Jdi na obsah Jdi na menu
 


Původ člověka a souvislost s Nibiru - šokující odhalení

7. 5. 2010

 

 

 

 

 

související článek /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo_-teleskopy_-nibiru-a-vznik-cloveka

Chcete znát svou historii? Není problém, připravte se…

Čím byl Váš dědeček a jak se jmenoval? Dobrá, víte. Kdo však byl JEHO dědeček a následně JEHO dědeček? Obávám se z vlastní zkušenosti, že tyto informace již nejsou jen tak k dispozici.

 

 

Následující řádky a fotografie nám na rozdíl od Darwinistů odhalí jeden z nejpravděpodobnějších výkladů naší historie, protože vychází z rozličných záznamů, které byly nalezeny na různých místech naší planety a nemají tudíž konkrétní manipulačně-mocenský podtext.

Naše Sluneční soustava není zcela přesně interpretována, jak ji definuje Obrazektradiční astrologie. Slunce má svého bratra či sestru, planetu Nibiru (řecky Nemesis, jinak též Hercolubus, Isis, Nubisis, Marduk, či Planeta X) je z astronomického hlediska spíše temnou hvězdou (mrtvá hvězda - Brown dwarf - hnědý trpaslík) která má výrazně odlišnou oběžnou dráhu než ostatní planety naší soustavy. Oběh Nibiru trvá přibližně 3600 let a eliptická dráha protíná naší sluneční soustavu pod ostrým úhlem – viz. obrázek.

ObrazekPředpokládá se, že naše Země byla dříve větší než nyní - přibližně dvakrát, ovšem v minulosti došlo k určitým kosmickým srážkám (s Nibiru) a Země se rozpadla na náš Měsíc, který vídáme, a na pás asteroidů, který je mezi Jupiterem a Marsem. Z astrologického hlediska by bylo pro stabilitu naší Země do budoucna vhodnější mít satelity, tedy měsíce, dva. Planeta Nibiru - má rozněž několik měsíců – 5, které kolem ní obíhají.

Protože naše záznamy z historie existence lidstva nevznikly asi jen tak pro nic Obrazekza nic, vypustila americká NASA 25.1.1983 satelit IRAS (což je Infrrared Astronomical Satelite), který byl dne 30.1.1983 následován článkem v New York Times na titulní straně, kde bylo veřejně oznámeno, že mise a účel IRASu je hledání Planety X – tedy pátrání po objektech neviditelných běžnou optikou, ale za pomoci snímání tepelného záření, které vesmírné objekty vydávají – pozn. představme si žhavý uhlík ve tmě – nesvítí, ale žhne (autorem článku byl John Willford).

Netrvalo dlouho a 31.12.1983 byla uveřejněna následující fakta:  IRAS objevil neznámé vesmírné těleso, pravděpodobně velikosti Jupiteru směrem v souhvězdí Orionu, tak blízko, že bude pravděpodobně součástí našeho solárního systému (autor Thomas O‘Toole). 

Aby toho nebylo málo, NASA vypouští koncem roku 2009 teleskop WISE (Wide-field Infrared Survey Explorer), jehož úkolem je obíhat kolem naší planety a Obrazekpřitom každých 11 sekund vytvořit fotografii kosmu s plným rozlišením o velikosti několika MB. Primárním úkolem je monitoring blízkého i vzdáleného (deep space) prostoru a sledování takových objektů jako komety a asteroidy. Stávající Hubbleův teleskop zůstává v provoru - do konce doby své životnosti, stejně tak telescop Vista.

 

 

Na obrázku níže vidíme rozdíl mezi fotografií pořízenou z IRASu a vpravo z WISE, který je 400x citlivější než IRAS.  

Obrazek

Zajímavé video o WISE zde: http://www.youtube.com/watch?v=aUZG7f4h8_4

 

Vypuštění WISE osobně považuji za rozumný počin, neboť se otázkou pádu asteroidů, meteorů a obecně blížících se chladných vesmírných těles nikdo pořádně nezabývá. Spoléháme na naši ochranu v podobě atmosféry a shoření v ní, ovšem v případě pádu většího vesmírného tělesa se může velice rychle zopakovat historie s dinosaury - i když na to dnes máme již lepší vybavení - například technologii HAARP - viz článek /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/srazky_-zemetreseni-i-nalada-na-prani---technologie-haarp

 

Dne 3.června 2007 NASA veřejně oznámila objevení nezvykle velké díry Obrazeka narušení magnetosféry naší planety a vzápětí 16.června 2007 potvrdila, že ionosfera (ochranný obal planety plný silně nabitých iontů) se chová jinak a je v jiné poloze, než by měla být a vůbec nevědí proč. Jako důsledek těchto vlivů se hovoří o nestabilním počasí, častých zemětřeseních síly 6-8 stupně (děje se nyní), přílivových vlnách a velkých tsunami výše až 1,5kilometru (průměrná hloubka oceánů je totiž přibližně 4 km ), rostoucí aktivitě vulkánů díky změnám tlaku zemských desek a nebezpečí posunu zemských pólů – viz článek 2012 PROROCTVí zde:  /clanky/2012---proroctvi.

