Jdi na obsah Jdi na menu
 


Měsíc a jeho význam, vidění na dálku, NASA a Vatikán

12. 9. 2011

 

Co zůstává našim smyslům i vědomí utajeno?

 

Měsíc je symbolem noci, průvodcem tiché noční oblohy, znamením lidové tradice, inspirace pro všechny básníky i nekonečné snílky. Je to náš souputník, naše nejbližší vesmírné těleso, satelit, určený naší matce - planetě Zemi.

Měsíc je rovněž symbolem dvou polarit – či chceme-li jedné duality, je to moon-2003.jpgsymbol věčného spojení světla a tmy, strany přivrácené i odvrácené, stejně jako symbol moudrosti a nevědomosti.

O Měsíc, resp. především o první cestu na něj, se urputně bojovalo zejména v dobách studených válek a první cenu za prestiž měl získat ten, kdo se na něj dostane jako první (dle všeho to byla přes obrovské pochybnosti mise Apollo 17 roku 1972).

 

Měl jsem zajímavou příležitost věnovat jistý čas této problematice, poprosit Univerzum o všemožné informace k samotné funkci a významu Měsíce a obdržel poměrně překvapivé odpovědi.

Pro někoho z nás mohou být naprosto šokující, nepřijatelné, stejně jako zcela pravdivé a věcné. Co si sami vybereme, ponechám na nás samotných.

Měsíc se nám totiž na první pohled jeví jako mrtvé, suché a na povrchu písčité a kamenité těleso jednolité, šedé barvy - dle všeho naprosto bez života, ovšem je tomu skutečně tak?

 

 

Měsíc - dokonalá pozorovatelna

Pojďme se nejprve podívat na pár nezvratných a zcela logických faktů a dále návazných úvah a analogií.

Pokud chceme prostřednictvím nám dostupné techniky dlouhodobě sledovat konkrétní oblast, jednoduše umístíme stacionární sledovací či odposlechové camera-system.jpgzařízení, které nás o stavu věcí v daném časovém období či dokonce nepřetržitě informuje.

Na silnicích a dálnicích jsou to statické kamery, v supermarketech dokonce kamery otočné - dynamické, s možností pohybu a plynulého zoomu, o policejních vrtulnících (i veřejných kamerách) s okamžitou identifikací osoby dle jejích základních biometrických rysů snad již ani nemluvě.

 

Nyní se podívejme trochu podrobněji na náš Měsíc (například v tomto odkazu):

Nepochybně jsme si všimli, že je k nám vždy natočen stále stejnou stranou a výchylky jsou kromě optického posunu jeho určitých oblastí téměř minimální. Víme, že se na rozdíl od jiných planet či satelitů vůči své vlastní ose v podstatě neotáčí a stále na nás „hledí“ stejnou tváří.

Pročpak asi, co může být tím důvodem?

Podle mého čistě osobního a soukromého pohledu na dosavadní nastíněné odpovědi, jde o jakousi staticko-dynamickou pozorovatelnu – jde o přímo určenou monitorovací stanici, která sleduje inkubační děje na povrchu jiného přilehlého objektu z dostatečně bezpečné vzdálenosti - z důvodů minimální oboustranné možnosti vměšování se do postupného vývoje – viz dále.

Má k tomu totiž optimální podmínky a staticky umístěné obrovské krátery jako pozorovatelny, jsou toho nejlepším předpokladem.

 

Podle této úvahy bychom mohli tvrdit, že jsme prostřednictvím Měsíce pečlivě pozorováni, řízeni a kontrolováni, neboť naše krásná planeta slouží jako jakási líheň či kultivace úrovně a kvality našeho dalšího vývoje – tedy nejen duchovních hodnot či duchovních rozměrů do hmoty uzavřených nehmotných bytostí – nás samých.

Naše stále ještě nádherná planeta Země je podle mnoha dávných historických zdrojů (védy) i současné moderní astrologie skutečně jakousi mateřskou školkou pro další rozvoj naší samotné existence, jsme jesle pro líhnoucí se uvědomělé a více či méně probuzené (nejprve) lidské bytosti v naší dimenzi. To, nakolik jsme probuzení či nikoliv, určuje stupeň našeho poznání a uvědomění.

 

Spíme pokorně ukolébáni Systémem vlády nesmyslné monetární politiky a moci nebo hledáme za těmito dispozičními prostředky něco více?

Žijeme pro hodnoty, penize-czk.jpgkteré nám jsou podsouvány jako „normální“ nebo je využíváme pro něco mnohem ušlechtilejšího nad a za nimi?

Je nás již tolik, kteří tuto iluzi falešných vzorů věčně absentující spokojenosti prohlédli, že nemám nejmenších pochyb o tom, že toto je věc stále většímu počtu osob veřejně známá a zřejmá.

Vidíme, jak se křečovitě zmítá naše samotná politická scéna a s ní celý státní aparát a můžeme vnímat, jakým hrozbám čelí náš celý svět, tedy planeta Země – naše původní Matka.

Každý z nás, kdo poznal ztrátu nejbližšího člověka nebo toho, co pro něj mělo v daném stupni vývoje největší hodnotu, pochopil, jak se naše hodnotové žebříčky podstatně posouvají úplně jinam – od malicherností a bazírování na nesmyslech ke skutečným hodnotám, které vytvářejí Lásku a pravé Štěstí – více v tomto odkazu.

