Jdi na obsah Jdi na menu
 


Důkaz existence mimozemského života z dílny NASA

2. 12. 2010

chimpanzee_thinking_poster.jpgCo tak najednou?

 

Po dlouhou dobu několika desítek let slyšíme o naprosté nemožnosti výskytu podobných tvorů či jiných forem života jinde, než na Zemi.

Po celá léta slýcháme, co není možné a co naopak je...

 

Náhle se karta obrací?

 

Na zítra ve dvě hodiny odpoledne tamního času, je ohlášena oficiální tisková konference NASA, která bude pojednávat o astrobiologických objevech, prokazujících existenci mimozemského života. Slovo "astrobiologický" nabízí více vysvětlení, proto se necháme překvapit.

Bude to však vůbec překvapení?

Postačí, když prolistujeme tuto sekci: UFO a mimozemské civilizace a hned pochopíme, že jen dochází k tomu, co je již dávno předem určeno...

 

Vývoj se nedá zastavit a dávná Pravda skrývat. To již pochopili i katolické špičky - více v tomto článku

 

 

Mnoho štěstí Aridan

Originál odkazu zde: http://www.nasa.gov/home/hqnews/2010/nov/HQ_M10-167_Astrobiology.html

________________________________________________________________

No a takto pěkně nám to "soudruzi z NASA" vysvětlují polopatě: (videa obsahují CC překladač)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

UFO

(Tétéčko, 8. 12. 2010 12:23)

Jak si s tím vším, mám dát dohromady informace o :

- planetě X - Nibiru ( kterou na všech galaktických mapách vláda tají a místo ní je tam tmavý obdelník?)

- Club Bohemian grove v Californii

- stejný rodinný okruh vlády Bushů

- (záhady) Area 51

- Planeta zeta reticuli


- různá proroctví ( Egypt, Mayové, matka Simptonová)

a tak mega rychlej skok v posunu technologie?

Bohužel z manipulovaných masmédií vládou a korporacemi se bohužel nic nedozvíme. Protože to podstatné nám uniká mezi prsty a místo tohoto velkého obeznámení lisdtva o historii se nastolila vláda falešných papírků ( peněz) na udržení lidstva v poslušnosti, útisku,strachu, rozdělení na tábory jen pro to, aby hlavně lidé neměli čas pátrat po skutečné pravdě a nechtěli něco ovlivnit.

Hezkej den

Re: UFO

(Mirek, 27. 8. 2011 1:26)

Tez si to myslim.

Re: Nibiru

(Miki, 15. 12. 2011 17:27)

Nechci se dělat chytrolínem,což je česká vlastnost povahy.Ale mohu alespoň přispět k otázce Nibiru ,což jsem se také po dlouhém bádání dočetl.
NIBIRU se vrací po 3600letech
-3600 to je 7400let před Kristem
-3600 3800 let před Kristem
-3600 200let před Kristem
-3600 to je přechod věků 2220let nebo 2380let/Vodnář/po Kristovi
-3600let lidstvu zbývá jen 1495 let.
To se nás netýká.Horší to bude ovšem 12.12.2012 to by mělo jen dopad na lidstvo ale v tom smyslu,že
miliardáři,zbohatlící,prostě nenažraná lidsští chameleoni by měli zaplakat.Lidé kteří myslí ne jen na sebe zůstanou v pohodě protože nemají o co přijít.Maximálně o holý krk.To je vše.Hezké Vánoce a hlavně duševní pohodu.

mimozemšťané

(Miki, 15. 12. 2011 17:12)

jen lidstvo,hlavně rádoby nejchytřejší hlavy světa si přestavují,že v tak ohromném vesmíru jsme sami.
Vytrvalá prohlášení vlád,vědců skeptiků přispějí právě naopak k tomu,až přijde čas,že se polovina lidstva sama mezi sebou umlátí nebo zblázní.
Největší podíl na tomto stavu má USA a hlavně jejich zájmy o ovládnutí světa.Dnes si mohou vykládat,žvanit, překrucovat falšovat co chtějí,už jim nikdo nevěří.možná nějací negramotní Američani
kterým neumožnili školy. V tento moment, v tomto čase svět řídí jen několik osob,které jsou napojeni na tyto civilizace,znají tak dokonalé informace,že by světu mohli pomoci.Oni nemají však zájem.Protože by jejich příjmy klesly a o svou moc by se museli dělit.Takže závěr je,konec je již v dohlednu ne světa ale jejich a všech gaunerů světa.

a co Adensky zaliv

(Polla, 8. 12. 2010 17:16)

Posledne dni sa vela hovori o Adenskom zalive.USA,Rusko a Cina tam maju svoje bojove lode.Oficialne ze vraj tam bokuku proti somalskym piratom,ale len malo sa hovori o tom ze tam je nejaky vir ( stargate ).Viete o tom nie co viac?

Dík

(Rappensberger, 7. 12. 2010 18:08)

Děkuji za tyto stránky je to velice zajímavé a hlavně je to co mně baví.
Dík a hodně sil do dalšího bádání a informování veřejnosti.
Já se o tyto záležitosti zajímám už od dětství a jsem rád že dnes se nechá sehnat všechno.A to díky takovým lidem jako jste Vy.Za mého mládí to bylo trochu jináč.
Dík Rappensberger

FILHARMONIE

(Dagmar, 7. 12. 2010 10:17)

http://www.overstream.net/view.php?oid=r1rtlla7eyi2

filharmonie

(Anion, 7. 12. 2010 9:54)

http://www.overstream.net/view.php?oid=agmdiliirurk
celá série potvrzuje citát Aridana......

než

(wivo, 5. 12. 2010 21:16)