 

ObrazekPrůlet vesmírného tělesa kolem planety Země nalezneme v kresbách či rytinách napříč všemi kulturami, (někde se dozvíme, že se jedná o uměle vytvořený planetární systém) neboť byl pozorovatelný ze všech míst země  jako okřídlená planeta či „druhé Slunce“ vedle toho našeho - viz fota.

 

Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

Pokud se týká posledních odhadů, bude možné Nibiru spatřit pouhým okem v závěru léta, přelom podzimu tohoto roku 2010.   O tomto fenoménu nás již od roku 1974Obrazek neúnavně informuje známý historik a překladatel Summerských textů Zacharia Sitchin a poslední informace NASA mu prozatím dávají (ač velice neradi 100%ně za pravdu – viz sekce proroctví o Nibiru /clanky/2012---proroctvi, jeho utajování a vědecký článek na SPACE.com z března 2010  http://www.space.com/scienceastronomy/nemesis-comets-earth-am-100311.html)

 

 

Pojďme však zpět k našemu původu,

Obrazekkterý totiž s Nibiru těsně souvisí. Nibiru je tedy tepelně zářívé těleso, které vydává svým obíhajícím měsícům dostatečné množství energie, která na nich umožňuje udržovat život, stejně jako naše Slunce planetám v naší soustavě.

Na jednom z měsíců této planetární soustavy dle dochovaných Summerských zpráv žijí rozvinuté bytosti zvané ObrazekAnnunaki či Nephillim – pomíjím otázku jejich padlých andělských duší – zato uvedu, že jsou vyšší než my, jejich průměrná výška je něco kolem 2,6 metru (jsou nalezené lebky i celé kostry, věrohodná fota i videa mám k dispozici), dožívají se v porovnání s námi stanásobků našeho věku a protože byli a jsou technologicky i duchovně velice rozvinutí, dokázali kultivací DNA stvořit bytost v podstatě jakéhokoliv typu. Tak si jednoho dne stvořili po delší rozvaze Obrazekčlověka, který je jim podobný, záměrně menší než on, není sice tolik silný ani inteligentní, nicméně jako otrocká rasa a někdy domácí pomocník zvladatelný a proto plně vyhovuje. (viz biblické: „Vytvořme si člověka k obrazu svému“ – jde o kolektivní rozhodnutí, nikoliv „vytvořím si“ – pokud bych byl samojediný jeden Bůh).

Protože zájem Annunaki/Nephillim na naší planetě byl především o těžbu zlatých žil či chceme-li zlaté rudy, kterou potřebovali pro stabilizaci vlastní atmosféry díky úbytku jejich dlouhověkosti, umístili své základny v rudných dolech především na území Afriky. Proto se z vykopávek potvrdilo a je geneticky dokázáno, že první obyvatelé naší planety (mluvíme o Homo Sapiens) byli černí lidé – viz nálezy hrobů v dolech. Z mnoha Obrazekzdrojů se dozvídáme, že před námi již byli tři podobné generace lidské rasy, tato naše je čtvrtá. Během posledních let se skutečně nalezlo mnoho vykopávek a informací o městech z doby Summeru, či Lemurie (zanikla 31 tis.let př.n.l.) a Atlantidy (zanikla 27.600 let př.n.l.) - některá jména se mimo jiné objevují následně i v Bibli. Některé texty jsou stářím daleko před věkem příchodu Ježíše či Mojžíše – více než 2500 let a přesto texty na tabulkách či válečcích z jílu obsahují významem shodná data jako Bible, kniha Stvoření – Genesis. Jsou tam velmi přesné informace o precipitaci neboli rotaci naší zemské osy přes všechna hvězdná znamení v cyklu 26.000 let, zároveň její sklon pod úhlem 23 stupňů, informace o pásu asteroidů i o struktuře planet naší sluneční soustavy. Samozřejmě tam nechybí informace o planetě Nibiru, její oběžné dráze – orbitu a časové periodě 3600 pozemských let. Moderní věda přitom udělala podobná odhalení za pomoci moderních elektronicko-optických přístrojů až někdy v letech 1970 a Nibiru oficiálně až roku 1983. Zajímavé, že?Obrazek

Jak je uvedeno výše, pouze zopakuji, že jsme se nevyvinuli, ale byli jsme účelově geneticky vytvořeni jako slabší otrocká rasa, pro práce ve zlatých dolech. 

