Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové kruhy v obilí 17.7.2010

19. 7. 2010

Nové poselství o dvou světech?

ObrazekTi, kteří se zabývají postupným vývojem vzkazů obsažených v letošní sezóně "kruhů v obilí" na anglickém venkově, mohou již delší dobu sledovat následující vyobrazení (viz video).

 

Do třídimenzionální kostky reprezentované plošně šesticípou hvězdou jsou postupně vkládány jiné obrazce, které se vzájemně graficky doplňují.

Prozatím poslední kruh v obilí (video) kombinuje všechny předchozí obrazce ve stejném grafickém pojetí a prostorovém rozložení.

 

Má osobní pocitová interpretace je následující:

Kostka v kostce - obecné grafické znázornění čtyřrozměrného teseraktu.

 

Vnitřní kostka - my a náš hmotný svět.  Vnější kostky - zakreslené do sebe - mohou znázorňovat prostorové rozpouštění se našeho pochopení hmotného světa.  (často se říká - žijeme v kostce - někteří dokonce 100%ně)

Někteří z nás cítí, že se náš svět doslova rozpadá či mění od základů...

Celé ohraničeno tenkou linií, která navozuje řád, jednotu a souvislosti jednoho s druhým - božská existence a přítomnost ochrany.

 

Užijte si video:

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Moc brzy

(Otosl, 22. 8. 2010 1:36)

Jestli má tato kostka znázorňovat mimozemské chápání naší dimenze, dobře, ale když nedokážu pochopit proč jsou lízátka zelené, tak nepochopím, ani tohle.

re: Skvělé stránky...

(Aridan, 20. 7. 2010 23:28)

Rodney,
díky za milá slova. At mi nekdo dokaze, ze nahody neexistuji a budu o tom premyslet :-) Dnes jsem zazil tri navazne "nahody" s naprosto neznamymi lidmi, az mi zamrazilo v zadech, jak byly dokonale... Kdykoliv se vrat nebo si klikni v MENU pro automatické odesílání odkazů na novinky mailem.
Aridan

Skvělé stránky...

(Rodney, 20. 7. 2010 22:22)

Mockrát díky Aridane za tyhle skvělé perfektně provedené stránky!!!! Jsem opravdu rád,že jsem je objevil ač náhodou. Jenže náhody neexistují!!! Držím palce a ať se daří...