NASA přizná inteligentní mimozemský život ještě to nějakou chvíli potrvá, neboť koho chleba jíš toho píseň zpívej. Až se oficielně extistence inteligentního mimozemského života potvrdí, bude tomu vyhrazen podobný vysílací čas jako kriminálním reportážím. Stejně to valnou většinu lidí zajímat nebude, protože to jejich potřeby neuspokojí. Že se naopak najde skupina řiťopichů kteří budou stále opakovat "my jsme vám to říkali" je taky nad slunce jasný.
Takže jestli máte nějaký pocit tlaku, nebo že něco v brzké době "praskne", tak vám doporučuju dojít si rychle na záchod aby z toho nebyla akutní perforace střeva.
Do doby než dojde k narušení teritoria, zdrojů nebo potřeb to bude stejně všem ukradený, jako byla světová válka ukradená eskymákům či aboridžincům.
Nevím tedy, co jste od prohlášení NASA očekávali.
Možná jste se až moc těšili na onen vítězný okamžik. Až to oficielně přiznaj, budete se cítit lépe? Nebo budete mít dobrý pocit zadostiučinění? Mě to v tu chvíli bude doslova u pr***e, neboť náhoda přeje připraveným.

a co tohle?

(Jarin, 4. 12. 2010 21:56)

http://www.novinky.cz/zahranicni/218705-wikileaks-chysta-zverejneni-utajenych-dokumentu-o-ufo.html

Re: a co tohle?

(David -, 5. 12. 2010 12:23)

Jo to jsem četl, doufám, že se dozvíme něco zásadního :)

P.S: Je zajímavy, že na majitele těch stránek hnedka vymysleli, že někoho znásilni a ještě něco ...

Co tak najednou?

(Jana - morticia, 3. 12. 2010 17:44)

Milý Aridane,
to jste mě opravdu pobavil s tou otázkou na začátku článku. Přesně to jsem si řekla, když jsem ten článek na Seznamu viděla...

Už brzy

(Jiřina, 2. 12. 2010 2:05)

půjdu DOMŮ :)))

Re: Už brzy

(Jarin, 2. 12. 2010 11:17)

To vypadá jako nějaký výkřik z vinárny..
:))

Re: Re: Už brzy

(Jiřina, 2. 12. 2010 20:15)

Kdepak,do vináren nechodím :)

Re: Re: Re: Už brzy

(Jarin, 2. 12. 2010 23:16)

No tak ráno ve dvě takový výkřik vyvolává dojem, že si někdo objednal taxíka.
Tak se omlouvám. :-)

Re: Už brzy

(Jana - morticia, 3. 12. 2010 17:41)

Milá Jiřino,
pěkně jste to napsala - taky říkám, že půjdu domů, to se fakt povedlo :-)

Překvapení

(David -, 1. 12. 2010 22:30)

Dobrý večer Aridne. Já osobně sem byl dost překvapen, když sem tuhle zprávu četl v novinkách na seznamu a pořád mi vrtá myslí a nechápu to, proč tak najdenou NASA změnila své dosavadní mínění, děje se snad něco ?? Chystá se něco na nás ??

Re: Překvapení

(Radek Maláč, 2. 12. 2010 13:12)

Ano chystá se na nás něco velkého.
Terorismus už lidi moc netankuje. Lidé reptají a nevidí důvod pro všechny ta opatření co nás dnes a deně provázejí na každém kroku. Je tedy potřeba najít něco nového, čeho by se mohli lidi zase bát a čím by lidi co to tady řídí odůvodnili to, aby i nadále zůstali na svých vedoucích postech a penězovodech.
A to něco bude zřejmě mimozenmská invaze. Nedovedu si vysvětlit proč jinak by najednou začali rozjíždět takovou kampaň, když dříve bylo toto téma tabu.
Samozdřejmě s mimozemšťany to nebude mít nic společného. Vše bude v režii elit a s využitím technologií, na kterých tajně léta pracují v laboratořích. Mám jen obavu, jak ta "invaze" proběhne. Aby neměli v plánu vymazat pár měst, aby to bylo autentičtější než nás pomocí hrdinských amerických vojáků a jejich HI-Tech zbraní a techniky zachrání a zlé mimozemšťany pro tentokrát zaženou.
Ale s tím, že se mohou kdykoliv vrátit a proto je potřeba investovat více peněz do bezpečnostních složek, aby se odhalili jejich agenti, kteří tady "jsou" a bude potřeba více peněz pro armádu a založit více základen po celém světě ( hlavně v zemích bohatých na suroviny ) a zavést více daní pro obyčejné lidi, aby na to všechno bylo dost peněz. A když už v tom budeme, tak abychom překonali krizi, která ohrožuje naši obranyschopnost proti dalším invazím zrovna můžeme zavést i jednotnou globální měnu řízenou globální centrální bankou ( samozdřejmě soukromou jako je FED ). Lidé budou vychovávani k tomu, aby sledovali jeden druhého jestli náhodou můj soused, který žije vedle už 40 let, není tajný mimozemský agent. Bude povinost úřadům hlásit jakékoliv neobvyklé chování. Jako jsou zejména protistátní řeči atp. A kdo s tím nebude souhlasit je určitě ten agent mimozemšťanů ( ani o tom nemusí vedět, může být spící agent, který se probudí až po nějakém tajném signálu:) - metodu jak je odhalit budou samozdřejmě znát jen speciálně vyškolení příslušníci tajných služeb ) a proto musí být odstarěn ze společnosti. No a NWO je tady jak vyšitý:)

Re: Re: Překvapení

(Jarin, 2. 12. 2010 13:43)

pšššššššššššššt nenapovídat !
Možná to bude něco méně dramatického, nechme se překvapit :-))