Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nibiru - Planeta X - další důkazy potřetí

27. 1. 2011

Nové záhadné těleso v naší Sluneční soustavě?

 

Předchozí odkazy na články o planetě Nibiru nalezneme v tomto odkazu a dále v tomto odkazu.


 

Jedná se snad o legendární planetu Nibiru, Mars, Venuši, Jupiter nebo něco jiného?

 

Mnoho čtenářů se mailem ozvalo, že si všimlo zajímavého úkazu na obloze - jakési blikající červené světlo, které je možné spatřit dokonce pouhým okem. V minulosti jsem podobný úkaz rovněž spatřil a jednalo se o planetu Mars.

Trochu jsem zapátral a nalezl několik zajímavých informací, které mohou s daným tématem přímo souviset.

 

Protože Mars v tuto chvíli není možné spatřit, jedná se pravděpodobně o planetu Jupiter, kterou je možné podle oficiálních informací naší České astronomické společnosti spatřit na naší "Evropské" obloze pouhým okem: http://www.astro.cz/clanek/4538

http://www.astro.cz/_data/images/news/2011/01/23/mapa-04-2011.png

 

Podle mnoha dalších informací se totiž definitivně něco nového na obloze objevuje, má to dokonce své obíhající měsíce a můžeme toto tvrzení ověřit zadáním souřadnic do patřičného vyhledavače - viz níže.

Jde skutečně o Jupiter nebo zapracovala něčí přílišná fantazie?  Buďte sami spravedlivými soudci...

 

  

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přehled komentářů

Egyptský traktát-druhá část)))

(Julie, 4. 2. 2011 3:54)


Je za tím také obrovský vliv pracovníků světla. Svět se mění..a dá se předpokládat, že válka, která se odehraje v roce 2011 bude mít zásadní vliv na jeho budoucnost. To, že vypukla v Egyptě z duchovního hlediska jen potvrzuje to, co tak nějak dlouho tušíme... V Egyptě jsou lidé, kteří dnes ráno vyjdou do ulic, aniž by stáli na straně opozice či vlády, ale aby stáli na straně lásky a světla. Je jich možná jen pár stovek..ale jaká síla je za nimi? Ta, která neřeší barvu kůže a výši konta a ferarri a ego...Láska. miliony dalších lidí a entit k nim vysílají své světlo..a to není málo.
Myslím, že události v Egyptě řeknou mnohé o tom, kam se lidstvo skutečně ubírá. A že je nikdo dopředu neprogramuje. Je v tom kvantum zájmových skupin a v tomto případě můžeme skutečně konat-posílat Egyptu lásku. Stát se zájmovou skupinou světla. To má smysl.
Ten, na jehož straně jsou skutečné síly potom přesvědčí onu masu naštvaných chudáků, aby šli za ním. Vzhledem k roztříštěnosti temnoty na ega je tu velká šance, že to bude k dobrému. Světlo se propojuje. Doposud to v naší vědecky zmapované minulosti neudělalo. Bylo to roztříštěné zlo a roztříštěné dobro. Toto se mění a děkuju celým srdcem všem lidem, kteří se spojí se světlem ve svém srdci a s ostatními pracovníky světla-a nebudou nadále tříštit své síly, kterých je teď třeba víc, než kdy jindy.
ad tajemství pyramid- nebojme se o něj. Je-li se o koho bát, tak o hlupáky, kteří si dovolí se postavit bytostem, které ho střeží.
Omluvte takhle patetický ton..nějak se mi to tak napsalo..a při psaní tohoto textu cítím...vrrrrrm))
Věřím že v AFrice se spouští serie událostí, které skutečně ukážou, kdo se dokáže spojit a kdo ne.
A díky za všechny připomínky které padnou..:-)
Samozřejmě nevím zda se mýlím či ne...to vědět nejde, nevím nic.

Re: Egyptský traktát-druhá část)))

(Julie, 4. 2. 2011 4:05)

tedy ještě..mně se ten příspěvek rozpůlil a začal tu putovat nahoru a dolu, myslela jsem že nikdo nenajde kde začíná a končí, začala jsem psát ty blbé vsuvky kde to je-a on se vzápětí USADIL pěkně tam kam měl, za sebe. A VO TOM TO JE. Kdybych nebyla blondýnka egoistická a nečetla si po sobě co píšu abych se tím pokochala, zařadil by se pěkně sám a já bych tu nedělala ostudu spamem!:-))
Lidi, láska zvítězí:-))))))

jetě..

