Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové formy života – nejsme tak sami, jak se zdálo

14. 7. 2010

Kolik je druhů a forem života na Zemi?

 

 

Tento článek pojednává o třech konkrétních formách nově objeveného „života“ na Zemi, o kterých se příliš NEVÍ, resp. se o nich téměř NEMLUVÍ.

To, že na Zemi žijí miliony druhů živých tvorů, které jsme biologicky Obrazekidentifikovali, roztřídili do řad, druhů, poddruhů… asi nikdo nepochybuje.

Zdá se, že máme z našeho pohledu prozkoumanou celou planetu Zemi – od vzduchu, přes pevniny až po hluboká moře – to je však čistě hrubohmotný pohled na věc...

Existují však nově objevené formy života, které z našeho materiálně-biologického pohledu nejsou úplně klasickým „životem“, ovšem jejich inteligence byla prokázána. Jsou schopni svůj pohyb zrychlit či zpomalit, kličkovat kolem překážek či uhýbat před průletem například velmi rychle letící vlaštovky.

 

 

Stále nevíme?

Jako první mluvím o formách existence s názvem „Rod“. Nemyslím nyní Obrazekformu mimozemské entity uměle naklonované a držené v zajetí podzemních vojenských základen J-Rod, ale pouze Rod - létající Rod.

O podzemních základnách více zde: www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/podzemni-zakladny_-tunely-a-obri-diry

Nejprve byly tyto entity zaměňovány v záběrech za prolétající hmyz, ale příchodem kvalitnějšího záznamového zařízení, s možností velkého zpomalení záznamu, pochybnosti opadly. Tyto entity mají tvar jakési šroubovice, jejíž pravděpodobnou rotací vytváří šroubový pohyb, který je jako lopatková vrtule pohání vpřed.

Z jakého jsou materiálu, není prokázáno, spíše se jedná o formu plazmy, ale ani to není úplně stoprocentní. I když sami sice vrhají stín, jedná se spíše o jakousi formu shluku energie na pomezí duchovní a fyzické roviny. Jako první je objevil koncem minulého tisíciletí 1994 José Escamilla a dnes již o svém objevu po četných prošetřeních nepochybuje.

Doplním zajímavou informaci, že Rody mohou narazit i do našeho fyzického těla, resp. se jím bez potíží prošroubovat naskrz a pokračovat v letu. Poznáme to jakýmsi impulsem či cuknutím celým tělem či samotným zasaženým místem.

Skeptici samozřejmě i nadále tvrdí, že se jedná o „selhání“ optiky kamer příliš rychlými průlety ptáků či hmyzu – to by museli být vážně rychlíci, ale rozhodnutí ponechám na vás, čtenářích J...

 

 

Druhá forma existence, kterou zde chci zmínit, se opět týká jakéhosi energetického shluku ve tvaru symetrické koule, možná duší či vyčleněné konkrétní části kosmického Obrazekvědomí.  Jedná se v porovnání s Rody o téměř nepohyblivou „kouli“ energie (Reiki koule, tachyon, ektoplasma) a může zrovna tak souviset s předchozím, transformovaným Rodem z dynamické fáze "transportu" na fázi klidovou - statickou, protože jako energeticky optimální klidové těleso, se jeví skutečně tvar koule - přímá souvislost však není doložena.

Koule energií se objevují nejčastěji v oblastech posledního odpočinku (hřbitovy, hromadné hroby), ale rovněž tam, kde se dějí pozitivní, lidské činnosti (modlitby, meditace), tam ovšem fungují jako zvědaví průvodci a duchovní ochránci všech zůčastněných.

Už dopředu mohu pro skeptiky uvést, že se nejedná o prachové částice, prasátka čočky vlivem různých směrů osvětlení, padající sníh či dokonce jak někdo chytře říká Bublifuk.

Může se jednat o aktivity cesty duší lidí žijících (ve snění či snovém stavu), neboť duše (resp. vědomí) je koule energie, kterou mohu například vyslat do prostor či časů nekonečné dálky, abych si tam cokoliv prohlédl nebo zažil.

