Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gigantické kosmické lodě směřují k Zemi - podruhé

13. 12. 2010

giant-spaceships-towards-earth2.jpg

 

Není tomu tak dlouho (přesněji 18.září 2010), kdy jsem milé čtenáře Jiných Stránek informoval o objektech obřích velikostí, které se objevily poblíž naší Sluneční soustavy a dle svého pohybu směřují k Zemi.

 

Detaily výše popsaného nalezneme v tomto odkazu.

Evidentně již uzrál čas se na tuto problematiku opět zaměřit a ověřit si, jak se situace vyvíjí v návaznosti na fascinující prohlášení z poloviny září.

Kliknutím na tento originální odkaz se dozvídáme další zajímavé informace, které se k tomuto případu pojí.

 

Pro ty, kteří nejsou schopni přesnějšího porozumění obsahu uvedu stručný výtah obsahu:

Objekty, jak již bylo dříve řečeno, mají velikost desítek kilometrů, přičemž jejich přiblížení k Zemi by se mělo s ohledem na jejich rychlost udát během prosince roku 2012.

Organizace SETI (organizace pro hledání mimozemského života)giant-spaceship-small.jpg údajně potvrzuje tři blížící se objekty a termín se nápadně shoduje s koncem Mayského kalendáře.

Astrofyzik Craig Kasnov tvrdí, že si jejich existenci můžeme sami ověřit na www.sky-map.org  zadáním souřadnic jednotlivých objektů:

19 25 12 - 89 46 03,  16 19 35 - 88 43 10,  02 26 39 - 89 43 13

A jak už to tak bývá, okamžitě se vynořily spekulace nad účelem jejich přiblížení. Menší pesimisté tvrdí, že se jedná o záchranu života na Zemi před predikovanou kataklyzmatickou událostí (např. posun pólů), zatímco skuteční pesimisté si již připravují zbraně proti nezvaným vetřelcům.

Optimistů, kteří by návštěvu z kosmu očekávali s nadějí a otevřenou náručí jako příležitost k učení se a posunu dále, se nejspíše nikdo neptal :-)

Objekty budou údajně brzy viditelné slušným teleskopem. 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

___________

 

Originální text:

The length of the "flying saucers" - tens of kilometers. We(SETI) just have to tell: three very large object flying towards our planet. Landing, according to calculations of scientists, held in mid-December 2012. Date coincides with the end of the Mayan calendar.

Concerned about the management of SETI (the project on Search for Extraterrestrial Intelligence) issued a statement whose meaning is placed in the name of the sci-fi thriller "Alien invasion".

- A few very large objects rapidly approaching the Earth - says astrophysicist Craig Kasnov. - You can verify this!

He recommends to go to a map Space site sky-map.org and enter the coordinates of the giant UFO:
19 25 12 -89 46 03 - the first large object
16 19 35 -88 43 10 - a cylindrical object
02 26 39 -89 43 13 - the object as a circle
The project participants are assured that the facilities are absolutely real, and the American space agency NASA is trying to conceal important information.

Post scientists immediately divided the earthlings into two opposing camps. Some believe that these ships are flying save humanity from the terrible calamities that can happen on Earth in a short time, others are preparing to star wars.

- In any case, the only thing we can do now - wait for it - says Kasnov. - Soon celestial objects will be visible in a good telescope.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Anunakis

(fffffff, 5. 11. 2011 16:02)

Víte, kdyby jste si pročetli veřejné informace o projektu SERPO, neměli by jste o životě na jiných planetách pochyb.

Svět zkrátka neřídí žádný prezident USA, ale určité skupiny.. Dejmetomu v USA několik navdládních skupin.. 7 hlavních lidí, kteří mají jednu skupinu.
Určitě jste někdy slyšeli o Majestic.. To je jedna z nich.

Mají přístup ke všemu. Prezident byl vždy jen loutka.. Obama je naopak jedním z jejich členů. = jejich člověk.
Stejně jako budou volby za rok.. Oba dva kandidáti budou mít kořeny u nich.. Lidé si sice udělají přímou volbu prezidenta, ale on bude dělat to, co řeknou oni.
Rozdíl bude jen v tom, že se nemusí obávat o svůj život, protože je zkrátka jedním z nich a dělá to dobrovolně.

Představte si, že máte dostatek informací o těchto skupinách.. Snažíte se utéct, ale nemůžete, protože oni jsou všude, kde jste vy.
Otočíte se za sebe.. Vidíte černé auto.. Hodíte mobil do autobusu jedoucího do Illinois, ale přitom jedete bez veškeré elektroniky do Alabamy.. Máte je za zadkem.. Můžete dělat co chcete, ale oni váš dovedou k šílenství.