(Julie, 31. 1. 2011 22:51)

Jedna maličkost pro upřesnění-např.: modelová situace jo-za pět dní to do nás nakouří nibiru.Oficiální zpráva.
Skupina A stráví zbývající týden života čtením si o tom, jak se nibiru blíží a jak to do nás opravdu určitě nakouří a kudy přesně a bude se třást strachy.
Skupina B stráví onen týden vyvracením faktu že se blíží nibiru a bude za tím hledat propagandu američanů, kteří usilují o NWO a hledat důkazy že to tak je, které samozřejmě ihned najdou-svět je odrazem nás samotných. Všechny důkazy které pro něco hledáme vždycky najdeme. Na to se dá spolehnout.
Skupina C tomu nebude věřit, ale přece jen,rarášek jim nedá a tak budou týden diskutovat s těmi co si dělají do kalhot o tom, že celá věc je nesmysl a vědci se spletli-to bude asi málo početná skupina)))).
A skupina D se půjde projít do lesa na místa kde to milují, uvaří si něco dobrýho k obědu a pomilují se s manželkou, budou, tak jako předtím pracovat na tom aby byli lepšími lidmi a vnímat vibrace, které jsou kolem nich a spolupracovat na tom, aby se všechno ubíralo k dobrému-v rámci svých možností.Vědí, že smrtí život nekončí, čili je nic takového neděsí a nepotřebují to ani řešit.
Ať se stane co se stane-kdo na tom bude nejlíp?
Pokud se nestane nic, skupina D získala týden krásného života a nepřidělali si vrásky. Pokud přiletí nibiru, jsou zvýhodněni tím, že zůstali v klidu-je tedy největší pravděpodobnost, že když se něco reálně začne dít, ucítí to a udělají to nejlepší možné co se dělat dá. A pokud se nedá dělat nic-tak prožili svůj život nejlíp, jak to uměli.
Skupina A B i C ztratila čas. AŤ se stane cokoliv, ten týden života promrhali. Tím že nežili tady a teď, ale žili za týden, do nich Nibiru nenabourá jednou, ale stotisíckrát. Není celé tohle posvátné hledání pravdy VENKU úplně zbytečné? Ony ty správné informace přijdou...např teď se vede v Egyptě dosti zásadní bitva. Ti, kteří skutečně konají pro dobro věci o tom byli informováni, aniž by jedinkrát koukli na zprávy, a v rovině energetických vibrací dělají co je v jejich silách. To má smysl...a ne se furt babrat v pro a proti a fárat nad budoucností...vidíte nibiru na protějším kopci? Ne?Tak si dejte špagety..))))

Re: jetě..

(Prince, 3. 2. 2011 16:45)

Julie, prosím, zmínila jsi "..teď se vede v Egyptě dosti zásadní bitva...". Můžeš to rozvinout trochu víc? Vnímám to také tak, že energetický a historický středobod Egypt sehraje v této době podstatnou roli pro další vývoj "času". Mám jen střípky, co našli AUSA/Izrael pod svingou a vlastně v celé plošině Gíze, kde stojí monumenty.
Pokud již mají to, co mělo být pro všechny lidi k dobru a oni se snaží to zneužít pro svůj prospěch, doufám, že se jim stane to, co skupině zneužijící svastiku. Napiš, díky.

Re: Re: jetě..

(Julie, 4. 2. 2011 3:53)

