Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nibiru - Planeta X další důkazy - NASA video

31. 8. 2010

Před pokračováním doporučuji shlédnout článek s dosavadními informacemi zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/nibiru-planeta-x--potvrzena-a-blizi-se-ke-slunci

________________________ 

 

Žádného pravidelného čtenáře Jiných Stránek nepřekvapí, že opět díky další „náhodě“, z NASA nedávno uniklo utajované video týkající se velice těsně této problematiky.

Záběry byly pořízeny družicí SOHO, které na základě deformací slunečních výbojů (CME - Corronal Mass Ejection), potvrzují velice mírně řečeno „určité“ významné vlivy, které s kolem obíhající Venuší nemají skutečně nic společného. Venuše byla totiž ten obvyklý důvod, na který se vše většinou svedlo. Přestože byly záběry pořízeny již v březnu 2007, NASA je okamžitě utajila kvůli dalším všetečným dotazům, které nyní stejně přijdou.

ObrazekJak jsme se dozvěděli v uvedeném článku (viz. odkaz výše), většina hvězdných soustav je binární, proto ani naše Slunce není výjimka – jde o dvojhvězdu, jejíž existenci již naši vědci dokonce potvrdili a nazvali ji Nemesis.

Na videu je jasně vidět, že je solární výboj deformovaný dokonce do té míry, že se díky již zmiňovaným vlivům dvojčete těžší elementy zahřívají na vyšší teplotu, která způsobí rychlejší vyhoření, aby se vzápětí výboj zhroutil do sebe sama.

Patrné přibližně po třetí minutě videa, kde vidíme jasnou „díru“ do výboje. Jak si jistě sami všimnete, nejedná se o jediný výboj, ale jakési navazující vlny, které se snaží nalézt rovnovážný stav, proto se opakují – jako dvě vlny na jezeře jdoucí proti sobě nebo jako dva magnety soupeřící o jeden kousek kovového předmětu.

Vyřešení a odpověď ponechám na samotných čtenářích, pouze si položme otázku, jaký objekt může svou vlastní velikostí a gravitační silou ovlivnit činnost našeho Slunce natolik, že zdeformuje jeho výboj a vyvolá jeho „odraz“, jinými slovy od čeho se výboj odráží a bortí sám do sebe, aby se mohl znovu odrazit? (Hnědý trpaslík totiž nezáří, ale chová se jako žhavý uhlík v kamnech)

Stručné info o velikosti našeho Slunce zde: www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/strucna-historie-kosmu a o jeho očekávaném působení na nás pro roky 2011 - varování NASA zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/solarni-boure---varovani-nasa-pro-2011-2013

 

Mnoho štěstí Aridan

__________________

Video:

 

 

V tomto  přiloženém videu nalezneme další informace, které se týkají videa předchozího a podávají hlubší vysvětlení - resp. popírají jeho pravdivost. Samotné rozhodnutí čemu věřit ponechávám na milých čtenářích - sám jsem v této věci nestranný a proto hledám dále:

 

Přikládám ještě odkaz na další video, které se v této věci objevilo asi před týdnem, nicméně mi šestý smysl tiše napovídá, že se jedná o záběr, pořízený přes sklo s dodatečným zdrojem světla (mám proto o pravdosti rovněž jisté pochybnosti).

Záběry jsou z Izraele a snímky jsou skutečně se dvěma slunečními prasátky tzv. "sundogy", jako by šlo o jejich generování dvěma samostatnými objekty: http://www.youtube.com/watch?v=uetGd3U-4EM

 

Komentáře

Přehled komentářů

Nibiru

(David -, 9. 10. 2010 18:58)

Trošku jsem hledal videa po youtubku a narazil jsem na tohle, mohlo by Vás to zajímat:

http://www.youtube.com/watch?v=z5SQcL0o7Ik

To je fakt

(Tauri, 20. 9. 2010 18:20)

wivo si chce hnát své ego do nebes, ale to ještě neví, že s tímto přístupem daleko nedoletí že? Ano je to zase to lidské EGO, co se dere aby ukázalo, že je lepší než ostatní. Příště když budeš chtít dělat chytrýho, vysvětli problematiku hned a nedělej chytráka. Každý jsme vzdělaní v nečem jiném a ne každý rozumí astronimií na profesionální úrovni. Takže příště Tě poprosím zdrž se tvých komentářů a nepiš, že každý je blbý a ničemu nerozumí.

To je fakt

(Tauri, 20. 9. 2010 18:19)

wivo si chce hnát své ego do nebes, ale to ještě neví, že s tímto přístupem daleko nedoletí že? Ano je to zase to lidské EGO, co se dere aby ukázalo, že je lepší než ostatní. Příště když budeš chtít dělat chytrýho, vysvětli problematiku hned a nedělej chytráka. Každý jsme vzdělaní v nečem jiném a ne každý rozumí astronimií na profesionální úrovni. Takže příště Tě poprosím zdrž se tvých komentářů a nepiš, že každý je blbý a ničemu nerozumí.

