Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obama, Medveděv a UFO

25. 3. 2010

Začaly brát nejmocnější země světa varování z Kosmu vážně?

ObrazekKonečně se po dobách vzájemných studených válek, nesmyslných obviňování a lží přiblížila doba, kdy můžeme s našimi dvěma nejsilnějšími zeměmi – co do jaderného arzenálu - souhlasit.

Tato iniciativa již měla přijít dávno a nikoliv až  8. dubna 2010 s navazujícím summitem o nešíření jaderných zbraní ve Washingtonu plánovaným na 12. dubna 2010.

Náš pozemský jaderný arzenál může zničit Zemi nesčetněkrát a dokonce by svými masivními explozemi destrukce ovlivnila i dění plynulého toku energií v kosmu a proudy částic umožňujících cestování napříč galaxiemi, prostorem i časem.

Z mnoha studií, výpovědí bývalých pracovníků tajných operací, svědectví lidí, kteří byli osobně instruovány vyššími bytostmi i z mé osobní zkušenosti, nám bylo mnoha způsoby a v mnoha formách předáno následující sdělení, týkající se naší lidskosti a osobního přístupu jednotlivce k planetě:

  1. Chovat se k Zemi jako k naší matce a živé bytosti, na které žijeme
  2. Nalézt propojení v užívání našeho mozku a srdce s cílem zdokonalit vlastní bytí

Pokud se týká jasně deklarovaných doporučení návštěvníků z rozvinutějších světů či dimenzí, již od dob poloviny minulého století – konkrétně rok 1954 – osobní setkání zástupců mimozemských civilizací s americkým prezidentem Eisenhowerem – dokumentováno - zazněla následující ultimáta:

  1. Přiznejte veřejnosti naši existenci a naší snahu ochránit Zemi před zničením jadernou silou, kterou jste objevili. Prozatím chceme působit nezištně a dění zde veřejně neovlivňovat, nicméně pokud neučiníte naše odhalení sami, ukážeme se následně v měřítku, které si nedokážete představit, až přijde správný čas (pozn. autora - 2012).
  2. Deaktivujte nebezpečnou jadernou energii z vojenských raket i reaktorů a využívejte jiné formy energie. Objevená jaderná energie nemá na život na zemi žádný pozitivní účinek, pouze zkázu a vznikající smrtící odpady, se kterými neumíte dále zacházet.

K bodu 2. pouze poznámka týkající se studia využití zero-point energií, propulzních zařízení, antigravitačních pohonů a permanentních elektromagnetických generátorů – zvyšují výkon až na několikanásobek příkonu.

Zařízení velikosti elektromotoru je schopno plně zásobit energií celý dům či vozidlo – ihned po objevení byla licence odkoupena Gulf Oil Company US a vše okamžitě utajeno. Motor poháněný vodou byl dokonce objeven již v roce 1955 a opět okamžitě utajen.

ObrazekV minulosti byly u mnoha vojenských objektů, které jsou vybaveny jaderným arzenálem, pozorovány létající objekty UFO a jsou zdokumentovány případy, kdy došlo k deaktivování pozemních hlavic pouhým paprskem vycházejícím z neznámého, rychle letícího objektu.

Stejná pozorování a zneškodnění byla dokumentována v hlášeních i TV vysíláních u našich letících raket - náhle se objevilo neskutečně rychle letící těleso, raketu oblétlo, změnilo paprskem její směr a následně ji zneškodnilo.

____________________________________

Doplněná informace z konce září 2010 zde: http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/212644-ufo-se-udajne-zajima-o-americke-jaderne-rakety.html a další zajímavost téhož data zde: http://www.osud.cz/vzpoura-americkych-ex-dustojniku-nase-jaderne-zbrane-paralyzovany-neidentifikovanymi-vzdusnymi-objek

____________________________________

Pokud splníme oba uvedené požadavky výše, bude zrušena stávající karanténa na Zemi, která nám nedovoluje dostat se dále než k Měsíci (to ještě navíc vždy proběhlo s cizí pomocí, Apollo i Mir vždy provázely početné skupiny UFO - dokumentace NASA videa zde /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo-nejlepsi-dukazy---nasa-videa) a bude nám umožněno stát se členy kosmického sdružení inteligentních a civilizovaných kultur, které se nás díky naší nevědomosti prozatím velmi obávají a komunikují proto raději velmi zřídka, bez vměšování a pouze s připravenými.

ObrazekTroufnu si udělat osobní odhad, a pevně věřím, že bude pravdivý:  nebude trvat dlouho a prezident Obama učiní Spojeným státům a pospolu s Vatikánem následně celému Světu prohlášení, že nejsme ve vesmíru sami a že jsme pravidelně navštěvováni – viz článek 

/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/verici_-pozor---vatikan-promlouva-_

Není otázkou, zda se to stane, ale jen kdy. Bude se jednat o největší událost a přelom v historii naší lidské rasy vůbec.

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fotka supr

(H:), 25. 3. 2010 18:57)

Žoůva, fotka Obamy je supr :-)