Jdi na obsah Jdi na menu
 


Původ člověka a souvislost s Nibiru - šokující odhalení

7. 5. 2010

 

 

 

 

 

související článek /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo_-teleskopy_-nibiru-a-vznik-cloveka

Chcete znát svou historii? Není problém, připravte se…

Čím byl Váš dědeček a jak se jmenoval? Dobrá, víte. Kdo však byl JEHO dědeček a následně JEHO dědeček? Obávám se z vlastní zkušenosti, že tyto informace již nejsou jen tak k dispozici.

 

 

Následující řádky a fotografie nám na rozdíl od Darwinistů odhalí jeden z nejpravděpodobnějších výkladů naší historie, protože vychází z rozličných záznamů, které byly nalezeny na různých místech naší planety a nemají tudíž konkrétní manipulačně-mocenský podtext.

Naše Sluneční soustava není zcela přesně interpretována, jak ji definuje Obrazektradiční astrologie. Slunce má svého bratra či sestru, planetu Nibiru (řecky Nemesis, jinak též Hercolubus, Isis, Nubisis, Marduk, či Planeta X) je z astronomického hlediska spíše temnou hvězdou (mrtvá hvězda - Brown dwarf - hnědý trpaslík) která má výrazně odlišnou oběžnou dráhu než ostatní planety naší soustavy. Oběh Nibiru trvá přibližně 3600 let a eliptická dráha protíná naší sluneční soustavu pod ostrým úhlem – viz. obrázek.

ObrazekPředpokládá se, že naše Země byla dříve větší než nyní - přibližně dvakrát, ovšem v minulosti došlo k určitým kosmickým srážkám (s Nibiru) a Země se rozpadla na náš Měsíc, který vídáme, a na pás asteroidů, který je mezi Jupiterem a Marsem. Z astrologického hlediska by bylo pro stabilitu naší Země do budoucna vhodnější mít satelity, tedy měsíce, dva. Planeta Nibiru - má rozněž několik měsíců – 5, které kolem ní obíhají.

Protože naše záznamy z historie existence lidstva nevznikly asi jen tak pro nic Obrazekza nic, vypustila americká NASA 25.1.1983 satelit IRAS (což je Infrrared Astronomical Satelite), který byl dne 30.1.1983 následován článkem v New York Times na titulní straně, kde bylo veřejně oznámeno, že mise a účel IRASu je hledání Planety X – tedy pátrání po objektech neviditelných běžnou optikou, ale za pomoci snímání tepelného záření, které vesmírné objekty vydávají – pozn. představme si žhavý uhlík ve tmě – nesvítí, ale žhne (autorem článku byl John Willford).

Netrvalo dlouho a 31.12.1983 byla uveřejněna následující fakta:  IRAS objevil neznámé vesmírné těleso, pravděpodobně velikosti Jupiteru směrem v souhvězdí Orionu, tak blízko, že bude pravděpodobně součástí našeho solárního systému (autor Thomas O‘Toole). 

Aby toho nebylo málo, NASA vypouští koncem roku 2009 teleskop WISE (Wide-field Infrared Survey Explorer), jehož úkolem je obíhat kolem naší planety a Obrazekpřitom každých 11 sekund vytvořit fotografii kosmu s plným rozlišením o velikosti několika MB. Primárním úkolem je monitoring blízkého i vzdáleného (deep space) prostoru a sledování takových objektů jako komety a asteroidy. Stávající Hubbleův teleskop zůstává v provoru - do konce doby své životnosti, stejně tak telescop Vista.

 

 

Na obrázku níže vidíme rozdíl mezi fotografií pořízenou z IRASu a vpravo z WISE, který je 400x citlivější než IRAS.  

Obrazek

Zajímavé video o WISE zde: http://www.youtube.com/watch?v=aUZG7f4h8_4

 

Vypuštění WISE osobně považuji za rozumný počin, neboť se otázkou pádu asteroidů, meteorů a obecně blížících se chladných vesmírných těles nikdo pořádně nezabývá. Spoléháme na naši ochranu v podobě atmosféry a shoření v ní, ovšem v případě pádu většího vesmírného tělesa se může velice rychle zopakovat historie s dinosaury - i když na to dnes máme již lepší vybavení - například technologii HAARP - viz článek /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/srazky_-zemetreseni-i-nalada-na-prani---technologie-haarp

 

Dne 3.června 2007 NASA veřejně oznámila objevení nezvykle velké díry Obrazeka narušení magnetosféry naší planety a vzápětí 16.června 2007 potvrdila, že ionosfera (ochranný obal planety plný silně nabitých iontů) se chová jinak a je v jiné poloze, než by měla být a vůbec nevědí proč. Jako důsledek těchto vlivů se hovoří o nestabilním počasí, častých zemětřeseních síly 6-8 stupně (děje se nyní), přílivových vlnách a velkých tsunami výše až 1,5kilometru (průměrná hloubka oceánů je totiž přibližně 4 km ), rostoucí aktivitě vulkánů díky změnám tlaku zemských desek a nebezpečí posunu zemských pólů – viz článek 2012 PROROCTVí zde:  /clanky/2012---proroctvi.