Na tomto principu již dlouhá léta dokonale funguje špionážní činnost mezi velmocemi (psychic spying), či takzvané vidění na dálku (remote viewing) – více zde: www.jinestranky.cz/clanky/veda-a-experimenty-

Může se též jednat o duše zemřelých, duše zbloudilé a nevyrovnané se ztrátou svého těla, připravující se na cestu do Světla a Jednoty, do dalšího možného vtělení, až přijde jejich čas. Mezi nimi můžeme nalézt naše pravidelné strážné anděly či dokonce příbuzné, kteří mohou být bez potíží s námi po celý náš život. 

Smrt neexistuje, lidská duše se transformuje, odchází jen fyzická schránka. O tom, že je počtu našich životů a zkušeností požehnaně, mluví i Buddha slovy: „Myslíte, že je na stromu více listí, než vašich životů?“

 

 

 

 

Věřím, že nyní již rozumíme lépe tomu, když někdo cítí špatnou či dobrou duchovní atmosféru v takových místech, jako staré domy, hrady, podzemní chodby, místa zuřivých bitev či hřbitovy.

Posledním fenoménem, o kterém bych se rád zmínil, jsou vzdušní hadi – nebo též létající červi. Pokud mohou existovat živí tvorové podobní hadům ve Obrazekvodě, na souši, proč by nemohli na jiné bázi existovat jejich příbuzní v řidším prostředí vzduchu?

Přiložené snímky pocházejí z Mexika a vzbudily takovou pozornost, že si je zařadil do svého TV programu i populární a světově uznávaný ufolog, dříve mexický novinář a reportér, Jaime Maussan. Je nutné připomenout, že podobná uskupení následně ze sebe vypouštějí takzvané sféry - viz video v závěru zde: www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo---nebo-clovekem-vyrobene-zarizeni_---videa

Opět tu máme skeptiky, kteří v tom odhalují dětské draky či létající balonky. To, že naprosto mění své vnější tvary i samotnou strukturu, jim nejspíše uniká…

 

 

Vše kolem nás je projevem nekonečně dokonalého stvoření, které je v absolutní Jednotě se sebou samým. Jediný, kdo jí narušuje - díky pocitům chamtivosti, nedostatku, závisti, strachu, tedy morálního úpadku do hmoty - je člověk. Přichází doba, kdy se nám všechny formy života postupně odhalují a my začínáme konečně chápat, že jsme nikoliv páni a majitelé tohoto stvoření, ale jeho nedílnou součástí.

Nebo snad máte stále pocit, že je vše na Zemi dokonale zmapováno a že víme o všech formách života skutečně vše? O dalších formách shodně vzniklého vývojového druhu záhadných tvorů, dokonce paradoxně na obou pólech naší planety současně, hovoří tento článek (střední část) zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/ucel-naseho-zivota-na-zemi

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

NEKONECNE MNOZSTVI FOREM MIMOZEMSKEHO aj.ZIVOTA

(FOTONMAN CZ, 18. 6. 2012 12:27)

VECNA EXISTENCE,se projevuje NEKONECNYM MNOZSTVIM FOREM ZIVOTA.I v okoli,sveho bydliste,vidim casto,podobne "DRUHY HMYZU".Asi neni podstatne,ze nemam vlastni fotky,ci video,PODOBNE ,jako nemam ZDOKUMENTOVANE MIMOZEMSKE LODE.DOSTATEK MATERIALU,DUKAZU,je uz na Netu :)
DIKY ZA TVOJE STRANKY ARIDANE ;-)
https://www.AVATARKRSHNA.blogspot.com

Žasnu

(Pavel, 15. 7. 2011 20:54)

Hrozně rád bych Vám vzdal hold... Docela vážně jsem si začínal myslet, že jsem jediný, koho tato problematika zajímá. :-) Mám radost. Když budete mít chvilku, mrkněte na moje stránky.
http:\\www.vectrao.estranky.cz
S pozdravem Váš věrný čtenář Pavel

orbsy

(wivo, 2. 3. 2011 14:22)

ale no tak, už několikrát jsem vysvětlil původ orbsů. Ale pokud jste stále přesvědčeni o tom že se jedná o astrální bytosti, tak já jsem jejich pán a klaňte se mi!!!!