 

Pojďme ale ještě zpět k tématu našeho Měsíce

Mnoho se o tom nehovoří, ale Měsíc vůbec není tak šedá a mrtvá zóna, má naopak rozmanité a dokonce pestré barvy - viz foto.

Nad povrchem Měsíce byl velice často pozorován pohyb různých neidentifikovatelných objektů, byly na něm moon_color_galileo.jpgpozorovány rozličné letící objekty a na povrchu samotném byly dokonce fotografovány útvary - např. několikakilometrové věže, které svědčí o původu, který rozhodně nemohl být pozemský a který doposud nebyl nikdy zcela vysvětlen – viz. odkazy a přiložená videa na závěr.

Všichni, kteří již shlédli film Vesmírná odyssea, se v příběhu dozvěděli, že se na Měsíci i Marsu a nejspíše na každé další planetě nalézá tajuplný obelisk, který má jistou komunikační či transpoziční funkci.

Byl to jen film a proto naprostá fikce nebo je to tak trochu jinak pojatá a záměrně zkreslená skutečnost? Planety a jejich polohy přeci musí být nějakým způsobem určeny a řízeny, aby vše fungovalo tak, jak má…

Známý americký kosmonaut Buzz Aldrin existenci obelisku dokonce osobně potvrdil, takže co si o tom myslíme nyní? Prohlédneme-li některá videa v příloze na závěr, třeba svůj názor rovněž mírně opravíme.

Ať to jsou již skutečné obelisky nebo co do síly výkonnější stavby ve tvaru pyramid, jde nejspíše o skutečnost. O společné problematice pyramid a vody je připravován další článek.

 

Vidění na dálku - Remote Viewing

Objevitel a zakladatel moderního oboru RV (remote viewing), tedy vidění či nahlížení na dálku pan Ingo Swan - na obrázku ingo-swan.jpg(přesněji Ingo Douglas Swan, následovali jej Uri Geller, Harold Puthoff zvaný obvykle Hall Puthoff, Russel Targ, Pat Price, Skip Atwater, Ed Dames, Mel Riley, Joseph Mc Moneagle…) dostal za svůj život ve službách CIA – Central Intelligence Agency, DIA – Defense Intelligence Agency a dalších tajných vojenských operací, mnoho úkolů k prověření.

Cíleným přemístěním svého vědomí, které dokázal silou vůle přenést na určité místo tak, jako by tam osobně byl, například zjistil, že konkrétně na odvrácené straně Měsíce je postaveno hned několik pyramid (konkrétně 3), které jsou tvarově a proporčně zcela shodné s těmi našimi, nalezenými prakticky po celém světě (i Měsíc musí mít svou jasně danou polohu).

Poznámka: vřele doporučuji shlédnout film, který pojednává v záměrně skrytých symbolech o problematice RV a RI – Remote Viewing a Remote men-who-stare-at-the-goats.jpgInfluencing – například trénink psychických schopností zabití zvířete (kozy) na dálku, zastavením jejího srdce.

Film má v češtině podbízivě dvojsmyslný název: „Muži, co zírají na kozy“ a částečně jsme se tohoto tématu dotkli již v článku o paranormálních jevech a shodných pokusech v Rusku v tomto odkazu.

 

Další zajímavý úkol, který měl Ingo Swan zadán ke zpracování, bylo například prozkoumat jisté mimozemské plavidlo a pokusit se zjistit důvody, o co jde, co přesně chce, tedy proč je vlastně zde.

Vše probíhalo celkem bez komplikací do doby, než mimozemské bytosti rovněž identifikovali jeho „vlastní“ přítomnost vědomí na jejich palubě.  I z této utajované mise existuje celkem zajímavý materiál, který však nikde není přímo veřejně k dispozici.

 

O všech těchto fenoménech pojednával jeden z nejdéle utajovaných projektů CIA „Projekt Stargate“ (srovnejte s Hollywoodským seriálem Stargate – nejklasičtější způsob zastírání faktů - dát nám je v absurdním sci-fi pojetí přímo na oči).  ingo-swan-penetration.jpg

Samotný Ingo Swan vydává na sklonku své kariéry autobiografickou knihu s názvem: Penetrace – otázka lidské a mimozemské telepatie - 1998.  Více na toto téma v tomto odkazu - Věda experimenty.

 

 

Jedno konkrétní soustředění na monitoring samotné odvrácené strany Měsíce se odehrávalo přesně v časovém souladu s misí Apollo.

Ingo Swan tehdy pronesl několik překvapivých vět: „Na odvrácené straně Měsíce vidím obrovskou operační základnu, která připomíná cosi jako továrnu.“

Podrobně dále popsal, jak vypadala mimozemská rasa, která základny i jejich kosmické lodě sama provozovala a na závěr doplnil shrnující informaci, že na Měsíci nejsme příliš vítáni.

 

Obdobný záznam paralelních diskusí proběhl ve stejném čase i mezi NASA a Apollo 11, když kosmonauti popisovali to, co sami svýma očima přímo viděli:  „Tyto ‚děti‘ jsou fakt obrovské, páni!  Jsou enormní! Pane Bože, tomu byste nevěřili. Říkám vám, že jsou tady na druhé straně kráteru seřazeny jejich kosmické lodě. Jsou tu na Měsíci a pozorují nás...“

Během jedné z diskusí na symposiích NASA zastoupené bývalými kosmonauty a různými odborníky v oboru kosmonautiky proběhlo obdobné konstatování z úst samotného Neila Armstronga: „Bylo to neuvěřitelné, vždy jsem věřil, že je zde tato možnost, faktem je, že jsme byli varováni držet se zcela mimo Měsíc.

