Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejnovější UFO Malaysie – Tuaran 24.7.2010

25. 7. 2010

Další důkazy jsou k dispozici, co bude dál?

 

Nejnovější pozorování UFO je tentokráte hlášeno z oblasti Malaysie, konkrétně  Tuaran Beach Resortu. Byl spatřen většinou hostů a personálem daného rekreačního resortu. Objekt kruhového tvaru a modré barvy přibližně jako pozadí oblohy, byl k vidění přibližně kolem čtvrté hodiny odpolední, tedy klasické „Day light UFO sightings“ a ve své zavěšené pozici v oblacích setrval přibližně 10 minut.

Ve snaze natočit si tuto událost se hosté hotelu chopili svých mobilů a snažili se UFO nahrát – bohužel jejich přístroje byly z neznámého důvodu naprosto nefunkční. Fotografie se podařila pouze tato - zveřejněná:

 

 Obrazek

ObrazekDalší, kdo se snažil tento objekt vyfotit svým kapesním telefonem (Donny Bennedict, 29let), rovněž neuspěl, neboť se opět i jeho přístroj náhle jevil jako by jeho baterie byly naprosto vybité.

Každý, kdo se zabývá technologiemi UFO (viz tato sekce) již ví, že UFO dokáže naše energetické zdroje doslova vysát a nejedná se pouze o veřejně přístupnou energii z našich transformátorů či bouřkovou elektrostatickou energii mezi jednotlivými vrstvami atmosféry.

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lukas.ehrlich@gmail.com

(BUBO, 9. 10. 2010 11:40)

Maskování A PREJ ŽE NEMAJ VISPĚLOU TECHNOLOGII :)

Proč ?

(Otosl, 22. 8. 2010 1:14)

Proč by mimozemšťané nechtěli, abychom je viděli, že by to prostě nechali na naší vládě, aby nám o nich řekli. Myslím že po roce 2012 nebudou žádné takové porucha a mimozemšťané se už nebudou skrývat.

uvaha

(jan, 5. 8. 2010 20:14)

neletí v tom šmoůlové,že né......

fotak

(zapraskanec, 1. 8. 2010 18:28)

mohol to byt klasicky stary fotak na film

eff

(eff, 1. 8. 2010 14:14)

proc byly blokovany vsechny fotaky a jen jeden blokovan nebyl?
to je podezrelef