 

ObrazekPrůlet vesmírného tělesa kolem planety Země nalezneme v kresbách či rytinách napříč všemi kulturami, (někde se dozvíme, že se jedná o uměle vytvořený planetární systém) neboť byl pozorovatelný ze všech míst země  jako okřídlená planeta či „druhé Slunce“ vedle toho našeho - viz fota.

 

Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

Pokud se týká posledních odhadů, bude možné Nibiru spatřit pouhým okem v závěru léta, přelom podzimu tohoto roku 2010.   O tomto fenoménu nás již od roku 1974Obrazek neúnavně informuje známý historik a překladatel Summerských textů Zacharia Sitchin a poslední informace NASA mu prozatím dávají (ač velice neradi 100%ně za pravdu – viz sekce proroctví o Nibiru /clanky/2012---proroctvi, jeho utajování a vědecký článek na SPACE.com z března 2010  http://www.space.com/scienceastronomy/nemesis-comets-earth-am-100311.html)

 

 

Pojďme však zpět k našemu původu,

Obrazekkterý totiž s Nibiru těsně souvisí. Nibiru je tedy tepelně zářívé těleso, které vydává svým obíhajícím měsícům dostatečné množství energie, která na nich umožňuje udržovat život, stejně jako naše Slunce planetám v naší soustavě.

Na jednom z měsíců této planetární soustavy dle dochovaných Summerských zpráv žijí rozvinuté bytosti zvané ObrazekAnnunaki či Nephillim – pomíjím otázku jejich padlých andělských duší – zato uvedu, že jsou vyšší než my, jejich průměrná výška je něco kolem 2,6 metru (jsou nalezené lebky i celé kostry, věrohodná fota i videa mám k dispozici), dožívají se v porovnání s námi stanásobků našeho věku a protože byli a jsou technologicky i duchovně velice rozvinutí, dokázali kultivací DNA stvořit bytost v podstatě jakéhokoliv typu. Tak si jednoho dne stvořili po delší rozvaze Obrazekčlověka, který je jim podobný, záměrně menší než on, není sice tolik silný ani inteligentní, nicméně jako otrocká rasa a někdy domácí pomocník zvladatelný a proto plně vyhovuje. (viz biblické: „Vytvořme si člověka k obrazu svému“ – jde o kolektivní rozhodnutí, nikoliv „vytvořím si“ – pokud bych byl samojediný jeden Bůh).

Protože zájem Annunaki/Nephillim na naší planetě byl především o těžbu zlatých žil či chceme-li zlaté rudy, kterou potřebovali pro stabilizaci vlastní atmosféry díky úbytku jejich dlouhověkosti, umístili své základny v rudných dolech především na území Afriky. Proto se z vykopávek potvrdilo a je geneticky dokázáno, že první obyvatelé naší planety (mluvíme o Homo Sapiens) byli černí lidé – viz nálezy hrobů v dolech. Z mnoha Obrazekzdrojů se dozvídáme, že před námi již byli tři podobné generace lidské rasy, tato naše je čtvrtá. Během posledních let se skutečně nalezlo mnoho vykopávek a informací o městech z doby Summeru, či Lemurie (zanikla 31 tis.let př.n.l.) a Atlantidy (zanikla 27.600 let př.n.l.) - některá jména se mimo jiné objevují následně i v Bibli. Některé texty jsou stářím daleko před věkem příchodu Ježíše či Mojžíše – více než 2500 let a přesto texty na tabulkách či válečcích z jílu obsahují významem shodná data jako Bible, kniha Stvoření – Genesis. Jsou tam velmi přesné informace o precipitaci neboli rotaci naší zemské osy přes všechna hvězdná znamení v cyklu 26.000 let, zároveň její sklon pod úhlem 23 stupňů, informace o pásu asteroidů i o struktuře planet naší sluneční soustavy. Samozřejmě tam nechybí informace o planetě Nibiru, její oběžné dráze – orbitu a časové periodě 3600 pozemských let. Moderní věda přitom udělala podobná odhalení za pomoci moderních elektronicko-optických přístrojů až někdy v letech 1970 a Nibiru oficiálně až roku 1983. Zajímavé, že?Obrazek

Jak je uvedeno výše, pouze zopakuji, že jsme se nevyvinuli, ale byli jsme účelově geneticky vytvořeni jako slabší otrocká rasa, pro práce ve zlatých dolech. 

