Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gigantické kosmické lodě směřují k Zemi?

18. 9. 2010

Řídí je někdo?

Jak je možné, že mají opět zvídaví lidé a amatérští hledači - astronomové - čerstvější informace než ostatní veřejné instituce? K čemu veřejné instituce vlastně máme? Aby tiše mlčely?

ObrazekNedávno jsme mohli zaregistrovat objevení dvou záhadných objektů poblíž externích planet naší sluneční soustavy, konkrétně v okolí Pluta.

Jedná se o jeden objekt oranžové a druhý modré barvy, přičemž jeden objekt má tvar jakési průzkumné rakety a druhá má tvar nákladní lodi.

Jejich velikost je v souladu s předchozími odhady nafocených objektů např. během projektu Cassini, obrovské objekty těžící suroviny na prstencích Saturnu (viz. kniha Rings of Saturn), fotografie obdobně rozměrných objektů pořízené ruskou sondou při cestě na Mars ještě před jejím záhadným zničením či snímkům pořízeným při letech na Měsíc před mnoha  lety, kdy byly objekty doprovázející každou sondu letící pečlivě nafoceny.

Současná velikost objektů se odhaduje kolem 25km na délku (slovy dvacet pět kilometrů), přičemž se z jejich přímé trajektorie uvažuje, že směřují k Zemi.

 

ObrazekFotografie z cest amerických Apollo na měsíc, které NASA ihned po přistání svých kosmonautů samozřejmě utajila, aby po letech následně pořídila dříve prodané kopie od japonské vesmírné organizace, jsou pro ilustraci přiloženy (foto, zvětšenina a dole negativní verze  - zdroj Major Robert O‘Dean)

 

 

Okamžitě se opět objevují spekulace, že se k nám blíží jiné civilizace, aby si nás zkolonizovaly, aby si nás zotročily nebo dokonce vyhladily.

Zároveň se spekuluje, že se skutečně blíží kataklyzmatická změna na naší planetě (několik nezávislých zdrojů potvrzuje, že již byla uměle odložena, ale nelze ji brzdit donekonečna) a kosmické lodě se objevují proto, aby pár vzorků lidí údajně včas zachránily ještě před očekávanou změnou.

 

Další úvahy tvrdí, že jde o „obyčejné“ meteory, ovšem v této části kosmu je to poměrně netypické (přicházejí nejčastěji z pásu asteroidů) a tvary samotných objektů rovněž.

 

Ať je pravda jakákoliv, rozhodně siObrazek někdo inteligentní přeje zachovat přímou dráhu letu a zároveň aby byl viděn, neboť pokud by to skutečně měly být rozvinuté civilizace, tak mají k dispozici takové technologie, že by zde byly během několika málo minut.

Zajímavá je v této vazbě rovněž informace týkající se hledání mimozemského života – organizace SETI – která když začínala mít konkrétní výsledky v příjmu signálů a komunikace, byla z nějakých důvodů narychlo zastavena a jejich antény převzaly tajné – černé – projekty. (Pro inspiraci uvádím film Kontakt s Jodie Fosterovou)

US Navy a oddělení Národní bezpečnosti evidentně nechce veřejnosti odkrýt karty a objevuje se stále populárnější výrok bývalého prezidenta USA Ronalda Reagana ohledně programu Hvězdných válek pro případ, že bychom jako planeta čelili nebezpečí zvenčí, který měl na veřejném slyšení.

Jak uvádí oficiální zdroje níže, objekty můžeme sledovat zde: http://www.sky-map.org/

Souřadnice jsou: 19 25 12, -89 46 03 a další 16 19 35, -88 43 10 a ještě jedny 02 26 39, -89 43 13

 

Mnoho štěstí Aridan

_________________________ 

Více detailů viz přiložené odkazy:

http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1190461/pg1

http://www.disclose.tv/forum/giant-spaceships-heading-towards-earth-t31730.html

http://beforeitsnews.com/story/175/068/Giant_Spaceships_Heading_Towards_Earth.html

http://www.bombshock.com/aliens-and-ufos/giant-spaceships-heading-towards-earth.html

 

Komentáře

Přehled komentářů

kachna

(stan, 8. 12. 2010 17:55)

Tohle je kachna jako Brno! Doufám, že to tady zůstane i poté, co to bude jasné každému - jako doklad o kravinách, kterých jsou tyhle stránky plné...
Nikomu není divné, že na stránkách SETI, která to měla podle zahraničních zdrojů oznámit, o téhle věci není ani slovo?

Re: kachna

(dudu, 21. 4. 2011 23:20)

kachna to nie je a bez vetra sa listok nepohne.