Ahoj, no je nás víc kdo intuitivně cítíme, že jde o hodně....díky žes napsal:)
Nerada bych se pouštěla do teoretizování na téma příčin toho co se děje a možného vývoje..domnívám se, že práve reálná realita, kterou ve velmi krátkém čase uvidíme je to nejzajímavější a teorie jsou dobré pro toho, kdo se nudí nad vínem:)(Ne že bych se občas nenudila nad vínem:-)))
Dovolím si tedy napsat toto:
Domnívám se, že úvahy pisatelů konspirace alá NWO(globální světové vlády) a podobných, jsou zcestné v jednom a sice-ano, jsou tu nesmírně vlivné skupiny, které manipulují veřejné mínění a dění ve světě vůbec, ano, dějí se věci o kterých nemá běžný člověk ani tušení,to všechno je fakt ale je tu také jedna skutečnost navíc- mocné obludy se těžko nějak dohodnou. Ano, dohadují se,zkouší to, ano, kují pikle.V lecčems tahají za nitky. Ale NWO? Nakonec je vždycky dostane střet zájmů. Každý ten rockefeller apod má za sebou svou vlastní cestu, která ho dovedla k moci. Svou individuální cestu-a na tu je hrdý a té si váží ze všeho nejvíc.Indoviduální bytí je ochrana proti blbostem, do chvíle, než je člověk tak daleko, že neuškodí sám sobě, když si uvědomí svou provázanost s ostatními. Jeden vyrábí léky, druhý peníze, třetí auta..jsou schopni zabít x nevinných lidí, aby si vyzkoušeli něco, co je jako hračka baví.na tom zbohatli a to je kotva jejich moci.Globální moc by rádi, to jistě, ale podle SVÉHO gusta. Zkuste přesvědčit výrobce ferarri, ať přestane vyrábět Ferarri, protože se mu více vyplatí vyrábět globální šuntauto a mít kontrolu nad celosvětovým automobilovým průmyslem spolu s ostatními, kteří vyrábí auta! Představte si toho ješitného chlapa, jak řekne ,,sbohem ferrari" a nacpe na trh celosvětový trabant a totéž udělá výrobce mercedesu a bentley! Je snadnější se vžít do něčeho takového, než do abstrakce globálních piklů. A je tu logická odpověď. To on nikdy neudělá! Stejné je to i se světovými elitami a jejich snahou se domluvit.I v tom největším praseti je jisté procento skutečné touhy tvořit-vždyť on něco vytvořil! Moc je fascinující droga, ale jako každá droga je ve své absolutní fázi nekonečně nudná. Naopak tvořit je zábavné. Ferarri je zábavné!))Pokud máme absolutní moc, není už co tvořit.Oni nejsou absolutní bestie..jsou to lidi jako my, jen více zkažení a více oddaní egu-svému ferrari.Ke zlu v takové míře, jakou podsouvají konspirační teorie, je zapotřebí ideál. Ideál, který stojí nad hmotou.Hrubohmotný člověk je chráněn svou individualitou, aby se takovému ideálu nedokázal cele oddat.A proto je NWO blbost, proto je 1984 antiutopie, která se nemůže stát. Jsme chráněni naším božským Já. Dalo nám ego:-)Dokud si nevědomý, ego tě drží na uzdě. Nepropadneš cele ideálu zla, protože nad něj stavíš ,,já".Myslím, že to co se děje v egyptě je obrovský střet zájmů. A ta bramboračka, která z toho vyleze...ta ovlivní mnohé. Nepochybně je za tím vliv cvoků, kteří by rádi ropu. Nepochybně je za tím vliv cvoků, kteří by rádi měli kontrolu nad muslimy. Nepochybně je za tím obrovský duchovní vliv strážců pyramid a cvoků, kteří se snaží ukrást jejich tajemství. Nepochybně je za tím obrovský vliv kdečeho smrdutého, a to manupuluje masy aby vedly boj PROTI..ale to něco není ucelený plán, je to bramboračka.Také je tu ten prostý fakt, naštvaná masa lidí, kteří mají pokrk lži a manipulace.V jádru slušných lidi-a o TY jde.

Re: Re: Re: jetě..

(Julie, 4. 2. 2011 3:59)

pokračování úplně nahoře..já se s tím smolím hodinu a ono se mi to takhle...))))

Re: Re: Re: Re: jetě..

(Julie, 4. 2. 2011 4:01)

ne dole-no vidíte-určitě v mém příspěvku hrálo velkou roli ego, na jaký báječný koncept jsem to přišla)))))))))))))))

:-)))

(Julie, 4. 2. 2011 3:55)

První část je tři příspěvky dole....a pak co se tu tříští, hehehehe

jetě

(Katka, 3. 2. 2011 23:04)

Ahoj Julie.Je krásné říct "hledej pravdu uvnítř".Ne každý to umí ták jak to dělaš Ty.Každý to dělá po svém a káždý to dělá jinák.Každý je na jiném stupní vývoje a úrovní vědomí.Někdo se cítí na to dát si špagety :),někdo potřebuje se prohrabavat v minulostí,někdo v něčem jiném.Také níkdo nemůže vědět co je v daný moment pro toho druhého to nejlepší.Pokud nevidíš celek,vše vypadá jako chaos ale přitom vše je jak má být,každý svým dílem přispívá a hraje svou roli.Já napřiklad,níkdy neviděla svou tvář bez zrcadla....Vše co se děje vně nás je našim zrcadlem a pokud chceme začít hledat Pravdu vevnítř,musíme se rozhlednout okolo.Asi proto každý dělá to co dělá." sam nejsi nic".Jen podle druhých poznáme kdo jsme....