 

 

 

 

Pokud je někdo z nás ortodoxním zastáncem jakékoliv víry (včetně Darwina) – viz článek  /clanky/puvod-a-historie-cloveka/historie-hledani-pravdy_-svobody-a-stvoritele  ,bude možná jeho víra mírně řečeno otřesena událostmi a přiznáními, která nyní stále jasněji vycházejí na povrch – viz nedávné přiznání Vatikánu a potvrzení existence mimozemských civilizací zde: /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/verici_-pozor---vatikan-promlouva

Rozhodně však máme šanci svou budoucnost změnit z negativních vyhlídek proroctví o 2012 tím, že sice budeme vědět o možných rizicích a změnách, nicméně je silou našeho kolektivního vědomí Obrazekodmítneme a pozitivními vibracemi jejich existenci prostě nepřipustíme - umíme to, jen se o tom nemluví.

Kdo by měl zájem o hlubší studium planety Nibiru, doporučuji dílo Zacharia Sitchina – Dvanáctá planeta

 

Mnoho štěstí Aridan

Stručně a zajímavé video zde: http://www.youtube.com/watch?v=LcGBM2RzTHo

Obrazek

Jak potom ale můžeme věřit dané minulosti a vykládané historii obecně, když víme, že se její formulace vždy tvořila dle okolností, které se politicky hodily „do krámu“ vládnoucí třídě či tehdejšímu panovníkovi. (původně řecké slovo ISTÓRIA, tedy záznam popisující konkrétní pohled na část minulosti naší rasy, rovněž anglické spojení history = his story – tedy „jeho příběh“, samozřejmě příběh vítěze, poražený končil ve vykopané jámě)

 

Komentáře

Přehled komentářů

Pár upřesňujících faktů

(Tomáš, 11. 5. 2011 16:30)

Před Nimiru (nazývanou taky někdy Nibiru nebo Merduk) zde byla planeta Maldek (nazývaná taky někdy Malona či Tir) obíhající v prostoru dnešního pásu asteroidů mezi Marsem a Jupiterem. Tato planeta vybuchla před 115000 lety. Její úlomky částečně narazily do Země a vznikl z nich také Měsíc, planeta Nimiru a dones existující pás asteroidů. Planeta Nimiru se vrací s periodou oběhu 6115 +/- 50 let.
Vždy při průletu kolem Země působí její gravitace vzedmutí vod oceánů do výše cca jednotek km. Po dopadu vody zpět pak vznikla při posledním průletu Nimiru známá v bibli citovaná potopa světa.To bylo v roce 3449 př. n. l. dále pak o jeden průlet dříve v roce 9564 př. n. l. zanikly Atlantida a Hyperboa. Oblast severního pólu byla zasypána přívalem ledu a sněhu, což byla ona vzedmutá voda oceánů, která se ve výššich vrstvách atmosféry zmrzla a zničila ostrovy v oblasti severního pólu Řeky nazývané souhrnným názvem Hyperboa, odkud mimo jiné přišli např. Kelti.

odozva

(peters, 13. 5. 2011 19:09)

Diky za vysvetlenie.Takze dalsi prelet Nimiru by mal byt okolo roku 2666. Takze v roku 2012 bude vsetko OK a nic nehrozi :-)

Re: odozva

(Tomáš, 16. 5. 2011 12:31)

Přesně tak, Nimiru rozhodně v roce 2012 nepřiletí. Mohl by samozřejmě přiletět nějaký asteroid, ale podle posledních informací je rok 2012 důležitý vzhledem k změně pohledu člověka na duchovní pozadí světa a principy komunikace s ním + přístup k duchovním energiím. Možnost komunikace by měl mít každý, kdo bude eticky na odpovídající výši a naopak by jí měly ztratit osoby, které eticky na výši nejsou a schopnost komunikace si puze přinesli z některého ze svých minulých životů.