Jejich lodě byly mnohem dokonalejší, než naše a byly neskutečně veliké. Nemám nejmenších pochyb o tom, že šlo o vesmírnou stanici. NASA pak měla samozřejmě další lety, neboť nechtěla riskovat jakoukoliv paniku na Zemi“.

A doplňuji ještě další větu Scotta Carpentera: „Ani v jediném okamžiku, kdy byli astronauti mimo kosmické lodě, nebyli sami. Byli pod nepřetržitým dohledem blízko zavěšených objektů UFO“

 

Náhody? Dost těžko.

Roku 1976 měla konkrétně mise Apollo 20 dokonce za úkol prozkoumat údajný kosmickýapollo-20---korab.jpg koráb, který se na Měsíci podařilo vyfotografovat předchozím úspěšným misím - viz foto.

Loď má doutníkový tvar a její průměr byl odhadnut na 500 metrů, přičemž na délku se měla dostat až na celých 3,3 kilometrů. Nyní již nejspíše chápeme ony poznámky kosmonautů o velikosti jejich korábů?

Je tu ještě jedna zajímavost - údajné stáří korábu bylo pro veřejnost (nejspíše silně účelově) stanoveno na 1,5 miliardy let.

 

Očitá svědectví kosmonautů

Ti, kteří se někdy měli možnost zaposlouchat do výpovědí dalších bývalýchedgar-mitchell-cosmon.jpg kosmonautů – např. pana Edgara Mitchella, již vědí, s jakým respektem hovoří kosmonauti o Měsíci a letům na něj.

Během jejich letů bylo rovněž pozorováno množství dalších létajících objektů, které je doprovázely, a bylo jim doslova též jakousi formou telepatického přenosu sděleno, ať se drží mimo Měsíc, protože z mnoha důvodů nemají právo tam být a protože nám - lidem - Měsíc prostě nepatří.

Jak sami vidíme, náš Měsíc není vůbec tak mrtvá hmota pokrytá jemným prachem a posetá tisíci krátery, jak se na první pohled může zdát.

Má svůj bohatý vnitřní život, má dokonce svou „atmosféru i s občasnými mraky“, byly zaznamenány elektrické výboje v atmosféře, podobné našim moon-crater-deleted.jpgbleskům a byly na něm během několika misí vyfotografovány velice zajímavé objekty, o kterých se však samozřejmě vůbec nemluví.

Tyto objekty nechala NASA před uveřejněním graficky upravit tak, aby nebylo možné zahájit jakékoliv diskuse či pochybnosti o tom, že tomu tak není. Prý tak činí: „pro naši ochranu“.

Známá osobnost Dr.Carol Rosin (nejen) na několika konferencích Dr. Stevena M.Greera hnutí Disclosure (Odhalení či Odtajnění) hovoří o těchto věcech velice jasně – byla totiž dlouhou dobu jedna z oněch „poslušných“ vědeckých pracovnic, která za Měsíční retuše a grafické úpravy částečně odpovídala. carol-rosin.jpg

Tak před našimi zraky mizí naprosto přímé spojovací mosty, sítě distribučních kanálů a cest, které mají svou logiku i smysl, výškové budovy a několikakilometrové věže, stejně jako jasně zářící světla, která byla spatřena uprostřed několika kráterů, přičemž rozhodně nešlo o odrazy Slunečního ani jiného svitu – viz fota a videa.

 

Další zajímavost, kterou rád uvedu je tvrzení samotných kosmonautů, že po přistání sondy na Měsíci se celý povrch Měsíce jakoby rozvibroval a začal moon-spacecraft-deleted.jpgdunět – doslova jako obrovský zvon – ještě několik dlouhých minut poté.

Znamená to snad, že by mohl být Měsíc uměle vytvořený dutý satelit jako planety ve Star Wars (nejde jen o další paralelu ukryté pravdy?).

Ano, existují teorie o srážce naší planety s jiným tělesem, objevují se jména jako planeta Tiamat, pás asteroidů, ovšem autentické zjištění kosmonautů je poměrně silný argument, co myslíte?

 

 

Je snad Remote Viewing určeno pouze vyvoleným?

Nikoliv, tyto schopnosti máme úplně všichni – a jsou dokonce zcela nadčasové (to kdyby věděli naši mobilní operátoři a hlavně my sami…). Osobně jsem si na sobě vyzkoušel v jednom instruktážním videu zajímavý pokus.

Úkolem bylo mimo jiného zkusit odhadnout, co že je to zobrazeno na jedné z několika pečlivě ukrytých fotografií v dopiisních obálkách. Byly to v tomto případě čtyři fotografie a jednu z nich jeden z diváků ve studiu náhodně vybral.

Moderátor dal všem čas zhruba tři minuty na to, aby každý sám zvolil, co cítí, vnímá a myslí, že na obrázku bude.

V tom okamžiku jsem videoprojekci zastavil, snažil se na dané zadání maximálně koncentrovat a se zavřenýma očima hledal skrytý obraz.