Re: jetě

(Julie, 4. 2. 2011 2:31)

Naprosto souhlasím...opravdu, to co jsem psala nebyla kritika, jen upozornění:-))
Autora si vážím za to co dělá...jak už jsem psala:-))

PS.

(Katka, 4. 2. 2011 0:03)

Já se vážím Aridanovo práce protože to děla ze srdcem,dělá to ták jak nejlíp to umí,což umí.Stačí vidět komentáře,odpovědi,poznámky...Někoho to vyprovokuje k dalšímu hledání,někoho k hádání.Někomu to pomůže,někdo se svěří,jiný si něco uvědomí,další zas poděkuje....nenechává to lidi chladnými,lhostejnými.Mám pocit že to třeba nutí hodně lidí dívat se na určité věci jinák,přemýšlet.Jsou to impulzy co pomáhají probouzet lidi.Je to jeho práce,jeho přínos do celku,třeba životní poslání nebo úkol...každopadně to dělá rád a zcela dobrovolně a to už je sakra velký kus práce,což si zaslouží velké Děkují.

poznámka

(julie, 31. 1. 2011 22:36)

Pardon Adriane, tvoje stránky prohlížím už druhým dnem a Tvé práce si vážím, už proto že za ni neinkasuješ od čtenářů peníze a píšeš víceméně v pozitivním duchu.. jen si dovolím jednu poznámku a sice-je skutečně potřeba dlabat se v tom, zda nějaký objekt je jupiter, krasohled nebo nibiru? Mnohý čtenář, a původně i hledající člověk, je zamotán různými těmi osudy.cz a martixy do toho, že se stane konzumentem kospirace a nibiru atd a jaksi zapomene na původní účel svého pátrání a sice, že chtěl najít pravdu. Pravda nikdy není venku, pravda je vždycky UVNITŘ. tu na obloze nevykoukáme!!:-)))Postupem času se bude dít víc a víc divných věcí a je stejně nebezpečné se stát konzumentem konspirace, jako konzumentem mainstreamu-v důsledku to vyjde úplně nastejno! člověk se zamotá do toho kolem, bude lovit zrnka vnější pravdy, ale ta je jen odleskem našeho nitra, stejně každý vždycky najde to, co odpovídá jeho vnitřnímu obrazu...někdo uvidí nibiru, někdo jupitera a někdo třebqa berunku sedmitečnou, ale kdo si tím k čemu pomůže?:-)))

Re: poznámka

(Aridan, 1. 2. 2011 20:58)

Milá Julie,
děkuji za komentář a souhlasím s Vámi :-)
Někdo toto nazývá pravdou, někdo svým světem, někdo jinou realitou, někdo fantasmagorií...
Svobodnou volbou si vybereme svůj střed a směr, kudy se dále ubírat, eventuálně dále hledat.
Aridan

janhonza

(karlos, 27. 1. 2011 20:04)

to jo,ale jak vysvětlíš to všechno ostatní?

škoda slov

(janhonza1, 27. 1. 2011 19:16)

Škoda slov,.... stačí kdyby si chlapec nainstaloval Stelárium a hned by věděl kolik uhodilo! Je zajímavé, že odrazy v objektivech jsou na celém světě stejné, jen Nibiru jde vidět z Brna, jindy z Ostravy atd..atd.........škoda slov!

??

(David -, 27. 1. 2011 9:39)

Ty bíly plochy mají být obrázky ?? Je chyba u mě nebo je to špatně vloženy ??

Děkuji za odpověď :)

Re: ??

(David -, 27. 1. 2011 9:40)

Už je to dobry, měl jsem slabej net a ukázalo se to jako bíly čtverce :D :D Už to vidím :D