Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gigantické kosmické lodě směřují k Zemi - podruhé

13. 12. 2010

giant-spaceships-towards-earth2.jpg

 

Není tomu tak dlouho (přesněji 18.září 2010), kdy jsem milé čtenáře Jiných Stránek informoval o objektech obřích velikostí, které se objevily poblíž naší Sluneční soustavy a dle svého pohybu směřují k Zemi.

 

Detaily výše popsaného nalezneme v tomto odkazu.

Evidentně již uzrál čas se na tuto problematiku opět zaměřit a ověřit si, jak se situace vyvíjí v návaznosti na fascinující prohlášení z poloviny září.

Kliknutím na tento originální odkaz se dozvídáme další zajímavé informace, které se k tomuto případu pojí.

 

Pro ty, kteří nejsou schopni přesnějšího porozumění obsahu uvedu stručný výtah obsahu:

Objekty, jak již bylo dříve řečeno, mají velikost desítek kilometrů, přičemž jejich přiblížení k Zemi by se mělo s ohledem na jejich rychlost udát během prosince roku 2012.

Organizace SETI (organizace pro hledání mimozemského života)giant-spaceship-small.jpg údajně potvrzuje tři blížící se objekty a termín se nápadně shoduje s koncem Mayského kalendáře.

Astrofyzik Craig Kasnov tvrdí, že si jejich existenci můžeme sami ověřit na www.sky-map.org  zadáním souřadnic jednotlivých objektů:

19 25 12 - 89 46 03,  16 19 35 - 88 43 10,  02 26 39 - 89 43 13

A jak už to tak bývá, okamžitě se vynořily spekulace nad účelem jejich přiblížení. Menší pesimisté tvrdí, že se jedná o záchranu života na Zemi před predikovanou kataklyzmatickou událostí (např. posun pólů), zatímco skuteční pesimisté si již připravují zbraně proti nezvaným vetřelcům.

Optimistů, kteří by návštěvu z kosmu očekávali s nadějí a otevřenou náručí jako příležitost k učení se a posunu dále, se nejspíše nikdo neptal :-)

Objekty budou údajně brzy viditelné slušným teleskopem. 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

___________

 

Originální text:

The length of the "flying saucers" - tens of kilometers. We(SETI) just have to tell: three very large object flying towards our planet. Landing, according to calculations of scientists, held in mid-December 2012. Date coincides with the end of the Mayan calendar.

Concerned about the management of SETI (the project on Search for Extraterrestrial Intelligence) issued a statement whose meaning is placed in the name of the sci-fi thriller "Alien invasion".

- A few very large objects rapidly approaching the Earth - says astrophysicist Craig Kasnov. - You can verify this!

He recommends to go to a map Space site sky-map.org and enter the coordinates of the giant UFO:
19 25 12 -89 46 03 - the first large object
16 19 35 -88 43 10 - a cylindrical object
02 26 39 -89 43 13 - the object as a circle
The project participants are assured that the facilities are absolutely real, and the American space agency NASA is trying to conceal important information.

Post scientists immediately divided the earthlings into two opposing camps. Some believe that these ships are flying save humanity from the terrible calamities that can happen on Earth in a short time, others are preparing to star wars.

- In any case, the only thing we can do now - wait for it - says Kasnov. - Soon celestial objects will be visible in a good telescope.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: Craig Kasnov?

(Aridan, 14. 12. 2010 11:46)

Milý Živočichu,
díky za upřesňující info, kdykoliv se s novými vrať. Osobně jsem po objektech rovněž pátral na udaných souřadnicích - a výsledek? Ne zcela přesvědčivý...:-)
Aridan

Nejspíš nějaký hoax

(Jarin, 13. 12. 2010 9:30)

Na SETI ani pro SETI žádný Kasnov nepracuje. Můžeme se uklidnit, žádný modrý fujtajblík se nám o naši planetu nejspíš nerozplácne.