 

 

 

 

Pokud je někdo z nás ortodoxním zastáncem jakékoliv víry (včetně Darwina) – viz článek  /clanky/puvod-a-historie-cloveka/historie-hledani-pravdy_-svobody-a-stvoritele  ,bude možná jeho víra mírně řečeno otřesena událostmi a přiznáními, která nyní stále jasněji vycházejí na povrch – viz nedávné přiznání Vatikánu a potvrzení existence mimozemských civilizací zde: /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/verici_-pozor---vatikan-promlouva

Rozhodně však máme šanci svou budoucnost změnit z negativních vyhlídek proroctví o 2012 tím, že sice budeme vědět o možných rizicích a změnách, nicméně je silou našeho kolektivního vědomí Obrazekodmítneme a pozitivními vibracemi jejich existenci prostě nepřipustíme - umíme to, jen se o tom nemluví.

Kdo by měl zájem o hlubší studium planety Nibiru, doporučuji dílo Zacharia Sitchina – Dvanáctá planeta

 

Mnoho štěstí Aridan

Stručně a zajímavé video zde: http://www.youtube.com/watch?v=LcGBM2RzTHo

Obrazek

Jak potom ale můžeme věřit dané minulosti a vykládané historii obecně, když víme, že se její formulace vždy tvořila dle okolností, které se politicky hodily „do krámu“ vládnoucí třídě či tehdejšímu panovníkovi. (původně řecké slovo ISTÓRIA, tedy záznam popisující konkrétní pohled na část minulosti naší rasy, rovněž anglické spojení history = his story – tedy „jeho příběh“, samozřejmě příběh vítěze, poražený končil ve vykopané jámě)

 

Komentáře

Přehled komentářů

Iba tak

(Noa, 23. 8. 2010 0:05)

Citam tuto stranku uz asi 3h a ktomu cloveku.
Niekde v nejakom clanku bolo spomenute ze ma prist 5 upgrade. Podla mna 6. Podla Vas prvy ludia boli cierny to suhlasi su najprimitivnejsi. Druhy su cerveny. Su chytrejsi ale nic moc. Hnedy nieje sprosty ale chovanie ma paraziticke. Zlty sa chova iba copy paste. Biely su ktory ludi posunuli svojou inteligenciou najdalej.

.........

(Akyč, 20. 8. 2010 22:51)

True -Lies pravdivé lži, ilumináti bilderberg.přečtěte ,posuďte. Souznění všem AK.

zajímavý článek

(abundancia, 17. 8. 2010 12:13)

Ano, toto je zajímavý článek, ale také se připojuji k Akyčovi a doporučuji prostudovat Tajemství Amenti. Není to jen osm dílů, celý seriál vyšel na www.osud.cz. Je to placený servr, ale stáhla jsem si to celé a pak ještě pokračování - Svobodné učení MCO, či tak nějak se to jmenuje. Kdo máte zájem, můžu vám to poslat emailem, zájemci napište si na abundancia@seznam. cz. moje stránky - http://abundancia.sblog.cz
Tajemství Amenti má 90% pravdovisti podle mého telemetrického měření. Pro zajímavost u Bible je to jen 60%. Mějte se a smějte se.

Zadost

(Skilu, 10. 8. 2010 20:57)

Porad mi prosim te vice takovych stranek na netu.Skilu@seznam.cz....dik.....

For all

(Akyč, 12. 7. 2010 21:49)

Hádáte se tu jak malý kluci,jestli chcete něco vědět, aby jste se už nemuseli na nic ptát,přečtěte si na Demiurg.cz Tajemství Amenti 1-8.Je to sice čtení na týden, ale vše vysvětlující, nesmíte ale být zastánci dějepisu který vás učili nebo učí ve škole. Souznění Všem AK.