Re: Re: odozva

(peters, 17. 5. 2011 20:07)

Aha. Tak to bude zaujimave. Zas som o niečo mudreješi :-) Vdaka za vysvetlenie

nejasnosti

(peters , 4. 5. 2011 11:38)

Nie som odbornik a ani amaterom nesiaham pokolena.ale citam podobne clanky.v tomto sa pise ze by sme mali vidiet Nibiru na prelome leta alebo v zime 2010.ale este stale ho nieje vidiet.tak kde sa vlastne nachadza?

Historie a zlato

(Dorian, 7. 4. 2011 17:32)

Zajímalo by mě jak může anglické slovo historie odvozeno od "his story", když je to slovo, které se dostalo do angličtiny ze starořečtiny. A ta slova his a story v tomto významu nezná.

A taky jak mohli Annunakové těžit na Zemi zlatou rudu, když zlato se vyskytuje v drtivé většině jako ryzí kov.

Myslím že tyhle drobnosti ukazují jak je to s celým článkem :-)

Re: Historie a zlato

(Aridan, 9. 4. 2011 7:11)

Milý Doriane,
článek může být co do popisu určitě nepřesný a je na nás, jaké další informace si dohledáme z jiných zdrojů.
Každopádně soudit podle dvou slov z tisíce celý článek, je myslím až příliš kritické. Kdybychom na základě rozboru stejného vzorku dvou vybraných osob byli souzeni my, jako lidská rasa, už bychom zde nejspíše nebyli :-)
Aridan

Lidi čtěte proto že chcete

(Mairou, 25. 2. 2011 23:17)

Velmi zajímavé a povedené stránky.:-)
Už jsem se do těchto věcí celkem ponořil,je velmi zajímavé jak se všechno prolíná.Civilizace aniž by se mohli spolu domluvit popisují stejné události a předpovídají stejné věci.
Nicméně lidé na celém světě by měli už konečně přestat prahnout po materializmu a bohatství.Proto jsme byli stvořeni?Aby jsme byli hamyžní a sobečtí?
Všechno co můžeme mít nám přaci naše planeta dává zcela zadarmo-ropu,plyn,elektřinu,jídlo.Na co potřebujem peníze,nicotné papírky nebo dokonce virtuální peníze které vlastně ani fizicky neexistují.Jen pro to aby jsme mohli ovládat a manipulovat s lidmi.

Copak nám ta planeta dělá?

(Honza, 18. 1. 2011 17:08)

Máš pravdu Aridane, odpověď bude asi jinde. Nejspíš v tom, že takové "soustředění" se od fantazírování vůbec nepozná. Také znám jedno děvče ... hodné, inteligentní, ale dělá co cítí a je to správně, protože to tak cítí ... a nepohne s ní ani vlak. Ale proč píši tento komentář: Dočetl jsem se tu, že naše Země bývala větší. Ve spackaném článku o deskové tektonice byla zase menší a stále se zvětšuje ... asi to bude různými "dojmy" při dvou různých "soustředěních" -)).

Konspirace se kreje

(Bohemak2, 11. 1. 2011 0:01)

Zdravím Aridane,

velmi mě tyto stránky zaujali, ale tak trochu se mi tu kříží jedna konspirační teorie z druhou. Vlastně tato stránka vcelku prezentuje (například tento článek nebo "Věda a experimenty"), že "umíme" tajně používat technologie budoucnosti a jsme vpřed, než si my "méně informovaní" dokážeme představit.

Proto se mi zde nabízí okamžitě jedna otázka. A to sice konspirační tvrzení, že s technologií 50.,60. a 70. let jsme NIKDY nemohli vyletět na Měsíc a BEZPEČNĚ se vrátit zpět. Rád bych proto také slyšel Váš názor, co si o tom myslíte.

Jinak stránky vypadají dobře, akorát někdy se mi jako nestranému pozorovateli (takový co si přečte a říká:"Je to možný, neni to možný? A co když je to možný?") až moc zdá, že to "zavání" sektářstvím, takže potenciálního čtenáře, který není na takovýto druh "teorií" zvyklí, to může odehnat. Jinak pište a pište :-)

Re: Konspirace se kreje

(Aridan, 11. 1. 2011 19:55)

Milý Bohemáku2 :-),

na Měsíci jsme byli, ale s dost významnou cizí pomocí - naleznete o tom více v sekci UFO - stačí prohlédnout.