Nejprve se mi jako první náhled před očima objevila z ničeho nic šnečí ulita,zmrzlina.jpg směřující svou šroubovicí vzhůru (ani nevím proč), při druhém pohledu jsem spatřil krásný kužel točené zmrzliny (obvykle známe jako točenou do kornoutu) a přitom vnímal jasné pocity chladu.

Jaké bylo mé překvapení, když se po opětovném spuštění videa za pár minut objevila zacílená fotografie, na které se skvělo vyobrazení vysokého horského štítu tvaru přibližně točené zmrzliny, ukrytého pod ledově bílým sněhem.

 

Co to znamená?

Znamená to, že informace je možné i po dlouhé době v podstatě dekódovat. Tvary hor i jejich správné směrování vzhůru bylo překvapivě shodně odhadnuto - velice podobný nejen tvaru ulity šneka v prvním náhledu, ale navíc po upřesňujícím náhledu tvar zmrzliny a k tomu zamrzlý sníh, spojený s jasným vědomím chladu.

Jak jsem to ale mohl uhodnout? Šlo přeci o záznam již dávno uskutečněného sezení (snad rok 2001, New Jersey).

Je to snadné – nekonečné Vědomí a tedy veškeré informace jsou všude kolem nás stále a nepřetržitě – a to dokonce po časové ose vpřed i vzad – jen si pro ně sáhnout. Čas proto v tomto ohledu skutečně není důležitý (viz. acachic records).

Podobným způsobem jsem měl možnost spatřit i onu velmi smutnou událost, která hýbala naší republikou celé dlouhé měsíce a která byla posléze tak překvapivě rychle zahrána do autu… Týkala se nebohé Aničky J. a klíčová projekce se bohužel shodovala s později konstatovanou skutečností.

Více se dozvíme v tomto odkazu:  http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/odpadnutim-nadeje-dostava-nase-vira-tvrdou-ranu.html

 

Pojďme ale dále k dobývání Měsíce

Dne 22. října 2008 první Indická lunární mise Chandrayaan 1 učinila zásadní objev, že se dokonce i na Měsíci vyskytuje ve velmi vysokém množství voda a rozšířila tak další diskuse ve věci hledání vody do vzdálenějších a odvážnějších oblastí dalších planet - tentokrát Marsu.

Tím se totiž rovněž posunuly oblasti spekulací o tom, kde voda skutečně je a není, do úplně jiné roviny.  Zákony logiky jsou v tomto směru neúprosné, takže pokud lze nalézt vodu na Zemi i na Měsíci, je velice pravděpodobné, že ji lze nalézt i na dalších vesmírných tělesech.

Dnes již bezpečně víme, že je voda k nalezení i na Marsu a dokonce v obrovském množství. viz například zde: http://technet.idnes.cz/na-marsu-zrejme-stale-tece-voda-nasa-zverejnila-fotografie-stop-ps8-/tec_vesmir.aspx?c=A110804_224852_tec_vesmir_kuz 

 

Proto argument, že po tomto veškerém jasném zjištění na Měsíci americká NASA o rok později (září 2009) znovu hledá vodu ve věčně zamrzlých a zastíněných kapsách údolních kráterů, je skutečně dost slabý k tomu, aby zakryla skutečné aktivity, které se snaží tak vtipně utajit.

Jednoduše zkouší, co až si můžeme dovolit a končí to obvykle fiaskem – posuďte sami dále.

lcross-view.jpgO tomto faktu svědčí nepříliš povedený projekt z 24. září roku 2009  „LCROSS“ – Lunar Crater Observation and Sensing Satellite – česky a stručně řečeno šlo o plánované bombardování povrchu jižního pólu -  kráteru Měsíce (Cabeus) silnou detonací (plánováno šíře 20 metrů a hloubka 4 metry), s cílem vytvořit výbuchem jakýsi trychtýř vzedmutých částic a nalézt v něm stopy vody, které by pak návazně padající sonda, která střelu vypálila, analyzovala a přítomnost vody tak potvrdila či vyloučila.

Celý projekt dopadl samozřejmě velkým fiaskem, neboť výbuch, který měl být díky své velikosti (až 20 kilometrů vzedmutých částic) viděn dokonce i z povrchu naší planety z důvodů nízké gravitace Měsíce, se evidentně moon_02_2000.jpgnepodařilo realizovat i přes obrovskou snahu řídícího centra.

Pročpak asi?

Snadné – Měsíc je doslova plný života, proto si opět připomeneme vzkaz, který většina kosmonautů jasně detekovala: „Držte se od Měsíce dále, nepatří vám“.

Stejný vzkaz jsme totiž čirou „náhodou“ nalezli i v populárním sci-fi snímku  „Druhá vesmírná odysea - 2010-rok, kdy jsme uskutečnili kontakt“ s Roy Scheiderem, tam jde sice o misi na planetu Jupiter a jeho jeden měsíc Europa, ale obsah vzkazu je naprosto totožný, neboť je tam doslova citováno: “Všechny tyto světy patří vám, kromě Europy, tam se přistát neodvažujte…“ Jaká paralela a jaká náhoda, že?   

Více o LCROSS například zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Lcross

 

O pokusech s umísťováním jaderných a jiných zbraní do kosmu rovněž nebudu více uvádět, neboť detaily nalezneme například v historii aktivit „hravého“ prezidenta USA Ronalda Reagana a jeho plánů Hvězdných válek, stejně jako i poslední aktivity Obamy a Medveděva v tomto odkazu.