Re: kachna

(dudu, 21. 4. 2011 23:26)

prečo vedci vytvaraju informačnu clonu,lebo sa asi ozaj niečo bliži k zemi a nevedia čo to je a čo v tom je.

ludstvo

(Lusyen, 29. 9. 2010 9:37)

Ahojte....volám sa ondrej a roky som nadšencom záhad a keďže vesmír je ich plný môj pohľad smeruje aj tam...keďže mám vysokoškolské technické vzdelanie postupom času som sa na mnoho záhad začal pozerať prostredníctvom vedy.....tak ako si ludia pred tisíckami rokov mysleli že blesky hádže na zem Boh hromu a dnes si búrku vieme ľahko vysvetliť verím že v budúcnosti aj mnohé paranormálne javy dnes považované za preľudy a bláznovstvo raz veda vysvetlí.....ale vrátim sa k UFO...som presvedčený že drvivá väčšina pozorovaní ktoré sa nedajú vysvetliť ako atmosferické alebo astrofyzikálne javy sú naše pozemské projekty....myslím že ľudstvo hlavne čo sa armády týka je pekných pár rokov popredu a keby sme vedeli všetko čo nevieme boli by sme prekvapení....ak sa niekto z vás zaujíma trošku o tajné projekty tretej ríše vie....že už nacisti mali v polovici 40 rokov technológie ktoré ešte dnes považujeme za vzdialené..ich lietajúce disky vedcov a dokumentáciu si rorobrali amerika a ZSSR...ktovie kam sa v tejto technológií za 65 rokov dopracovali....škoda že ľudia fungujú ako slováci američania rusáci a nefungujú ako ja som pozemšťan..keby všetci vedci bez ohľadu na národnosť pracovali na spoločných cieľoch a ľudstvo by bolo jednotné ktovie kde by sme dnes boli

Re: ludstvo

(dudu, 21. 4. 2011 23:17)

ufo je stare viac ako 300 rokov a kruhy v obili tiež.

Re: ludstvo

(Aridan, 29. 9. 2010 19:52)

Milý Lusiene,
souhlasím s Vámi - více detailů zde, zejména v sekci komentářů:

http://www.jinestranky.cz/clanky/veda-a-experimenty-.html

Aridan

..SOUD......

(pavel, 28. 10. 2010 12:10)

...myslet si , že ve vesmíru žijeme sami je úsměvné , nelogické , hloupé ......máme s nimi hodně společného , ale nevíme o tom neboť je nám to neustále zatajováno.....jestli to jsou oni tak jak je cítím , tak se blíží PRAVDA a SMYSL a v pravdě je LÁSKA není se čeho obávat.....

Re: ..SOUD......

(dudu, 21. 4. 2011 22:57)

ked maju take giganticke lode tak bud nas chcu pred niečim zachranit alebo nas zničia a oni sa tu nastahuju.To predsa nikto nemože vedieť ani vedci.

jako ryby v moři žijí bez plic

(manka, 14. 12. 2010 16:43)

samozřejmě je pravděpodobné,že někde je existence vyšších bytostí a proč by nebyla? Když můžeme existovat my? Je možné,že neptořebují k životu vodu a vzduch,protože jsou prostě zcela jiní. něco takového je pro nás nepředstavitelné, ale připusťme si alespoň to, že někde může být někdo mnohem dokonalejší,který netrpí nemocemi a nezná smrt.

Re: jako ryby v moři žijí bez plic

(dudu, 21. 4. 2011 22:51)

ked nepotrebuju vodu a vzduch tak ani nepristanu.

Uvažujte

(Kláda, 10. 2. 2011 21:05)

Napadlo vás někdy, kdo řídí tento svět? Ano, jsou to Židé. A tito kdysi přeci "opsali" sumerské texty a vytvořili z nich Bibli. Bible ale není přesná kopie. Upravili si ji pro svůj národ. Dost věcí tam je nelogických(anebo dnes špatně chápáno vlivem věků.
A jestliže Židé dnes ovládají USA a NASA a média, potom je z toho přeci krásná rovnice o X neznámých(o kterých se můžeme navíc dohadovat, jestli také patří do rovnice). Ale jedno je jisté. POKUD existuje Nibiru s jeji/ho obyvateli(stvořiteli), potom by vyšlo najevo, že nám Židé po 2500let lhali s jejich Bibli. Církev by to asi také položilo, Islám ani nemluvě. Nikdo nemá zájem na odhalení. Těch 20let se dá ještě žít spokojeně. Jak ovčani, tak šlechta... A pak se uvidí. Zřejmě nás budou masírovat ze všech stran těsně než to příjde, a postupně přiznají že lhali. Jen aby si zachovali kněžské hodnosti i nadále do budoucna. ...
JInak moc pěkný web. Hltám to tu :-) Ale

Re: Uvažujte

(Aridan, 11. 2. 2011 21:09)

Milý/á Kládo,
mnoho pravdy v tomoto krásném komentáři, děkuji...
Aridan