrně přes věřící začal - ti jsou na toto téma nejcitlivější, protože se jim lhalo nejvíc a nejdéle.
Vše je v postupném vývoji. Obama měl na toto téma již předběžně blokován vysílací čas koncem listopadu 2009, ale známe to... "Národní bezpečnost a spolky"
Doufejme, že vše proběhne hladce
Aridan

Obama

(Otosl, 16. 6. 2010 13:34)

To je zajímavé. Obama že se někdy vysloví? Pochybuji že přijde na podium a řekne větu "nejsme ve vesmíru sami". Buď to veřejnosti prozradí někdo jiný, nebo to prostě udělají naši návštěvníci sami.