Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gigantické kosmické lodě směřují k Zemi?

18. 9. 2010

Řídí je někdo?

Jak je možné, že mají opět zvídaví lidé a amatérští hledači - astronomové - čerstvější informace než ostatní veřejné instituce? K čemu veřejné instituce vlastně máme? Aby tiše mlčely?

ObrazekNedávno jsme mohli zaregistrovat objevení dvou záhadných objektů poblíž externích planet naší sluneční soustavy, konkrétně v okolí Pluta.

Jedná se o jeden objekt oranžové a druhý modré barvy, přičemž jeden objekt má tvar jakési průzkumné rakety a druhá má tvar nákladní lodi.

Jejich velikost je v souladu s předchozími odhady nafocených objektů např. během projektu Cassini, obrovské objekty těžící suroviny na prstencích Saturnu (viz. kniha Rings of Saturn), fotografie obdobně rozměrných objektů pořízené ruskou sondou při cestě na Mars ještě před jejím záhadným zničením či snímkům pořízeným při letech na Měsíc před mnoha  lety, kdy byly objekty doprovázející každou sondu letící pečlivě nafoceny.

Současná velikost objektů se odhaduje kolem 25km na délku (slovy dvacet pět kilometrů), přičemž se z jejich přímé trajektorie uvažuje, že směřují k Zemi.

 

ObrazekFotografie z cest amerických Apollo na měsíc, které NASA ihned po přistání svých kosmonautů samozřejmě utajila, aby po letech následně pořídila dříve prodané kopie od japonské vesmírné organizace, jsou pro ilustraci přiloženy (foto, zvětšenina a dole negativní verze  - zdroj Major Robert O‘Dean)

 

 

Okamžitě se opět objevují spekulace, že se k nám blíží jiné civilizace, aby si nás zkolonizovaly, aby si nás zotročily nebo dokonce vyhladily.

Zároveň se spekuluje, že se skutečně blíží kataklyzmatická změna na naší planetě (několik nezávislých zdrojů potvrzuje, že již byla uměle odložena, ale nelze ji brzdit donekonečna) a kosmické lodě se objevují proto, aby pár vzorků lidí údajně včas zachránily ještě před očekávanou změnou.

 

Další úvahy tvrdí, že jde o „obyčejné“ meteory, ovšem v této části kosmu je to poměrně netypické (přicházejí nejčastěji z pásu asteroidů) a tvary samotných objektů rovněž.

 

Ať je pravda jakákoliv, rozhodně siObrazek někdo inteligentní přeje zachovat přímou dráhu letu a zároveň aby byl viděn, neboť pokud by to skutečně měly být rozvinuté civilizace, tak mají k dispozici takové technologie, že by zde byly během několika málo minut.

Zajímavá je v této vazbě rovněž informace týkající se hledání mimozemského života – organizace SETI – která když začínala mít konkrétní výsledky v příjmu signálů a komunikace, byla z nějakých důvodů narychlo zastavena a jejich antény převzaly tajné – černé – projekty. (Pro inspiraci uvádím film Kontakt s Jodie Fosterovou)

US Navy a oddělení Národní bezpečnosti evidentně nechce veřejnosti odkrýt karty a objevuje se stále populárnější výrok bývalého prezidenta USA Ronalda Reagana ohledně programu Hvězdných válek pro případ, že bychom jako planeta čelili nebezpečí zvenčí, který měl na veřejném slyšení.

Jak uvádí oficiální zdroje níže, objekty můžeme sledovat zde: http://www.sky-map.org/

Souřadnice jsou: 19 25 12, -89 46 03 a další 16 19 35, -88 43 10 a ještě jedny 02 26 39, -89 43 13

 

Mnoho štěstí Aridan

_________________________ 

Více detailů viz přiložené odkazy:

http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1190461/pg1

http://www.disclose.tv/forum/giant-spaceships-heading-towards-earth-t31730.html

http://beforeitsnews.com/story/175/068/Giant_Spaceships_Heading_Towards_Earth.html

http://www.bombshock.com/aliens-and-ufos/giant-spaceships-heading-towards-earth.html

 

Komentáře

Přehled komentářů

NASA

(fffffff, 28. 1. 2012 16:33)

NASA bude na dobu, kdy mají být poblíž Země kamuflovat průlet asteroidu.

