Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové kruhy v obilí 16.8.2010 - NIBIRU

16. 8. 2010

Náhody se opět konkretizují

 

ObrazekNa snímku vidíme aktuální útvar, který se dnes objevil v anglickém Avebury - Wiltshire, nápadně připomínající známé tvary planety Nibiru, o které se stále vedou spory a diskuse.

 

Více o Nibiru zde: www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/puvod-cloveka-a-souvislost-s-nibiru---sokujici-odhaleni 

a nověji a velice  aktuálně i s konkrétními důkazy astronomů zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/nibiru-planeta-x--potvrzena-a-blizi-se-ke-slunci

 

Pokud je toto další náhoda, skutečně jich přibývá a začínají být poměrně čitelné - viz starší kruhy v obilí v uvedeném odkazu výše...

 

Na snímcích vidíme různé záběry a na závěr je přiloženo ještě vyobrazení této planety našimi předky - Babylon, Sumer - opět velká shoda náhod, kterou nelze pominout.

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

aston martin

(petr, 27. 9. 2014 21:56)

Oni asi jen zadaji spolecne trhy s automobily

AM

(sooe, 8. 11. 2010 21:58)

Nevim...Vypadá to jako znak jedné automobilky:)

re: all

(Aridan, 23. 8. 2010 16:11)

Díky všem za doplněné komentáře,
které dotahují vše ještě dále, než bylo původně zamýšleno :-)
Pokud se chceme dozvědět ještě více o Georgia Guidestone z prvního komentáře, mrkněte například sem:

http://www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/plan-snizeni-poctu-obyvatel-planety---sokujici-odhaleni

Nemyslete, ale v klidu přemýšlejte...

Ony ty báchorky o Hvězdných branách na mnoha (50)místech naší planety, nejsou až takové pohádky - Egypt, Irák, Mexiko, Adenský záliv a další - stačí se podívat kolem sebe...

Aridan

údiv

(Otosl, 22. 8. 2010 1:20)

Je to úžasné, jsou zde shody se starověkými civilizacemi a s bohy, například s bohem Ra (Egyptský bůh slunce.) Myslím že nám tím chtějí "bohové" něco zdělit a to že se brzy vrátí. Mám strach když na to pomyslím, ale to musím překonat já i další lidé.

500 milionů a dále

(Naram-Sín, 19. 8. 2010 13:28)

Překvapuje mě, že nikdo z vás těch 500 milionů, které jsou uvedeny na Georgia guidestones, nějak nepochopil. Nebo si vážně myslíte, že programová úprava geofondu neexistuje? Aby bylo jasno: Ony třeba nejsou více než dvě miliardy lidí Indii/Číně náhodou. Všimli jste si, že by v Číně nebo v Indii docházelo k takovým znamením, jako v USA? Jevy UFO, setkání s paranormálními skutečnostmi? Například indie byla výspou civilizace s vyšší DNA do pádu Harrapské kultury, od té doby se postupně mění v obrovský koncentrační tábor, pro ty, kteří mají být zničeni, to samé Čína.
Na druhé straně, snad nikdo nevěří, že U.S. goverment investovat takovou sumu dolarů na válku v Iráku, aby se dostal k nějakému pitomému ropovodu. Stačí si přečíst pár textů svitků, + třeba něco z Genesis, aby člověk získal alespoň hrubou představu. Ona se ta povídačka a babylonské věži, která měla zajistit spojení s bohy, nevzala ze vzduchoprázdna. Jestli si někdo myslí, že Zikkurat byl "jen" obyčejný chrám, může se dát ke Grygarovi do jeho klubu skeptiků a za dva a půl roku splakat nad výdělkem. Nebo tady není nikomu divné, proč vykazují pyramidy egyptské, aztécké, zikkuraty nebo třeba některé chrámy dálného východu tak podobné architektonické rysy, včetně poměrů stran? Už Däniken to nakousl.
Nene, přátelé. Celá ta americká invaze do Iráku představovala cosi jako uvítací výbor, případně styčnou jednotku. Normální člověk se třeba k babylonskému architektonickému nalezišti nedostal, protože bylo všechno uzavřeno "z bezpečnostních důvodů." Občas někde proběhl nějaký jakože teroristický útok pro odvedení pozornosti, sem tam mělo bombardování zamaskovat, že se o kus dál na obloze "něco" děje.
Poměrně dobře to zafungovalo.
Dále: Proti té podzemní bázi, která byla v Babylonu objevena, je nějaká mizerná Usámova Tora-Bora akorát tak myší nora. Celé ty akce v podzemních systémech v Afghánistánu neznamenaly nic víc, než výcvik jednotek. Přeci jenom, prozkoumávat systém chodeb o celovém průměru přes 300 km není sranda. Hitler to zkoušel jak v Babylonu, tak ve Lhase, ale v obou případech nedopadl právě nejšťastněji. TO víte, že mu někdo dovolí trochu zredukovat počty, neznamená, že mu svěří všechny informace. A to se Hitler snažil zavděčit, seč mohl, a v závěru války rezignoval na podporu fronty, místo toho zintenzivnil vyhlazovací program. No, nepomohlo mu to, stejně ho hodili přes palubu, jenom tu základnu na Antarktidě si nechali.
V nejbližší době můžeme očekávat vyprovokování války proti Palestincům ze strany Izraele, v rámci čehož dojde k uzavření prostoru kolem Chrámové hory. Nevylučujme ani nějakou ekologickou katastrofu v Číně, ale to spíš až tak za dva roky. Čistka uvnitř NASA už probíhá, letos jim Barrack prakticky stopnul oficiální program, přeci jen, na oběžnou dráhu teď nesmí jen tak někdo. Nicméně ISS už funguje naprosto zdárně, včetně všech komunikačních kanálů.
Abych nezapomněl, ještě k těm 500 milionům: Ten z vás, kdo neobdržel signál, případně ho ještě neobdrží do konce roku, si může začít kopat pořádně hluboký bunkr. Do konce roku si ale dávejte pozor na sny.

Kdyby měl někdo nějaké zajímavé doplňující informace nebo zážitky, tak e-mail: naramsin@email.cz
Chtělo by to dát dohromady pár lidí a alpha geofondem, tzn. z těch 500 milionů. Možná by se podařilo je předběhnout, ale moc šancí tomu nedávám.
No, Annunaki s vámi.