Na rozdíl od vás je dokážu kdykoliv vyvolat a zase odvolat :-))))

ROD

(Miroslav Vorel, 14. 11. 2010 10:42)

Po další úvaze se mi UFO (Unidentified Flying Object (česky neidentifikovaný létající předmět)postupně mění na IFO (identified Flying Object - poznaný létající předmět): Po znovushlédnutí záznamů Rods na videu jsou tyto objekty rozmazané. Tělíčko hmyzu vykonává při letu přímočarý pohyb (vzhledem ke křidélkům) a proto se jeví po zachycení videem jako čárka uprostřed. Křidélka vykonávají svislý pohyb(kolmý k tělíčku) a v časové ose po zachycení několika mávnutí křidélek na snímku videa se jeví jako šroubovice či sinusoida (běžné zobrazení např. sin. napětí osciloskopem - svislá osa je napětí sítě, vodorovná osa čas nebo zobrazení pohybu kyvadla na posouvajícím se papíře). Teď je už hmyzu málo, tak až v létě zkusím tento jev zachytit se hmyzem v různých rychlostech videa. Jaký máte názor p. Aridane na tuto úvahu? Zdraví MV

Re: ROD

(Aridan, 14. 11. 2010 21:20)

Dobrý večer Miroslave,
děkuji, že se tématem zabýváte náležitě do hloubky a hledáte další možná řešení. Upřímně řečeno, je pro mě poměrně obtížně vzhledem k celkovému počtu článků procházet jednotlivé odkazy - pokud by to šlo, prosím o mailovou komunikaci.
Vaší úvaze rozumím a neopouštím jí. Souběžně jsem tuto alternativu připustil jako možnou - viz tento text v článku: Skeptici samozřejmě i nadále tvrdí, že se jedná o „selhání“ optiky kamer příliš rychlými průlety ptáků či hmyzu – to by museli být vážně rychlíci, ale rozhodnutí ponechám na vás, čtenářích.

Nemyslím, že je vše tak záhadné jak vypadá, ale doporučuji ještě prostudovat pana José Escamillo a jeho případ natáčení rychlosti RODS a letu vlaštovek - je k dispozici na Youtube. Šel podobnou cestou jako vy a dnes již nepochybuje.
Krásný večer Aridan

ROD

(Miroslav Vorel, 14. 11. 2010 9:16)

V článku http://www.i-priroda.wz.cz/obecne.htm jsem se dočetl,
že střeček létá až 1300km/h (největší rychlost hmyzu). Krát 1000 to je 1 300 000 m/h. Děleno 3600s to je 361,1 m/s a za 1/000s to je tedy 0,361m . Při vysokorychl.videu tedy jednotlivý obrázek může zachytit "objekt" až 361mm dlouhý - rozmázlou čáru. Pokud budou snímky ale velmi ostré s rozeznáním detailů, přiklonil bych se zatím pro "UFO", tedy jev bez dostatečného vysvětlení.

Rody

(Miroslav Vorel, 10. 11. 2010 20:42)

koupil jsem nový dig. foťák s vysokorychl. videem 1000sn./s. Hurá na Rody!

Rods

(D, 10. 11. 2010 15:08)

Myslím že vysvetlenie je dostatočné

http://en.wikipedia.org/wiki/Rod_(paranormal)

re: Vy?

(Aridan, 22. 8. 2010 12:46)

Dobrý den Micho,
Svět je stále menší a zdá se, že se důležité věci doslova kopírují samy :-)
Se stránkami Novádoba nemám osobně nic společného, zřejmě jejich autor můj článek převzal a umístil na své stránky.
V zásadě nejsem proti, články může používat každý, kdo bude články zpracovávat neziskově - viz Menu JAK STRANKY POUZIVAT....
Některé články jsou proto na Osudu, na Gnosis, na 2012, ale o těch samozřejmě vím a s provozovateli stránek jsem v kontaktu.
Škoda, že mi to alespoň majitel stránek Novádoba nedal vědět, že...?
Mnoho štěstí Aridan

Vy?