Nechytí vás, pokud nebudou chtít, ale dovedou vás k šílenství.. Uvidíte je úplně všude.
Podíváte se z okna ven - černé auto..
Většinou vás doženou k infarktu, nebo zemřete při útěku.. Tohle není jen sci-fi.. I když zfilmovaé jsem to ještě nikdy neviděl..

Zkrátka můžete utíkat kam chcete, ale pořád vás mají pod dohledem.

Mají slovo všude. Na jakýchkoli funkcích. Prmůysl, vláda..

A já říkám.. Smějte se. A pěkně nahlas.

nibiru

(Anunakis, 3. 11. 2011 12:32)

ja len ze preco sem idu a preco tak pomaly??:) ked su uz tak vyspeli:) a ohladom nibiru, si fakt myslite ze je na tej planete zivot ked ma taku drahu...?:)

sedfdfsd@seznam.cz

(sdfsdfsdfdfssdf, 19. 7. 2011 15:20)

Podle jedné legendy se na Zemi mají vrátit dávní bohové v modrých lodích.. A vidíte ? Jsou modré..

Mimochodem.. Organizace SETI potvrdila, že mají né 25 kilometrů do délky, ale do délky mají 240 km a do šířky 50-90 km.. Je jic hcelkem osm (8)

Jiné stránky

(Barbora, 15. 6. 2011 7:18)

Jenom bych chtěla Aridana upozornit na malou chybu. V souřadnicích má dvě mezery mezi pomlčkami(19 25 12 - 89 46 03), a v origilnáním textu je jen jedna mezera u pomlčky u souřadnic (19 25 12 -89 46 03). Proto jde UFO jen v originálních souřadnicích ;-)

jiné stránky

(Barbora, 13. 6. 2011 8:24)

Zajímavý článek :-)

moj komentar

(slavo, 31. 1. 2011 9:47)

takze viverite v ufo vcera som videl na vlastne oci ufo islo dolu hajzlom ak su naozaj ti ufoni tak su tu pre 4 moynosti nakopat nam prdelki alebo nas unies a yotrocit alebo spravit vojnu alebo yit medyi nama a ymenit sistem splachovacie systemu anaucit nas novich veci ako je napriklad prejst crysis uplne za hodinu alebo two worlds2 za 5 minut a ja som ufonec a otkayujem ye mam zapal ritnej diry co stim nucosolvan retard vam pomoze ale bo robitusin pre dobre prehanky pridu nas optazovat su to uchily zoberu ako prveho bil gejca a potom sony a micheala jackona zobrali tiez a robily nana ho pokusi z nosom aj tie vtaky co popadaly tak kvoly trom vecia buc sa zadusilz vlastnym smradom alebo narazyli do nevidelneho velikanseho taniera alebo ich oziarily ritnou dierou

Re: moj komentar

(inteligent, 4. 3. 2011 13:46)

Inteligent=)

husta knizka

(vlastik, 16. 1. 2011 14:47)

tady je zajimavy odkaz a doporuceni na knizku kterou napsal radce a velky pritel dalajlami dr.T. Lobsang Rampa. Ta knizka se jmenuje Poustevnik a je tam uplne vsechno o pocatku vzniku nasi planety az do pritomnosti..upozornuji,ze knizecka ma pouze 136 stranek ktere,ale opravdu stoji za to si precist.

další článek k tématu

(sp, 5. 1. 2011 8:05)

http://www.cez-okno.net/clanok/danicina-rubrika/armada-osmich-obrovskych-ufo-identifikovana

Re: další článek k tématu

(wivo, 5. 1. 2011 8:15)

já jsem jasnovidééééééc!!!!
dne 27.12.2010 viz níže jsem psal:
no přece proto, aby přiletěli akorát v prosinci 2012 né???

a v tom článku ze 4.1.2011 se to píše taky, takže to musí být pravda!!!
já jsem tak dobrej :-)))

Re: další článek k tématu

(Aridan, 6. 1. 2011 17:45)

Velmi zajímavé,
údajně se blíží směrem od souhvězdí Eridanu...
Aridan
P.S: Proč právě tato jména a proč v takové shodě ? :-)

ani nedoufám

(wivo, 5. 1. 2011 8:49)

že jste se pokusili zamyslet nad tím, zda-li existuje víc fotografií se stejnými souřadnicemi s podobným rozlišením a zda-li se "fleky" posouvají vůči hvězdnému pozadí. Pokud ano, pak by to teprve mělo jakousi vypovídací hodnotu..