Aridan

(re: Návrh, 5. 9. 2010 13:50)

Milý Wivo,
pak jdeme po stejné cestě a dokonce máme společný cíl, což je vynikající :-)
Jsem upřímně rád, že si začínáme rozumět, neboť to je skutečný smysl Jiných stránek - nidko bohužel nevíme všechno a souhlasím s Vámi, že se lidé (mě nevyjímaje) mohou mýlit či někteří dokonce vytvářejí záměrné a účelové hoaxy.
Pro další případnou korespondennci prosím zvolte mail, je pro mě mnohem obtížnější vracet se ke komentářům jednotlivých článků, jejichž počet se stále navyšuje.
S díky Aridan

Návrh

(wivo, 5. 9. 2010 13:31)

Já určitě nemám v úmyslu se handrkovat, to v žádném případě. Já touto formou pouze nabádám, aby se začli lidi sami vzdělávat, aby sami byli schopni zjistit jak se věci mají. (aby to nebylo jako s tim zvířeným prachem - orbsy)

Návrh

(Aridan, 4. 9. 2010 19:31)

Čistě osobně mám takovýto návrh:

Proč se handrkovat o tom, kdo má jakou míru pravdy a kdo je jak hluboce nevzdělaný, tedy proč jít názorově proti sobě, když by bylo mnohem přínosnější své síly spojit a postoupit symbolicky vpřed společně?

Přemýšlejte o tom, milý Wivo :-)
Je to vážně plýtvání energií i časem

S díky Aridan

re: To je fakt

(Aridan, 4. 9. 2010 19:26)

Milý Wivo,
něco dalšího pro zasmání z dílny samotné NASA + CIA:

http://adsbit.harvard.edu/cgi-bin/nph-iarticle_query?bibcode=1988AJ.....96.1476H

http://adsabs.harvard.edu/cgi-bin/nph-bib_query?bibcode=1991plas.rept...53H&db_key=AST&high=3c1017b97d27269

Dr. Robert S. Harrington was an astronomer with the United States Naval Observatory. He had multiple theories on Planet X over the years including The Location of Planet X 1988 and The Search for Planet X 1991. He based his theories on the movements of the outer planets and a possible influence from an unknown body in the solar system.

ZetaTalk: Harrington
Note: written on Jan 15, 2002
A favored method of assassination by the CIA is by disease. They prefer this over what might be termed a heart attack or stroke as it is less suspicious. The added advantage is that those in the know, who are aware of the subject's propensities and intent, are allowed to see suffering. Robert Harrington's activities prior to his death were not altogether accurately reported, as he was indeed planning to sight and alert mankind to the approach of Planet X. Seeing his suffering and what was an obvious, to them, assassination infection, his cohorts sang whatever tune the CIA wanted. These infections can be seen in some CSETI individuals, in recent years, who were implanted with cancer also, and the brain tumor a Clinton campaign manager suffered from. The horror is pointed to by those who would silence others. The rumored infection of Art Bell's son by AIDS no exception. Thus, those who claim that the truth has no enemies, and this suppression could not be occurring, are free to make these statements, as modern science supposedly does not know how to infect with these elements. Yet cancer metastasizes and grows in places not its original host. Why is this means then so strange? What lab has proved this not possible? It is, and is a regular bullet in the CIA's arsenal.

P.S. Jinak máte absolutní pravdu - jako malí kluci, protože vývoj se nedá zvrátit ani ničím zastavit...
Aridan

re: To je fakt

(wivo, 3. 9. 2010 15:12)

Vtip je právě v tom, že já narozdíl od nevzdělanců vim oč v tom videu běží z vlastní zkušenosti při pozorování slunce, a o solární výboje se vážně nejedná :-)))
Důvod proč Vám nepovim o co jde je jednoduchý.
Já jsem totiž náramně zvědavý kolik se z toho vyklube teorií a následné handrkovačky kolem. Je to stejná sranda jako když se děti pošťuchují.

Ps. obětí vtipu asi nebudu, když se společně s NASOU směju :-)))

re: To je fakt

(Aridan, 2. 9. 2010 19:23)

Milý Wivo,
díky za komentář, až budete vypouštět hoax, určitě dejte vědět :-)
Je možné, že máte pravdu, stejně jako je možné, že jste se stal obětí vtipu generovaného NASA Vy sám - skutečnou Pravdu nám ukáže sám čas.
Přeji si, ať máte pravdu a NASA at napravi svou ztracenou kredibilitu.
Aridan

To je fakt

(wivo, 2. 9. 2010 12:45)

sranda,asi taky brzy vypustim nějakej ten hoax :-))) Podle toho co jsou lidi schopný sežrat, jich na*eru za hodinu kýbl...(všechno závisí jen na tom, jak jsou lidi těžce nevzdělaný)

Tak prosimvás,nejprve si řádně prostudujte konstrukci koronografu umístěného na SOHO, potom si najděte všechny podobné fotografie nejlépe i s datumem, abyste zjistili, že SOHO udělala pouze úhybný manévr před přímým zásahem optiky plasmatem při erupci. Až budete mít výše uvedné věci řádně prostudované, tzn. ne z internetu, ale z knihovny tak budete vědět co to vlastně je, a proč se to na videu objevuje když je slunce na okraji zorného pole..
Potom pro vás bude článek nahoře fakt dobrym vtipem
:-)))
Chytrýmu napověz, blbec se však nedá...