Jak sami vidíme, Měsíc může skutečně být jakási pozorovatelna a kontrolní stanice, řídící centrála líhně a zrání starších i mladých duší v jednom a velice záhy přijde doba, kdy se nám naši moudří strážci a ochránci sami představí.

Již se tak děje na nahodilé rovině po velice dlouhou dobu, ukazují se „náhodně“ po celém světě, ovšem jejich výskyt je systematicky zesměšňován a bagatelizován (viz tento odkaz – UFO osobní setkání).

 

Všichni nepochybně víme, že se ono zesměšnění děje ze dvou zásadních důvodů: z důvodu mocenských, tedy udržení moci určitých zájmových skupin nad masami obyvatel a dále z důvodů náboženských, což je v podstatě totožné. Viz tento článek - Náboženství jako nástroj našeho rozdělení.

Inu, soukromě vlastněná světová media několika subjektů spolu s komplexem výzvědných služeb a vojenskou silou do puntíku plní svůj jasný účel – pracovat pro svého vlastníka a udržet mu poslušné stádo v klidu a pohromadě – a to jakýmikoliv prostředky…

 

Na závěr ještě připojím tři klíčové body, které se zdají být jako zcela logická konsekvence toho, co jsme v článku i v odkazech výše probrali:

Rozvinuté civilizace mají z jejich pohledu nad naší méně vyvinutou lidskou rasou zhruba tyto zásadní úkoly:

  1. Chránit lidstvo před něčím, co prozatím nejsme schopni svým vlastním chápáním obsáhnout,
  2. Chránit ostatní planety před lidskou – tedy vojenskou silou (naše ega a pocity moci – viz LCROSS a Star Wars),
  3. Chránit lidskou rasu před meziplanetárním konfliktem, který můžeme díky naší nezralosti rozpoutat (ostatní mají daleko vyvinutější technologie než my sami a neměli bychom jakoukoliv šanci).

 

Až přijde doba našeho velkého probuzení a ta nyní rychle nastoupila, až přijde okamžik masového přijetí existence rozvinutějších civilizací v kosmu naší lidskou rasou samotnou, až je přijmeme jako fakt a neochvějnou realitu, to teprve zažijeme skutečné zázraky…

Ovšem pozor:

Naše přijetí musí být čistě osobní, nevynucené, mělo by vycházet z nás samých, nikoliv ze strachu před rokem 2012 či planetárním kataklyzmatem, ani ze zoufalství a nevyhnutelné, poslední volby. Naše přijetí by mělo vycházet z principu Lásky ke všemu živému kolem a na základě absolutní nezištnosti.

Důkazem, že je proces „Odhalení“ již skutečně v plném proudu, je nejen to, že jsou jistá dříve utajovaná hlášení o výskytu UFO postupně odtajňována, ale například i to, že se ozývají v této věci dokonce dříve zarytě mlčící náboženské špičky.

 

Lze z toho usoudit, že stávající vládnoucí a mocenské skupiny chtějí z tohoto „probouzení“ získat maximální prospěch a udržet si tak svou moc i nadále? Samotný Vatikán již pro veřejnost začal opatrně a postupně své karty obracet, o čemž svědčí tento článek.

První vlaštovka ve smyslu veřejného šíření reálné existence UFO byl za Vatikán corrado-balducci.jpgmonsignor Corrado Balducci (zemřel roku 2008), který jako jeden z osamělých a dle mého názoru vnitřně probuzených kněží šířil světem nezkreslenou pravdu.

Protože měl rovněž bohaté zkušenosti s exorcismem, stejně jako setkávání s anděly tvrdil, že mimozemské bytosti jsou nám velmi podobné, mají fyzická těla shodné konstrukce jako my sami a jejich existenci považoval za naprostý a neochvějný fakt.

Jako druhý následovatel tohoto pokrokového názoru je nyní pan Gabriel Funes, který se zasloužil o ještě větší rozšíření informovanosti o reálné existenci UFO.

Více v přiložených odkazech:

http://en.wikipedia.org/wiki/Corrado_Balducci

http://en.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Gabriel_Funes

 

VELKÁ UDÁLOST PRO CELÝ SVĚT 

Otázka odhalení došla za poslední dny dokonce již tak daleko, že se NASA a Vatikán dohodly na společném postupu ve věci odhalení něčeho velmi významného celému světu – viz přiložené video.

Pokud jste četli článek ze sekce UFO o společném postupu Obamy a Medveděva, tak v podstatě totožnou událost jsem si dovolil předpovědět již minulým rokem - Vatikán půjde s pravdou ven jako první.

 

O co asi půjde?

Těžko soudit – variant je skutečně mnoho – od veřejného přiznání existence mimozemských civilizací, přes pokus o udržení si vlivu světových elit a zachování struktury společnosti, po definitivní rozběhnutí projektu Bluebeam, přes druhý příchod Krista po narůstání konfliktů mezi národy až ke třetí světové válce, která se již nějakou dobu bohužel reálně rýsuje. 

sarkozy.jpgTa byla plánována dokonce již na rok 2006 a nynější výroky agilního a přehnaně dobyvačného francouzského prezidenta Sarkozyho v tuto chvíli směrem k Iránu, rovněž klidu nepřidají. Irán se podle něj snaží obohacovat uran, aby disponoval jaderným arzenálem a proto samozřejmě potřebuje lekci...