Bude to v pořádku.

(Pavla, 23. 9. 2010 2:40)

Nemusíme se bát. Bude to v pořádku. Vím to a jsem si tím jistá. Konečně se to stane a to docela brzy. Nevím jestli teď, nebo v následujících pár letech. Pomůže nám to v osobním růstu, sdílení a větší harmonii. Nebojte se.

Re: Bude to v pořádku.

(dudu, 21. 4. 2011 23:13)

ja si myslim,že k velkemu prekvapeniu pride na tejto zemi akurat nevieme čo to bude za prekvapko.Len aby sme neutekali všetci ak budeme mat vobec kam.Može nas prekvapit ina civilizacia v dnešnych časoch zo dna na den ale nebudme doverčivy.My medzi sebou nemame ako ludia pekne vstahy tak čo vlastne chceme s mimozemštanmi ake vstahy.To si predstavujete velmi jednoducho a bude to uplne inak a ako, to predsa nevieme.Zaujmalo by ma čo v tych obrovskych kozmickych lodiach vlastne je !!!Aby sa nakoniec nejaky scifi horor nestal skutočnostou.Takže ja moc neverim že to bude niečo pozitivne.

bojim se nevim co bude nevim na co mam verit!

(SABISUDAK, 24. 1. 2012 21:24)

ahoj jmenuji se sabina a uz njakou dobu slychavam o techto jevech dokonce se divam i na dokumenty jak konec sveta 2012 tak i ufo a muzu vam rict ze vubec nevim ale mam zvlastni pocit..z meho hlediska bych rekla ze v tomto roce se stane mnoho zmen a myslim ze i my jako osobost nebo jako člověk je pozname...vcera sem mela takovy pocit jak kdyby mnou neco proniklo nevim ani si neumim predstavit co to bylo ale bylo to nevydanne!

Re: bojim se nevim co bude nevim na co mam verit!

(Aridan, 25. 1. 2012 19:53)

Dobrý večer Sabino,
strach je v určitých případech dobrý, jen jej musíme sami ovládat - nesmí ovládat on nás, pak děláme životní chyby.

Pokuste se nebrat nic co čtete a slyšíte osobně, jde o mnohem vyšší cíle, než jsou nám Systémem moci předkládány - my se musíme jen rozhodnout. Jako lidstvo jsme na úžasné cestě směrem vzhůru k vyšším a jemnějším hodnotám, než je tento hrubohmotný svět dualit.
Zkuste chod věcí více zcela nezávisle pozorovat a místo strachu v nich hledat dokonalost a fascinací - prožitek štěstí, lásky a krásy.
Krásný večer Aridan

Re: Bude to v pořádku.

(Marek, 6. 10. 2010 17:53)

Pavlo,ze ty jsi svedek jehovy?

re: Bude to v pořádku.

(Aridan, 23. 9. 2010 23:06)

Milá Pavlo i Jarku,
též cítím, že nic nehrozí, kdyby nás chtěl někdo jen postrašit, už bychom to měli jasně naservírované :-)

Pokud se chce někdo pomalu přiblížit, což je možné, dává nám dostatek času na vítanou přípravu. Jak sami obstojíme v naší zkoušce, je-li to zkouška, je jen a pouze na nás samých...

Aridan

cdc

(golias, 25. 1. 2012 19:26)

no jestli nam chcou teda pomoct tak nevim od ceho jestli je tak budis ale USA atd...(organizace)to beztak poserou tim ze na ne zautoci kdyz sem poleti protoze budou mit strach a pak asi uz nebudou chtit pomahat..

ufo?

(Jarek, 19. 9. 2010 15:12)

Vidím,že se nikomu nechce do komentáře,není se co divit,
ale je to málo informací a scénář může být jakýkoliv,
a to do písmene. Ale zatím žádná hrozba cítit není. :-)))
P.S.
možná je lepší se bát vic některých "lidí" než UFO

Re: ufo?