Sektářství - ani náhodou - naopak - zbavit se všeho, co nás rozděluje a začít vnímat to, co nás spojuje - viz zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni--vzdelavani--vyzvy/nenechme-sebou-jiz-manipulovat.html

nebo zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni--vzdelavani--vyzvy/nabozenstvi-jako-nastroj-naseho-rozdeleni.html


nebo zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/nikdy-nevite--kdy-koho-potkate.html

Mnoho štěstí
Aridan

lebky

(Martin, 2. 1. 2011 4:32)

k těm lebkám: záměrná defomace, byl to obvyklý jev té doby, v dnešní době přežil myslim u severoamerických indiánů...

Re: lebky

(Aridan, 2. 1. 2011 8:57)

Dobrý den Martine,
díky za komentář, mrkněte kdekoliv po webu na odkaz LLoyd Pie a jeho lebka Starchild, u které bylo prokázáno, že nemá pozemský původ - má ve struktuře uhlíková vlákny, která ji činí daleko pevnější a stěna lebky je rovněž mnohem silnější. Deformace není odpovědí na vše...
Aridan

Více například zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/dukaz-cizich-entit---nalezena-lebka-nepochazi-ze-zeme.html

Re: Re: lebky

(Martin, 2. 1. 2011 15:13)

Čau, tak o té lebce Starchild jsem nevěděl, je to zajímavé a tam určitě žádná záměrná deformace neproběhla. Spíše genetická vada... Té přednášce Lloyda jsem moc nerozuměl, hlavně té části s chromozony... našel jsem nějaký info na wikipedii: http://en.wikipedia.org/wiki/Starchild_skull ale z toho jsem pochopil, že DNA je čistě lidská, tak nevim no (lebka byla nalezena u lidské kostry...) Zaujalo mě ale třeba zvětšení té mozkové komory, která je daleko větší než u dospělého jednice...

Tajemství Amenti

(J+, 26. 11. 2010 23:04)

Zajímají mě různé teorie o vzniku vesmíru,života, vlivu vyspěleších civilací atp,ovšem Tajemství Amenti je taková slátanina,přečetl jsem jí ve zkrácené verzi,že zůstává rozum stát!!!!!Obvzlášť mě zaujal v závěru této "brožurky" odkaz na "paypal",tak teda teď netuším,kdo vlastně je Soupeř a kdo Strážce :-) :-)......

Samozřejmě

(J+, 26. 11. 2010 21:54)

jsem Sitchina četl a nejen Dvanáctou planetu,ovšem Vaše podání informace je velice zkreslující a není ho možné omlouvat délkou textu ... zcela jste opomenul dost podstatnou věc,že ne všichni Anunaki viděli v člověku pouze pracovní nástroj/otroka,naopak dopomohli mu k poznání a k dalšímu svobodnému rozvoji .... V případě,že sumerské texty budu brát jako reálný popis historie,tak přiblížení Nibiru pouze uvítám a rád přijmu Anunaki ....

pozor na záměnu písmen

(Paia, 9. 9. 2010 17:53)

Sitchin je Zecharia, nikoli Zacharia...

re: Chybka

(Aridan, 25. 8. 2010 20:54)

Milý Alladine,
souhlasím s Vámi, že pohled jednoho člověka může být omezený poznanám jeho samotného a proto osobnně vítám jakoukoliv další příležitost k prozkoumání a poznání. Věřím tomu, že kdo hledá, nalezne a jakýkoliv další podnět je proto přínosem.
Aridan

Chybka

(Alladin, 25. 8. 2010 12:24)

Názory prezentované v tomto článku jsou jži dávno enaktuální.Pan Sitchin je bezesporu člověk, snažící se poctivě dojít k pohledu na svět.jeh závěry jsou nicméně mylné.Jsou zde odkazy na Tajemství Amenti.
Tam hledejte první kontakt se skutečnou povahou dějů okolo nás. Přeji hezký den všem :)
Alladin

re: Iba tak

(Aridan, 23. 8. 2010 0:13)

Milý Noa,
jsem rád, že Vás Jiné Stránky zaujaly.
K tomu dělení bych se netroufal vyjádřit jako k věci typologie daných ras, protože ve všech nalezneme velmi pracovité osoby, stejně tak i velmi líné :-)
Jedná se o jakýsi genetický výsev - černí lidé jsou skutečně jedni z prvních, poslední jsou světlí, modroocí (proto tolik křiku kolen nacismu). To, co je z černých nyní, je důsledek civilizačních změn a jejich ústupků do ústraní.
Upgrade 5 nebo 6 záleží na tom, jak vnímáme vliv času. O dimenzích je více v článku: VYŠŠÍ DIMENZE JAKO ŘEŠENÍ POTÍŽÍ
Aridan