Ano, situaci v Libyi a Africe obecně, se daří úspěšně "řešit" a je potřeba vytvořit další konflikt - vše do sebe opět nádherně zapadá. 

Více například zde:  

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/243341-iran-si-koleduje-o-preventivni-utok-varoval-sarkozy.html

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/134772-sarkozy-se-rozhovoril-o-utoku-na-iran/

http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/konflikt-sarkozy-hrozi-iranu-preventivnim-utokem-jde-o-jaderne-zbrane.html 

 

Věřím, že se tak nikdy nestane, neboť by tím došlo k dokonalému naplnění elitářských plánů, které jsou dokonce již dávno ukotveny v kamenných obeliscích, které známe jako Georgia Guidestones v tomto odkazu.

 cycle-anim.jpg

A jsme opět symbolicky na začátku článku, který o obeliscích hovoří – jaká paralela a použití shodných „nástrojů“, jak neuvěřitelně přesný zákon nekonečné cykličnosti…

 

Máme zde za vědu NASA, máme zde za víru Vatikán, který sám svá tvrzení jednoznačně obrací směrem k možné existenci inteligentního mimozemského života, takže nyní je logicky řada na nás samých a našem přijetí – viz výše.

Chceme poznat ty, kteří nás a celý okolní kosmos chrání před naší vlastní hloupostí, omezeností a rozpínavostí?

Věřme tomu, že se od nich máme hodně co učit, protože stávající pocity naší vlastní dokonalosti, dané systémem vzdělávání, který nás systematicky programuje k otupělé hlouposti, poslušnosti a následovnictví Systému, jsou účelově zdeformované a pro další vývoj lidstva proto více než nezdravé... heart-light.jpg

 

Řiďme se proto více svým citem, srdcem a raději méně rozumem...

 

Mnoho štěstí Aridan

 

_____________________________________________

 

Související odkazy:

Přímý přenos NASA - http://www.youtube.com/watch?v=ndZ483ztduE 18 min – chybí potlesk publika :-)

Start – cíl simulace http://www.youtube.com/watch?v=3mJahYEWxQE

Světla u kráteru http://www.youtube.com/watch?v=rmsVj_kjDcw&feature=related

Apolo 11 - Buzz Aldrin ufo on the moon http://www.youtube.com/watch?v=XlkV1ybBnHI&feature=related

Buzz Aldrin  - monolith on Mars http://www.youtube.com/watch?v=bDIXvpjnRws&feature=related

Buzz Aldrin http://www.youtube.com/watch?v=a8J34r_grTs&feature=related

co když je to jinak? http://www.youtube.com/watch?v=jjYRREo8LIU

Měsíc - anomálie http://www.youtube.com/watch?v=iIW2cLOgMl8&feature=related

Měsíc - spacecrafts  http://www.youtube.com/watch?v=7FI_ZFYCIR0&playnext=1&list=PLDA50596DA3D50DD3

Gordon cooper na téma UFO http://www.youtube.com/watch?v=dvPR8T1o3Dc&feature=related

Ingo Swan live 1 of 7 http://www.youtube.com/watch?v=3Wm1RNZkqZI

Náhoda Měsíc, Země, Slunce http://www.youtube.com/watch?v=k5h_qoHCn7k&feature=fvw

Carol Rosin - The last card http://www.youtube.com/watch?v=7ALLUuvsVkM

Podivnosti http://www.youtube.com/watch?v=dh_DtFWiDJE

Měsíc anomálie - 2010 http://www.youtube.com/watch?v=NYglbymnihQ&feature=related

Studie http://lanl.arxiv.org/PS_cache/arxiv/pdf/1102/1102.0212v2.pdf

Alex collier http://www.youtube.com/watch?v=1SQkyhhpA1Q&feature=related

A druhý http://www.youtube.com/watch?v=0EZwDW79ZsA&feature=related

Videa – ufo moon rising:

http://www.youtube.com/watch?v=N8KOsFQCfbc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=3Fh-AfyvqjM&feature=feedu

http://www.youtube.com/watch?v=JbkH8plkjzs&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=vKfPwr7PJL4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=r5ACAlgd8Bo&feature=related

fota měsíce v barvě:  www.thelivingmoon.com

Coast to coast – změny na měsíci: 32 minuta http://www.youtube.com/watch?v=O1ZJChmVIPk

mise chandrayaan http://www.isro.org/Chandrayaan/htmls/ImageMoon.htm

a též zde: http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/7679818.stm

http://www.youtube.com/watch?v=7ALLUuvsVkM last card

Video UFO - denied story - 1,5 hod http://www.youtube.com/watch?v=pWN2chuAlMQ

I know What I saw  http://www.youtube.com/watch?v=PIeGeE0uDJg&feature=related

Astronom úspěšně opticky sledoval UFO http://www.irishcentral.com/news/Irish-astronomer-says-he-has-successfully-tracked-UFOs-120442784.html

klíč k ET vzkazům http://www.nsa.gov/public_info/_files/ufo/key_to_et_messages.pdf

 

Řídící centrála: lcross selhání http://www.youtube.com/watch?v=1cLEIHunjmY

Měsíc – proč se držet mimo něj – NASA http://www.youtube.com/watch?v=r78pBR68nj4&feature=related

 

Komentáře

Přehled komentářů

xD

(gl.h, 13. 10. 2011 20:42)

Vlastně máte pravdu všichni..

wivo..
Proč nejsou věže vidět ?
Protože byly na odvrácené straně Měsíce ?