Dále by mě zajímalo, kteří astronomové jsou na takové úrovni, že se mrknou na jednu fotografii a řeknou: "hmmm vypadá to, že to je za oběžnicí pluta".. Skoro jakoby seděl za tím jejich teleskopem nějakej "Terminátor" :-))))

Bohužel mě stále více přesvědčujete o tom, že rok 2012 se bude projevovat úbytkem šedé kůry mozkové, zejména vlivem jejího pravidelného neprocvičování.
:-)))

no, asi by to chtělo něco si o tom povědět

(wivo, 27. 12. 2010 9:15)

zajisté chápu, že ne každý se věnuje astrofotografii natolik, aby věděl oč se jedná. Pokud tyto stránky mají plnit funkci informativní a nikoli dezinformativní, je zapotřebí některé věci opět uvést na pravou míru. Apropo už zanechte odkazy typu "já jsem vám to řikal"..
Takže k foto. č.1 díky podobně nízkému rozlišení je zřejmé, že objekt (skvrna) se nachází před teleskopem a jejich velikost (hvězd+skvrny)je na hranici rozlišovací schopnosti teleskopu - nicméně
k pořízení DSO fotografie, je zapotřebí od pořízeného snímku odečíst tzv. Darkframe čili ten samý snímek akorát pořízený se zatemněným (uzavřeným) objektivem. Tento se poté od původního SW odečte - a zde je kámen úrazu. Artefakty mohou vzniknout nejen použitým SW algoritmem, ale i minimálnímy rozdíly v podmínkách při pořízení obou fotografií (vlivem teploty, záření,temného proudu, času, atd.) tvar a velikost tomuto naprosto odpovídá.
foto č. 2 má ještě jednodušší vysvětlení: zkuste si fotografii pořádně zesvětlit až uvidíte tmavší mapu kolem artefaktu - co to dokazuje? V podstatě nic, jen že se jedná o ohybový jev a že objekt nemá velikost v řádech kilometrů, ale desetin až setin milimetru a leží na obrazovém snímači.

přeji vám všem hezký nový rok plný bádání


rychlost

(fohat, 13. 12. 2010 0:17)

muže mi někdo fundovaně vysvětlit,proč se ty lodě potácí v trapně rychlosti ve 3D? Je to proto,aby si lidé zvykli na to,že za dva roky budou viditelné při večeři na Nebozízku,nebo je to proto,aby do dvou let si lidé mezitím zvykli na kejkle pozemských většinou trojuhelníkových lodí z Jižního polu,nebo podobných záchranných objektu,před těmi mohutnými,co sem letí?v

Re: rychlost

(Jarin, 13. 12. 2010 9:17)

Hele mají přiletět jako dáreček na Štědrý den, tak to berou lážoplážo. Víš kolik ušetří pohonných hmot, když nebudou fofrovat jak hasiči k ohni? To bude vejvar, až budou dávat doma cesťák k fakturaci podle průměrné spotřeby podle techničáku!.A ještě na ně budem moci déle koukat a mít tak konečně pořádné téma pro debaty.
Teď vážně, asi by stálo zato, aby někdo řekl, co to je za objekt, vůbec to přece nemusí být kosmoloď. Já se to na té mapě pokusil najít a je tam velký ... i s přehazovačkou. takže já to nikde nevidím a to jsem se snažil asi půlhodinu.

Re: Re: rychlost

(Miroslav, 13. 12. 2010 20:36)

Možná by stálo za to, aby se k tomu vyjádřil někdo, kdo takové lodě už viděl, a potvrdil, že to jsou lodě. Abychom si byli jistí, že to má i brzdy. :o)

Jinak pohyb v 3D je pochopitelně záměrný - takto nikdo z lidí nemůže popřít existenci blížících se objektů, ať už jim říká jakkoli. Kdyby se najednou jen tak z ničeho objevili, polovina svědků by okamžitě volala odborníkům na psýché a většina z druhé poloviny by zapomněla dýchat a později by vše dobrovolně popřela nebo byla přesvědčena, že meteorologické balóny už dávno mají podobné tvary.

Re: rychlost

(wivo, 27. 12. 2010 8:33)

no přece proto, aby přiletěli akorát v prosinci 2012 né???

záchrana

(klejmen, 23. 12. 2010 9:42)

tak to bude zaručeně jako ve filmu! stoprocentně pak někdo poletí do vesmíru a tu věc odkloní do jiného směru, abychom se s ní nepotkali. hm, asi to tak funguje opravdu jen v televizi, že?

Nová předpověď od Fulhama

(sp, 23. 12. 2010 8:14)

http://novazeme.ning.com/profiles/blogs/stanley-fulham-po-13-rijnu

Craig Kasnov?

(živočich, 14. 12. 2010 9:23)

Po delší době zdravím Aridana a ostatní. Zdá se někdo někomu opět skočil na špek.
1.- Člověk jménem Craig Kasnov nikdy pro SETI nepracoval.
2.- Existuje člověk jménem Craig Kasnoff,ten se ovšem zabývá nenávratným mizením druhů a svou studii SETI nabídl. (Od těchto foto se jasně distancoval)
3.- Dle mých přátel ze zahraničí se jedná již o 20 let staré snímky a objekty nebo anomálie jsou prakticky po tu dobu na stejných souřadnicích pozorovatelné.

Zjistím li více,dám vědět.
Hezký den