(Micha, 20. 8. 2010 23:20)

Zdravím, narazila jsem na stránky téměř stejné, jako jsou tyto. Chtěla bych se zeptat, jestli s nimi také máte něco společného ... http://www.novadoba.estranky.cz/clanky/ufo_a-vesmirni-lide-svetla/nove-formy-zivota---nejsme-tak-sami_-jak-se-zdalo

umelotina

(to je jedno, 1. 8. 2010 14:12)

ty hady bych tipl na člověčí výtvor
staci se podivat reba na patentovy urad US, tam clovek najde vyzkousene veci, ze z nich zasne.
na umelost soudim podle barev, jejichz volba a pouziti neodpovida metodice barev pouzivanych prirodou.
dale jejich nahly vyskyt spise v urcitem uzemi.
nejspise na bazi nanovlaken a nanopocitacu

re: orbs and all

(Aridan, 27. 7. 2010 22:19)

Přeji všem dobrý večer,
celý kosmos i atmosféra kolem nás je doslova nabitá k prasknutí všemožnými energiemi. Pokud si v tuto chvíli představíte jediný krychlový centimetr (tedy prostor velikosti 1x1x1 cm), je v něm tolik energie, že by při správném užití dokázala celý jeden den otáčet naší Zemí.
Najdete v něm kosmické energie, vysílání všech TV a satelitů, radiové vlny, WIFI od sousedů, miliardy hovorů mobilních telefonů a jejich záření, geomagnetické vlny, biofaktory, elektrostatickou elektrřinu, indukovaná pole a mnoho odalšího...
Změnu DNA bych od Orbsů samotných neočekával (to spíše energetické vlny z centra naší Galaxie, které se k nám blíží a které mají za následek oteplování celé Galaxiie - viz další článek v nabídce: 2012-rok transformace), ale rozhodně vnímám jejich existenci jako důkaz jiných forem existence života, než jen těch, které naši materialističtí vědci připouštějí.
Člověk a vše živé kolem, má něco navíc, co dělá z mrtvého těla živou bytost či stvoření. Můžeme to nazvat životem, vědomím, duší či životní energií čchi.
Ti lidé, kteří jsou během fyzického života velmi hmotně zaměření - těch je většina - a neměli během něj šanci duchovně růst, o své fyzické tělo úmrtím přišli a výskyt toho, co po nich zbylo (duše, vědomí), je proto nejčetnější na hřbitovech, kde se doslova sami hledají. Podobné, jako když dovedeme děti do lesa, též jsou ztracené a čekají na symbolické Světlo, které je vyvede ze tmy lesa na cestu.
Myslím, že je dobrý nápad v souvislosti s otázkou energií prostudovat související článek o HAARP.
Aridan

Odkaz na HAARP zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/srazky_-zemetreseni-i-nalada-na-prani---technologie-haarp

orbs

(Jana, 27. 7. 2010 12:44)

Zajímám se o esoteriku a vesmír a vše s tím spojené již dlouhá léta. Mohu říct, že jsem v životě zažila mnoho zajímavých a zvláštních věcí,což mě podnítilo hledat další zdroje, které by mi různé věci osvětlily. Např. orbsy - občas je vídávám pouhým okem. Možná je to tím, že medituji, věnuji se Reiki ap. Zažila jsem občas zvláštní záškuby, které jsem si neuměla vysvětlit. Možná by to mohly být právě Rods. Napadlo mě, jestli průnikem naším tělem nám nemají předat nějaké informace, něco jako pozměněnou DNA, aby nás připravily na přechod do jiné sféry, který se má uskutečnit. Můžete mi k tomu někdo napsat více? Díky.

....

(ČEPY, 14. 7. 2010 20:59)

zajmalo by mě jestli se to vyskytuje i v ČR...myslím především to rvní a to třetí...?

létající hadi

(nebel(r), 14. 7. 2010 9:08)

Ti hadi mě zaujali nejvíc,je to nádhera sledovat:) S tou druhou formou mám asi taky zkušenost. Při jednom z mnoha focení na hřbitově se na fotkách objevily podivné koule.Je možné že byl zapatlaný objektiv ale spíš věřím, že tam vážně něco bylo.

úkol

(Jana, 14. 7. 2010 0:17)

Zajímalo by mě, jaký tu mají úkol, nebo zda jen existují ...