Já jinak nechápu, jak mohl být nějáký radiový přenos z odvrácené strany Měsíce.. Pokud jste ot tedy nepsali v článku, ale radiové vlny neuměí zatáčet..

Mars a Měsíc jsou vlastně dá se říct skoro stejné v jedné věci.. Ve své historii..
Je tolik blábolů o tom, že se na Marsu a Měsíci něco dělo.. Například stavba pyramid, které tam jsou.. (oblast Cydonia).. 10 kilometrová zeď na Měsíci, která tam skutečně je..

Vše je zkrátka přesné.. Kdybych chtěl pozorovat předět s vlastním gravitačním polem, taky bych tam hodil nějáký satelit..

Berte to tak, že se všeněják využívá..

Kolem slunce se tčí planety, mezi nimiž je Země... Kolem Země se opět dá seříct točí Měsíc... A kolem Měsíce, a na něm jsou opět sondy, a podobné kraviny.. A dá se říct, že i kolem Země obíhají družice, odpad a několik stanic jako je ISS..

Mimo to wivo.. Jeký NOV ? Třeba včera byl úplněk.. Tak se hold podíváš jindy, ne ?
Myslíš, že Aridan si to načasoval tak dobře, aby jsi se nemohl podívat zrovna v tu chvíli ? To pochybuji..
Prostě si na to udělej vlastn ínázor.. Nikdo ti nic nevnucuje..
Přečti si to, vyvoď si z toho něco..
Pokud chceš, mysli si, že je to pohádka.

Re: xD

(wivo, 14. 10. 2011 8:40)

Opravdu si stojíš za tím,že oblast Sinus Medii je odvrácená strana?
Opravdu si myslíš že na pozorování je vhodný úplněk?

už se můžu smát?

Re: Re: xD

(gl.h, 30. 1. 2012 18:37)

Wiwo.. Já jsem nenapsal nic o tom, že by byl k pozorování vhodný úplněk. .To opravdu nikde nevidím. .Ani v předposledním odstavci..

Smát se můžeš kdy budeš chtít..
Pokud to není odvrácená strana, můžeš jí pozorovat třeba teď hned..
Což je ale docela nesmysl vzhledem k tomu, že je na odvrácené straně.. Takže pokud nežiješ na Marsu, nic neuvidíš..

Re: Re: Re: xD

(Aridan, 30. 1. 2012 20:12)

:-)
...pusťte to z hlavy, nestojí to za to...
Aridan

casom prideme na vsetko mozno

(jan, 9. 10. 2011 1:54)

zdar
mas pravdu ono ked sa tak zamislim tak star wars bol natoceni
neviem asi 70 roki a tam boli videa ako hologram a take vispele veci nic nie je nahoda kebi nam povedali pravdu kto bi ich asi posluchal ze a vatikan ma ties za usami vela spini dobre ti to pali viborni clanok mas moje ok skoda ze
ludia veria viacej mediam a vobec nepremislaju

Re: casom prideme na vsetko mozno

(Elian, 9. 10. 2011 21:37)

Koukám že ty zase moc nepřemýšlíš nad pravopisem.

Už zase?

(wivo, 26. 9. 2011 11:19)

Nechápu co je divnýho na tom, že se měsíc neotáčí.. Měsíce Marsu se taky neotáčí a spousta jiných taky ne.. Je to dáno geometrií - měsíc není koule jak by se zdálo, ale šiška (geoid).. Magnet v podobě brambory se taky nebude v statickým magnetickým poli otáčet :-))) ad.2 Vy nevíte že je měsíc barevnej? Tak to je mazec :-))) I já, obyčejnej amatér jsem ho vyfotil v barvě..Že se občas pohybuje divně? Tak to hold chce trochu studia libračních pohybů a popřípadě si přečíst co to je deklinace.. ad.3 Prosimvás, může mi někdo vysvětlil jak si lze všimnout dunění ve vakuu?? Zkusili jste někdo nasypat hladkou mouku na dunící reproduktor - čili pro ty úplně blbý, jak se mohl měsíc rozvibrovat aniž by bylo patrné zvíření prachu díky rozrezonovanému povrchu? ad.4 které konkrétní krátery jsou retušovány? Chtěl bych se na ně podívat pod lupou LRO :-)) ad.5 ony jsou na měsíci mraky a bouře? A kdy? Nechte mě hádat - zrovna když je nov abysme to nemohli vidět :-)))
V mém dalekohledu můžu pozorovat nejmenší detail na měsíci o rozměru 882 metrů a NIKDY jsem žádnou bouřku či dokonce blesky neviděl.. Zkusili jste si někdy položit otázku proč jsou snímky z družic tak čistý? Že by chyběla atmosféra? :-)))
A když jsme u toho, kde že jsou ty věže?? Jestli jsou několikakilometrové, podívám se na ně sám, ale jestli maj rozměr menší než 3 Eifelovky, tak se na ně podívám přes družici. Příště to chce věrohodnější důkazy, a nebo alespoň takové co nejdou ověřit..

Nějaké otázky?

glaudit.han@seznam.cz

(dfsdfsdf, 19. 9. 2011 22:03)

Co je na tom divného ?