(Universe, 8. 1. 2012 15:50)

Hrozba není cítit, protože to tak USA chce...tutlají to...a přitom už se jim to začalo vymykat z rukou...smlouva, kterou uzavřeli s mimozemskou rasou ze souhvězdí orion, byla ta největší chyba, vydali nás na smrt, výměnou za mimozemské technologie, taková je USA (pro ověření...mimozemská základna v Dulce ví o tom své)...věřme jen Plejáďanům...ti jsou naše "krev"...

Historie planety

(Universe, 8. 1. 2012 15:38)

Mrkněte na tohle...http://okamziky-vecnosti.tode.cz/pravek1.php
nezapomeňte přečíst vše od pravěku po budoucnost + si všimněte, že po levé straně jsou další menší nadpisy, tak aby jste je nepřehlédli a nazapomněli si jednotlivé články přečíst...je to velice zajímavé

Neco se deje.

(jpol@email.cz, 31. 8. 2011 0:23)

Mam spojeni s 150 svetu,nebraval jsem jejich volani as vecer,ted musim hned reagovat a ozat se,tez setkani,odlet snima ale bez navratu zpet,jejich volani pocuvam i traktoru kde je hluk 100Decibel musim zastavit a ozat se,pendl musim vozit sebou a tema telepatycky pres branu mrtvych

Re: Neco se deje.

(Universe, 8. 1. 2012 15:31)

To myslíš vážně?

Cover up

(Solda, 6. 10. 2011 12:01)

Souřadnice 19 25 12, -89 46 03 a další 16 19 35, -88 43 10 a 02 26 39, -89 43 13 už na Google Earth nehledejte,stejně jako např.Sirius už byly tyto oblasti už záměrně překryty

Re: Cover up

(neojuan, 7. 10. 2011 10:47)

včera 6.10. jsem je našel všechny, je tu možná jeden zádrhel, ty druhé souřadnice jsou s mínusem, tak to berte v potaz

Prostřední souřadnice

(David, 27. 7. 2011 18:00)

Tak to je MA-ZEC :D lidi! S tím prvním a druhým objektem bych byl trochu zdrženlivý, ale ty souřadnice uprostřed ... vypadá to dost reálně. Dost! Nebo jak to popsat. Prostě mi to připomíná hůl, fajfku, čagan, či co. Má to nějakou strukturu. Věřím, že je to vytvořené nějakou inteligencí a není to přírodní úkaz. A mám z toho radost a dobrý pocit :-) Doufám, že se toho rozuzlení naše generace dožije. Třeba ty příští Vánoce :-).
Já strašně nesnáším manipulanty, kteří škodí sami sobě a hlavně ostatním, co plaší lidi třeba např. koncem světa a ono nic... Protože to lidi dokáže úplně zmagořit, třeba že sektě svěří majetek a už ho v životě neuvidí apod.

sfdsdfsd@seznam.cz

(ddsfsdsdff, 19. 7. 2011 15:22)

Nové info:

Délka až 240 km
Šířka 50-90 km
Je jich celkem 8.
Přiletí v prosinci 2012..

Podle legendy se v te nrok mají vrátit dávní bohové v modrých velkých lodích.. Ups, jsou modré..

Re: sfdsdfsd@seznam.cz

(Aridan, 20. 7. 2011 18:58)

Proč ne, stačí spekulace kolem komety Elenin - nejde prý vůbec o kometu, ale o těleso, kterou řídí jistá forma inteligence... Jaká a proč vlastně...?
Aridan

BLbost, nesouhlasím

(NEsouhlasím!, 19. 6. 2011 20:56)

ANo, směřájí sem, ale jak by asi mohli letět pár minut k nám s 25 kilometrovou lodí ?... xD

vesmirne bytosti

(dudu, 22. 4. 2011 0:18)

všeličo sa piše napr.aj to že nas sleduju dve civilizacie.Jedna nas chce napadnuť a vyhladiť a druha je na ceste sem aby nas zachranila.Zlí a nebezpeční su siví.Počuli sme všeličo unosy ludí,mrtve zvierata na farmach atd.šak toho je neurekom.V kruhoch obilia su dve tvare jeden je sivy a v inom kruhu je krasna tvar mimozemštana /dokonaly krasny muž.Takže dva rozdielne druhy tak to je ozaj čudne.Veru sama zahada a možno aj vymysly.