Orlic

(Otosl, 18. 6. 2010 20:31)

chcípni Radku ! ta tvoje hádanka je to : Rakev ! :D

re: Něco pro Otosla a ostatní

(Aridan to Otosl and all, 17. 6. 2010 21:40)

Dobrý večer Orlici,

děkuji za komentáře a doplnění podnětných myšlenek.
Na některé odpověď máme a celkem solidní, některou zůstanou i nadále v oblasti spekulací nebo si na ně musíme ještě nějaký čas počkat, pokud nám pravda nebude zprostředkována dříve.

Hnědý trpaslík je skutečně obrovské a hmotné těleso, které bylo dříve aktivní hvězdou (jako naše Slunce nyní) a ta měla kolem sebe rovněž planety. Dle posledních zjištění i informací z historie, je Nibiru název (NASA užívá řecký název Nemesis), který přísluší hnědému trpaslíku, který má celkem pět satelitů jako my máme jediný Měsíc.
Pokud se s naší Zemí v minulosti srazilo cokoliv, muselo to být něco velkého a hmotného. Mohl to být jeden či dokonce více z jeho satelitů, mohl to být trpaslík sám, nejspíše to skutečně nezjistíme. Faktem je, že z rozborů složení a struktur materiálů odebraných vzorků Měsíce je pravděpodobné, že dříve součástí Země mohl být. Jak je uvedeno v článku, jako důsledek srážky (ať již s čímkoliv) byl nejspíše vytvořen právě náš Měsíc a zbytky částic se z důvodů působení či rovnováhy přitažlivých sil a s ohledem na jejich samotné hmotnosti a velikost zřítily na jiné planety, do Slunce a část se přesunula do tzv. pásu asteroidů. Že tu bylo skutečně živo není ani tak patrné na naší Zemi, která zaroste travou, křovinami nebo jí zalije oceán, ale vlivy dopadů asteroidů různých velikostí jsou zcela patrné právě na našem Měsíci. Více informací doporučuji knihu Andy LLoyd - Dark Star, dale Zacharia Sitchin - Dvanáctá planeta nebo Stairway to Heaven, nyní vadává novinku: There were Giants upon The Earth.

Otázka klonování - nešlo ani tak o naklonování jak jej známe dnes, ale o modifikaci genů jich samotných, kterému obrazně řečeno "přistřihli křidélka" a tím byl stanoven stupeň našeho růstu, našich kapacit myšlení, vnímání a cítění, konstrukce - tedy náš prapůvod. Dnešní "black project" genetika dělá pokusy s křížením lidských a mimozemských DNA z havarovaných létajících objektů (J-RODs - C.Haignere, D.Burisch) a máme skutečně hodně společné stavební prvky. Vše je v podstatě forma energie, která se v určitém prosředí prostě projektuje, zobrazuje a formuje jinak. Řetězení struktur DNA všech tvorů - ať žijí na zemi, ve vodě, v ledu, u sopky, dokonce i ve vakuu - je jeden a týž podobný model s mnoha variacemi.

Lebky i celé kostry, které byly nalezeny, mají zcela odlišnou strukturu než je struktura běžné lebky člověka typu Homo Sapiens. Naše lebka se skládá ze tří plátů, které srůstají na jejím vrcholu v prvních letech života. (Malé děti nemají lebku dotvořenou a mají několik měsíců dokonce pod kůží v lebce otvor - zaroste). Tyto lebky nemají žádné srůsty a jsou naopak tvořeny jedním vejčitým a protáhlým tvarem lebky, který není kategorizován jako Homo Sapiens. A jak je uvedeno - jejich velikost i užívané masky na různé ceremonie odpovídá vzrůstu skutečně kolem 2,6 metru. Další studium: Lloyd Pie - Star Child, Klaus Dona, Mitchell Hedges

Mnoho štěstí Aridan
P.S.: Zítra můžete čekat slíbený článek v sekci UFO: "UFO-osobní setkání"

Pro Orlic

(Otosl, 17. 6. 2010 20:46)

Dobře to je zajímavé, něco si o tom najdu.

Oprava pro Otosla

(Orlic, 17. 6. 2010 17:58)

Konkrétně jde o takzvaný jev DEJAVU. Promiň, ale pravý název s čárkami nebyl rozpoznán v těchto komentářích.

Něco pro Otosla a další

(Orlic, 17. 6. 2010 17:54)

Ahoi. Než začnu tak Otosle, to co si popisoval je normální jev mozku, každý ho zažil a zažívat bude. Konkrétně jde o takzvaný jev Déjà vu, při kterém se informace, kterou vnímáš dostane do jedné poloviny mozku dříve než do druhé a tak to vnímáme jako něco, co jsme již někdy zažili. Taky jsem například začal dělat konkrétní práci a náhle jsem si začal myslet, že jsem to přesně takhle již dělal. Nicméně je o tom hodně informací na netu tak se na to když tak koukni.