Já například viděl už i západ slunce na severu..
Dokud něco takového neuvidíš, nežačneš tomu věřit..

Fotky jako důkaz nestačily.. Prý vychýlení ručičky kompasů.. Pitomost.. Všem ? Podle mapy byl sever na místě západu.. Běžné přitom prý zapadalo na západě..

Na starých malbách je měsíc znázorněn jako půlkruh s očima a pusou.. Usmívající se..
Tak by ldříve znázorňován strážce, nebo pozorovatel..

měsíc

(Petr, 18. 9. 2011 9:41)

Zdravím všechny.
Včera večer jsem viděl měsíc v poloze ahlavně na místě, kde jsem ho ještě nikdy neviděl. Nad severním obzorem. Pokud se někdy v těcto místech vyskytuje, tak omluvte mou neznalost, ale mě to ,,TAM" přišlo opravdu divné.

glaudit.han@seznam.cz

(gfsdfsfdsdfsd, 17. 9. 2011 13:46)

Nevím, jaký má smysl vůbec něc vědět..

Měl by se d nich někdo učit, a za 10 let nám říci, jestli t všechno vůbec máme vědět..

Co třeba článek o hraběti Saint Germainovi ?

Určitě by vás zajímal, že mapy světa existvaly už přestím, než se věděl, že je Země kulatá..
Například Kolumbus věděl, kde přesně Amerika leží..

Určitě t v sobě něco má..

Rvnu uvedu: Saint Germain byl: biblický Josef, kouzelník Merlin (Myrddin) - arcimág kulatého stlu a rádce krále Artuše, rovněž otcem krále Artuše, Jsef z Arimateje, Kryštof Kolumbus, Wilhelm Rontgen, Červený muž (ten, který lezl do cesty Napolenu Bonaparte a zařídil, aby všechna jeho tažení byla úspěšná) ,Christian Rsenkrautz a mnoho, mnoho dalších..

Dá se říct, že on vlastně řídil dějiny. Vymyslel parník a lokomtivy..

Určitě zajímavé.. Pro někoho..

Dále by tu mohl být článek o povznesení.
Koho by napadlo, že St. Germain byl stejný jako Panna Marie a Ježíš..

Omlouvám se za spam. :)

super článek - díky

(daniela, 14. 9. 2011 15:27)

Samozřejmě, že vládní špičky a Vatikán už mají promyšlené jak nás držet na uzdě až to přijde. Přece by si nemohli nechat ujít příležitost jak nás ovládat. Ale mají už připravenou tiskovou mluvčí co kdyby chtěl někdo jiný komunikovat, že?
Přála bych jim, aby o tuto moc a výhody přišli definitivně a aby museli veřejně přiznat co nám zatajili. Universum je pro nás pro všechny, ne jen pro vyvolené a manipulátory. Snad se nestane, že zas ti samí budou o nás bez nás!!!

Měsíc

(illuminati, 14. 9. 2011 14:49)

Tak co se týče barevnosti Měsíce, to není žádné tajemství, jen to prostě spousta lidí neví...
viz. fotky od českých astrogotografů:
http://astrofotky.cz/gallery.php?limit=106
http://astrofotky.cz/gallery.php?limit=66
Jsou jich spousty...

Jinak - ty odkazy na videa (na konci článku), hlavně ty "ufo moon rising" jsou všechny už od uživatele smazané, ted je jen otázkou proč? Byl to fake, nebo ho k tomu někdo donutil, nebo to smazal někdo jiný???

stejný pocit

(Standa, 13. 9. 2011 20:11)

Tento pocit(pozorovatelna na měsíci) mám poslední 2 roky.
Taky se moc těším na tvůj další o kometě Elenin a nových informacích o objektech blížících se k naší planetě. Díky Aridane za skvělej článek

Cheopsova pyramida na měsíci

(Elian, 12. 9. 2011 21:37)

Zajimavej clanek,ale zda se mi to přehnaný. Kdyz uz navštěvuji tuhle stránku,tak by bylo na míste vzdy k takovému článku přidat i nejaky dukaz. Jinak se jedna o sci fi a to si rovnou muzu koupit knihu nebo se podivat na film. Nemam nic proti Adrianovi,líbí se mi spousta jeho clanku,ale tohle je na me moc.

Re: Cheopsova pyramida na měsíci

(Elaine, 13. 9. 2011 9:02)

Poznámka: Cílem není o faktech přesvědčovat a uveřejněné informace násilně vnucovat

Otázkou

(David, 12. 9. 2011 13:44)

už jen zůstává, zda nás z měsíce chraní nebo ovládají, jak to tvrdí D. Icke

Re: Otázkou

(sp, 12. 9. 2011 19:58)

Spíše to druhé.
Lepší je si položit otázku, zda nás něco chrání před těmi z Měsíce.

Měsíc....

(Dagmara, 12. 9. 2011 13:15)

Zdravím ,Aridane
Zrovna včera jsem se zadívala na Měsíc a ptala jsem se sama sebe :" Copak v sobě skrývá"
Děkuji za odpověď v tomto článku.je úžasné vědět o propojení myšlenek pro dobrou věc ve formě těch správných informací pro nás všechny - HLEDAJÍCÍ -
Díky

Moc pěkné Aridane

(leeloo, 12. 9. 2011 11:11)

musel jsi s článkem mít spoustu práce. Děkuji ti za tvůj čas. :)