Teď k věci

Zposta věcí co je tu napsaných vypadá zajímavě a přesvědčivě, ale pár věcí mi smysl nedává. Když si vememe v potaz, že hnědý trpaslík je velice hmotné těleso a tak má tudíž také velikou gravitační sílu, tak jak je tedy možné,že po údajné srážce se Zemí z naší prvozemě něco zbylo. Touto srážkou by se také Nibiru odchýlila od své oběžné dráhy a pochybuji, že by okolo ní pořád kroužily její měsíce. To, že se údajně Země "rozlítla" na měsíc, Zemi jak jí známe dnes a poté miliardy meteoritů mi také připadá nemožné, neboť kde by se vzalo tak ohromné množství materiálu. Nicméně to, že se Země v minulosti srazila jde dokázat, ale rozhodně jí "nesejmula" vyhaslá hvězda.

Naklonování mi také nepřipadá důvěryhodné. Říkáte si: "A co ty lebky?" někdo tu přistát mohl a může klidně i zítra, ale i mimozemšťané mohou vědět, jak někoho přesvědčit. Stačí trocha výmyslu a jste králem tehdejšího lidu. Nemluva o tom, že u lidí se mohla a může vyskytnout jako u zvířat genetická vada, a pak se vám muže narodit třeba 5 údajných mimozemšťanů. Nevěříte? Já jsem už viděl dvouhlavou krávu nebo známá siamská dvojčata.

Má kritika se odvíjí od mého zamyšlení nad tímto článkem. Každopádně Adrian to dobře napsal a pravdu se dozvíme v roce 2012. Nepopírám zajímavost článků.

Orlic

nadpřirozené síly nás lidí

(Aridan to Otosl, 16. 6. 2010 22:51)

Milý Otosl,
děkuji za komentář, který se plně shoduje s článkem v sekci "2012-rok transformace" pod názvem "Člověk jako dokonalý scanner" - návod jak dekódovat intuici.
Je dobře, že si své schopnosti uvědomuješ (i když jak píšeš to objevíš později), to znamená, že fungují - a docela dobře.
Představ si, že je rozvineme do takové míry, že nebude potřeba vůbec mluvit a vše poběží telepaticky - od srdce k srdci a od člověka k člověku. Kolik telekomunikačních společností bude mít problém... :-)
Aridan

to Aridan - nadpřiozené síly nás lidí

(Otosl, 16. 6. 2010 19:54)

Tohle se moc netýká článku.
Myslím že je možné že má člověk nadpřirozené schopnosti, jako vidění do budoucnosti, nebo třeba vycítění duchovní energie (aura, duchové...) Pokud mají mimozemské bytosti tak velkou lebku, jako je na obrázku v článku, je jasné že jejich nadpřirozené schopnosti jsou více než jistotou. Sám sem si u sebe všiml že mívám předtuchy. Nejedná se o nic velkého, ale je to skutečnost a když sem se svěřil kamarádům s tímto jevem řekli, že se jim stává to samé. Vidím ve spánku malý úryvek, toho co se jindy stane. Například vidím jak si ve škole sednu na židli. Není to nic velkého, ale předtucha to je. Bohužel si na předtuchu vzpomenu, až když se stane.

to genesis-Jana

(Aridan, 5. 6. 2010 10:41)

Mila Jani i ostatni,
v budoucnu muzete cekat dalsi innformace a detaily tykajici se například energetickych vln a energií tvoření života obecně. Současně je evidentní, že pokrok v odhalování pravdy a podstaty všeho, se urychluje a je NEZADRŽITELNÝ. Jako lidská rasa máme neuvěřitelnou moc a sílu, jen si jí nejsme téměř vůbec vědomi - je nám odpírána a utajována. Což je mimo jiné i skryté posleství tohoto webu.

Aridan

genesis

(jana, 5. 6. 2010 10:11)

milujem slnko chemiu a fyzyku. kto to ovlada je proste macher a ja mu zavidim

historie civilizace

(Komodor, 27. 5. 2010 14:11)

moc hezky je to tu shrnuto, jen kousek od zblazneni. Kdo se chce se zblaznit uplne, at zacne cist Ivo Wiesnera.

Jinak seuper blog...taky kutim podobny... www.myslichvost.blogspot.com